Legjobb bishonenek

Started by Eleanor, 2004-02-01, 14:15:35

Previous topic - Next topic

Xipe

Quote from: Didico on 2006-07-11, 21:40:41
Nem sokára kitör a háború...  :__devil:


ah Sailor-Rou es koztem nem lesz haboru.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Didico

Quote from: Xipe on 2006-07-11, 21:41:14
Quote from: Didico on 2006-07-11, 21:40:41
Nem sokára kitör a háború...  :__devil:


ah Sailor-Rou es koztem nem lesz haboru.

Akkor jó. :angyali:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Kazenokizu

Akkor tisztázok vmit: nekem a lehető legnőiesebb bishik tetszenek (Csak, hogy mégjobban megbotránkoztassak mindenkit: jelenleg a szobám falát díszíti egy 2 m2-es, és egy másfél m2-es kép az Angel Sanctuary-ról, és Vincentről. És imádom mindkettőt, mert nekem ezek tetszenek...  :hehe: :hehe: :hehe: ).

Na, most kövezzetek! :rotfl:

Egyébként szerintem egy bishi attól bishi (és nem férfi), hogy nem szűkölködik feminim jegyekben. Ez már amolyan örök tulajdonságuk, mint ahogyan az átlag animelánykáknak a darázsderék. Olyan sincs a valóságban, de attól még lehet benne gyönyörködni. :D

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Xipe

Quote from: Kazenokizu on 2006-07-11, 21:47:16
Akkor tisztázok vmit: nekem a lehető legnőiesebb bishik tetszenek (Csak, hogy mégjobban megbotránkoztassak mindenkit: jelenleg a szobám falát díszíti egy 2 m2-es, és egy másfél m2-es kép az Angel Sanctuary-ról, és Vincentről. És imádom mindkettőt, mert nekem ezek tetszenek...  :hehe: :hehe: :hehe: ).

Na, most kövezzetek! :rotfl:

Egyébként szerintem egy bishi attól bishi (és nem férfi), hogy nem szűkölködik feminim jegyekben. Ez már amolyan örök tulajdonságuk, mint ahogyan az átlag animelánykáknak a darázsderék. Olyan sincs a valóságban, de attól még lehet benne gyönyörködni. :D

hat, noies ferfiak azert vannak a vilagban.
de tenyleg ne vedd azt amit mondtam sertesnek kerlek, mert nem annak szanom oket.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Kazenokizu

Quote from: Xipe on 2006-07-11, 21:51:11
hat, noies ferfiak azert vannak a vilagban.
de tenyleg ne vedd azt amit mondtam sertesnek kerlek, mert nem annak szanom oket.
Dehogyis, nem veszem annak! Már csak röhögök azon, hogy mindenki folyamatosan hülyének néz, amiért ilyen az ízlésem. Egyébként a valóságban nem igazán kedvelem a bishi-jellegű férfiakat... :D Sőt! :D

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Xipe

Quote from: Kazenokizu on 2006-07-11, 21:56:57
Quote from: Xipe on 2006-07-11, 21:51:11
hat, noies ferfiak azert vannak a vilagban.
de tenyleg ne vedd azt amit mondtam sertesnek kerlek, mert nem annak szanom oket.
Dehogyis, nem veszem annak! Már csak röhögök azon, hogy mindenki folyamatosan hülyének néz, amiért ilyen az ízlésem. Egyébként a valóságban nem igazán kedvelem a bishi-jellegű férfiakat... :D Sőt! :D


mi se nagyon,de Rounint azert megturjuk.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Zsiga

Quote from: Xipe on 2006-07-11, 21:57:39
Quote from: Kazenokizu on 2006-07-11, 21:56:57
Quote from: Xipe on 2006-07-11, 21:51:11
hat, noies ferfiak azert vannak a vilagban.
de tenyleg ne vedd azt amit mondtam sertesnek kerlek, mert nem annak szanom oket.
Dehogyis, nem veszem annak! Már csak röhögök azon, hogy mindenki folyamatosan hülyének néz, amiért ilyen az ízlésem. Egyébként a valóságban nem igazán kedvelem a bishi-jellegű férfiakat... :D Sőt! :D


mi se nagyon,de Rounint azert megturjuk.
Van kép online Rou-chanról? Annyiszor került már szóba hogy kezdek kíváncsi lenni.  :lul:

Xipe

van, de nem merjuk postolni.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Moonshiner

#1178


Didico



Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Kazenokizu


... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Xipe

in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Zsiga


Kazenokizu

Quote from: Zsiga on 2006-07-11, 22:28:53
Quote from: Kazenokizu on 2006-07-11, 22:21:58
Quote from: Zsiga on 2006-07-11, 22:16:59
http://usteam.hu/forum/index.php?topic=816.msg189108#msg189108 (http://kazeno.uw.hu/final01.jpg)
Hihi, ez van meg két négyzetméteren a falamon! :D :D

Azért a te postodból linkeltem. :)
Gondoltam. Csak ott annyit írtam, hogy ez a hátterem.  :haha:
De most mondjátok meg, hát nem gyönyörű??! :D
(Na jó, erre, inkább ne válaszoljatok! :D )

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Rounin

Vincent pedig nem nőies pasi alapból, de hát ezt csinálták nelőle. Pech.

