Legjobb bishonenek

Started by Eleanor, 2004-02-01, 14:15:35

Previous topic - Next topic

Xipe

Quote from: Member on 2006-04-24, 12:45:27

XIPE: Araki tényleg jól rajzol, jobban, mint egyes "real" animések, elég sok arctípust kevert már eddig ki. Az más, hogy a tereptárgyakhoz nem ért.
Azért az izmos nem feltélen ezt jelenti. Envynek alapból vékony a karja, de pl. a bicepsz, a tricepsz, a váll és az alkar egyértelműen elkülöníthető, ezért is látszik kigyúrtnak valamelyest.
Az ani-lányokban leginkább azokba kötök bele, amelyek egy jó progi nélkül fabatkát sem érnének, mert csak a rajtuk fellelt színorgia fedi el a kicsavarodott testrészeket és a lélektelen tekintetet.

izles kerdese hogy ki hogy rajzol. amig nincs rola valami hasonlitasi alapom mast nem tudok mondani, de azert nem kell az embernek elszallni magatol.
izmosra nem irtam mas hasonlatot.
Kenshin peldaul izmos ha mar nagyon szeretnel egy peldat. vagy akar Jet CB-bol.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Member

Quote from: Xipe on 2006-04-24, 12:52:26
izles kerdese hogy ki hogy rajzol. amig nincs rola valami hasonlitasi alapom mast nem tudok mondani, de azert nem kell az embernek elszallni magatol.
Ez igaz. De itt visszajutunk oda, hogy akkor Sumi miért teszi? :ejnye:
QuoteKenshin peldaul izmos ha mar nagyon szeretnel egy peldat. vagy akar Jet CB-bol.
Szerintem ő nem, irtó vékony mind a lába, mind a karja, mind a nyaka.
Envynél ez attól függ, hogy ki rajzolja (az animében állandóan változik, ha vékony, akkor általában egyenes fogai vannak, ha izmos, olyan cápás hegyes, meg ilyenek).

Xipe

#992
Quote from: Member on 2006-04-24, 12:55:35
Quote from: Xipe on 2006-04-24, 12:52:26

QuoteKenshin peldaul izmos ha mar nagyon szeretnel egy peldat. vagy akar Jet CB-bol.
Szerintem ő nem, irtó vékony mind a lába, mind a karja, mind a nyaka.
dehat tisztan lehet latni a kulonbseget a bicepsz, tricepsz,deltoid,stb, tiszta kirajzolodasat...
hogy a te erveidre alapozzam.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Mattanja

Quote from: Member on 2006-04-24, 12:55:35
Quote from: Xipe on 2006-04-24, 12:52:26
QuoteKenshin peldaul izmos ha mar nagyon szeretnel egy peldat. vagy akar Jet CB-bol.
Szerintem ő nem, irtó vékony mind a lába, mind a karja, mind a nyaka.
Szeretnék ilyen vékony lábú/karú/nyakú lenni. Ha valaki nem ismerné a sorozatot: a szemüveges fickóról van szó.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Member

De ha Spike-ra nézek, összehányom a monitort. Az ugye csak egy vicc?! Ilyen vékony én sem vagyok!

Kazenokizu

Nem nagyon akarom megzavarni a vitát, csak mellékesen megjegyezném, hogy szerintem nagyon sok féle "izmos" ember létezik.
Csak példaként megemlítenék kettőt.
1. Van, aki ruganyosan izmos. Attól, hogy vki vékony, még lehet izmos.
2. Van, aki hatalmas izomtömegei miatt izmos. Nem csak azt lehet izmosnak nevezni, aki akkora, mint egy hegyomlás. (Ha engem kérdeztek, ez már az undorító kategória. :D )
De, hogy ezt átvetítsem animeszereplőkre:
1. Ruganyosan izmos
2. Kolosszális méretei miatt izmos
A kettő között vannak átmenetek, de attól még -szerintem- mindkettő beleesik az "izmos" kategóriába.


Member: Tudod, hogy én szeretem a szerinted már túl nőies bishouneneket. ;)

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Xipe

Quote from: Member on 2006-04-24, 16:04:08
De ha Spike-ra nézek, összehányom a monitort. Az ugye csak egy vicc?! Ilyen vékony én sem vagyok!

csak nem Spike-rol volt szo.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Member

Quote from: Xipe on 2006-04-24, 21:50:29
csak nem Spike-rol volt szo.
Nem, de ő is undorító.
Szerintem ahhoz, hogy vkit "sportosnak" könyveljünk el, nem kell, hogy nagyobb legyen az alkarja, mint a feje. Sztem.

Xipe

Quote from: Member on 2006-04-24, 22:22:13
Quote from: Xipe on 2006-04-24, 21:50:29
csak nem Spike-rol volt szo.
Nem, de ő is undorító.
Szerintem ahhoz, hogy vkit "sportosnak" könyveljünk el, nem kell, hogy nagyobb legyen az alkarja, mint a feje. Sztem.

de az izmos ha valaki ugy nez ki mint egy 6 eves kislany?

ja es csak ugy, kicsit gyerekes hogy huzzatok le a karmamat azert mert mas velemenyen vagyok mint ti.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Kvikveg

#999
Mar bocs, de nalam az elkulonitheto tricepsz nem feltetel... Envy egyszeruen kerekded nehany reszen, ahol... aa, egyszeruen nem ferfialakja van, es topot meg normalis pasi szerintem nem vesz fel. Nem igy.  :_piszka:
Latom, hogy neked mi tetszik benne, de az meg nekem nem jon be. Inkabb enyhe hidegrazasom lesz tole.
Na mi sem fogunk pasin osszeveszni...

En amugy csak azert szoltam be, mert mar eros Envy-tultenges volt errefele.

Spike-t meg nem bantani, akkor sem ha itt eppen kisse khm.... elszurtak az aranyait.

No igen, Jet tenyleg massziv. De az az erdekes, hogy nem latszik rajta tulzasnak, teljesen jol illik a karakterehez. :)

edit: tenyleg, itt hol latom, ha karmam valtozott? Regiben utolso 5ot lehetett latni.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Didico

Hát errefele meg mi van? :confused: Mind1. sztem mindenkinek más az ízlése. De ez csak az én véleményem. Van aki a férfiasabb pasikat szereti. van aki a b...z-sakat. vannak akik a bunkókat, vannak akik a macsókat... és vannak az olyanok mint én akiknek az ízlése keveredeik... de nagyon. Én inkább Al fele hajlok mint Envy... De ez az én dolgom. Sztem nem szép dolog másokat leszólni, mert más az ízlésük mint nektek. mellesleg... fétfi szemmel elég érdekes lehet pasikat nézni... de ez sem az én dolgom...  :_piszka:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Xipe

Quote from: Didico on 2006-04-25, 17:59:16
Hát errefele meg mi van? :confused: Mind1. sztem mindenkinek más az ízlése. De ez csak az én véleményem. Van aki a férfiasabb pasikat szereti. van aki a b...z-sakat. vannak akik a bunkókat, vannak akik a macsókat... és vannak az olyanok mint én akiknek az ízlése keveredeik... de nagyon. Én inkább Al fele hajlok mint Envy... De ez az én dolgom. Sztem nem szép dolog másokat leszólni, mert más az ízlésük mint nektek. mellesleg... fétfi szemmel elég érdekes lehet pasikat nézni... de ez sem az én dolgom...  :_piszka:

mert egy no ugye soha nem nez meg not es kezdi el sorolni a hibait...
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Kvikveg

Quote from: Didico on 2006-04-25, 17:59:16
...
mellesleg... fétfi szemmel elég érdekes lehet pasikat nézni... de ez sem az én dolgom...  :_piszka:
Miert, legalabb infokat gyujtenek a noi izlesrol konkret szemelyek alapjan! :D

Kulonben is nem ot szolom le, hanem kifejtem a velemenyemet Envyrol (ha nekem (is) szolt a postod) (najo, valahol ot is jellemzi az izlese...). Es ha allandoan ugyanazt a szemelyt postolja netes forumba - vagy egyaltalan: beir, akkor szamithat kritikara is. Pl ha otthon isteniti valaki XY-t, akkor senki sem fog se negativ se pozitiv velemenyt mondani rola. De itt mar az 567378. lepet latom valakirol, akit en per speciel nem birok... :_piszka:

Na. Mas pasit kerunk mar. Fo a valtozatossag. En mar kuldtem be. Ti jottok. :hehe:

Tenyleg, at kene mar neznem a lanyok topicba es megnezegetni ott mi megy. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Quote from: Xipe on 2006-04-24, 22:25:45
ja es csak ugy, kicsit gyerekes hogy huzzatok le a karmamat azert mert mas velemenyen vagyok mint ti.
Nem én voltam. Még egyszer sem adtam negatív karmát.

Shuichi'

S a végtelen homályból sugárt hint szét a fákra,
Keringenek a Holdak, ragyognak ünnepelve,
S a rajzó Napkorong mind imára térdepel le,
Imára tárja karját az ájtatos Természet,
A feltámadt, új nappal kitárult köntösének.
S villám-tekintetétől halandók könnye árad,
Halandók könnye hódol az ő szent sugarának.

Xipe

Quote from: Member on 2006-04-26, 09:24:57
Quote from: Xipe on 2006-04-24, 22:25:45
ja es csak ugy, kicsit gyerekes hogy huzzatok le a karmamat azert mert mas velemenyen vagyok mint ti.
Nem én voltam. Még egyszer sem adtam negatív karmát.


nem kell mentegetozni.
mivel csak itt volt hozzaszolasom amikor tortent...
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Member

Térj már észhez. Nem csak mi voltunk itt akkor. Másrészt meg tőlem is loptak le egyet, kezdhetném én is, hogy te voltál e.

Xipe

Quote from: Member on 2006-04-26, 13:34:59
Térj már észhez. Nem csak mi voltunk itt akkor. Másrészt meg tőlem is loptak le egyet, kezdhetném én is, hogy te voltál e.

jo, majd leszolom kvikveget delutan amikor talalkozom vele.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Member

Jesszusom, mintha a karma jelezné, hogy ki vagy...
Arra amúgy nem gondoltál, hogy van az indexen egy "legutóbbi postok" rész, amit eléggé sokan néznek? Jelenleg is ketten...

Xipe

Quote from: Member on 2006-04-26, 13:59:28
Jesszusom, mintha a karma jelezné, hogy ki vagy...
Arra amúgy nem gondoltál, hogy van az indexen egy "legutóbbi postok" rész, amit eléggé sokan néznek? Jelenleg is ketten...

koze a temahoz mennyi is?
es igazabol azt tartom kicsinyesnek, hogy azert osztogatja(tok), mert mas velemenyen vagyok.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Member

Ennyire nehezen tűröd, ha megjön a havi, vagy most mitől vagy így beállva?!!
Tudom, hogy már nagyon :_off: , de ez tűrhetetlen... Te még tőlem nem kaptál karmát, ha jól emlékszem, nemrég Fazék és Pirula kapott egy-egy +-t a sznítévesztős résznél, ill. a fórummotor cserében volt 2, egy Kazénak és még egy Fazéknak, asszem.
A többi mind a fórummotor csere előtt történt.

De hogy örülj, te is kapsz egyet... :mad:

Xipe

Quote from: Member on 2006-04-26, 14:07:12
Ennyire nehezen tűröd, ha megjön a havi, vagy most mitől vagy így beállva?!!
Tudom, hogy már nagyon :_off: , de ez tűrhetetlen... Te még tőlem nem kaptál karmát, ha jól emlékszem, nemrég Fazék és Pirula kapott egy-egy +-t a sznítévesztős résznél, ill. a fórummotor cserében volt 2, egy Kazénak és még egy Fazéknak, asszem.
A többi mind a fórummotor csere előtt történt.

De hogy örülj, te is kapsz egyet... :mad:

gratulalok, elerted Araki szintjet.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Member

Quote from: Xipe on 2006-04-26, 14:11:35
gratulalok, elerted Araki szintjet.
Erre már én sem tudok mit mondani...
Néha mintha ember lennél, aztán előtör belőled az untermensch, meghazudtolhatatlanul állítasz valamit, a körülmények figyelmbevétele és a többi fórumozó jelenlétének elismerése nélkül, már-már a Mónika-showt megalázó érvrendszerrel.

Xipe

Quote from: Member on 2006-04-26, 14:19:25
Quote from: Xipe on 2006-04-26, 14:11:35
gratulalok, elerted Araki szintjet.
Erre már én sem tudok mit mondani...
Néha mintha ember lennél, aztán előtör belőled az untermensch, meghazudtolhatatlanul állítasz valamit, a körülmények figyelmbevétele és a többi fórumozó jelenlétének elismerése nélkül, már-már a Mónika-showt megalázó érvrendszerrel.

cafolatot meg mindig nem kaptam az allitasaimra.
korulmeny?
tobbi forumozo?
osszesen harom ember nezte ezt a topicot, te, testvered es en.
utana beugrott egy pillanatra kvikveg.
megvalami?
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Member

Arra esetleg gondolál csak egyetlen egy pillanatra, hogy ez NEM chat, egy post nem szűnik meg. Ha vki meglátja, nyugodtan nyomhat rá -/+-t. Vagy egész nap fenn döglöttél és ezt lested?

Xipe

Quote from: Member on 2006-04-26, 14:29:49
Arra esetleg gondolál csak egyetlen egy pillanatra, hogy ez NEM chat, egy post nem szűnik meg. Ha vki meglátja, nyugodtan nyomhat rá -/+-t. Vagy egész nap fenn döglöttél és ezt lested?

csak annyira ultem itt mint te.
de azert mar erdekes, hogy ennyire be akarod bizonyitani azt, hogy semmi kozod nem volt a dologhoz.
es lam, mostmar en erzem ugy hogy hagyjuk itt a topicot mert a tobbiek nem erdemlik meg azt hogy itt marakodj velem.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Member

Érdekes ember vagy te:
-Ha abbahagytam volna, belátom, én voltam
-Ha folytatom, bizonyítom, gyanús vagyok, én voltam
Elmesélek egy történetet:
Élt egyszer egy szegény festő, úgy hívták, hogy Adolf Hitler. Úgy láttam, hogy a zsidók lopnak, nem érdekelte semmi más, a többi nemzetiség, a belső korrupt csőcselék, nem, csak a zsidók. Mindent rájuk kent.

Xipe

Quote from: Member on 2006-04-26, 14:55:35
Érdekes ember vagy te:
-Ha abbahagytam volna, belátom, én voltam
-Ha folytatom, bizonyítom, gyanús vagyok, én voltam
Elmesélek egy történetet:
Élt egyszer egy szegény festő, úgy hívták, hogy Adolf Hitler. Úgy láttam, hogy a zsidók lopnak, nem érdekelte semmi más, a többi nemzetiség, a belső korrupt csőcselék, nem, csak a zsidók. Mindent rájuk kent.

tehat most Hitlerhez hasonlitassz?
szep.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Member

Quote from: Xipe on 2006-04-26, 15:01:23
tehat most Hitlerhez hasonlitassz?
szep.
Ugyanazt csinálod. Egyszerűsítesz, persze, hogy neked legyen jó.

Xipe

Quote from: Member on 2006-04-26, 15:03:21
Quote from: Xipe on 2006-04-26, 15:01:23
tehat most Hitlerhez hasonlitassz?
szep.
Ugyanazt csinálod. Egyszerűsítesz, persze, hogy neked legyen jó.

akkor most hivjalak KGB's-nek teged ugyanezen gondolatfonal alapjan?
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_