Legjobb bishonenek

Started by Eleanor, 2004-02-01, 14:15:35

Previous topic - Next topic

Didico

#510
Igen, de sztem a jer egy kicsit nagyon középkori... Bár a Slayers is az.... (?)
Nem fikázásból mondtam ám... Örülök, h elvagytok... Bár beletudnék szólni... Lehet h igazad van, Aya lehet arcról a mádosik helyen... Bár az én osztályozásomnál Kai van az elsõ helyen... Aztán sokan mások...


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

Quote from: DidicoIgen, de sztem a jer egy kicsit nagyon középkori... Bár a Slayers is az.... (?)
Nem fikázásból mondtam ám... Örülök, h elvagytok... Bár beletudnék szólni... Lehet h igazad van, Aya lehet arcról a mádosik helyen... Bár az én osztályozásomnál Kai van az elsõ helyen... Aztán sokan mások...
Hát ez a Kai egyszerûen csodálatos! A szép Envy-t nem tudnád berakni, amirõl már napok óta regélsz?
Amúgy nekem külön tetszett a Slayersben, hogy középkori beütése van. Az elsõ dolog, amely megfogott benne. A második Gourry. Vááááh!:)

Kazenokizu

Quote from: ArakiHát ez a Kai egyszerûen csodálatos! A szép Envy-t nem tudnád berakni, amirõl már napok óta regélsz?
Amúgy nekem külön tetszett a Slayersben, hogy középkori beütése van. Az elsõ dolog, amely megfogott benne. A második Gourry. Vááááh!:)
Mutatok valamit: ha megvan már, bocsi...
Envy1
Envy2
Envy3 Ez a leg:kiraly: abb!!!

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Didico

#513
Quote from: ArakiHát ez a Kai egyszerûen csodálatos! A szép Envy-t nem tudnád berakni, amirõl már napok óta regélsz?
Amúgy nekem külön tetszett a Slayersben, hogy középkori beütése van. Az elsõ dolog, amely megfogott benne. A második Gourry. Vááááh!:)


Jól van! Már dolgozom rajta. Még meg kell találnom...

1.[COLOR="Red"]Kai[/COLOR]
2.[COLOR="RoyalBlue"]Wakabayashi[/COLOR]
3.[COLOR="DarkOrange"]Alphonse[/COLOR]
4.[COLOR="DarkOrchid"]Kurama[/COLOR]
5.[COLOR="SeaGreen"]Kouta[/COLOR]


Ja, itt beszúrom azt az [COLOR="seagreen"]Envy-s[/COLOR] képet. :)


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Didico

Quote from: DidicoJól van! Már dolgozom rajta. Még meg kell találnom...

1.[COLOR="Red"]Kai[/COLOR]
2.[COLOR="RoyalBlue"]Wakabayashi[/COLOR]
3.[COLOR="DarkOrange"]Alphonse[/COLOR]
4.[COLOR="DarkOrchid"]Kurama[/COLOR]
5.[COLOR="SeaGreen"]Kouta[/COLOR]


Ja, itt beszúrom azt az [COLOR="seagreen"]Envy-s[/COLOR] képet. :)

Ezt elcsesztem...


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Didico

#515
Ezt elcsesztem...
Itt van az Envy-s képed, de akkor már Alt is!


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

#516
Quote from: kazenokizuMutatok valamit: ha megvan már, bocsi...
Envy1
Envy2
Envy3 Ez a leg:kiraly: abb!!!
Az középsõ kivételével nem voltak meg. Arigato gozaimasu!:cool: Én ezeket bírom:
If Envy was a 21th century guy
Envybig
Envy's autograph
Van még egy csomó, de azoktól inkább megkíméllek benneteket...:)
Didico, ez már több, mint fáj...

Didico

Quote from: ArakiAz középsõ kivételével nem voltak meg. Arigato gozaimasu!:cool: Én ezeket bírom:
If Envy was a 21th century guy
Envybig
Envy's autograph
Van még egy csomó, de azoktól inkább megkíméllek benneteket...:)
Didico, ez már több, mint fáj...


Envy ismét lecsap... he? mi több, mint fájl? Nem igazán értem...
Mind1! Elküldtem nem?


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

Quote from: Didicohe? mi több, mint fájl? Nem igazán értem...
Mind1! Elküldtem nem?
FÁJDALMAS!!!!!

Didico

Quote from: ArakiFÁJDALMAS!!!!!

