Legjobb bishonenek

Started by Eleanor, 2004-02-01, 14:15:35

Previous topic - Next topic

Kazenokizu

Quote from: Araki(véreresek a szemei): "Kazenokizu wa doko da"?!:grrr:
Jajj, jajj, itt vagyok már no!!!! Kissé elbambultam, ez a postod kimaradt az életembõl... Eddig...
Nem nagyon tudok hozzászólni a mostani témához, Yugit ugyanis nem tartom vmi jó bishounennek... (Ha õ lenne az egyedüli, akkor sem igazán kellene, bocs Didico & Kirika, meg mindenki, aki imádja Yugit.! Legalább megmarad nektek!) Tudod, Araki, én a b... , bu.... bishiket favorizálom! ;) ;) :D:D:D
Viszont az az Envys dokibácsi azért nagyon tetszett!!!! Szivesen eldolgozgatnék mellette!!!
 Vhol láttam Kenshin dokibácsit is, de hogy hol?

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Araki

Quote from: kazenokizuNem nagyon tudok hozzászólni a mostani témához, Yugit ugyanis nem tartom vmi jó bishounennek...
Gondoltam, hogy ez lehet a bajod... nekem is ez a bajom. Keblemre, cimbora!:)
QuoteViszont az az Envys dokibácsi azért nagyon tetszett!!!! Szivesen eldolgozgatnék mellette!!!
Vhol láttam Kenshin dokibácsit is, de hogy hol?
Ja-ja, én rajzoltam, haha (és szerény vagyok, monda ma Didico). Amúgy ez egy nõgyógyász akar lenni, csak azért írom be, mert Member-nek sem akart leesni.
Kenshin inkább menjen fodrásznak, az jobban áll neki.:D

Kazenokizu

Quote from: ArakiJa-ja, én rajzoltam, haha (és szerény vagyok, monda ma Didico).
NAGYON KIRÁÁÁÁÁLY! Ügyi vagy, Araki-chan!!!!!!
Quote from: ArakiKenshin inkább menjen fodrásznak, az jobban áll neki.:D
Ha-ha-ha-ha... :D :D

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Araki

Quote from: kazenokizuHa-ha-ha-ha... :D :D
Oro? Kacag a májam, röhög a vakbelem, meg ilyesmik...

Kazenokizu

Quote from: ArakiOro? Kacag a májam, röhög a vakbelem, meg ilyesmik...
Most miért bántod/asz????
DR HIMURA KENSHIN rulez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Csakazérismegfogomkeresniésberakom!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Araki

Quote from: kazenokizuMost miért bántod/asz????
Nem kekeckedni akartam, csak ez jutott eszembe...
QuoteDR HIMURA KENSHIN rulez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Csakazérismegfogomkeresniésberakom!!!!! :D:D:D:D:D:D:D
Felõlem... kíváncsian várom! Én tínleg bírom Ken búráját!

Didico

Kazenokizu... nekem sem kéne Yami Yugi... nekem Kai kéne!


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Kirika

Quote from: MemberCsápjai csak a Love Hinás lányoknak vannak. :ejnye:
Hey!!Ebben a rovatban nem az anime lányokról van szó!
:3x3:

Kirika

Quote from: kazenokizuMost miért bántod/asz????
DR HIMURA KENSHIN rulez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Csakazérismegfogomkeresniésberakom!!!!! :D:D:D:D:D:D:D
Hiya!
Te Kenshin fun vagy???Az az anime nem egy kicsit unalmas???Ámbár , tulajdonképpen , természetesen a fõhõs tényleg jól néz ki!Csak azt nem értem , hogy miért adtak a csávónak nõi szinkront!!!?:_piszka:

Kazenokizu

#609
Újabb kedvenc a láthatáron: Setsuna Mudo (Angel Sanctuary)
IMÁDOOOOM!!!!!
EDIT: Araki! 7végén megkapod!
Kirika: mint az az avámból/sigembõl sejthetõ: NANÁ, HOGY KENSHIN-FAN VAGYOK!!!!

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Araki

Quote from: kazenokizuÚjabb kedvenc a láthatáron: Setsuna Mudo (Angel Sanctuary)
IMÁDOOOOM!!!!!
Még egy "b... b... bu..."?:)

KIRIKA: Általában azok a hapik kapnak nõi szinkront, akiknek a szerepét nem tudná egy basszus férfiú eljátszani. Legalábbis eddig így vettem észre. Gondolj bele, hogy milyen lenne, ha Ken... dörmögne... nekem teccik a hangja, asszem Mayo Suzukae.:) Ugye, Kaze?

Kazenokizu

Quote from: ArakiMég egy "b... b... bu..."?:)
Mint azt tõlem már megszokhattátok... :rolleyes:
Quote from: Arakiasszem Mayo Suzukae.:) Ugye, Kaze?
Igaz! Én imádom!!!!!!!!

