Legjobb bishonenek

Started by Eleanor, 2004-02-01, 14:15:35

Previous topic - Next topic

Araki

#540
Quote from: kazenokizuSzégyen, de nem ismerem...
Oyasumi nasai, Araki-chan!
Semmi gond, te legalább megmenekültél... (Zöldség Mesék= zöldségek mesélnek arról, hogy Isten milyen igazságos:( )
Ma direkt figyeltem Gourry-ra, és észrevettem, hogy valahányszor csak "támadásba" lendül, mindig "váhááj"-ozik. Ha jól emlékszem, a japán megelégedett az egyszerû "váááh" kurjantással is... na mindegy, de ez már tényleg idegesítõ... mondjuk ha nem szólsz, észre sem veszem...
Kössz a képet! :D
Na és akkor itt van két saját készítésû Envy-s "háttérképem":
Envy faces
Manga Envy wallpaper

Kazenokizu

#541
Quote from: ArakiNa és akkor itt van két saját készítésû Envy-s "háttérképem":
Envy faces
Manga Envy wallpaper
Az elsõbõl, a bal alsó sarokban lévõ Envy-face nagyon :cool: , habár bishonenhez nem méltó fejet vág rajta. :D (Ezt pont én mondom, Kenshin 'oro'-s képei után...:hahaha: )
Ja és mit szólsz az 501-es postban lévõ bishihez? Csak azt ne mond, hogy õ is b... bu...!!! :D

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Araki

Quote from: kazenokizuAz elsõbõl, a bal alsó sarokban lévõ Envy-face nagyon :cool: , habár bishonenhez nem méltó fejet vág rajta. :D (Ezt pont én mondom, Kenshin 'oro'-s képei után...:hahaha: )
Ja és mit szólsz az 501-es postban lévõ bishihez? Csak azt ne mond, hogy õ is b... bu...!!! :D
Ott vágott az egész animében egyszer emberi fejet! Bár szerintem lehetne azon veszekedni, hogy az, vagy a jobb sarokban levõ-e az aranyosabb. Én és barátnõm szerint a másik jobb... bár... most már én is össze vagyok zavarodva...:eeek:

Didico

Már megint Envy?!?!:grrr:  Jajh... Oks.... A legcukibb azon a Lust? -os képen... amikor a kapu kinyitásán fáradoznak! sztem... :)


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

Olvass, arany babám. Volt itt szó másról is. Vagy hozzál fel valami mást, ha olyan nagy a szád...:grrr:

Didico

B@zd meg! Olvasd má e mit írtam!


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Member

Moha!... Shiroi!... Chronos!... Hamarosan ütnötök kell. :rolleyes:

Araki

Quote from: DidicoB@zd meg! Olvasd má e mit írtam!
Na aztán mit? Nem tudom, ilyenekkel mint Harima vagy Imadori nem találkoztál? Na mindegy, itt csak JÓ pasikról beszélünk...
Nálad EZ lenne az új téma? Kösz...

Didico

Quote from: ArakiNa aztán mit? Nem tudom, ilyenekkel mint Harima vagy Imadori nem találkoztál? Na mindegy, itt csak JÓ pasikról beszélünk...
Nálad EZ lenne az új téma? Kösz...


Mit képzelsz Araki-neechan!?! Szted én hülye vok? Sztem egyáltalán nem! Tudom, h jó pasikról beszélgetünk, de te állandóan csak Envyrõl tudsz dumálni! Rosszabb vagy, mint én... Hozzd fel mit tom én Edwardot, vagy Karasumát, vagy mit tom én.... (Na jó, befejezem.... Nem ér ennyit az egész. Beszélj csak a pálmafádról... Addig legalább nem az én ízlésemet fikázod... Kai miatt... Sztem egyik sem jobb a másiknál.)


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

Karasuma? Mostanában Imadori a kedvencem. Na, komolyan nem akarok már veszekedni... nem beszélek többet róla. Megígérem. (én és az ígéreteim...)
Jaaaa, tudtad? Karasuma seiyuu-ja nagyon helyes!!!:)

Didico

Quote from: ArakiKarasuma? Mostanában Imadori a kedvencem. Na, komolyan nem akarok már veszekedni... nem beszélek többet róla. Megígérem. (én és az ígéreteim...)
Jaaaa, tudtad? Karasuma seiyuu-ja nagyon helyes!!!:)

Tök jó....!:hahaha:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki


Kazenokizu

Quote from: ArakiItt van:
Karasuma's seiyuu
Hmmmm... Tényleg nem rossz... :D

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Didico

Nem rossz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

Quote from: kazenokizuHmmmm... Tényleg nem rossz... :D
Ugye láttad már a School Rumble-t? Eléggé durva hangja van neki, bár biztos direkt csinálja. Eddig tényleg õ a legnormálisabb akit eddig láttam. Köszi az ötletet, a Deviantart tényleg egy KINCS!:whoah:

Kazenokizu

Quote from: ArakiUgye láttad már a School Rumble-t? Eléggé durva hangja van neki, bár biztos direkt csinálja.
Még nem végeztem vele, de igyekszem!
Quote from: ArakiKöszi az ötletet, a Deviantart tényleg egy KINCS!:whoah:
Nincs mit ;) !

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.


Member

Quote from: Selbahttp://rosalind.uw.hu/Gojyo09.jpg
Szegény Araki, egyenesen meg fog rémülni. :rolleyes:

Kazenokizu


... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.


Member

Quote from: Selbahttp://rosalind.uw.hu/yaoi.bmp
Ezt ne... Inkább a Hentai rovatba való. (Ott is vmi alternatív részlegbe)

Selba


Member

Quote from: Selba
Ehhh? Ennyre nem voltam lesúlytó és gonosz. :) De most képzelj el egy 12 éves Inuyasha fan leányt, aki aranyos képeket keres és rákattint. :rolleyes:

Selba

Lát valami szépet is *-* http://rosalind.uw.hu/maron.bmp

btw..hogyan tudom úgy beküldeni a linkeket, hogy ne az URL-t írja ki?_?

Member

A HTTP-s jel utáni 3. jelre kattintasz (vmi hegy van rajta) és oda írod be a címet. De nem tartom jó ötletnek, mert egyrészt ki fogják tolni a fórum határait, másrészt meg annak is adatforgalmat generál, akit nem is érdekel, úgyhogy sztem maradjunk az eredeti felállásnál. ;)

Kazenokizu

Quote from: MemberEzt ne... Inkább a Hentai rovatba való. (Ott is vmi alternatív részlegbe)
Egyetértek! Pedig külön- külön nem lennének rosszak...

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Selba


Araki

#567
Quote from: Selbahttp://rosalind.uw.hu/Gojyo09.jpg
Hát ez meg mi?
Nékem ezek naaagyon tetszenek, sajna a neten nem voltak róla normális képek, ezért kénytelen voltam fényképezni...
Imadori01
Imadori02

Kazenokizu

Quote from: ArakiNékem ezek naaagyon tetszenek, sajna a neten nem voltak róla normális képek, ezért kénytelen voltam fényképezni...
Imadori01
Imadori02
Jóóóóóók!

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Araki

#569
Jaaaa szerinteeeem iiiisss! (sss=:eek: ezt meg hogyan lehet így kimondani?)
Komolyan kezdek azon agyalni, hogy Imadorit berakom a top 5ös listámba (top 6 hülyén hangzik), de ha meglátom ezt a képet Ryogá-ról, nincs szívem leszedni...:beken:
Ryoga