Legjobb bishonenek

Started by Eleanor, 2004-02-01, 14:15:35

Previous topic - Next topic

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Trivi
Miért is :confused: Ez max. a 2. képem, amit már valaki korábban postolt.
(Lehet, hogy most jön a 3. :confused: )

Ezen a topicon belül talán...:D Részemről az uccsó kép:

Saori

Trivi ez még nem volt:)
:merci:
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Saori

Inuyasha as a human...kár hogy az a felirat elrondítja a képet...:(
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Saori

És egy kép Kaliburnak...:)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Saori

"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Emarsharae

No, nekem meg ő a kedvenc kutyafülém. ;) :D
Tetszik, nem tetszik? (elég sok füles jószágot gyártottak a japánok... :D nem mintha panaszkodnék)

Saori: Az már kiderült, mi az a szőrmeszerűség ott Sesshoumaru vállán, vagy még mindig találgatások tárgya? :D
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Saori

QuoteOriginally posted by Emarsharae
No, nekem meg ő a kedvenc kutyafülém. ;) :D
Tetszik, nem tetszik? (elég sok füles jószágot gyártottak a japánok... :D nem mintha panaszkodnék)

Saori: Az már kiderült, mi az a szőrmeszerűség ott Sesshoumaru vállán, vagy még mindig találgatások tárgya? :D

Hmmm..ő sem rossz, de én maradok Yashánál...;) Édes így vizesen...:D

Éshogy mi az a szőrme Sesshoumaru vállán...hááát...ezt csak ő maga tudhatja ...;)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

.Attila

Szereztem pár Yu Yu Hakusho képet (61-et), így van egy jó pár bishonen-em, amit felrakhatok. Itt van egy, gőzöm sincs, hogy kicsoda, mert még egy részt sem láttam az anime-ből:

Chronos

QuoteOriginally posted by Trivi
Szereztem pár Yu Yu Hakusho képet (61-et), így van egy jó pár bishonen-em, amit felrakhatok. Itt van egy, gőzöm sincs, hogy kicsoda, mert még egy részt sem láttam az anime-ből:
Ideje megnézned...:)
Egyik kedvenc animém...;)
Addig is, hogy ne legyen off:

CHRONOS

Chronos


.Attila

QuoteOriginally posted by Chronos
Ideje megnézned...:)
Egyik kedvenc animém...;)
Addig is, hogy ne legyen off:

CHRONOS

Igen, már gondoltam rá, olvastam róla az Animania-ban, meg már korábban is említetted. De most Tenchi-zek.
És hogy én se legyek off, még YYH:

Chronos

QuoteOriginally posted by Emarsharae
No, nekem meg ő a kedvenc kutyafülém. ;) :D
Tetszik, nem tetszik? (elég sok füles jószágot gyártottak a japánok... :D nem mintha panaszkodnék)

Saori: Az már kiderült, mi az a szőrmeszerűség ott Sesshoumaru vállán, vagy még mindig találgatások tárgya? :D
Kicsit se hasonlít Inu Yashára...:D

CHRONOS

Chronos

Sokaknak ismerős lehet az alábbi illető...:D

CHRONOS

.Attila

QuoteOriginally posted by Chronos
Sokaknak ismerős lehet az alábbi illető...:D

CHRONOS

Hehe... ez van az Animania címlapján is.
Off-kerülő taktika elindítva:

Emarsharae

QuoteOriginally posted by Chronos
Kicsit se hasonlít Inu Yashára...:D

CHRONOS

Sose mondtam hogy ő lenne az. Ha valakinek nem tiszta, ő Kurama, Youko-ként. Van asszem 5 v. hat farka. (nem, nem az, ez nem a hentai fórum)
Ő és Hiei a kedvenceim.

Chronos: más ogm-ek mennek bs-playerrel, de a YYH részek nem. Van ötleted, mivel tudnám lejátszani őket?

És ez egy Hiei. Remélem még nem raktam fel. :D
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Chronos

#195
QuoteOriginally posted by Emarsharae
Sose mondtam hogy ő lenne az. Ha valakinek nem tiszta, ő Kurama, Youko-ként. Van asszem 5 v. hat farka. (nem, nem az, ez nem a hentai fórum)
Ő és Hiei a kedvenceim.

Chronos: más ogm-ek mennek bs-playerrel, de a YYH részek nem. Van ötleted, mivel tudnám lejátszani őket?

És ez egy Hiei. Remélem még nem raktam fel. :D
Legújabb divx-el és ogg codec-el simán kéne mennie...:)
Vagy ne használj BS Playert...:p

Edit: Én tudom, hogy ő nem Inu Yasha, pont ezért mondtam...

