Legjobb bishonenek

Started by Eleanor, 2004-02-01, 14:15:35

Previous topic - Next topic

Member

[SIZE="4"]Akirõl a nõk álmodnak:[/SIZE]

[SIZE="5"][COLOR="Red"]KARASUMA[/COLOR][/SIZE]

Kazenokizu

Most olvasgattam visszafelé a thread-et. Hmmmm...
Nem is tudom... Én úgy vok vele, hogy mindig az épp aktuálisan nézett/olvasott történetben lévö bishounen(ek) a kedvenc(ek)! :lul: Most épp Kenshin... (Már látom, ahogy a tömeg kövezéshez készül... :haha: )

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Member

Sõt, ha jobban visszaolvasol, rájössz, hogy nem éppen egy túllátogatott topic ez, s csak mi hárman tartjuk életben (remélem, hogy csatlakozol /\ /\). Kenshin, hááát, nem is tudom. Alapvetõen kissé... nõies az arca, amikor ideges, akkor meg egyszerûen ronda. Ha láttad az eljegyzõs rész, észreveheted, hogy férjnek alkalmatlan... :D

Kazenokizu

Quote from: MemberSõt, ha jobban visszaolvasol, rájössz, hogy nem éppen egy túllátogatott topic ez, s csak mi hárman tartjuk életben (remélem, hogy csatlakozol /\ /\). Kenshin, hááát, nem is tudom. Alapvetõen kissé... nõies az arca, amikor ideges, akkor meg egyszerûen ronda. Ha láttad az eljegyzõs rész, észreveheted, hogy férjnek alkalmatlan... :D

Láttam, láttam, már majdnem teljesen befejeztem, 78-nál járok! :) (Tudod, ha végignéztem, megbeszéljük :) )
Nem tudom, nekem bejön! Szerintem irtó helyesre van megrajzolva... Tetszik...
Egyébként meg férjnek sem lenne azért olyan rossz :ejnye: , végül is mos, föz, takarít, jól bánik a gyerekekkel, és ha netán vmi betolakodó megzavarja az idillt, még velük is képes elbánni... Hát vágyhat egy nö ennél többre??? :lazza: :hahaha:

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Member

Quote from: kazenokizuLáttam, láttam, már majdnem teljesen befejeztem, 78-nál járok! :) (Tudod, ha végignéztem, megbeszéljük :) )
Nem tudom, nekem bejön! Szerintem irtó helyesre van megrajzolva... Tetszik...
Egyébként meg férjnek sem lenne azért olyan rossz :ejnye: , végül is mos, föz, takarít, jól bánik a gyerekekkel, és ha netán vmi betolakodó megzavarja az idillt, még velük is képes elbánni... Hát vágyhat egy nö ennél többre??? :lazza: :hahaha:
HÖ?! Kiéhezett Otakuk, figyeleeeeeem! Kazenokizu nõ! Megismétlem, Kazenokizu nõ! Aki feltûnõen hasonlít Kenshinre, ne pazarolja el az adottságát, itt a visszanemtérõ alkalom!!! :D
Sajnos nem mondhatom meg, hogy helyes-e, mert akkor egybõl leb***znak, mint anno Blarket... :) Azt még mindig nem értem, hogy Kenshinéknek miért van olyan vékony nyaka és hogy mitõl 2-méteres egy-két japán csávóka...

Kazenokizu

Quote from: MemberHÖ?! Kiéhezett Otakuk, figyeleeeeeem! Kazenokizu nõ! Megismétlem, Kazenokizu nõ!:D

:) :) :) :)
Azt hittem, ez egyértelmü.... :)

Quote from: MemberSajnos nem mondhatom meg, hogy helyes-e, mert akkor egybõl leb***znak, mint anno Blarket...

Azt hiszem ezzel elárultad magad!!!! :)  Tetszik, mi? :ejnye: :ejnye:

Quote from: MemberAzt még mindig nem értem, hogy Kenshinéknek miért van olyan vékony nyaka és hogy mitõl 2-méteres egy-két japán csávóka...

Nincs is olyan vékony nyakuk. Az pont jó!:D

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Araki

Karasuma, we love u!:hehe:

Quote from: kazenokizuMost olvasgattam visszafelé a thread-et. Hmmmm...
Nem is tudom... Én úgy vok vele, hogy mindig az épp aktuálisan nézett/olvasott történetben lévö bishounen(ek) a kedvenc(ek)! :lul: Most épp Kenshin... (Már látom, ahogy a tömeg kövezéshez készül... :haha: )
Oro?:eek:  Beírt még valaki rajtunk kívül is... Kenshin szerintem akkor volt aranyos, amikor hülye volt. :jee: (magyarán eléggé sokszor)

Yakumo

Quote from: MemberSõt, ha jobban visszaolvasol, rájössz, hogy nem éppen egy túllátogatott topic ez, s csak mi hárman tartjuk életben (remélem, hogy csatlakozol /\ /\). Kenshin, hááát, nem is tudom. Alapvetõen kissé... nõies az arca, amikor ideges, akkor meg egyszerûen ronda. Ha láttad az eljegyzõs rész, észreveheted, hogy férjnek alkalmatlan... :D
:confused: :confused: :confused: :confused: Figyelj Member te most fiú vagy oder lány???? Jól összezavartál most:eek: Meg a Profile-odban a kép:eek: He? (sorry for the Off)

Kazenokizu

Quote from: ArakiOro?:eek:  Beírt még valaki rajtunk kívül is... Kenshin szerintem akkor volt aranyos, amikor hülye volt. :jee: (magyarán eléggé sokszor)

Ja-ja-ja!!!!! :hahaha: :hahaha: :hahaha:  IMÁDOM az oro-it!!!!! :cool:

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Araki

Quote from: Yakumo:confused: :confused: :confused: :confused: Figyelj Member te most fiú vagy oder lány???? Jól összezavartál most:eek: Meg a Profile-odban a kép:eek: He? (sorry for the Off)
Ezt most visszaadom. Õ is válaszolt már az ÉNHOZZÁM intézett kérdésekre. Member legjobb tudomásaim szerint fiú. (a bátyám)

Member

Quote from: Yakumo:confused: :confused: :confused: :confused: Figyelj Member te most fiú vagy oder lány???? Jól összezavartál most:eek: Meg a Profile-odban a kép:eek: He? (sorry for the Off)
Hermafrodita vagyok.... Annyira vagyok lány, mint Kazenokizu fiú. :)

Didico

Hát ez dúrva volt... Mind1... sztem elég fiús vagy... De lehet, h csak azért mert ismerlek... Lehet, ha nem simernélek én is megkérdeztem volna... Member-kun:hahaha:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

Na jó, hogy legyen értelme a topicnak (lendítsük fel, whoaaa!:)). A legjobb "bishok". Szerintem:
1. Envy
2. Gourry
3. Son Goku
4. Ranma
5. Ryoga (nem volt jobb kép róla, sorry)

Kazenokizu

Quote from: ArakiNa jó, hogy legyen értelme a topicnak (lendítsük fel, whoaaa!:)).[/URL]

Segítek fellendíteni!!! :D Íme az én 5ös toplistám (megjegyzem ez egy átmeneti állapot, nálam gyakran változnak....)

1. http://iaro.srv.hu/kep/d5119193.jpg[/img]]KENSHIN
2. http://iaro.srv.hu/kep/aya.jpg[/img]]Aya
3. http://iaro.srv.hu/kep/sousuke.pict.jpeg[/img]]Sousuke
4. http://iaro.srv.hu/kep/armbrust.jpg[/img]]Armbrust
5. http://iaro.srv.hu/kep/gourry.pict.jpeg[/img]]Gourry

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Member

Kaze, rosszul linkeltél. Miért van egy helyen http és img is? Ez utóbbit töröld.

Kazenokizu

Quote from: MemberKaze, rosszul linkeltél. Miért van egy helyen http és img is? Ez utóbbit töröld.
Rájöttem... Megint dolgozik bennem az antitálentumság....Hogy csináljam, hogy jó legyen?

