Önarckép(csarnok)

Started by Baldy, 2004-01-31, 23:59:39

Previous topic - Next topic

ignus

QuoteOriginally posted by Baldy
Nem tudom miért, de ugy érzem, mintha haragudnál rám egy picit :) De ha tényleg igy van: gomen! :)

SZerintem csak nem akar céltáblává vállni! :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Moloko

asszem ennek a topicnak a csillaga leáldozóban van, mert egyre jobban kezdenek elszaporodni rajta az ilyen offtopicok...
mindenesetre azért még válaszolok :)
Egy PMben valaki megkérdezte tőlem, hogy hogy a csudába van ekkora önuralmam, hogy ezeket a megjegyzéseket szó nélkül elviselem, nekem meg őszinténszólva először fogalmam se volt, hogy miről beszél, de aztán utánaböngésztem és rájöttem, hogy tényleg zavaró egy kicsit "céltáblának lenni".
Baldy, nem haragszom, csak kérlek moderáld az ilyen jellegű megjegyzéseket :D

Sephiroth

QuoteOriginally posted by noriko
:rotflol: :hahaha: :lol: :D :teccik:
igaz, várni kellett míg betöltötte magát, de megérte!!:D
kedvencem az Impossible Matrix in Black:D
és íme egy kis ízelítő a Káosz PC-ből...: :comp:

Ennek igazán örülök. Duzad az arcom. Az Impossible Matrix In Black volt az első videos munkám vágás terén. Még 18 évesen csináltam.

Dizzy:A balta a particionáló.:D
No time to haste... khmm waste. Let's go!

dizzy

QuoteOriginally posted by Sephiroth


Dizzy:A balta a particionáló.:D

:lol:
You can't hold onto the past because then you can never live in the present.

Baldy

QuoteOriginally posted by Angel
asszem ennek a topicnak a csillaga leáldozóban van, mert egyre jobban kezdenek elszaporodni rajta az ilyen offtopicok...

Amig vannak uriemberek, és hölgyek, akik nem féltik a saját arcukat a nagyvilág elé tárni, addig fent lesz a topicnak a csillaga :) Rajtam nem fog mulni, az biztos :)
Bizonyítékként igy egy képecske, ahol 12 óra munka után kerültem el, ElfWarrior támogatásával :)
A többi képet nem mutatom inkább meg :p

Buleeee!
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

.Attila

QuoteOriginally posted by Baldy
Amig vannak uriemberek, és hölgyek, akik nem féltik a saját arcukat a nagyvilág elé tárni, addig fent lesz a topicnak a csillaga :) Rajtam nem fog mulni, az biztos :)
Bizonyítékként igy egy képecske, ahol 12 óra munka után kerültem el, ElfWarrior támogatásával :)
A többi képet nem mutatom inkább meg :p

Buleeee!

Hmm... dejavu érzésem van. :hehe:

Baldy

QuoteOriginally posted by Trivi
Hmm... dejavu érzésem van. :hehe:

Miért is?
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

.Attila

QuoteOriginally posted by Baldy
Miért is?

Mert ez a kép már volt egy oldallal ezelőtt.
(már megint a fórumban beszéljük meg...)

Baldy

QuoteOriginally posted by Trivi
Mert ez a kép már volt egy oldallal ezelőtt.
(már megint a fórumban beszéljük meg...)

De csak azért, mert jobb, ha a többiek is tudják... Na jó, akkor felrakok még egyet :) Remélem ez nincs fent. Bár ez még kevésbé tükrözi a jó hangulatot, azt viszont inkább, hogy nagyon álmos voltam a bulin a sok munka miatt :)

Blueee megint :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Baldy
De csak azért, mert jobb, ha a többiek is tudják... Na jó, akkor felrakok még egyet :) Remélem ez nincs fent. Bár ez még kevésbé tükrözi a jó hangulatot, azt viszont inkább, hogy nagyon álmos voltam a bulin a sok munka miatt :)

Blueee megint :)

Sztem csak megláttad azt a csajt az előtérben. :D

dizzy

QuoteOriginally posted by Baldy
De csak azért, mert jobb, ha a többiek is tudják... Na jó, akkor felrakok még egyet :) Remélem ez nincs fent. Bár ez még kevésbé tükrözi a jó hangulatot, azt viszont inkább, hogy nagyon álmos voltam a bulin a sok munka miatt :)

Blueee megint :)

csak hogy ne legyen már ilyen negatív hangulat:

Első kép


És a további képek (kinek hányszor esik jól)


Szóval aki a jó időt szereti, az nappal sétáljon, aki a hűvösebbet, az meg este/éjjel. Nincs is jobb annál, mikor az ember éjszaka elmegy bringázni, és csak övé a 4 sávos út! :)
You can't hold onto the past because then you can never live in the present.