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Araki

Quote from: kazenokizuIgaz! Én imádom!!!!!!!!
Bírom amikor Ken bekeményít!:)
Jut eszembe, rajzoltam egy képet Ken-rõl töriórán... bár eléggé béna lett, mivel emlékezetbõl nyomtam...

Kazenokizu

#613
Quote from: ArakiBírom amikor Ken bekeményít!:)
Én is!
Jut eszembe! Most szedtem le egy számot, amiben Ken és Kaoru énekel duettet!!! Nagyon aranyos!
Quote from: ArakiJut eszembe, rajzoltam egy képet Ken-rõl töriórán... bár eléggé béna lett, mivel emlékezetbõl nyomtam...
KÜLDD EL!! KÜLDD EEEEEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Araki

Quote from: kazenokizuJut eszembe! Most szedtem le egy számot, amiben Ken és Kaoru énekel duettet!!! Nagyon aranyos!
Azt én is meghallgatnám... ugye a 2. endinget is Ken énekli?

QuoteKÜLDD EL!! KÜLDD EEEEEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Majd beszkennelem, és belinkelem... bár eléggé primitív... elvégre néha a tanárra is figyelni kell...

Kazenokizu

Quote from: ArakiAzt én is meghallgatnám...
Valahogy elküldöm majd neked!
Quote from: Arakiugye a 2. endinget is Ken énekli?
Most nagyon-nagyon szégyellem magam, de nem tudom. Bár sztem nem, de lehet, hogy tévedek... Utána fogok nézni!
Quote from: ArakiMajd beszkennelem, és belinkelem... bár eléggé primitív...
IMÁDLAK! :whoah:

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Araki

Quote from: kazenokizuValahogy elküldöm majd neked!
Joooh...
QuoteMost nagyon-nagyon szégyellem magam, de nem tudom. Bár sztem nem, de lehet, hogy tévedek...
A végén ki volt írva, hogy ending theme by Mayo Suzukae. Csak innen tudom.
QuoteIMÁDLAK! :whoah:
Annyira azért nem lett szép. De most tényleg mennem kell terráriumot pucolni. (ala offtopic)

Kazenokizu

Quote from: ArakiA végén ki volt írva, hogy ending theme by Mayo Suzukae. Csak innen tudom.
Akkor tuti.
Ezt nézd, mit találtam:
Edit: Jó pucolgatást!

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Araki

#618
Quote from: kazenokizu
Hát ez muris! Ha Member nem szól, azt hittem, volna, hogy vmi kalóz!:D
Hát ez lenne az, nem valami szép, meg a szemét is elrontottam...
Kenshin

Didico

Én mondtam, h el b@sztad a szemét... De tudom, h te is tudod. Egyébként tök jó lett! Várom a szavazatokat!
1: Nagyon jó
2: Jó
3: Érdekes
4: Ok
5: Mi ez a csúnyaság?!?!

Most pedig szavazataitokat leadhatjátok nekem. Araki nem szavazhat. :):ejnye:
Megértéseteket köszönöm!
(Kíváncsi vok a tetszési indexére!):hahaha:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

Quote from: DidicoÉn mondtam, h el b@sztad a szemét... De tudom, h te is tudod. Egyébként tök jó lett! Várom a szavazatokat!
1: Nagyon jó
2: Jó
3: Érdekes
4: Ok
5: Mi ez a csúnyaság?!?!

Most pedig szavazataitokat leadhatjátok nekem. Araki nem szavazhat. :):ejnye:
Megértéseteket köszönöm!
(Kíváncsi vok a tetszési indexére!):hahaha:
Tudom, hogy elb@sztam a szemét. Nem ronda, csak nem Kenshin...
Miért nem szavazhatok, miii?! Ez negatív diszkriminációnak minõsül!!!:ejj:
Ha a rajzaimat akarod kiértékelni, akkor ne ezt a képet vedd, hanem a "letolt orrú disznót". (expression by Member)

Didico

Quote from: ArakiTudom, hogy elb@sztam a szemét. Nem ronda, csak nem Kenshin...
Miért nem szavazhatok, miii?! Ez negatív diszkriminációnak minõsül!!!:ejj:
Ha a rajzaimat akarod kiértékelni, akkor ne ezt a képet vedd, hanem a "letolt orrú disznót". (expression by Member)

Nem negatív diszkrimináció. Elnézésedet kérem, ha megbántottalak. (Bár ezt elég nehéz...:hahaha: ) Öhm... nem szavazhatsz, mert nem. Te készítetted a rajzot. Jah, és tegyél fel másképeket, és majd arra is szavaztatok!:hahaha: :muhahah:
Egyébként jó lett!


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

Quote from: DidicoNem negatív diszkrimináció. Elnézésedet kérem, ha megbántottalak. (Bár ezt elég nehéz...:hahaha: ) Öhm... nem szavazhatsz, mert nem. Te készítetted a rajzot. Jah, és tegyél fel másképeket, és majd arra is szavaztatok!:hahaha: :muhahah:
Egyébként jó lett!
Megsértõdtem, mint állat.:)
Akkor majd a Fanart-ba rakok be, ha lesz, abba úgyis mindeki lesajnálta a rajzaINKAT... (INKAT = Member)

Kazenokizu

No, itt az én dokibácsim: Dr. Himura Kenshin

ARAKI: Szerintem jó lett a töriórás Kenshin, föleg ahhoz képest, hogy fejböl csináltad, meg nem is vagy nagy Ken-fan, és gondolom (MEREM REMÉLNI!!! :D ) még néha-néha a tanárra is figyeltél!!! :)

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Member

Quote from: kazenokizuNo, itt az én dokibácsim: Dr. Himura Kenshin
[SIZE="4"]LÁÁÁÁÁÁÁBAAAAAAAAAAAK!
MEEEEEEEDEEEEEEEEEEEEEEENCÉÉÉÉÉÉÉÉÉK!!![/SIZE]

Araki

Quote from: kazenokizuNo, itt az én dokibácsim: Dr. Himura Kenshin
Há ez szép! Tipikus Kenshin-arc! Joooh! Kaoru is!:)
QuoteARAKI: Szerintem jó lett a töriórás Kenshin, föleg ahhoz képest, hogy fejböl csináltad, meg nem is vagy nagy Ken-fan, és gondolom (MEREM REMÉLNI!!! :D ) még néha-néha a tanárra is figyeltél!!! :)
Bírtam Kenshint, tán õ is volt a kedvencem belõle, vagy nem is tudom, Sanosukét is bírtam...
Meg kell hagyni, Bognár Zoltán tanár úrra elég nehéz folyamatosan figyelni... mostanában meg tényleg nem megy...

Kazenokizu

Quote from: Member
[SIZE="4"]LÁÁÁÁÁÁÁBAAAAAAAAAAAK!
MEEEEEEEDEEEEEEEEEEEEEEENCÉÉÉÉÉÉÉÉÉK!!![/SIZE]
Valahogy éreztem, hogy VALAKINEK ( :rolleyes: ) nem fog maradéktalanul tetszeni...
Most vele mi a baj? Kicsit b... b... bu... -s beállás, de azon kívül mi a gond vele?????? Meg kissé bokalengös a nadrág, dehát annyi baj legyen... NEKEM TETSZIK!!! :D:D

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Didico

Quote from: ArakiHá ez szép! Tipikus Kenshin-arc! Joooh! Kaoru is!:)

Bírtam Kenshint, tán õ is volt a kedvencem belõle, vagy nem is tudom, Sanosukét is bírtam...
Meg kell hagyni, Bognár Zoltán tanár úrra elég nehéz folyamatosan figyelni... mostanában meg tényleg nem megy...

Na igen. Azt tudni kell a tanár úrról, h egy igazán unalmas ember. Én mégis tudok figyelni az óráján! Na mind1. Ne sértõdj meg Araki-neechan. Nem megsértésbõl szavztatok... Persze senki nem szavazott rá... Na mind1. Azé teccet, pláne me nem akartad megmutatni. Kazenokizu... nekem teccik az a Kenshines kép. :)


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Member

Quote from: kazenokizuValahogy éreztem, hogy VALAKINEK ( :rolleyes: ) nem fog maradéktalanul tetszeni...
Most vele mi a baj? Kicsit b... b... bu... -s beállás, de azon kívül mi a gond vele?????? Meg kissé bokalengös a nadrág, dehát annyi baj legyen... NEKEM TETSZIK!!! :D:D
Amiket felsorolták, nem lennének magyarázatok a fentebb lékvõkre. Kenshinnek akkora medencéje van, hogy a húgyvezetéke sem férne el benne, hát a lábaik... :rolleyes: Habár a Galaxy Angelnek a közelébe sem érnek, úgyhogy inkább nem szólok. :D

Araki

Quote from: DidicoNe sértõdj meg Araki-neechan. Nem megsértésbõl szavztatok... Persze senki nem szavazott rá... Na mind1. Azé teccet, pláne me nem akartad megmutatni. Kazenokizu... nekem teccik az a Kenshines kép. :)
Tudtam, hogy nem fognak szavazni. De különösebben nem érdekel.
Nekem most "Turmixolnom" kell, majd kifolyik a szemem a sok fehérségtõl...:(