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Member

Az az img rész nem kell. Csak simán http://www.nincsilyen.hu/probakep.jpg (vidd rá az egérmutatót)

Kazenokizu

Jaaaaa, leesett! Köszi...
Szóval akkor még1x:

1. Kenshin
2. Aya
3. Sousuke
4. Armbrust
5. Gourry

Na úgy látom, ez már jó lett... :D

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Member

Na nézzük sorra :D:
1. Ezt még megértem, Sankontessou barátom... (végre egy nem Aoshi-s csaj)
2. Nézted már a lábait és a derekát?!! (Ez utóbbit inkább Yojie mutogatja)
3. FMPrõl nem alkotnék véleményt
4. Passz.
5. EXTREME BODY NO BRAIN :D

EDIT: Szívesebben beszélgetnék lányokról...

Kazenokizu

Quote from: MemberNa nézzük sorra :D:
1. Ezt még megértem, Sankontessou barátom... (végre egy nem Aoshi-s csaj)
2. Nézted már a lábait és a derekát?!! (Ez utóbbit inkább Yojie mutogatja)
3. FMPrõl nem alkotnék véleményt
4. Passz.
5. EXTREME BODY NO BRAIN :D

1. :D
2. Néztem, de attól még tetszik, kár, hogy nem mosolyog soha...
3. a FMP maga nem tartozik a kedvenceim közé, de Sagara azért még jól néz ki!!!!
4. Kiddy Grade (Csajkommandó), unalmas óráimban néztem az A+-on, de a történet nem túlságosan kötött le...
5. Tény, hogy hülye, de ez a thread nem az anime-agytrösztöknek lett megnyitva :D :D

Quote from: MemberEDIT: Szívesebben beszélgetnék lányokról...

Halljam véleményed, kíváncsi vagyok!:ejnye:

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Member

A legszebb csajok rovatba írom, nem szeretnék OFF lenni. (Moha már néha ígyis dülledt szemekkel néz, ha egy rovatban szerepel a nevem :))

Kazenokizu

Egyik ismerösöm hívta fel a figyelmemet. Fogalmam sincs, ki ez, de a kép alapján nagyon :cool:  
Állítólag vmelyik hentaiban van...

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Araki

#502
Quote from: kazenokizu1. Kenshin
2. Aya
3. Sousuke
4. Armbrust
5. Gourry
1. Cuki... de akkor is így a legjobb: Ken
2. Gyászhuszár. Nekem Omi jobban tetszett. Haaaa! Találtam egy mosolygós Aya-s képet! Link link! Aya vigyor
3. Nem vagyok oda FMP-ért.
4. Nem ismerem.
5. Váááhááá! Visítsunk együtt!!!! :whoah: Gourry váááhááá
Ja, õt lehagytam a listámból. Meg a "top 6" egyébként is hülyén hangzik. Ez a kép valamiért tetszik:Majin Vegeta

Kazenokizu

Quote from: Araki5. Váááhááá! Visítsunk együtt!!!! :whoah:
Visítsunk!
Gourry!!
Ja, és a mosolygós Aya király!

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Araki

Vááááh, Light, Come Forth!
Chibi

Kazenokizu

#505
Quote from: ArakiVááááh, Light, Come Forth!
Chibi
Kawaii!!!:D Meg ez is az!

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Didico

Ez... jujjjj....:_piszka: Ez aztán az együt érzés... Illetve inkább az egyet értés... Egyet értek Ayával kapcsolatban... Omi cukibb volt. Gourry vísítása meg... váááááááá!:muhahah:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

Sajna nincs Gourry-ról normális visítós kép. :( (angol: light, come forth! de a magyar mit ordít be [mármint a visítás elõtt/után]?)
Aya-tól ez kész csoda, hogy mosolyog... nem tetszett, hogy mindig csak a hugával volt elfoglalva...

Kazenokizu

Quote from: DidicoEz... jujjjj....:_piszka: Ez aztán az együt érzés... Illetve inkább az egyet értés... Egyet értek Ayával kapcsolatban... Omi cukibb volt. Gourry vísítása meg... váááááááá!:muhahah:
Na, jóóóó, igazatok van, de én itt elsösorban külsö alapján osztályoztam a srácokat!!! Abban meg böven ott lehet Aya a 2.helyen!
Magyarul: "Féééény! Jer elöööööööö!" De van, amikor 'Jöjj'-t mond...

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Araki

Én a belsõt is nézem! Gourry így lett a második!:)