Tiaro

Ilyet én már láttam valamilyen vámpíros filmben... :)
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Baldy

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Sztem csak megláttad azt a csajt az előtérben. :D

Ne légy ilyen gonosz! :D
Azért ahhoz is kell mersz, hogy valaki igy beöltözzön szerintem :)
És sokan irtó jól néztek ki, hasonló arcpakolás mellett :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

ElfWarrior

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Sztem csak megláttad azt a csajt az előtérben. :D

A kép nagyon vacak, élőben jól nézett ki, szépen megalkotta a toilett-jét.
És ő volt az egyik legnagyobb arc, de a többiek isnagyon ott voltak a top-on!
Ha tudást keresel
Nálam nem
Csak Énemnél
Leled, Kedves

Baldy

QuoteOriginally posted by ElfWarrior
A kép nagyon vacak, élőben jól nézett ki, szépen megalkotta a toilett-jét.
És ő volt az egyik legnagyobb arc, de a többiek isnagyon ott voltak a top-on!

Ez igy igaz... ÍA társaság, annak ellenére, hogy kb. 30-n voltak csak, olyan hjangulatot csináltak, mintha 200-n vagy többen lettünk volna egy fergeteges bulin :) És kétségkivül ő a lelke szerintem a csapatnak :) Szóval részemről le a kalappal előtte :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Tiaro

Halkan megjegyzem, h szétpostoltam az önarcképeket szerénytelenségemmel, lehet menni szörnyűlködni. :D
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Baldy

QuoteOriginally posted by Tiaro
Halkan megjegyzem, h szétpostoltam az önarcképeket szerénytelenségemmel, lehet menni szörnyűlködni. :D

Én bátor voltam, megtettem :D:D:D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Saori

QuoteOriginally posted by Tiaro
Halkan megjegyzem, h szétpostoltam az önarcképeket szerénytelenségemmel, lehet menni szörnyűlködni. :D

Én is voltam..de nem szörnyűlködtem..:)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Shock12

QuoteOriginally posted by Saori
Én is voltam..de nem szörnyűlködtem..:)
Ugye ?! Szerintem Tiaro nem tud ijesztõ fejet vágni ! :D ...

Saori

QuoteOriginally posted by Shock12
Ugye ?! Szerintem Tiaro nem tud ijesztõ fejet vágni ! :D ...

Nem hát..:D //nemúgymint én..:D (mekdönci...méla..:D)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Shock12

QuoteOriginally posted by Saori
nemúgymint én..:D (mekdönci...méla..:D)
Lüke... :D // (szerintem édes volt ... (l) ;))

Baldy

QuoteOriginally posted by Saori
Nem hát..:D //nemúgymint én..:D (mekdönci...méla..:D)

Láthatnánk is azt a képet? :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shock12

QuoteOriginally posted by Baldy
Láthatnánk is azt a képet? :)
Ilyen típusú találkára nem fényképezõgéppel jár a pár egyik tagja sem.. ;)

Moloko

QuoteOriginally posted by Shock12
Ilyen típusú találkára nem fényképezõgéppel jár a pár egyik tagja sem.. ;)
hát akkor egy fényképezőgép jelenlétében is tessék hitelesen újraprodukálni :D
(és nem szétoffolni szegény kis topicot, lassan már másra úgyse lesz jó :D)

Sephiroth

Csakhogy ne legyen nagy az offolás. Beszurtam egy képet. Minőságe gyengébb. Nem felbontás ügyileg. Kicsikét már régi szegény képecske.

It's me
No time to haste... khmm waste. Let's go!

ignus

QuoteOriginally posted by Sephiroth
Csakhogy ne legyen nagy az offolás. Beszurtam egy képet. Minőságe gyengébb. Nem felbontás ügyileg. Kicsikét már régi szegény képecske.

It's me

Mókás! Paróka vagy saját? :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Baldy

QuoteOriginally posted by Sephiroth
Csakhogy ne legyen nagy az offolás. Beszurtam egy képet. Minőságe gyengébb. Nem felbontás ügyileg. Kicsikét már régi szegény képecske.

It's me

Most sem hazudtoltad meg magad :)
Csak így tovább :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Moloko

azthiszem ez a helye annak, hogy megosszam veletek ámulatomat, ugyanis az elmúlt hetekben valamikor kinőttem kamaszos arcformámat és a mostani valahogy sokkal jobban bejön :D
ez most elég hülyén hangzott, mi? de gondolom még rémlik, hogy valamikor a ti fejetek is megváltozott egy picit amikor megszűntetek kamasznak lenni :D
(vagy netalántán csak én lennék ilyen gnóm bigyó, hogy velem ilyenek történnek?) (agyamra ment a német tanulás, gomen :D)

Itachi

Hát én nem tudom ,de az az érzésem ,hogy én SEMMIT nem változtam arcban ahhoz képest amilyen még mondjuk általános iskolás koromban voltam..:rolleyes: :p  Persze lehet,hogy ez egy irdatlan nagy baromság,mivel lehet,hogy csak nekem tűnik így.:p :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Angel
valamikor a ti fejetek is megváltozott egy picit amikor megszűntetek kamasznak lenni :D

Az én fejem max attól a temérdek kosárlabdától, ami tesiórákon telibekapta, változott meg. :rolleyes: :D