AS pedig nekem is nagy kedvencem :p, nem véletlen a felém irányuló sok-sok megjegyzés ;p (hja, nem kellett volna rájátszani? ?????)

Kajaügy megoldva, Xipe inkább énekelt nekem. Bele is haltam.

Kazenokizu

Quote from: Rounin on 2006-07-11, 22:40:29
Vincent pedig nem nőies pasi alapból, de hát ezt csinálták nelőle. Pech.
Csak külsőre értettem, hogy nőies. A hangja, meg a karakter maga egyáltalán nem az.

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Xipe

Quote from: Kazenokizu on 2006-07-11, 22:42:24
Quote from: Rounin on 2006-07-11, 22:40:29
Vincent pedig nem nőies pasi alapból, de hát ezt csinálták nelőle. Pech.
Csak külsőre értettem, hogy nőies. A hangja, meg a karakter maga egyáltalán nem az.

igy igaz.
a tobbi az total emo.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Araki

Quote from: Kazenokizu on 2006-07-11, 22:36:49
De most mondjátok meg, hát nem gyönyörű??! :D
Nem. Na jó, én inkább elmentem nyaralni.

Rounin

Quote from: Kazenokizu on 2006-07-11, 22:42:24
Quote from: Rounin on 2006-07-11, 22:40:29
Vincent pedig nem nőies pasi alapból, de hát ezt csinálták nelőle. Pech.
Csak külsőre értettem, hogy nőies. A hangja, meg a karakter maga egyáltalán nem az.

Na így már mindjárt más^^"""""
Imho a legjobb hangja neki volt AC-ben. Második Nanaki, és csak utána jön a többi.

Araki


SpawnOfHell

Quote from: Araki on 2006-07-21, 14:03:48
Egy kis Bleach:
Ichigo
Ishida
Urahara

Ishida rulez!!! :jee:
(De ez az Urahara-s kép se semmi... :D)

Araki

Quote from: SpawnOfHell on 2006-07-21, 16:53:22
De ez az Urahara-s kép se semmi... :D
Nekem az tetszik a legjobban! Olyan kis sunyi... :)

SpawnOfHell

Quote from: Araki on 2006-07-21, 18:22:09
Quote from: SpawnOfHell on 2006-07-21, 16:53:22
De ez az Urahara-s kép se semmi... :D
Nekem az tetszik a legjobban! Olyan kis sunyi... :)

Urahara mikor nem sunyi? ::)

Lythis

Err, Vincent mióta nőies már boccs? jah, kitalálom, hosszú haja van...
Az, hogy ilyen arcot kapott AC-ben az egy dolog, de szerintem ez nem teszi azzá. Főleg mondjuk Yazoo mellett, akinél volt ismerősöm, aki csodálkozott, hogy miért van "buzeráns csávó hangja annak a csajnak".


Rounin

És még a Vampire Princess Miyu-s Larva-ra mondták nekem anno, hogy nem bishi, mert túl nőiesre csinálták XD
Ezek fájdalmasak. :bruhuhu: :angyali:

Lythis

Quote from: Rounin on 2006-07-22, 06:59:28

Ezek fájdalmasak. :bruhuhu: :angyali:
ajjaj.. ugye nem készülsz új avát gyártani? :P


BTW: ezt nektek(elég nagyméretű kép...)
imho elég buzeráns rajta,hogy valaki ráfogja, h bishi... a jobboldali meg szerintem lehet h nő akar lenni... így vagy úgy rondák imho.

Rounin

Quote from: Lythis on 2006-07-22, 07:36:53
ajjaj.. ugye nem készülsz új avát gyártani? :P

BTW: ezt nektek(elég nagyméretű kép...)
imho elég buzeráns rajta,hogy valaki ráfogja, h bishi... a jobboldali meg szerintem lehet h nő akar lenni... így vagy úgy rondák imho.

Hopp. Na _most_ akarok új avát gyártani :D Kösz az alapanyagot ;p

Lythis

Quote from: Rounin on 2006-07-22, 08:30:26
Quote from: Lythis on 2006-07-22, 07:36:53
ajjaj.. ugye nem készülsz új avát gyártani? :P

BTW: ezt nektek(elég nagyméretű kép...)
imho elég buzeráns rajta,hogy valaki ráfogja, h bishi... a jobboldali meg szerintem lehet h nő akar lenni... így vagy úgy rondák imho.

Hopp. Na _most_ akarok új avát gyártani :D Kösz az alapanyagot ;p
OMG what have I done?!?!?!?!