Ja! Le esett...:lame:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Kazenokizu

Quote from: ArakiAz középsõ kivételével nem voltak meg. Arigato gozaimasu!:cool: Én ezeket bírom:
If Envy was a 21th century guy
Envybig
Envy's autograph
Van még egy csomó, de azoktól inkább megkíméllek benneteket...:)
Az elsö kettö király!!!! Még a végén beveszem Envyt a listámba!!!
Egyébként tök jó fanartok vannak itt: deviantart.com (ha ezzel nem mondtam semmi újat, akkor bocsi...)

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Araki

Szoktam ezeken a deviantartokon járni. A kedvencem:
http://www.envy-lovers.deviantart.com:)
Igen vedd be a listádba, szerintem nagyon aranyos, habár sokan undorodnak tõle. Egy kicsit szélsõséges, de nekem pont ezért jön be.

Didico

Quote from: ArakiSzoktam ezeken a deviantartokon járni. A kedvencem:
http://www.envy-lovers.deviantart.com:)
Igen vedd be a listádba, szerintem nagyon aranyos, habár sokan undorodnak tõle. Egy kicsit szélsõséges, de nekem pont ezért jön be.


De jó... :lame: Vmi új téma? Envy meg Greed 6 perce? Ugye  tudod, h nem 10 percem ment rá h letöltsem, neked. szólhattál volna, h te barom ne töltsd mert mi is töltjük!:grrr:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

Quote from: DidicoDe jó... :lame: Vmi új téma? Envy meg Greed 6 perce? Ugye  tudod, h nem 10 percem ment rá h letöltsem, neked. szólhattál volna, h te barom ne töltsd mert mi is töltjük!:grrr:
Mindegy, legalább együtt szenvedtünk... új téma? Hmm...
Cukigyerekek a School Rumble-ból:
Imadori(sajna nem volt jobb)
Harima(ez mozog is)
Na?

Kazenokizu

#524
Hozzá mit szóltok?
Szerintem nagyon kawaii!!!!!

Quote from: ArakiMindegy, legalább együtt szenvedtünk... új téma? Hmm...
Cukigyerekek a School Rumble-ból:
Imadori(sajna nem volt jobb)
Harima(ez mozog is)
Na?
Imadori OK, de Harima 1általán nem az esetem... Meghagyom neked, Araki-chan! :)

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Kazenokizu

Quote from: ArakiMindegy, legalább együtt szenvedtünk... új téma? Hmm...
Cukigyerekek a School Rumble-ból:
Imadori(sajna nem volt jobb)
Harima(ez mozog is)
Na?
Imadori OK, de Harima 1általán nem az esetem... Meghagyom neked, Araki-chan! :)

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Araki

Quote from: kazenokizuHozzá mit szóltok?
Szerintem nagyon kawaii!!!!!


Imadori OK, de Harima 1általán nem az esetem... Meghagyom neked, Araki-chan! :)
Harima tök aranyos, és tetszik, hogy játsza a kemény gyereket, miközben egy lúzer. :D
Amúgy ezt a Kippei-t honnan szalajtottad? Nem túlzottan bírom az ilyen... b... bu... meghagyom neked.:)

Kazenokizu

Quote from: ArakiAmúgy ezt a Kippei-t honnan szalajtottad? Nem túlzottan bírom az ilyen... b... bu... meghagyom neked.:)
Pedig nekem tetszik...:ejj: :ejj:  De nem baj! Legalább nem veszünk össze!!!!! :D:D:D

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Araki

Quote from: kazenokizuLegalább nem veszünk össze!!!!! :D:D:D
Nem is vagyok az a veszekedõs fajta! Ezt ugyebár mindenki tudja...:D
Mi a fenérõl írjak be? Ez az utolsó éjszakád? Most I naaaaagyon feel sorry for you! Meg szeretném szerezni végre a 100. postomat. Tudsz segíteni?

Kazenokizu

Quote from: ArakiNem is vagyok az a veszekedõs fajta! Ezt ugyebár mindenki tudja...:D
Remélem, rólam is !:D
Quote from: ArakiEz az utolsó éjszakád? Most I naaaaagyon feel sorry for you!
Bizony-bizony, ez az utolsó éjszakám, de csak jövö 7végéig, remélem... (80 %) De addig így fogok kinézni:

Segítek: Hajrá ARAKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!
"VAAAAAHAAAAJJJJJJJJJJ, fény jeeeeer elöööööööö!!!!!!:whoah: :whoah:

