Legjobb bishonenek

Started by Eleanor, 2004-02-01, 14:15:35

Previous topic - Next topic

Saori

Az ezüsthajúak terén csatlakoznék énis ;)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Emarsharae

QuoteOriginally posted by Saori
Az ezüsthajúak terén csatlakoznék énis ;)

Láttad a képet amit a bishikhez postoltam? :hopp:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Saori

QuoteOriginally posted by Emarsharae
Láttad a képet amit a bishikhez postoltam? :hopp:

Még nem de megyek :D
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Eleanor

éljenek az ezüst és fehérhajú bishik... :hopp:  (meg az összes többi is...)
"I have heard the languages of apocalypse, and now I shall embrace the silence."

"Mothers - don't send your sons to war - send your great-grandfathers, they're dead anyway! Support The Undead Horde - keeping the enemies from the gates and your menfolk alive!"

"Who's General Failure and why is he reading my disk? "

Emarsharae

#244
QuoteOriginally posted by Eleanor
éljenek az ezüst és fehérhajú bishik... :hopp:  (meg az összes többi is...)

Ezüst, fehér és szürke!
Ezzel kihagytad Dilandau-samát... :ejnye: (és megjegyzem én is kifelejtettem, pedig a zakkantak a legaribbak :D )
És persze Folkenről se feledkezzünk meg... Érik már egy kép róla a Bishikhez...: :hopp:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Eleanor

QuoteOriginally posted by Emarsharae
Ezüst, fehér és szürke!
Ezzel kihagytad Dilandau-samát... :ejnye:

Csak azt felejted el, hogy Dilandau-t én nem kedvelem :ejj:
Azt meg nem mondtam, hogy más hajszín szóba sem jöhet...:hopp:
"I have heard the languages of apocalypse, and now I shall embrace the silence."

"Mothers - don't send your sons to war - send your great-grandfathers, they're dead anyway! Support The Undead Horde - keeping the enemies from the gates and your menfolk alive!"

"Who's General Failure and why is he reading my disk? "

Saori

Akkor..egy "kis" adag bishounen :D :hopp:

01  02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

És végül 3 Sesshoumaru ;)

Sessh1 Sessh2 Sessh3
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Kalibur

Hehe, éljen Saori :hopp:
A nagyja Magna Charta? Csak mert igen ismerősek...
Más: FY-ből szerintem nem Nuriko volt a legjobb, bár ez magánvélemény, de én inkább Tasuki-t vagy Chichiri-t tekinteném használhatónak (Hotohorit rettentően eltúlozták). Duo télleg aranyos, szeressük herr Halált :p és a vas se rossz alatta...
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Saori

Hai..magna Carta rulz :hopp: :D
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Emarsharae

#249
QuoteOriginally posted by Kalibur
Más: FY-ből szerintem nem Nuriko volt a legjobb, bár ez magánvélemény, de én inkább Tasuki-t vagy Chichiri-t tekinteném használhatónak (Hotohorit rettentően eltúlozták). Duo télleg aranyos, szeressük herr Halált :p és a vas se rossz alatta... [/B]
Hát bizony, Hotohori kissé durva volt néha... ("I'm so beautiful I scare even myself!!") És eltaláltad a két másik kedvencemet onnan. :D Hogy kit tudnék használni, nem tudom. :D De nem hiszem hogy lesz módom kiválasztani. ;)

QuoteOriginally posted by Saori
Hai..magna Carta rulz  :hopp: :D
[/B]

Volt ott asszem egy Tooya is valahol, és egy csaj is. Nem lövöm le, melyik az, hátha még nem láttátok végig a sorozatot... Nekem már lelőtték. :(

Amúgy kihagytátok Demiant. Pedig ő aztán nem semmi.
http://www.animeshrine.com/gallery.php?series=warofgenesis&image=4
(Mert hülye vagyok és nem tudok linkelni. :rolleyes: )
(Vagy ő nem abba a játékba tartozik és tök véletlenül került a képeim közé? :D )
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Kalibur

De, bár én nem játszottam Cartaval, asszem Demian abból való. (szegényt először frankóra nőnek néztem :D ) Evvel a képpel különben van egy hátterem is. Feletegyem a képgalériába?
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Emarsharae

QuoteOriginally posted by Kalibur
De, bár én nem játszottam Cartaval, asszem Demian abból való. (szegényt először frankóra nőnek néztem :D ) Evvel a képpel különben van egy hátterem is. Feletegyem a képgalériába?
Hihi. És jöhet. Remélem még nincs meg.
Amúgy hogy tetszik a WK? :hopp:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

noriko

hmm..lássuk csak. Én főleg az extrém hajszínű bishiket kedvelem valamiért.. és főleg ha hosszú hajúak, copf.osak, vagy fejkendősek :D  vagy ezek kombinációja.
De már olyan is volt, hogy kinézetileg teljesen átlag anime pasi tetszett meg nagyon. Ilyenkor a hang is sokat számít, meg maga a személyiség. hát ez elég általános volt...akkor példa: Ai Yori Aoshi-ben Kaoru ari volt. :)
"I wish I could, but I don't want to."

Kalibur

QuoteOriginally posted by Emarsharae
Hihi. És jöhet. Remélem még nincs meg.
Amúgy hogy tetszik a WK? :hopp:
Fennvan (ha még nem jártál volna ott)
Hogy tetszene? Természetesen nagyon :D . Sorban sokkal jobb mint azok az össze-vissza darabok amk eddig álltak rendelkezésemre. (Kenről öcsémnek szent meggyőződése, hogy Wolverinutánzat :rolleyes:  :D )
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Emarsharae

Láttam, köszi, asszem ez még nem volt meg!

Ken és Rozsomák... au. :D Ken... személyiségre más. Még. Amúgy Logannek 3 karma van egy kézen, Kennek négy vagy öt, attól függően, a rajzolók most milyen hangulatban vannak. :rolleyes:
És Schu? Na? Na? Na?:_piszka:
Amúgy *neked* ki tetszik belőle?
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Freyja

Na akkor én is előállok egy képpel :D

Kalibur

QuoteOriginally posted by Freyja
Na akkor én is előállok egy képpel :D
A kép full OK, de vóna pici bibi vele: zsozsóék megkérték a díszes társaságot, hogy legyenek szívesek nem attachelni képeket, mert ha az felgyűlik, hát olyanná válik a fórum, mint a döglött csiga... :(
Ezt lekközelebb csak végső esetben használd, ott van helyette a képgaléria. (és hogy ezt pont én mondom... :rolleyes: )

Weiss: Schu, schu... ő ööö az az a Schwarz amelyik úgy néz ki, mintha iccaka egy hentes-szabó mutáns támadott volna rá? Még nincs véleményem róla akkor se, ha nem ő az.
Abszolút kedvenc természetesen Aya kun :D , utánna Yoji.
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Saori

QuoteOriginally posted by Kalibur
(szegényt először frankóra nőnek néztem :D )

Háát..mitnemondjak énis :D
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Kalibur

QuoteOriginally posted by Saori
Háát..mitnemondjak énis :D
Megnyugtató :D  Akkor a hiba nem az én készülékemben van !
Köszönöm vértestvér ;)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Shock12

QuoteOriginally posted by Emarsharae
http://www.animeshrine.com/gallery.php?series=warofgenesis&image=4
Hú... deszeretnék ilyen felsõtestet.... (nem képen, és falra akasztva)... :o ;)

Emarsharae

QuoteOriginally posted by Kalibur
Weiss: Schu, schu... ő ööö az az a Schwarz amelyik úgy néz ki, mintha iccaka egy hentes-szabó mutáns támadott volna rá? Még nincs véleményem róla akkor se, ha nem ő az.
Abszolút kedvenc természetesen Aya kun :D , utánna Yoji.

Neeem, a tűpárna az Farfarello, azaz 'A Farf'. Én a jóképű, manipulatív vörösre gondolok, de a Schwarz már stimmel! :D

Amúgy az első kedvencem nekem is Aya volt, és hát Yohjit mindenki imádja. :D

P.S.: Schu-ról feltrettem egy képet a bishikhez.
avagy: http://usteam.uw.hu/pictures/y/pics/1077911908867.jpg
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Emarsharae

QuoteOriginally posted by Shock12
Hú... deszeretnék ilyen felsõtestet.... (nem képen, és falra akasztva)... :o ;)

Én is, de nem saját magamon :hehe:
Na jó, ez félig-meddig vicc volt...
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Cobra

Én megelégednék a felszerelésével is  :jee:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Sötét Angyal

Helló!

