Legjobb bishonenek

Started by Eleanor, 2004-02-01, 14:15:35

Previous topic - Next topic

Didico

Jobbnál jobbak jönnek... Mind1... Sztem csak túl fáradt vok. Ryoga cuki. de szegény állandóan megszívja Akané-nál.


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Member

Pedig olyan rendes... Jöhetnek a szavazatok:
[SIZE="4"]KI A NAGYOBB BALEK?!:[/SIZE]
[SIZE="3"]A ) Ryoga
B ) Harima[/SIZE]

Kazenokizu

Quote from: MemberPedig olyan rendes... Jöhetnek a szavazatok:
[SIZE="4"]KI A NAGYOBB BALEK?!:[/SIZE]
[SIZE="3"]A ) Ryoga
B ) Harima[/SIZE]
Tartózkodnék...

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Member

Quote from: kazenokizuTartózkodnék...
Miért, mert olyan vagyok, mint õk? :) Ezért is tettem fel a kérdést. Tudni akarom, mennyire szánalmasak mások szerint.

Didico

Ez már fáj... melyik a szánalmasabb? Jó kérdés...


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

Quote from: MemberPedig olyan rendes... Jöhetnek a szavazatok:
[SIZE="4"]KI A NAGYOBB BALEK?!:[/SIZE]
[SIZE="3"]A ) Ryoga
B ) Harima[/SIZE]
Mennyiért megy a kérdés? Van még segítségem?
Amúgy szerintem... Ryoga.

Didico

Ebben van vmi. Ryoga nagyon... hagyjuk... Ott van a határon.


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Kirika

Huh ...!
Nekem ez a téma nagyon begyün!
Szerintem az összes anime kölökbe van valami szeretnivaló de a leganagyobb
kedvenc az Harima :jee:  /School rumble/.
Ámbár , én imádom a Ranma-t is. Mög az Akira-t!!!
Hö-hö-höööööööööööööööööööö!

Kirika

Quote from: ArakiMennyiért megy a kérdés? Van még segítségem?
Amúgy szerintem... Ryoga.
Jaj te szegény! Én a te helyedben Harima-t mondtam volna de Ryoga sem rossz választás ! Habár nem bukok a kendõs /Rambo style/ hapikra.
Hihihihhhiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!:) :)

Didico

Ez aranyos volt, és nagyon kedves, meg õszinte és sorolhatnám még tovább. Araki-neechan ezt megkaptad... Kirika... akkor gondolom Envy sem jön be neked... õ is kendõs...:lame:
(mellesleg, sztem cuki, de csak egyetlen képen...Envy
Sajna a cuki képet nem találtam meg...


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

Quote from: KirikaHö-hö-höööööööööööööööööööö!
Ez az a Kirika, akit én ismerek!:)

Quote from: DidicoEnvy
Sajna a cuki képet nem találtam meg...
Nade Didico-chan! Az én oldalamról linkelgetsz? Najó, nem... látod, már megint TE hozod fel ezt a témát...

Didico

Igen... mert most eszembe jutott. És igen, az oldaladról linkelgetek. Baj? Ha igen az sem izgat, mert vkinek állandóan töltenem kell... És azon a képen is cuki volt...:lame:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

Quote from: DidicoIgen... mert most eszembe jutott. És igen, az oldaladról linkelgetek. Baj? Ha igen az sem izgat, mert vkinek állandóan töltenem kell... És azon a képen is cuki volt...:lame:
Deeee, linkelgethetsz. Elvégre ha Envy-t akarsz, akkor az én oldalamra mész.:)
Kinek kell töltened? De szemét lehet! Mond meg a nevét és akkor megverem!:ad:

Didico

Quote from: ArakiDeeee, linkelgethetsz. Elvégre ha Envy-t akarsz, akkor az én oldalamra mész.:)
Kinek kell töltened? De szemét lehet! Mond meg a nevét és akkor megverem!:ad:


Nem is tudom.... De mind1... végülis van idõm... Érdekes lenne ha saját magad püfölnéd, nem? :):hahaha:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

Quote from: DidicoNem is tudom.... De mind1... végülis van idõm... Érdekes lenne ha saját magad püfölnéd, nem? :):hahaha:
Hogy erõszakos legyek saját magammal? Soha! Akkor valami eléggé durva bugyorba kerülnék Dante szerint...
Mellesleg most ideges vagyok, mert már megint ugatott egy Envy-s, hogy szedjem le a wallpapert az oldalamról, amit õ rakott össze... ha többen látnák az oldalamat, akkor tutira végeredményben olyan 2 db kép maradna a galériában!!!!:mad:

Kirika

Quote from: DidicoEz aranyos volt, és nagyon kedves, meg õszinte és sorolhatnám még tovább. Araki-neechan ezt megkaptad... Kirika... akkor gondolom Envy sem jön be neked... õ is kendõs...:lame:
(mellesleg, sztem cuki, de csak egyetlen képen...Envy
Sajna a cuki képet nem találtam meg...
Hát...... ,igazából nem mert , amikor elsõleg megpillantottam egy kislánynak néztem kis idomokkal , kis fenékkel , de ami passzol az a nõies szinkron.
De miért kell mindig Envy-rûl böszélni????:morci:
Jaj! Én úgy szeretem a Yughi-t , meg a Tamahome!!!Jaj amikor meglátom sajnos érzem a szerelem mellékhatásait/izzadás , szomjúság , a remegés/:bruhuhu:
Te az Araki hirõs osztálytársa vagy????Szeretnélek egyszer nem csak virtuális uton látni.

Araki

Yugi? Tamahome? Ne hazudj, de galád! Sikerült megjegyezned a nevüket? Õszintén: ezek neked szépek?!
Yugi
Tamahome

Kirika

Quote from: ArakiYugi? Tamahome? Ne hazudj, de galád! Sikerült megjegyezned a nevüket? Õszintén: ezek neked szépek?!
Yugi
Tamahome
Miért?Szerintem olyan aranyos azzal a lapulevél fejével.Jaj meg a Keitaro !A kis szemüvegével,mög avval az izmos karjaival feszeng.Tulajdonképpen , sok anmét nem ismerek de azért nem is keveset!Tehetek én róla , hogy nem mindegyik a zsánerem???:teccik:

Araki

Quote from: KirikaMiért?Szerintem olyan aranyos azzal a lapulevél fejével.
Aha nagyon. Nem inkább nyomit akartál mondani?
QuoteJaj meg a Keitaro! A kis szemüvegével, mög avval az izmos karjaival feszeng.
Aha nagyon. Nem inkább gebét akartál mondani?:)

Kirika

Quote from: ArakiAha nagyon. Nem inkább nyomit akartál mondani?

Aha nagyon. Nem inkább gebét akartál mondani?:)
Nekem azok a fiú animehõsök jönnek be , akik rendkívül csúnyák , de egyben különlegesek is például:egycsapásra mindenkit megölnek avagy akkora marhasággal vannak megáldva , hogy az hihetetlen.Olyan konkrít vaok!:o

Araki

#590
Quote from: KirikaNekem azok a fiú animehõsök jönnek be, akik rendkívül csúnyák, de egyben különlegesek is, például egycsapásra mindenkit megölnek.
Köszönjük, egyenesen Kirikától hallhattuk Envy jellemzését... na mindegy, befejezem...
Gyûlnek a postjaid, látom, látom...:)
És akkor... egyetek, lyányok! Tom hogy beteg vagyok...
An Envy-lovers dream

(véreresek a szemei): "Kazenokizu wa doko da"?!:grrr:

Didico

Olyan kis gonoszka vagy... Örülj neki, te arra számítottál, h egyszer fel jön és kész vége... Ehhez képest elég ügyes. Egyébként Kirika tényleg jó lenne találkozni. És... sztem örülj, h csak Envyrõl beszélünk, mert ha elkezdenénk civakodni, hogy Envy vagy Kai a jobb, akkor kifutnál a világból... :lame: :hahaha:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

Quote from: DidicoOlyan kis gonoszka vagy... Örülj neki, te arra számítottál, h egyszer fel jön és kész vége... Ehhez képest elég ügyes. Egyébként Kirika tényleg jó lenne találkozni. És... sztem örülj, h csak Envyrõl beszélünk, mert ha elkezdenénk civakodni, hogy Envy vagy Kai a jobb, akkor kifutnál a világból... :lame: :hahaha:
A fórumon gonosz vagyok, a való életben is. :rolleyes: Én ajánlottam be neki ezt a topic-ot, s felcsillant rá a szeme. Ennek örülök.
Nem érdemes Envy és Kai fölött civakodni, mert a válasz 1értelmû.
Látod, linkeltem! (EDIT)

Didico

Quote from: ArakiA fórumon gonosz vagyok, a való életben is. :rolleyes: Én ajánlottam be neki ezt a topic-ot, s felcsillant rá a szeme. Ennek örülök.
Nem érdemes Envy és Kai fölött civakodni, mert a válasz 1értelmû.
Látod, linkeltem! (EDIT)


Aha remek... a válasz egyértelmû? Remélem nem Envy-re céloztál...
Akkor már inkább Yami Yugi...
Yami Yugi


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

Quote from: DidicoAha remek... a válasz egyértelmû? Remélem nem Envy-re céloztál...
Honnan tudtad?:)
QuoteAkkor már inkább Yami Yugi...
Yami Yugi
Szórakozz a tudod kivel!:kabbea: Ha ez a Yugi lenne az utolsó bishonen a Földön még akkor is rosszul lennék tõle! Brööáááf...

Didico

Nem tudom mi bajod van vele. nekem teccik. Õ az egyetlen, aki bejön Yugioh-ból... ez van. Fõleg a fáraós részekben! Annyira kawaii! De Kai életem szerelme és senki miatt nem cserélem le. :):lame:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Kirika

Quote from: ArakiHonnan tudtad?:)

Szórakozz a tudod kivel!:kabbea: Ha ez a Yugi lenne az utolsó bishonen a Földön még akkor is rosszul lennék tõle! Brööáááf...
Jaj!De mögiedttem ettõl a növénytõl!Na! Gyere ! Gyere a mutáns csápjaiddal gyere ! Nem félek !! Amúgy te vagy ily full érzékeny??Vagy csak joke?Igenis a Yugi handsome , cute , sexy ,etc.Köszönöm very much!!:ejnye:

Araki

Quote from: KirikaJaj!De mögiedttem ettõl a növénytõl!Na! Gyere ! Gyere a mutáns csápjaiddal gyere ! Nem félek !! Amúgy te vagy ily full érzékeny??Vagy csak joke?Igenis a Yugi handsome , cute , sexy ,etc.Köszönöm very much!!:ejnye:
Mi van te verekedni akarsz? Nekem nincsenek mutáns csápjaim. Yugi-ért meg nem verexem, engem ugyanis nem érdekel...

Member

Csápjai csak a Love Hinás lányoknak vannak. :ejnye:

Araki

Quote from: DidicoNem tudom mi bajod van vele. nekem teccik. Õ az egyetlen, aki bejön Yugioh-ból... ez van. Fõleg a fáraós részekben! Annyira kawaii! De Kai életem szerelme és senki miatt nem cserélem le. :):lame:
Gratulálok Didico! Te aztán õszinte vagy! És hány éve tart a románc?:)