Önarckép(csarnok)

Started by Baldy, 2004-01-31, 23:59:39

Previous topic - Next topic

Moha

Quote from: SephirothA nagy melegben egy kis sörfürdő igaz nem az igazi, de szerintem ez is megteszi.
Hány féle sör volt? Végigkóstoltátok a sörlapot? :)

Sephiroth

Ha emlékeim nem csalnak akkor hat féle volt. És végig kóstultuk mindet.

Baldy: Hát igen. Nem csak sör volt. Megtalálhetó volt még bor, vodka és egyéb nyalámságok. Meg persze alkoholmenetes italok is.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Baldy

Quote from: SephirothHa emlékeim nem csalnak akkor hat féle volt. És végig kóstultuk mindet.

Baldy: Hát igen. Nem csak sör volt. Megtalálhetó volt még bor, vodka és egyéb nyalámságok. Meg persze alkoholmenetes italok is.

Alkoholmentes is??? O_O
Létezik olyan is? :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Moha

Na, Meske csak kiharcolta, hogy felrakjam a képét.

Meske és a keresztfia

(Itt vinnyogott nekem a fülembe, hogy rakjam fel...  :rolleyes: )

Exo

#1054
Quote from: MohaNa, Meske csak kiharcolta, hogy felrakjam a képét.

Meske és a keresztfia

(Itt vinnyogott nekem a fülembe, hogy rakjam fel...  :rolleyes: )

Naggyon zsííír!!! :jee: :cool: :kiraly:
Kawaiii :D  (nehéz elhinni, hogy ekkorák is voltunk valaha :rolleyes: )
Gratulálok mégegyszer!

Meske

Quote from: Exo(nehéz elhinni, hogy ekkorák is voltunk valaha :rolleyes: )
Jah, lehet, hogy kicsike Bencus, a keresztfiam, de ne akard megtudni milyen nehéz. És a keresztelés is elég hosszú volt. (kb. 1 óra) Még jó, hogy nem nekem kellett tartanom végig. De akkor is kábé fél órán át fogtam, s el is zsibbat a kezem tõle. Utánna a kezembe nyomtak egy gyertyát, azt pedig csak remegõ kézzel tudtam megtartani. :o

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

kisvirag

na
ez a kedvenc képem magamról, és kb egy éves... tavaly októberi.

itt rövid a hajam. de nem annyira mint most. ma vágattam. hamarosan kép is lesz.
kisvirag
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Moloko

Quote from: kisviragna
ez a kedvenc képem magamról, és kb egy éves... tavaly októberi.

itt rövid a hajam. de nem annyira mint most. ma vágattam. hamarosan kép is lesz.
kisvirag
még rövidebb???
pedig olyan jól állt az ami animetáborban így - máig volt... *szipp-szipp*

Xaga

Quote from: Angelmég rövidebb???
pedig olyan jól állt az ami animetáborban így - máig volt... *szipp-szipp*

Szerintem is az tökéletes volt, ilyen rövid haj már nem áll neked olyan jól, de most már láttunk ilyen hajjal is már csak az a verzió van mikor hosszúra megnöveszted :)

noriko

szerintem pedig jól áll neki :hehe:  olyan kis huncut kinézetet ad :D :D

Xaga, tudom hogy csak az zavar, hogy a te hajad most hosszabb! ;)
"I wish I could, but I don't want to."

Xaga

Quote from: norikoXaga, tudom hogy csak az zavar, hogy a te hajad most hosszabb! ;)

De nem sokáig, jövö héten vagy azután én is megyek fodrászhoz :D

Nephilim

Quote from: norikoszerintem pedig jól áll neki :hehe:  olyan kis huncut kinézetet ad

Hééé, ez télleg nagyon...  :hehe:  :cool:
Zabálnivaló. Pedig inkább õ szokott enni.  :D
"God's in his heaven. All's right with the world."

Moloko

Quote from: XagaDe nem sokáig, jövö héten vagy azután én is megyek fodrászhoz :D
Hû... mindenkit most szállt meg a hajvágási ihlet?
Kezdve Baldyval akinek a tábor elõtt vágtam le a haját; most KisVirág, Nemsokára Xaga, és én is azt tervezgetem, hogy kezdek valamit a hajammal, hogy ne lógjon a nyakamba :D mondjuk lehet h nem levágatom, hanem begöndöríttetem :D:D