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Araki

Quote from: kazenokizuRemélem, rólam is !:D
Bizony-bizony, ez az utolsó éjszakám, de csak jövö 7végéig, remélem... (80 %) De addig így fogok kinézni:
Segítek: Hajrá ARAKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!
"VAAAAAHAAAAJJJJJJJJJJ, fény jeeeeer elöööööööö!!!!!!:whoah: :whoah:
Vááááháááá! Na ne mond, hogy van Kenshines kulcstartód?! :eek: Honnan csórtad, és hol hordod?
Nékem Envy van, és a nyakamban hordom, nyakláncként (ala aláírás). Tegnap az irodalom tanárom, Lukácsi Sensei (:D) kérdezte meg, hogy az meg ugyan mi a csuda.:)

Kazenokizu

Quote from: ArakiVááááháááá! Na ne mond, hogy van Kenshines kulcstartód?! :eek: Honnan csórtad, és hol hordod?
Nékem Envy van, és a nyakamban hordom, nyakláncként (ala aláírás). Tegnap az irodalom tanárom, Lukácsi Sensei (:D) kérdezte meg, hogy az meg ugyan mi a csuda.:)
Én csináltam... A zsugorfólia csodákra képes... Ha már nem árulnak...
Te jössz! Már mindjárt eléred a 100at!
Közben berakom Gourryt, hogy lelki támaszt nyújtson! :D Tessék!

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Araki

Quote from: kazenokizuÉn csináltam... A zsugorfólia csodákra képes... Ha már nem árulnak...
Te jössz! Már mindjárt eléred a 100at!
Közben berakom Gourryt, hogy lelki támaszt nyújtson! :D Tessék!
Azta! Nem semmi! Én bizti nem csinálnék sajátkezûleg semmit (kivéve gagyi-mangák, persze...). Bár egy Envy-plüssön már agyaltam... (hogy legyen mivel aludni, haha) Nade az én kézügyességem ezekhez a dolgokhoz a nagy nullával egyenlõ...
Már csak kettõ post... hah... vért izzadok...
Jajj, ne, ha TE nem leszel hét közben, kivel fogok együtt visítani?!:(

Kazenokizu

Quote from: ArakiJajj, ne, ha TE nem leszel hét közben, kivel fogok együtt visítani?!:(
Lehet, hogy egy-két visítás erejéig fel tudok lépni a netre, bár ez a Neptunt megrohamozók számától függ... De addig visítok veled!
VaaaHHHaaaaaaaaaJJJJJJJJJJJJJJJJJ!
Ez a kép több, mint király!!!! :whoah:

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Araki

Ismerem ezt a képet. Most tudtam meg. Hetfõn Valentin-nap. Ha ma vagy fenn, most linkelek:
Happy Valentine's Day!

Kazenokizu

Quote from: ArakiIsmerem ezt a képet. Most tudtam meg. Hetfõn Valentin-nap. Ha ma vagy fenn, most linkelek:
Happy Valentine's Day!
Aranyos, köszi! Tényleg, hétfön Valentin-nap...
Neked is hasonlókat!
(gondolom ez is megvan, de a szándék a lényeg! :D)

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Araki

Quote from: kazenokizuAranyos, köszi! Tényleg, hétfön Valentin-nap...
Neked is hasonlókat!
(gondolom ez is megvan, de a szándék a lényeg! :D)
Most vagy én vagyok a béna vagy nem tudom, mi van, de ezek a képek tényleg nincsenek meg. Köööösziiii! Mind Deviantartosok? Ha lesz MB(kb. 1 hónap múlva), akkor majd körülnézek rajta.
Jól látom? Megvaaaaan a 100!!!!!!!!!!! Vááhhhhháááájjjjj! :whoah:

Kazenokizu

Quote from: ArakiMost vagy én vagyok a béna vagy nem tudom, mi van, de ezek a képek tényleg nincsenek meg. Köööösziiii! Mind Deviantartosok? Ha lesz MB(kb. 1 hónap múlva), akkor majd körülnézek rajta.
Jól látom? Megvaaaaan a 100!!!!!!!!!!! Vááhhhhháááájjjjj! :whoah:
Mind deviantart, én arra esküszöm :D
Gratulálok!!! Vahajjjj!!  :whoah: :whoah: :whoah:

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Araki

Quote from: kazenokizuGratulálok!!! Vahajjjj!!  :whoah: :whoah: :whoah:
Arigato, neesan!:D
Na, jó, én asszem mára befejeztem, késõre jár már az idõ, és holnap korán kell kelnem, mert Zöldség Meséket (ismered az efféle agymosást?) akarok nézni, meg pesze ordítozó Gourry-kat...:)

Kazenokizu

Quote from: ArakiZöldség Meséket (ismered az efféle agymosást?) akarok nézni,
Szégyen, de nem ismerem...
Oyasumi nasai, Araki-chan!

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.