Legjobb bishonenek

Started by Eleanor, 2004-02-01, 14:15:35

Previous topic - Next topic

Didico

Quote from: ArakiTudtam, hogy nem fognak szavazni. De különösebben nem érdekel.
Nekem most "Turmixolnom" kell, majd kifolyik a szemem a sok fehérségtõl...:(


Szegény... nem tudom, h sajnáljalak e...
nem teszem, mert meg érdemled.:)


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

Quote from: DidicoSzegény... nem tudom, h sajnáljalak e...
nem teszem, mert meg érdemled.:)
Ne is sajnálj, mert én voltam az, aki magamra válaltam. Újra át kell írnom a szövegeket. (angol+magyar) Mert ez már egy másik szkennelési mód. És nem ártana, ha egyszer felkerülne a netre. Mindegy, legalább megint végigizgulom az egészet (huh, nem bírok magammal).
Na, de ez már :_off: .

Kazenokizu

:D:D Változatlanul imádom!!!!! Mudo Setsuna
Viszont kiegészült imádatom vele:
Sakuya Kira1
Sakuya Kira2
Araki! Újfent ki kell, hogy ábrándítsalak, ezek nem neked valók... :D:D:D

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Member

Nyehnyehnyeh... :D Figyelted már az elsõ pocakját? :lul: Ez még az Escaflowne-n és Galaxy Angelen edzõdött szememnek is sok! :lol:

Kazenokizu

Quote from: MemberNyehnyehnyeh... :D Figyelted már az elsõ pocakját? :lul: Ez még az Escaflowne-n és Galaxy Angelen edzõdött szememnek is sok! :lol:
Édesem! Nem is te lennél, ha nem kötnél bele... :D DE ATTÓL MÉG TECCIK ÉS KÉSZ!!!!!!!
[COLOR="White"](Kíváncsi vagyok, Arakitól milyen fejmosást fogok kapni ezért... :rolleyes: )[/COLOR]

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Araki

Quote from: kazenokizu:D:D Változatlanul imádom!!!!! Mudo Setsuna
Viszont kiegészült imádatom vele:
Sakuya Kira1
Sakuya Kira2
Araki! Újfent ki kell, hogy ábrándítsalak, ezek nem neked valók... :D:D:D
Meg több "b... b... bu..."?:eek: Hogy tudtad elõre... na jó, ha már itt tartunk, elmondom, hogy mitõl jó egy bishonen (és természetesen ezt te is megteheted meg a többiek is):
Szentem egy jó csávónak emlékeztetnie egy férfira. Jó, most kaphatnék kritikát, de kimagyarázom magam: ha van egy anime, aminek van garfikája, (általában szokott lenni:) ), akkor a csávó arca ne ugyanúgy nézzen ki, mint csajé, mert az "b... b... bu..." hatást kelt. (Koutára ez most nem tartozik, õ valahogy más...) Remélem, érthetõ... (Didicotól meg már elõre félek)

Kazenokizu

#636
Quote from: ArakiMeg több "b... b... bu..."?:eek: Hogy tudtad elõre... na jó, ha már itt tartunk, elmondom, hogy mitõl jó egy bishonen (és természetesen ezt te is megteheted meg a többiek is)
Na jó, ha már itt tartunk, én is elmondom, hogy nekem mitöl jó egy bishi. ;)
Nem szeretem, ha túlontúl férfiasnak (és ezzel együtt szerintem csúnyának) vannak megrajzolva, ill. nem szeretem a macsós emberkéket/bishoneneket sem... Szerintem attól, hogy szépen vannak megrajzolva, még nem feltétlenül hasonlítanak a lányokra. Na jó, tény, hogy kissé feminim jelleget kapnak, de nekem ez tetszik... Ha már itt járunk kedves Arakim, Gourry is kissé b... b... bu..., nem? :D Mégis szeretjük!!!!!!!!! (VAHAAAAJJJJJ! :whoah: )

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Araki

Quote from: kazenokizuHa már itt járunk kedves Arakim, Gourry is kissé b... b... bu..., nem? :D Mégis szeretjük!!!!!!!!! (VAHAAAAJJJJJ! :whoah: )
Ha már itt tartunk, kedves kazém, közlöm veled, hogy nekem a pálmafahajú úriember a number 1, szóval Gourry-val nem túl sokat foglalkozom. De azért szeretem.
A macsókat én sem szeretem. (ez az én a faszagyerek típus, ugye?)
Én speciel akkor kerültem extázisba, amikor ezt a képet töltöttem le:
Nagy és sokat foglal