CHRONOS

Emarsharae

QuoteOriginally posted by Chronos
Legújabb divx-el és ogg codec-el simán kéne mennie...:)
Vagy ne használj BS Playert...:p

CHRONOS
:rolleyes:
Oké, majd levadászom. Mellesleg megjegyzem,  lassan és tagoltan ha lehet, eredetileg szőke vagyok. :hopp:

Na, egy Kurama a filmből.
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Saori

Akkor egy démon...elvileg nem itt lnne a helye hanem fanartban, de ha már egyszer bishounen...;)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Saori

És egy "kicsit" realisztikusabb bishounen..:)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Emarsharae

QuoteOriginally posted by Saori
Akkor egy démon...elvileg nem itt lnne a helye hanem fanartban, de ha már egyszer bishounen...;)
Óóóó, én igazán nem haragszom. De tényleg. :hopp:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Emarsharae
:rolleyes:
Oké, majd levadászom. Mellesleg megjegyzem,  lassan és tagoltan ha lehet, eredetileg szőke vagyok. :hopp:

Na, egy Kurama a filmből.

A codecet nem igazán kell levadásznod, mivel asszem a Ranma1/2 topic-ban már fenn van. (talán a negyedik oldalon)

Kalibur

Elég masszívan belehúztatok ! Pedig csak egy napja nem jártam erre... Mind1. Így sajnos nem tudok személyes válaszoka adni, de köszönök minden nekem irányzott képet. Valószínűleg mind mentve :p
És hogy valami tartalmat is adjak megnyilvánulásommal. jöjjön a kedvenc Gensomaden karakterem :) :
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Kalibur

És egy másik kedvenc, bár nem fullra anime, de belefér (aki nem ismeri, annak: a Resident evil 2 férfi főszereplője, a neve Leon)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Emarsharae

Shadowolf: Köszi, asszem találtam valamit, de asszem ezzel is úgy vagyok mint a szőke nő az ólomgolyóval, úgyhogy csak óvatosan csinálom. :D
Nem tudjátok ti elképzelni, miket voltam képes elrontani. :hopp:

Kalibur: a pasi jó, de zombik! Zombik! Áááááááááá! *elrohan*
(A 28 nappal később kissé megviselte az idegeimet és utána kb 2 hónapig a totális kikészültség állapotában voltam *csúnyán néz Eleanorra* mert valaki nem engedett kimenni a moziból az első tíz perc után...)

Nade, hogy ne legyen ez se totálisan :_off: itt egy Itsuki, akiről ugyan már küldtem képet, de... Megér egy újabb próbát... Szegény Itsuki... :(
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Emarsharae

Igen, ezt már letöltöttem, most már nem is hajlandó megnyitni a file-t... :(

Na és egy kép: Karasu.
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Emarsharae
Igen, ezt már letöltöttem, most már nem is hajlandó megnyitni a file-t... :(

Na és egy kép: Karasu.

Érdekes, nekem ez segített. Próbáld meg VLC-vel lejátszani a fájlt, hátha azzal megy. ;)

noriko

Üdv mindenkinek! hű micsoda inuyasha dömping volt amíg nem voltam itt! Láttam, hogy ember-yasha is posztolva lett...ez a kép volt már? mostmár mindegy...:D
"I wish I could, but I don't want to."

noriko

Inuyashától elszakadva, itt egy deyo által preferált személy, aki most egyik kedvencem lett :) (most láttam az animét..)
És a másik kedvencem Fulle, de róla sajnos nem találtam semmi képet! :( :(  úgyhogy ha valaki hallja kiáltásom segítsen!:eek: (ez a fej épp kiált,nem megijedt.. ;) )

Amúgy Aya képek jöhetnek még nyugodtan!!! meg persze más is! :D   hmm...Aya haja (hehe ez rímelt) hogy nézne ki szerintetek egy lányon? élőben? :rolleyes:
"I wish I could, but I don't want to."

Saori

QuoteOriginally posted by noriko
Üdv mindenkinek! hű micsoda inuyasha dömping volt amíg nem voltam itt! Láttam, hogy ember-yasha is posztolva lett...ez a kép volt már? mostmár mindegy...:D

áááááááááááááááá...noriko.........ááááááááááááááá...ez a kéééép....áááááááááááááá.....:merci: :hail:
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Shadowolf

QuoteOriginally posted by noriko
Üdv mindenkinek! hű micsoda inuyasha dömping volt amíg nem voltam itt! Láttam, hogy ember-yasha is posztolva lett...ez a kép volt már? mostmár mindegy...:D

Megelőztél. ;) Pont ma akartam postolni. :) Na mindegy, itt egy másik yasha kép: