Legjobb bishonenek

Started by Eleanor, 2004-02-01, 14:15:35

Previous topic - Next topic

Saori

"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Emarsharae

QuoteOriginally posted by noriko
Amúgy Aya képek jöhetnek még nyugodtan!!! meg persze más is! :D   hmm...Aya haja (hehe ez rímelt) hogy nézne ki szerintetek egy lányon? élőben? :rolleyes:

Na itt egy Aya. Édi nem?:hopp:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Emarsharae

És Aya Seiyuu-ja, Koyasu Takehito.
Hm... Azért nem rossz a pasi. :hopp: Ha nem is rajzolt, akkor is.
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Emarsharae

És egy kis piros (remélem nem volt még).
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Shadowolf

A Vision of Escaflowne-ból a kedvenc karakterem:

noriko

hehe Shadowolf, nekem jött a worship beeeeeeee:hehe:  :D

Emarsharae! Köszi Ayát! :hopp:   ...na most komolyan, lánynak jól állna az ilyen haj szerintetek?

És a nagy sietségben el is felejtettem egy képet:
"I wish I could, but I don't want to."

Kalibur

QuoteOriginally posted by Emarsharae
És egy kis piros (remélem nem volt még).
Köööösziiiii ! Még nem volt meg és naon teccik !
Különben meg hogy állna ez egy lánynak...? Érdekesen. Legalábbis szerintem. De van 12 ötletem noriko: nyomtasd ki azt a fotóayautánzatot (ami egyébként szintén hatalmas :p ) vágd ki az arcot és nézd meg egy nő képével.

Hogy kép is legyen (egyeseknek érdekes ötleteik vannak) :
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Soridan

QuoteOriginally posted by Saori
Akkor egy démon...elvileg nem itt lnne a helye hanem fanartban, de ha már egyszer bishounen...;)

Korábban tévedtem. Nem fogom cserélgetni a hátterem, ez jó lesz :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by noriko
hehe Shadowolf, nekem jött a worship beeeeeeee:hehe:

Én amúgy sem akarok mindig a figyelem központjában lenni :o :p
Na jó, most mennem kell mer a plafon éppen készül leszakadni. :D

noriko

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Én amúgy sem akarok mindig a figyelem központjában lenni :o :p
jaja, ezt bizonyítja az a kevéske post is amit eddig produkáltál ugye?:D ;)

Hahaaa! beszereztem egy screenshot utility-t, és lesz képem Fulle-ról!!:hopp:  
és lekaptam legkedvencebb sesshoumarus képemet, csak pechemre pont ekkor jön fel a legtöbb felirat meg minden, és majdnem eltakarják a lényeget :(  ha valaki esetleg valamennyire letisztítva ugyanezt a képet megszerezné nekem annak ÖRÖK HÁLA!!!!!! onegai onegai onegaiiii

Kalibur, köszi az ötletet, nem is rossz! majd kipróbálom:D
"I wish I could, but I don't want to."

Saori

Akkor az egyik kedvencem, egy fanartomon ;)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Emarsharae

Kalibur, ezt kifejezetten neked kerestem elő.
Remélem tetszik, és nem, nem én gyártottam.
De haláli! :hopp:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

noriko

:lol: :lol: :lul: :D  hát ez nagyon tecccett! kéne ilyet csinálni Frodóról is a GYU-ból, ő arca sem változik sokat:D

ja, és kép:
"I wish I could, but I don't want to."

Emarsharae

Lányok, ha nem estek bele ebbe a képbe, a ti bajotok... :D
De sajna ez csak egy kép. :bruhuhu:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Saori

QuoteOriginally posted by Emarsharae
Lányok, ha nem estek bele ebbe a képbe, a ti bajotok... :D
De sajna ez csak egy kép. :bruhuhu:

Akkor az én bajom... :rolleyes: :zen:
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

zsozso

Ide pakoljatok a kepeket:
http://usteam.uw.hu/pictures/
eshogy nemondjatok, hogy ratok nem gondoltam, csinaltam bishounen reszt is :P
Death is the only redemption

Kalibur

QuoteOriginally posted by zsozso
Ide pakoljatok a kepeket:
http://usteam.uw.hu/pictures/
eshogy nemondjatok, hogy ratok nem gondoltam, csinaltam bishounen reszt is :P
:confused:
A technikai analfabétáknak: most mi a teendő?
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

zsozso

QuoteOriginally posted by Kalibur
:confused:
A technikai analfabétáknak: most mi a teendő?