Kazenokizu

Quote from: ArakiHa már itt tartunk, kedves kazém, közlöm veled, hogy nekem a pálmafahajú úriember a number 1, szóval Gourry-val nem túl sokat foglalkozom. De azért szeretem.
Tudom, tudom, neked Envy a MINDEN! ;) Isten ments, nem is gondoltam, hogy esetleg Gourry lenne a no1!!!!!! De azért egy szerény 2. helyet mintha kivívott volna magának...:ejnye:  Nálam sem Mudo Setsuna a no1, de azért a "hmmm... nem rossz...:D" -kategóriában benne van!
Quote from: Araki.A macsókat én sem szeretem. (ez az én a faszagyerek típus, ugye?)
Az, az!
Quote from: ArakiÉn speciel akkor kerültem extázisba, amikor ezt a képet töltöttem le:
Nagy és sokat foglal
Hmmm... Nem rossz... :D:D:D  ;)

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Araki

Már erõteljesen gondolkodom azon, hogy Gourry helyett bedobom Son Gokut.
Gokusword
Olyan jóképû gyerek!:D

Kazenokizu

Quote from: ArakiMár erõteljesen gondolkodom azon, hogy Gourry helyett bedobom Son Gokut.
Gokusword
Olyan jóképû gyerek!:D
Nálam nem nagyon nyert...

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Member

Quote from: kazenokizuNálam nem nagyon nyert...
Szerintem sokkal jobb, mint a shy-gayok. :D Legalább van benne valami egyedien romantikus. :lul:

Araki

Quote from: kazenokizuNálam nem nagyon nyert...
Ki tudja, én bírom azt, amilyen gagyin néz ki (1edi grafika), meg a hangja is cool és eléggé muris, hogy folyamatosan éhes (már amikor nem menti meg a világot). Amúgy egy egyszerû Dragon Ball-os csihi-puhi játék alatt szerettem meg, mert õ a kedvenc karim (már nem a visítós verziója...).

Member

[size="7"]Visító! Visító! Visító!!!!!!![/size]

Kazenokizu

Quote from: MemberSzerintem sokkal jobb, mint a shy-gayok. :D Legalább van benne valami egyedien romantikus. :lul:
NE :_piszka: -ljatok már no!!! (Még egy ilyen testvérpárt... :rolleyes: :D)
Member: Úgy látszik, mások a fogalmaink a romantikát illetöen... ;) :D
Araki: a hangjával nincs semmi baj, de a kinézete nekem kissé túlzás. (NEM BÍROM A MUSZKLIMAN-EKET-az életben sem-, ez alól egy kivétel van: Gourry :D )

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Member

Quote from: kazenokizuMember: Úgy látszik, mások a fogalmaink a romantikát illetöen... ;) :D
Tudtam, hogy SZÓ SZERINT ezt fogod írni. :D Szerintem ezekben a Yaoi-fiúcskákban sem lehet túl sok romantikára való hajlam, inkább a nõcsábászok (szoknyavadászok stb.) néznek ki így. :rolleyes:

Kazenokizu

Quote from: MemberTudtam, hogy SZÓ SZERINT ezt fogod írni. :D
Vajon honnan? Nem is értem... :rolleyes:
Quote from: MemberSzerintem ezekben a Yaoi-fiúcskákban sem lehet túl sok romantikára való hajlam, inkább a nõcsábászok (szoknyavadászok stb.) néznek ki így. :rolleyes:
Mindenesetre romantikusabbak, mint a csupaizom&lehengerlöférfierö típusú társaik... Szerintem meg pont ált ök nem szoknyavadász típusúak! (Na jó, nem mind... :rolleyes: )

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Didico

Quote from: ArakiMeg több "b... b... bu..."?:eek: Hogy tudtad elõre... na jó, ha már itt tartunk, elmondom, hogy mitõl jó egy bishonen (és természetesen ezt te is megteheted meg a többiek is):
Szentem egy jó csávónak emlékeztetnie egy férfira. Jó, most kaphatnék kritikát, de kimagyarázom magam: ha van egy anime, aminek van garfikája, (általában szokott lenni:) ), akkor a csávó arca ne ugyanúgy nézzen ki, mint csajé, mert az "b... b... bu..." hatást kelt. (Koutára ez most nem tartozik, õ valahogy más...) Remélem, érthetõ... (Didicotól meg már elõre félek)

Ne félj, nem bántalak. Ezért legalábbis.:lame:  egyetértek abban, amit mondasz. Bár én nem tudom, h Kait hogy jellemezzem. Õ... elég más, mint a többi bishi... de mind1. Én akkor is imádom! Viszont sztem mind2-töknek igaza van vmilyen téren. :whoah: :)