Öljön  meg mindenki, de Drága Tündér Cukorfalat RUBEUS Angyal -t ide teszem be. :hopp:

Mint már a bemutatkozásokban jeleztem, nálam egész más karaktere van, mint a Sailor Moonban. Diamondo-t már Freyja közvetítette a nevemben is. :D
"Bár fárad a szárnyad,
Tudod, hogy nem pihenhetsz még
Pusztítsd a káoszt
Ez a szerep, amit rádoszt
Minden küldetés és bevetés"

Kalibur

QuoteOriginally posted by Shock12
Hú... deszeretnék ilyen felsõtestet.... (nem képen, és falra akasztva)... :o ;)
Tuti jól néznél ki :D  Főleg azzal a darázsderékkal és a cuki szoknyával. Ajánlhatok hozzá sminket is csak hogy tuti minden férfi utánnad forduljon az utcán :D ?
Schu: ... nos igen, odáig akkor még nem jutottam el, később meg lusta voltam kitörölni a hibás részeket... Mindenesetr igen, ő is egész jó... :p
Sötét angyal személyében pedig úgy látom, igazi SM rajongóra akadtunk (bár az a mű nálam valahogy kimarad ha bishiken gondolkodom... ez nem jelenti persze, hogy nincs benne egy deka sem)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Freyja

QuoteOriginally posted by Kalibur

Sötét angyal személyében pedig úgy látom, igazi SM rajongóra akadtunk (bár az a mű nálam valahogy kimarad ha bishiken gondolkodom... ez nem jelenti persze, hogy nincs benne egy deka sem)

Neem hát :D :D :D

Sötét Angyal

QuoteOriginally posted by Kalibur

Sötét angyal személyében pedig úgy látom, igazi SM rajongóra akadtunk (bár az a mű nálam valahogy kimarad ha bishiken gondolkodom... ez nem jelenti persze, hogy nincs benne egy deka sem)

Helló!

Nem vagyok SM rajongó, de ezt láttam először, és zsenge lelkemben és férfiképemben nagy lenyomatott hagyott. :D
"Bár fárad a szárnyad,
Tudod, hogy nem pihenhetsz még
Pusztítsd a káoszt
Ez a szerep, amit rádoszt
Minden küldetés és bevetés"

Freyja

A képek láttán érdeklődnék, hogy Aya és társai milyen animében szerepelnek? :hopp:

Emarsharae

QuoteOriginally posted by Freyja
A képek láttán érdeklődnék, hogy Aya és társai milyen animében szerepelnek? :hopp:
Weiss Kreuz, de semmiképp se a Glüchennel kezdd, az az utolsó az egész láncolatban, plusz elég gyengus a grafikája.
Aya oké hogy cop***, de totálisan nem hozzá illik. Aya nem az aki csak úgy copfot növeszt mert olyanja van. Ayát nem érdeklik az ilyesmik, és haszontalannak találja... Nem is értem... Hogy gondolhatták...???
Yohji totálisan úgy néz ki, mintha a fent említett hentes elkapta volna a grabancát és megszabadította volna a hajától. Komolyan, sírni tudnék, hogy mit műveltek vele. :morci: :bruhuhu:
Omi... Nem azért, de ez az új hajszín.... Minimum szürke, maximum a hashajtók végterméke. Plusz nem igaz hogy nem idegesíti az az egy hosszú tincs a frufruja közepén... eltakarja a fél arcát... :grrr:
Ken az egyetlen aki jól néz ki a Weiss-ből...

És Schu... Nem mintha eddig nem néztem volna színvaknak, de paradicsomvörös hajhoz bordó bőrgatyát... (nem mintha nem lenne szép látvány) és sárga inget... Állítom hogy akik ezt rajzolták, színvakok voltak. De legalább jól áll neki a kalapja.
Crawford... No comment.

De most halál komolyan... Milyen gyilkos szaladgál már egy bazi nagy bárddal a kezében??? Mármint 20-21. századi. Gimlit megértem, ő oké, és valamikor a középkorban is nagy divatja volt, de most... Ennél már csak a Weiss Side B-ben Yuki "kaszája" a jobb...

Remélem túléltétek, bocsi hogy kissé elszálltam, de ez már nagyon kikívánkozott. :rolleyes: :muhahah: :bsd:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Shock12

QuoteOriginally posted by Kalibur
Tuti jól néznél ki :D  Főleg azzal a darázsderékkal és a cuki szoknyával. Ajánlhatok hozzá sminket is csak hogy tuti minden férfi utánnad forduljon az utcán :D ?
Látom, te jobban preferálnád, ha nõként jelennék meg elõtted (:p), de szerintem is férfi a rajzolt alak, és nem lenne rossz tényleg olyan szépen kidolgozott testtel rendelkezni (darázsderék ?! Hátha olyan a testfelépítése a férfinak, és ügyel az edzés során az X alakú kidolgozottságra, akkor minden további nélkül lehetséges ;))