Ugyanaz mint a forumnal....
Megadod a neved emalcimed hozzaszolast es a kepet browse al kivalasztod majd submit.
Death is the only redemption

zsozso

Feltolteni igy lehet:
Death is the only redemption

Kalibur

Tökjó... itt dögrovás van... :ejj:
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Emarsharae

Dögrovás... mégse várhatod el hogy egyszerre két helyre írjunk meg kommentáljunk... vagy igen?:confused:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Kalibur

QuoteOriginally posted by Emarsharae
Dögrovás... mégse várhatod el hogy egyszerre két helyre írjunk meg kommentáljunk... vagy igen?:confused:
Neem :rolleyes:
De ilyen erővel harapd is át a torkomat :eek:
Nem akartam én rosszat, no! Csak kicsit problémásabbnak találom azt a képgaléria ügyet (az értelmét és hasznát viszont nem vonom kétségbe és meg is értem)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Emarsharae

Bocsi! Nem akartalak bántani, csak sajna egy fórumban nehezen jön le az ember hangneme...
Lényeg a lényeg, ezt itt akkor is jobban szeretem... de annak meg más előnyei vannak...
De tényleg, akkor ide már kép se kerülhet fel? És akkor mégis minek van ezt itt még ha máshol is avgyunk meg egyébként is...
:confused: :confused: :( :(
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Eleanor

Na... itt meg mi történt? pár napra eltünök és rögtön minden átrendeződik???? :confused:
"I have heard the languages of apocalypse, and now I shall embrace the silence."

"Mothers - don't send your sons to war - send your great-grandfathers, they're dead anyway! Support The Undead Horde - keeping the enemies from the gates and your menfolk alive!"

"Who's General Failure and why is he reading my disk? "

Kalibur

QuoteOriginally posted by Eleanor
Na... itt meg mi történt? pár napra eltünök és rögtön minden átrendeződik???? :confused:
Semmi különös :)  Gyúrunk egy izmos skizofréniára, de gyenklőre be kell érnünk az alapokkal :D  Egyébként engem szintúgy meglepett...
A thread létjogosultságának fenntartására meg van ötletem: Max az egyéneket beszéljük ki (személyiség, tettek, mittomén)és csak akkor kerül be kép/link, ha valaki végképp nem vágja, miről van szó.
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Emarsharae

Kalibur! Ha nem lennél lány, feleségül vennélek! :D :D :D

Jó ötlet!
És nem csak a skizofrénia.

Szóval kivel kezdjük?
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Tenshi

Az örök tény, hogy aki az egyiknek tetszik, lehet, hogy a másik utálja.
Én rendíthetetlen Vegita-fan vagyok. Imádom még Hizuki-t (Time Stranger Kyoko) és Noin-t. Meg még van sok kedvencem. A hosszú-fehér hajú pasikat állt. nem szeretem....
"I want to live with the wind..."

Kalibur

QuoteOriginally posted by Tenshi
Az örök tény, hogy aki az egyiknek tetszik, lehet, hogy a másik utálja.
Én rendíthetetlen Vegita-fan vagyok. Imádom még Hizuki-t (Time Stranger Kyoko) és Noin-t. Meg még van sok kedvencem. A hosszú-fehér hajú pasikat állt. nem szeretem....
Nesze neked... Sephirot úgy ahogy van kiesett a pikszisből... :rolleyes:
Vegita... hm... igen, talán az egyetlen igazán értelmes szereplő a DBZ-ből. Őt én is csíptem, bár valljuk be, kicsit gáz azzal a teljes 145 cm-ével és 220 stílusú frizujával, de hát van ilyen no :D
Nekem úgy igazi kedvencem nincs... bár asszem a kicsit morcibb típusú jön be, így szeretem pl Aya alakját a Weissból vagy (nem nézni pedofilnak!) Heerot a Gundam wingből, Sephirot és Squall sem rossz a FF sorozatokból, meg még sorolhatnám, de akkor holnap sem állnék fel a gép elől.

Ami meg azt a házassági bizniszt illeti, azt télleg hanyagoljuk :D
De örülök, ha használhatónak bizonyul az ötletem.
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Emarsharae

#239
Kedvenc, kedvenc....
(Előadja Gombóc Artúr utánzatát a csokikkal kapcsolatban)
Szeretem a hosszú hajú bishiket, az alcsony bishiket, a cop*** bishiket, a depresszív(brooding) bishiket, a félig-meddig rosszfiú bishiket...
Szal... kicsi, gonosz, helyenként depresszív: Vegita, Hiei. Cop***: Aya - nagyon depresszív (WK Glühenben cop*** lett), Duo - legkevésbbé sem depresszív (GW), Nuriko (FY).
Rosszfiú, hosszú hajú, és abszolúte kedvenc: Schuldig (Weiss Kreuz).
De van még kismillió kedvenc, de ezek az abszolútak.
Ja, és az ezüst hajúakat én azért szeretem, pl Youko Kurama,Sesshomaru és Inu Yasha...

Sephirot pedig jó, de Vincent mégjobb! :hopp:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)