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

Quote from: kazenokizuhangjával nincs semmi baj, de a kinézete nekem kissé túlzás. (NEM BÍROM A MUSZKLIMAN-EKET-az életben sem-, ez alól egy kivétel van: Gourry :D )
A muszkliktól én is rosszul vagyok, Son Goku is csak akkor jó, amikor fel van öltözve rendesen. (FMA Alex Lui Armstrong ez alól kivétel, muhahah :D )
DIDI: Szerintem Kai nem különbözik a többi bishitõl. Tudod, vannak a "b... b... bu..."-k, meg a rondagyerekek. Lehet választani.:)

Didico

Quote from: ArakiA muszkliktól én is rosszul vagyok, Son Goku is csak akkor jó, amikor fel van öltözve rendesen. (FMA Alex Lui Armstrong ez alól kivétel, muhahah :D )
DIDI: Szerintem Kai nem különbözik a többi bishitõl. Tudod, vannak a "b... b... bu..."-k, meg a rondagyerekek. Lehet választani.:)


Fúj... csak õt ne... meghalok a gondolattól, és le is fáradok...


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

Quote from: DidicoFúj... csak õt ne... meghalok a gondolattól, és le is fáradok...
Akkor nesze!:)
Armstrong figure

Kazenokizu

Quote from: ArakiA muszkliktól én is rosszul vagyok
Legalább 1vmiben 1etértünk! ;)
Quote from: Arakivannak a "b...  b... bu..."-k, meg a rondagyerekek. Lehet választani.:)
Tévedtem. Két dologban is 1etértünk! :tezsvir: :tezsvir:
Quote from: ArakiAkkor nesze!:)
Armstrong figure
[COLOR="Red"]NA NEEEEEEEEEE....[/COLOR]

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Didico

Quote from: ArakiAkkor nesze!:)
Armstrong figure


Most sírok... ezért még kapsz... csak találkozzunk hétfõn... nem bírom, ezt az izom agyú hülyét...:bruhuhu: Nem is nem bírom, ha nem... egyszerûen rá nézni nem tudok...!:grrr:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

"höhöháháhéhéhé"! (aki nem jönne rá, hogy ez mi akart lenni...)
Most összetörtem két kislány kislány szívét!:)

Kazenokizu

Quote from: ArakiMost összetörtem két kislány kislány szívét!:)
Megnyugtatlak: az enyémet nem törted össze, viszont néminemü zavart okoztál a szépérzékemben... :D Nincs más megoldás, gyorsan b... bu... bishiket kell nézegetnem, hogy helyreálljon lelki békém... :D:D:D:D:D :zen:

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Araki

Quote from: kazenokizuNincs más megoldás, gyorsan b... bu... bishiket kell nézegetnem, hogy helyreálljon lelki békém...
Nem kell keresned õket, fenn vannak a honlapomon.:D (hûhû, gyerekek, olyan vicces kedvemben vagyok, hogy csak na :hahaha: )
DIDI: Végre belinkelem ezt a képet is:
Araki és Didico szent képe

Kazenokizu

Nnnnna! Már helyrezökkentem... Aya mindig helyrehoz... :rolleyes:
Aya1
Aya2
Member! Javaslom, te NE nézd öket meg! :D:D

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Araki

Quote from: kazenokizuNnnnna! Már helyrezökkentem... Aya mindig helyrehoz... :rolleyes:
Aya1
Aya2
Member! Javaslom, te NE nézd öket meg! :D:D
CSAK A GYÁSZHUSZÁRT NEEEE!!!! Összetörted a szívemet!!! Brühühühü! :beken: Fõleg azon az elsõ képen...
[COLOR="PaleTurquoise"]na én is mék angolra[/COLOR]

Kazenokizu

Quote from: ArakiCSAK A GYÁSZHUSZÁRT NEEEE!!!! Összetörted a szívemet!!! Brühühühü! :beken: Fõleg azon az elsõ képen...
[COLOR="PaleTurquoise"]na én is mék angolra[/COLOR]
Bocsi.... Nem állt szándékomban... (Ááááá, nem... :__devil: )Szerintem meg pont az elsö kép a legjobb!!! Olyan édesen alszik!!!!! (Na jó, most hagyom abba, mielött még belefulladnátok a sok nyálba, én meg megijednék saját magamtól... ;))

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Araki

Quote from: kazenokizuBocsi.... Nem állt szándékomban... (Ááááá, nem... :__devil: )Szerintem meg pont az elsö kép a legjobb!!! Olyan édesen alszik!!!!! (Na jó, most hagyom abba, mielött még belefulladnátok a sok nyálba, én meg megijednék saját magamtól... ;))
Glu.. glu... nem tudok úszni...:(