Meske

Quote from: AngelHû... mindenkit most szállt meg a hajvágási ihlet?
Kezdve Baldyval akinek a tábor elõtt vágtam le a haját; most KisVirág, Nemsokára Xaga, és én is azt tervezgetem, hogy kezdek valamit a hajammal, hogy ne lógjon a nyakamba :D mondjuk lehet h nem levágatom, hanem begöndöríttetem :D:D
Ne aggódj, én nem fogom levágatni a hajamat egy darabig, ugyanis derékig érõt szeretnék :D (bár nem nagyon akar nõni, de akkor is jó nekem így, ahogy van!)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

kisvirag

anooo.....
nos, kicsit rövidebre sikerült, mint akartam, de igy is jól áll....
és hát, van ahol még hosszabb, mint a Xagaé ;>
ha sikerül, igérem ma este postolok egy képet...
a hajvágási láz meg már egy hónapja rajtam van.... csak most sikerült eljutom. illetve most hivtam fel a fodrászom...mert nekem ám ingyen, házhozjövõs van :P

ja, és azt már nagyon utáltam, ami a táborban volt, és szerintem nem is állt jol... de hát izlések és pofonok...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

kisvirag

nah ugy tünt nem sikerül ma este felrakni, ezért el is emileztem xagának, de sszerencsétek van
nem müvészfoto, ráadásul a szar fényviszonyok miatt fekete fehérre csináltuk, mert még igy a legjobb. majd kaptok jobbat is... ugy 11 nap mulva kb.

kisvirag_rövid_hajjal
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Csaszi

Ezt vártam! Tök jó képeket tettetek föl a táborról. Biztos király lehetett. Milyen idõtök volt?
"People once believed that when someone dies, a crow carries their souls to the land of the dead...But somethimes something so bad happens and a terrible sadness is carried with it and the soul can't rest. Than sometimes...just sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right"

Meske

Quote from: CsasziEzt vártam! Tök jó képeket tettetek föl a táborról. Biztos király lehetett. Milyen idõtök volt?
Nagyon jó volt az idõ, csak amikor mentünk el akkor lett egy kicsit borongós, de az már nem nagy gáz, hiszen hazafele talán éppen ez a legjobb idõ, nem pedig az a rekkenõ hõség.

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Csaszi

Quote from: MeskeNagyon jó volt az idõ, csak amikor mentünk el akkor lett egy kicsit borongós, de az már nem nagy gáz, hiszen hazafele talán éppen ez a legjobb idõ, nem pedig az a rekkenõ hõség.

Huh, tiszta jó, még az idõ is gyászba borult miattatok ;)  
UI: Király az aláírásod (gothic metalra nagyon komolyan néz ki ahogy a love hinás arcok táncolnak rajta :D )
"People once believed that when someone dies, a crow carries their souls to the land of the dead...But somethimes something so bad happens and a terrible sadness is carried with it and the soul can't rest. Than sometimes...just sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right"

dizzy

Quote from: AngelHû... mindenkit most szállt meg a hajvágási ihlet?
Kezdve Baldyval akinek a tábor elõtt vágtam le a haját; most KisVirág, Nemsokára Xaga, és én is azt tervezgetem, hogy kezdek valamit a hajammal, hogy ne lógjon a nyakamba :D mondjuk lehet h nem levágatom, hanem begöndöríttetem :D:D

Hehe, múlt héten én is voltam, pedig nem is olvastam a fórumon kitörõ és átfutó ereszd el a hajamat lázat. Majd postolok egy képet a méretes hajamról, egy kicsit már nagy volt nekem is.
You can't hold onto the past because then you can never live in the present.

Tiaro

Hahh, én felveszem a harcot a gonosz hajvágással, és csakazértis növesztem tovább.
Le a villanyborotvával! Éljenen a zavaró, szembehulló hajszálak! :lazza:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Sephiroth

Szerintem én is vágatni fogok belõle. Nem sokat. Kb. 30cm.
Engem nem zavar a szemembe hulló hajszáll, csak az a gond, hogy ennyémé már a földre hullik. :bruhuhu:
No time to haste... khmm waste. Let's go!

dizzy

Quote from: TiaroHahh, én felveszem a harcot a gonosz hajvágással, és csakazértis növesztem tovább.
Le a villanyborotvával! Éljenen a zavaró, szembehulló hajszálak! :lazza:

Hát az enyém nem hullik a szemembe, úgyhogy így jártam, itt a kép
dizzy sörénnyel
You can't hold onto the past because then you can never live in the present.

Moloko

Quote from: dizzyHát az enyém nem hullik a szemembe, úgyhogy így jártam, itt a kép
dizzy sörénnyel
hol készült a kép?

dizzy

Quote from: Angelhol készült a kép?

Fertõd, pizzéria Fertõ tavi bringatúra keretében.
You can't hold onto the past because then you can never live in the present.

Emarsharae

Egy ismerõsöm megkért, hogy küldjek már magamról mosolygós képet, mert sosem tettem.
Végigkutattam a gépet, de bizony egy sem volt. :D Vajh miért... Minden esetre elõkaptam a gépet és csattintottam egyet. (A vaku vacakolt, vacakolt, már párszor elátkoztam, és végül elcsattant...)
Kissé gonosz a mosolyom... De a gép túlélte. :D
Ha érdekel valakit... ez lenni én...
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Damnatus

Hali!

Hát, kicsit gonosz mosolynak tûnik  :_piszka:  ;) !

Baldy

Tipikusan olyan, hogy éhes vagyok, hamm bekaplak :D
Hmmm... nem is rossz :):):)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Meske

Itt van 2 kép a mostani nyaralásunkról Mohával:

C'est moi et Moha
Meske (oldalazva)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Tiaro

Íme az én különösen megnyerõ pofikám.

én
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone