Legjobb bishonenek

Started by Eleanor, 2004-02-01, 14:15:35

Previous topic - Next topic

Didico

Quote from: Araki on 2006-04-21, 15:36:55
Al szőke. Erről nem akarok vitát nyitni.
Elárulok egy titkot: Envy sac per kábé 300-400 éves. Az egy másik dolog, hogy "egy fiatal, imádnivaló fiú alakjában érzi magát a legjobban"  (quoted from Wikipedia) És... szerintem nincs megsértve, csak irigy. :hehe:

És hogy Kaze is értse hogy tegnapelőtt mire célozgattam, itt egy másik screenshot:
A szivecskés szemű Havoc és Breda

Al barna... maximum szőkésbarna... de nem szőke! És én nyitok róla vitát, mert milyen lenne ha azt mondanám, hogy Envy-nek fekete vagy kék haja van...


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Member

Al barnás-szőke. :hehe: Ha az barna, én leszopom magam. És még én vagyok színtévesztő. :rolleyes:

Araki

Vegyük a sort:
Az apa, Hohenheim: SZŐKE.
A fia, Edward: SZŐKE.
Envy, mielőtt váltott: SZŐKE.
Akkor miért pont Al lenne BARNA?!

Didico

Quote from: Member on 2006-04-21, 16:17:19
Al barnás-szőke. :hehe: Ha az barna, én leszopom magam. És még én vagyok színtévesztő. :rolleyes:

Elismertem már, hogy szőkésbarna. Legalábbis maximum. Kit érdekel hogy az elődei szőkék. Azért ő a kivétel mert Trisha génjei sokkal erősebbek voltak!  :grrr: :lame: :hehe:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

Ja értem, akkor azért nem értett az alkímiához...:rolleyes:

Didico

Quote from: Araki on 2006-04-22, 12:48:17
Ja értem, akkor azért nem értett az alkímiához...:rolleyes:

te aztán nagyon vicces gyereknek hiszed magad igaz? Hát tudd meg! Nem vagy az! :__devil: :Eztneked:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

Quote from: Didico on 2006-04-23, 00:09:11
te aztán nagyon vicces gyereknek hiszed magad igaz? Hát tudd meg! Nem vagy az! :__devil: :Eztneked:
Igen. Az vagyok. :D
De ezt hagyjuk abba mert senkit sem érdekel (többek között engem se).

Amíg lehet, fárasztok:
http://users.atw.hu/envy/Gallery/ova/40.jpg
http://users.atw.hu/envy/Gallery/ova/57.jpg
http://users.atw.hu/envy/Gallery/ova/59.jpg
http://users.atw.hu/envy/Gallery/ova/70.jpg
http://users.atw.hu/envy/Gallery/ova/76.jpg

Ja, 1szerűen imádom ezt a testalkatot :hehe: :
http://users.atw.hu/envy/Gallery/ova/71.jpg

Kvikveg

Quote from: Araki on 2006-04-23, 10:26:08
...
http://users.atw.hu/envy/Gallery/ova/70.jpg
...
Áááá, anyu, vedj meg tole!  :eek:
Amugy total noi alakja van... plusz a melltarto... :eek:
Inkabb ot valasztom.
kep
kep
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Xipe

meg a legretardaltabb karakter a sorozatban.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Member

Most én szólok, mert Araki már alszik:
Senki se szólja le Envy viselkedését a háttérsztori teljes ismerete nélkül.
Testalkat terén tényleg egy nyomorék, dehát ez van, nem szeretheti mindenki a tökéletességet (ami nagyon elriasztó sok animénél, pl. CLAMP).

Xipe

tobbszor lattam.
igy is retardaltnak tartom.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Member

Reflections? Elolvastad a Wikipedia-t is, meg egyéb oldalakat?

Mattanja

Quote from: Member on 2006-04-23, 23:34:55
Most én szólok, mert Araki már alszik:
Senki se szólja le Envy viselkedését a háttérsztori teljes ismerete nélkül.
Egyrészt  :_off: , de nem baj úgyis csak a tiétek ez a thread, másfelől pedig hadd ne kelljen minden kiegészitő utólagos magyarázkodást elolvasni ahhoz, hogy értelmesnek tűnjön egy szereplő. Volt elég rész ahhoz, hogy bemutassák és megkedveltessék.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Kvikveg

Quote from: Shiroi on 2006-04-24, 00:35:17
Quote from: Member on 2006-04-23, 23:34:55
Most én szólok, mert Araki már alszik:
Senki se szólja le Envy viselkedését a háttérsztori teljes ismerete nélkül.
Egyrészt  :_off: , de nem baj úgyis csak a tiétek ez a thread, másfelől pedig hadd ne kelljen minden kiegészitő utólagos magyarázkodást elolvasni ahhoz, hogy értelmesnek tűnjön egy szereplő. Volt elég rész ahhoz, hogy bemutassák és megkedveltessék.
Hat ez az, hogy nem volt eleg...  :lul:

Na, most pedig keresek meg valakit aki jo pasi... Csak az a baj, hogy pl Togusa-t nagyon birom, de a kepeken meg eleg nyomin tud kinezni. :(
Alucard meg hat... azert tulzas lenne...
Ki van meg. Hm.
Jah! Spike! Spike2
Meg a Fruit's Basketbol aaaa... jajj hogy hivtak. Shigure! Uhh, a sorozatban a tobbiek nem tunt fel, hogy ennyire finomra rajzoltak.
Gankutsuou-bol a grof se rossz, de valoszinuleg 80% onnan van, hogy Joiji Nakata a magyar... ize japan hangja. De egy keprol o is olyan... furcsa... :eek:
Night Walkerbol a vampir szinten Togusa-kategorias, furcsan van rajzolva valahogy. De szinten jofej.
Most hirtelen mas nem jut eszembe.
Megyek aludniiiZZzzzZZzzzzz....
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Araki

Forbidden-ék tényleg jóképűek... na mindegy.

Szal' ne merjétek Envy-t fikázni amíg nem ismeritek! (arigato Member, rendes vagy, de tudom, hogy neked is időnként eleged van belőlem) Teljes mértékben jogosan viselkedik bunkó módjára, és amúgy is bejön a stílusa, de ezt már embere válogatja.
Amúgy meg az alakja az egyik ami pont megfogott, tetszik, hogy vékony, de a felsőteste  izmos, viszont a lábai nőiesek. (ja az nem melltartó, hanem TOP, de szerintem inkább örülj neki, hogy takarja vmi) Arcra szerintem ha azt vesszük, hogy hogyan néznek ki az FMA karik, nem ronda. (pl. Greed fejéhez képest, de nekem a kapzsi pofa is bejön) És véleményem szerint őt úgy találták ki, hogy minél visszataszítóbb legyen (elvégre minél jobban meg akart szabadulni a Hohenheim-külsőtől), de ez egyesekre vonzó hatást gyakorol, így rám is. Na de ezennel úgy döntöttem, hogy Envy-vel végleg végeztem, de ha Guptát nyomok be, az is baj...

Alucardot meg szívesen látom! 

Xipe

izmos felsotestet hol talalsz envy-n?
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Member

Nekem bejöttek Spike-ék, így volt mitől megijednem. :)
Mivel Envy nem éppen főhős, eléggé sokat kiselejteztek a róla szóló jelenletekben, gondolom én. Így viszont legalább belengi valami misztikum.

XIPE: Hát amilyen karja van néha a srácnak a derekához képes, nem semmi. Főleg az árnyékolással túloznak néha.

Xipe

Quote from: Member on 2006-04-24, 11:47:11
Nekem bejöttek Spike-ék, így volt mitől megijednem. :)
Mivel Envy nem éppen főhős, eléggé sokat kiselejteztek a róla szóló jelenletekben, gondolom én. Így viszont legalább belengi valami misztikum.

XIPE: Hát amilyen karja van néha a srácnak a derekához képes, nem semmi. Főleg az árnyékolással túloznak néha.

meg a rajzolassal.
meg mindig nincs izmos felsoteste.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Member

Nem néztél túl sok Dragon Ball-t? :) Mintha ahhoz hasonlítanád. Hozzám képest Arnold. :p
Nekem kifejezetten tetszik, hogy nem a normális, hanem a pszicho fejekre gyúrtak.

Xipe

Quote from: Member on 2006-04-24, 11:51:47
Nem néztél túl sok Dragon Ball-t? :) Mintha ahhoz hasonlítanád. Hozzám képest Arnold. :p
Nekem kifejezetten tetszik, hogy nem a normális, hanem a pszicho fejekre gyúrtak.


jaj, de, dragonball minden nap, napi 16 oraban, 1982 ota.

de nem, csak van alap amihez lehet hasonlitani.
a kiskolyok pokemonbol nem volt ennyire nyeszlett mint Envy.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Mattanja

Araki :
Érdekes fiúkat láthattál eddig, ha ez neked izmos. A feje pedig ugyebár olyan mint egy gonosz békáé. Ahelyett, hogy inkább mondanád, hogy neked igy tetszik és azt csinálunk amit akarunk ez nem változik meg...
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Araki

Quote from: Xipe on 2006-04-24, 11:45:04
izmos felsotestet hol talalsz envy-n?
Van szerencsém tudnom, nap mint nap rajzolom, nem tudom tudsz e róla, de mangán dolgozok szabad időmben így egy kicsit más a látásom mint a "tétlen" anime nézőké.

FEJEZZÜK MÁR BE SEMMI KEDVEM EZT FOLYTATNI LESZ@ROM HOGY KINEK MI A VÉLEMÉNYE RÓLA, NEKEM TETSZIK ÉS EZ ÍGY VAN JÓL!

Mattanja

Quote from: Araki on 2006-04-24, 11:59:45FEJEZZÜK MÁR BE SEMMI KEDVEM EZT FOLYTATNI LESZ@ROM HOGY KINEK MI A VÉLEMÉNYE RÓLA, NEKEM TETSZIK ÉS EZ ÍGY VAN JÓL!
Nehéz szülés volt...
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Xipe

Quote from: Araki on 2006-04-24, 11:59:45
Quote from: Xipe on 2006-04-24, 11:45:04
izmos felsotestet hol talalsz envy-n?
Van szerencsém tudnom, nap mint nap rajzolom, nem tudom tudsz e róla, de mangán dolgozok szabad időmben így egy kicsit más a látásom mint a "tétlen" anime nézőké.

FEJEZZÜK MÁR BE SEMMI KEDVEM EZT FOLYTATNI LESZ@ROM HOGY KINEK MI A VÉLEMÉNYE RÓLA, NEKEM TETSZIK ÉS EZ ÍGY VAN JÓL!


attol mert valaki "mangat" rajzol, nem jelenti azt hogy isteni tudassal rendelkezik a kis, hogy teged idezzelek, "tétlen" anime nézők felett.
felolem rajzolhattad volna magat az animet is, akkor sincs izmos felsoteste envynek.
jo, lehet hogy egy hateves gyereknel izmosabb, belatom, de hat ki nem az.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Araki

Kezdeném ott: te fiú vagy. Akkor mi a fenét ugatsz be egy ilyen helyre? Tán nekem is mennem kéne a "Legszebb anime lányokba" osztani?
Amúgy én egy szóval nem mondtam ilyet, hogy "Sziasztok, itt van Envy, és most háromra mindenki csorgassa a nyálát!" 

Xipe

#985
Quote from: Araki on 2006-04-24, 12:10:05
Kezdeném ott: te fiú vagy. Akkor mi a fenét ugatsz be egy ilyen helyre? Tán nekem is mennem kéne a "Legszebb anime lányokba" osztani?
Amúgy én egy szóval nem mondtam ilyet, hogy "Sziasztok, itt van Envy, és most háromra mindenki csorgassa a nyálát!" 

menj nyugodtan, legalabb akkor megteszem ott is az elso postomat.
es ilyen szinten, nyugodtan beszolhatnal Member-nek is.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Araki

#986
Quote from: Xipe on 2006-04-24, 12:13:24
menj nyugodtan, legalabb akkor megteszem ott is az elso postomat.
Nincs értelme, a post-számláló arrafele nem működik...

Amúgy Member jogosan szokott kötekedni abban a topicban...

Xipe

Quote from: Araki on 2006-04-24, 12:14:45
Quote from: Xipe on 2006-04-24, 12:13:24
menj nyugodtan, legalabb akkor megteszem ott is az elso postomat.
Nincs értelme, a post-számláló arrafele nem működik...

ezt most jol megmondtad.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Kazenokizu

Nos, itt van a legújabb kedvencem: HOWL, a Vándorló palotából.
Kár, hogy nincsenek jó képek róla neten (legalábbis én még nem akadtam rájuk...)
Tudom, tudom, kissé fiatalocska ő is, de mit csináljak, nekem bejön... :D
Howl1
Howl2
Fekete hajjal sokkal jobb.
Howl4
Howl5
Ez  :Kiraly: lenne, ha nem lenne ilyen pici...
Ez nagyon tetszik!
Howl8

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Member

Na végre, ez kellett, már kezdtem unni a háborút...
Kicsit túl nőies némelyik, nem gondolod? (tegnapelőtt láttam egy X klippet, hát nem semmi :lol: )

XIPE: Araki tényleg jól rajzol, jobban, mint egyes "real" animések, elég sok arctípust kevert már eddig ki. Az más, hogy a tereptárgyakhoz nem ért.
Azért az izmos nem feltélen ezt jelenti. Envynek alapból vékony a karja, de pl. a bicepsz, a tricepsz, a váll és az alkar egyértelműen elkülöníthető, ezért is látszik kigyúrtnak valamelyest.
Az ani-lányokban leginkább azokba kötök bele, amelyek egy jó progi nélkül fabatkát sem érnének, mert csak a rajtuk fellelt színorgia fedi el a kicsavarodott testrészeket és a lélektelen tekintetet.