Írások

Started by Ramiz, 2004-02-26, 13:57:47

Previous topic - Next topic

Soridan

Quote from: kisviragSoridaaan!!

ezek csooodálatosak, főleg ez a négysoros nagyon tetszett!!!

különben tudjátok miért igazán jo ez a topic?
mert állandó alkotásra késztet
és ez tök jó, mert lehet, hogy amugy elkallodtatnám a csomo jo kis gondolatomat :)

Igaz, milyen igaz.
A négysorost meg magamról (kráni karakter magus rpg-ben) írtam régen :)
Valójában hosszabb.

Rontó szavú ős-hatalom,
Viszályt szító bomlott szeszély,
Vért szomjazó vad borzalom,
Ölni vágyó torz szenvedély :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Pandóra

Tudom, hogy nem valami színvonalas, zh alatt írtam. :)

Szemmel sosem látott
Csodás tüneményem
Oly messzi álomban vagy, hogy
Tehozzád érnem nem lehet.
Térden állva könyörgöm, élj! Szeress!
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Bruce

Uhh... de rég jártam erre komolyabban... van annak vagy öt napja is! Mind1, végigolvastam amiket írtatok... beletellett egy kis időbe :) , de megérte!
Szerintem felesleges mindet egyesével dícsérnem. Ha külön-külön írok is róluk, akkor is erre a sorsra jutnak :hehe:

Ja, Soridan, köszönöm a Halálvárót! Tökéletes karaktere lehet a regényemnek :)  :tezsvir: Meg az a két négysoros Ramizról meg a kránidról (remélem fejvadász volt :) ), főleg egymás után rakva... ugye felhasználhatom őket szó szerint idézve? Sőt, a krániról kérem a teljeset (mer ugye említetted, hogy hosszabb)

Saori, te meg miért nem jártál még itt :_piszka:  :hehe: ? A Halotti beszéd például nagyon tetszett!

Ez nem ér... én mér nem tudok verseket írni?! Argh... mind1, jó lesz a próza is.

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

kisvirag

Nahh, Soridan, a folytatás is nagyon jó!

Elolvastam a két novellát is, nagyon tettszettek, Az Újholdas asszem méltó folytatás :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Ramiz

#574
Quote from: Bruce579Ez nem ér... én mér nem tudok verseket írni?! Argh... mind1, jó lesz a próza is.

Nekem is mindig ez ugrik be, ha erre járok...  :grrr:  :rolleyes: :o :D

Quote from: SoridanAvagy galád! Ezért még vissza :_piszka: lesz :D

Már megint ugrál ez a kis pöttöm páncélos... azt hittem, Shadowolf már elintézett...  :hehe: (Na jó, nem offolok.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kisvirag

anooooooo

tanulás helyett én is jol irogattam itten valamit...
mondanivalója nem sok, de azért tök jó :)
persze, én valamennyi müvemről így gondolom :) ;>
 :hopp:

Sötétség méhe ölelt,
míg álomra születtem,
álomban élve élem életem,
és álom lesz halálom,
hol végre az édes ébredést,
remélem, megtalálom.
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

kisvirag

#576
na, ma tényleg nagyon szórakozott vagyok!
elfelejtettem attacholni a lényeget
(a versike csak olyan kis ráadás akar lenni...)

edit: a novellában kijavitottam egy-két mondatot, mert megtörte a harci jelenetet.
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Pandóra

Írtam egy Pusztító-részletet. Ez a legelejéről van, a "második szín", amikor Soridan megy Norikoval. Utálok linkelni, foglalom inkább a helyet. Azért ne szidjatok nagyon.  :beeee:

Soridan egykedvűen, fáradtan lépdelt a poros erdei úton. Bal karját az övére csatolt kardján pihentette, és kábán bámulta a lenyugvó napot. Nyugat felé kell menni. Ott van Galambváros, ott kell leadni a lányt. Hirtelen megtorpant. Rájött, hogy egy ideje nem hallotta maga mellett útitársa lépteit. Hátrafordult, és meglátta a karcsú, kamaszosan hosszú lábú alakot néhány méterre állni tőle.
- Mi van, Noriko? – kérdezte kiszáradt torokkal.
- Fáj a lábam! – felelt az panaszosan.
- Megsérült...? Vagy... - indult el felé.
- Nem! Már vagy öt órája gyalogolunk! – fakadt ki Noriko. Soridan meglepődve lépett hátra egyet. – És éhes is vagyok! Meg szomjas!
- Mindjárt ott leszünk... - próbálta nyugtatni.
- Azt sem tudom, hogy ki vagy te! Haza akarok menni! Anyát akarom! – kezdett sírni a lány. Soridan tanácstalanul nézte. Tudta, hogy segítenie kellene, de fogalma sem volt, hogy tudna.
- Én barát vagyok... - mondta elhaló hangon, de Noriko nem hagyta abba a sírást. Megfordult a fejében, hogy megöleli, ahogy azt másoktól látta már, de nem volt benne biztos, hogy jó ötlet. Odament hozzá, de nem mert hozzáérni. – Minden rendben lesz. – szólalt meg végül bizonytalanul. – Ne sírj.
- Anya meghalt. – zokogta hangtalanul a lány. Soridan nem tudott erre mit felelni. – Már nincs senkim. – szólalt meg újra Noriko.
- De... van... Galamváros... ne... - nyögte Soridan, és gyűlölte, hogy olyan tehetetlen.
Lovasokat hallott közeledni, és ez végre kizökkentette a kellemetlen helyzetből.
Hamarosan meg is látta a három gyönyörű állatot. Rajtuk viszont fegyveresek ültek. Kettő előrántotta a kardját.
- Bújj el! – lökte le riadtan az útról Norikot Soridan, és kivont karddal várta a lovasokat. Ahogy közelebb értek kirajzolódott mellvértjükön a Volajan család címere. A környék zsarnok tulajdonosáé, akinek fiait gepárdfiknak hívtak. A gepárd, mikor kölykei elég nagyok lesznek, hogy a vadászatot tanulják, élve viszi eléjük a legyengített zsákmányt, hogy azon tanuljanak meg ölni. Így Volajan is büntetlenül hagyta, hogy gyermekei akár fegyvertelenekre is rátámadjanak, hogy minél ügyesebben tudjanak majd harcolni, minél jobb lovag váljon belőlük.
A bozótból még két lovas vágott ki. Soridan védekezőn maga elé húzta a kardját. Öttel nem fog elbírni. Főleg nem ilyen fáradtan.
- Engedd el, Kia. – szólt az újonnan érkezők egyike. A hangja nyugodt és ellentmondást nem tűrő volt. Soridan lopva ránézett. Ő nem viselt címert.
- Nocsak, Bruce. – felelt az egyik támadó. – Mostanság parasztokat védelmezel?
- Mostanában gepárdokra vadászom. – nyúlt hátra nyiláért.
- Hé, Bruce..,! – nevetett idegesen Kia. A férfi felhúzta a fegyvert.
- Hadd lássam, tényleg olyan gyorsan tudtok-e futni. – vett elő egy nyílvesszőt is.
- Jól van. – felelt Kia, és megfordította a lovát. – Még találkozunk. – indult el, és testvérei követték.
- Köszönöm. – tette el a kardját Soridan.
- Nincs semmi baj? – szállt le a lóról a másik férfi.
- Nincs. Elbántam volna velük. – indult el az árok felé, ahova Norikot lökte.
- Értem. – felelt a férfi. – Az én nevem Ramiz, és ő Bruce. A Tövises Kút Várából jöttünk. – Soridan lehajolt az árokban kuporgó lányhoz.
- Jól vagy? – kérdezte. Noriko bólogatott. Már nem sírt, és ez visszaadta Soridan magabiztosságát. – Akkor gyere, továbbmegyünk. – A lány felkelt, és visszamentek az útra. – Az én Soridan vagyok, a hölgy Noriko. Mégegyszer köszönet a segítségét, bár nem kértem, de ha alkalmam lesz rá, viszonzom.
- Már most alkalmad nyílhat rá. – mondta a lováról Bruce. Ramiz lassú lépésekkel vezetni kezdte a sajátját. – Egy embert keresünk.
- Milyen embert?
- Egy különös embert, aki...
- A királyunk egyik mágusát. – vágott a szavába Ramiz. - Hónapokkal ezelőtt elment, viszont most nagy szükségünk lenne a tudására.
- Szóval – vette vissz a szót Bruce. – nem láttál mostanában egy különös embert? Aki körül furcsa dolgok történnek...
- Nem. – felelt Soridan. – Sajnálom. Én a tenger mellől, Kagylóshomokról indultam három hete. Csak tegnap érkeztem Gombásvárba. A lány meg egész életében nem jött el onnan.
- És az úton sem hallottál senkiről? – faggatta tovább Bruce.
- Nem.
- Miért mondod ezt gondolkodás nélkül? Egy ilyen hosszú úton annyi emberrel találkozhattál...
- Nem beszéltem az emberekkel! – nézett fel rá bosszúsan Soridan. Úgy tűnt, az még mindig nem hisz neki.
- Merre indultatok? – kérdezte Ramiz.
- Galambvárosba. – felelt Noriko, mert Soridan még mindig Bruce-szal nézett farkasszemet.
- Mi is épp oda tartunk, ugye, Bruce? – mosolygott rá Ramiz.
- Igen. – biccentett az.
- Micsoda véletlen...! – morogta Soridan. – De mi... mi itt megvárjuk a reggelt. Ti biztos siettek.
- Nem! – tiltakozott Noriko. – Fáj a lábam! Unom a gyaloglást, lovon akarok menni!
- Rendben. – nevetett Ramiz. – Odaadom a lovam. Majd mi Soridannal sétálunk. Reggelre ott leszünk. – lépett a ló oldalához. – Felsegíthetem, hölgyem? – Noriko érezte, hogy elpirul, és akarata ellenére húzódott mosolyra a szája.
- Köszönöm. – felelt esetlenül, és hagyta, hogy a férfi feltegye az állatra amire egyébként nyereg nélkül is fel tudott volna ugrani.
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Bruce

Jó lett, tetszik, épp ezért kicsit sem szidlak (főleg hogy nekem sem kellett töltögetnem, csak olvasni :) )
Hehe hehe hehe... Ez nagyon tetszik! Főleg ahogy belépek a képbe... "Mostanában gepárdokra vadászom." Meg ez: "Hadd lássam, tényleg olyan gyorsan tudtok-e futni."

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Aka-shi

Tiaro vagyok egyébként, csak most inkognitóban működök: :)
Egy rövidke vers:

Csendes fohász

Ne szólalj meg, kérlek
Ne törd meg a csendet
Oly jó e némaság,
Mit az est borít ránk.

Ne kérdezz, ne mozdulj,
Halld, a Föld hogy fordul
Érezd fenn az eget
A lágy éji szelet...

Nézz reám, kedvesem,
S szeress,
így,
csendesen...

Soridan

Ollé! Ez nagyon tetszik. S milyen igaz is (gyűlölöm a tehetetlenséget, s többynire tényleg elkap az ilyen :( )

Bruce: nyugodtan használd, majd előkaparom a teljeset is ^^ (ímádom az ilyen kérdéseket)

És az offrésze:

/me egy kőtömbre terített farkasbundán ülve egykedvűen tisztogatja sárkánymaszkos sisakját :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Pandóra

#581
Quote from: SoridanÉs az offrésze:

/me egy kőtömbre terített farkasbundán ülve egykedvűen tisztogatja sárkánymaszkos sisakját :D
Értettem, legközelebb lesz sárkányos sisakod. :)

Ja, nálam a Pusztítóban mindenki úgy néz ki majd, mint amilyen az avatarja (szóval Ramiz...). És sorry a bugyuta helységnevekért. Ennyi futotta a zh után. :)

Tiaro, nem tetszik az új avatar. Alig tudtam miatta a versre figyelni. Minek kell az inkognitó? Tetszik az angyalos signature-d!!! Nagyon cuuuukiiii! :p  :p
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Soridan

A mai jog és közgázóra terméke :) Na meg egy évekkel ezelőtti vázlat újrafelfedezéséé ^^"


Lélekszilánk
-----------
Fájdalmadban mindent gyűlölsz,
ami már volt, s ami még lesz,
félelmedben halkan szűkölsz,
érzelmeid nincs miért fékezd.

Gátfal omlik, zúdul az ár,
Elsodor, ha nem kapaszkodsz,
Ilyenkor már nincsen szabály:
belefulladsz, vagy megszoksz.

Húsod rágod, szemed vájod,
önkínzásba menekülnél;
hiába tennéd, te is látod,
mind érez még, aki csak él.

Élet ez, vagy hazug Halál?
Nem tudja meg soha senki.
Aki mégis, nem mesél már,
az élők gondja nem érdekli.

Hajnalízű hazug álmok,
elgyötörnek, megkínoznak.
Szemed előtt mindig látod,
ha bele is halsz, nem siratnak.

Megbámulnak, eltemetnek,
sírhantodra virág kerül;
kibeszélnek, elfelednek,
az érdeklődés lassan elül.

Ezen töprengsz, amíg készülsz;
fontolgatod, vajon mi lesz.
A jövőképbe beleszédülsz,
de sejted, ennél jobb már nem lesz.

Értéktelen, mihaszna lét,
csak baj van vele, nyűg és teher,
minden perce akár egy hét,
Istent kérded - most sem felel.

Végül döntesz, nincs már kétség,
szíved súgja, így lesz helyes.
Nem nagy dolog, csak egy lépés,
sírgödörbe vetett fejes.

Elégedett, bódult érzés,
"Nem tart soká, mindjért vége!"
Ami bánt, hogy van még kérdés,
túl sok válasz, mi érdekelne.

Erre gondolsz, s visszariadsz,
de erőt veszel magadon;
bár nem látnak, nyugodtan sírhatsz,
ha átölel a fájdalom.

Nem nagy dolog, csak egy ugrás.
Cél a Halál vagy az Élet.
Két rossz közti rút választás...
Hiszen egyformán szépek.
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Pandóra

Quote from: SoridanLélekszilánk
-----------
:hail:
Ez teljes műalkotás!!

Vissza a Pusztítóhoz: Noriko, miért nincs benne semmi szerelem? (Az ott Ramizzal neked nem az - legalábbis nem annak szánatam, csak ugye Ramiz a bölcs tanítványa -> nem egy buta ember, és rájött, hogy Soridant általad lehet irányítani -> le akart venni a lábadról [sikerrel :) ] különben is kicsi vagy te még ehhez  :rotflol: ). Szó ami szó: Noriko, tessék az alapstoryba szerelmi szálat írni.
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Soridan

#584
Pandóra: köszi, bár a célzás hangsúlya a farkasbundán ült :D

A két négysoros meg azért tűnik összepasszolónak mert hát ugye egyazon 'mű' részei :)

EDIT:

És egy mutáns:

Címe nincs, talán build postbetaV4.000342

Arany napfényben táncoló levelek
hullását ámulom ábrándos szívvel,
köröttem vihart sejdítő fellegek,
dörmögve, birokra kelve a széllel.

Ültömben esőcsepp koppan kezemen,
Fennen hirdeti a Nap vereségét,
De csak mosolygok rajta elnézően:
Nem érzi, nem értheti kicsinységét.

Mert ha millió társával is támad,
Arcom fényben fürdik, szemem ragyog,
A vihar dühönghet, hiába, nem árthat...
Én egyszerűen boldog vagyok.
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Ramiz

A Vampiresnek van előzménye (szerepjáték vagy ilyesmi)?
A legjobb az volt benne, hogy kettészelte a kövér esőcseppet!

A regény-részlet aranyos. Biztos mindenkinek tetszeni fog, már csak azon egyszerű lélektani hatásnál fogva, hogy mindenki szereti hallani/olvasni a saját nevét.  :rolleyes:

Quote from: SoridanA vihar dühönghet, hiába, nem árthat...
Én egyszerűen boldog vagyok.

Na ezt már szeretem! Fő az optimizmus + az életszeretet + a gulyásleves! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Soridan

Quote from: RamizNa ezt már szeretem! Fő az optimizmus + az életszeretet + a gulyásleves! :D

Az első kettőt támogatom, a harmadikat viszont DAI KIRAIIII!!! Gyűlölöm, pusztítom, ahol érem. Írmagját sem hagyom! :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Ramiz

Ezt töröld ki, elolvasni is rossz... te kákabelű!  :grrr:  :hehe: Nekem meg a meki-műanyagkajától fordul fel a gyomrom!!!  :rolleyes: (Én is kitörlöm ezt utólag, nehogy beszüljanak, hogy offolunk.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Damnatus

Hali!

Quote from: RamizEzt töröld ki, elolvasni is rossz... te kákabelű!  :grrr:  :hehe: Nekem meg a meki-műanyagkajától fordul fel a gyomrom!!!  :rolleyes: (Én is kitörlöm ezt utólag, nehogy beszüljanak, hogy offolunk.)

Nem kéne annyit offolni  :_piszka: !

1 bolond 100at csinál  :)

Soridan

#589
Fohász:

Gyűlöljetek, vagy szeressetek!
Ha akartok, belémrúghattok!
Csak egyet kérek, azt ne tegyétek:
sohase hanyagoljatok!

/Ramiz:  én már töröltem ;) /
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

noriko

bjútiful! minden veri bjútiful!
Pandóra: köszi a Pusztító részletet!!! :hopp:  tök jó! szerelmi szálat nem mertem tenni, mert nem akartam összehozni senkit a fórumról:p De ha szeretnél bele, felőlem lehet. csak tudd, te lennél az egyik fél...:D

Na jó, nem offolok sokat, én nem akarok nagytakarításba kezdeni  :hehe:
Elköszönnék egy időre. Belevetem magam a tankönyvekbe. Azért ne felejtsetek el!!!
sayonara!!!! :beken:
"I wish I could, but I don't want to."

Soridan

#591
Rónin

Vándorutak porfellege,
Kéklő égnek köpönyege;
Ezek mélyén lelhetsz reám,
Halott ősök lába nyomán.

:D

Ezt meg még régen kezdtem el, valami énekszerűség hárfakíséretre leőadva... egy kentaur leánykáról szól... azért rakom be így félkészen, hogy mondjátok meg (lehető legőszintébben, mi a véleményetek róla, és érdemes-e folytatnom)

Kecses Altría, könnyűléptű ifjú leány,
Boldogan élt, könnyű szívvel; háborúra
Nem volt gondja.
De fordult élete búra -
Gyilkos horda tört falvára; nem maradt más, csak a nyoma.

Kicsiny Altría, riadt lelkű ifjú leány,
Remegve bújt a rémek elől, családja
Elvesztését fájlalva,
Halkan sírdogálva.
Így talált rá, könnyek közt, nemes léptű Morinna.

Gyermek Altría, nehéz szívű ifjú leány,
Kihűlt szívében bosszút forralt az ellen,
Kinek szívében
Nem volt kegyelem,
Csak gyilkos, tomboló-vad indulat, mérhetetlen.

Zsenge Altría, erős lelkű ifjú leány,
Szorgalmasan tanult, éjt nappallá téve,
Hogy célja végre,
Bosszú teljesítése,
Ne legyen halvány ábránd; hogy értelmet nyerjen léte.
....
....
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Pandóra

#592
Quote from: SoridanKecses Altría...
Ha a cselekmény jó lesz, a verseléssel nincs semmi baj.

Noriko, oké, legalább egy regényben történik valami szerelemmel kapcsolatos velem. Nem muszáj innen választani a jelöltet, nem? Lehet még egy szereplő...
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Soridan

Ím a kráni, kit sorsa, s hazája egyaránt megvet, üldöz :)

A vad
------

Rontó szavú ős-hatalom,
Ölni vágyó torz szenvedély,
Káoszt hintő vad borzalom,
Viszályt szító bomlott szeszély.

Éji sóhaj, hallgatag árny,
Kíméletlen, törtető vad.
Lépte nyomán Káosz s Ármány,
Amerre jár, pusztulást hagy.

Szava hazug, lelke romlott,
Tébolyult fény szeme mélyén,
Keskeny arcán könnye csorog
Örök átok ül a vérén.

Szabad élet? Letett róla,
Csak tűri sorsát csendesen,
Ügyet sem vet jóra-rosszra,
Törtet át az életen.
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Xaga

Quote from: SoridanRontó szavú ős-hatalom,
Ölni vágyó torz szenvedély,
Káoszt hintő vad borzalom,
Viszályt szító bomlott szeszély.

Ez a versszak nagyon tetszik  :jee:

Soridan

#595
Huhh, kellett nekem NGE-t nézni :)

Xaga : nekem is aza  kedvenc részem benne :)

Pandóra: :merci: a véleményért.

Ha kerestek
-----------
Ha kerestek, rám nem találtok.
Elmentem innen messzire.
Különben is, mit akartok?
Nem vagyok jó semmire.

Ha kerestek, hát ne tegyétek,
csak hagyjatok magamra.
Zokon tőlem ne vegyétek,
ha válaszom mogorva.

Ha keresnétek... hiába lenne.
Kifakultam a világból.
Magába zárul az elme,
S elbújik a világtól.
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Bruce

Köszönöm Soridan! Végre itt a kráni verse! A többi se rossz, de ha hiába, ez tetszik a legjobban! :tezsvir:

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Soridan

Quote from: Bruce579Köszönöm Soridan! Végre itt a kráni verse! A többi se rossz, de ha hiába, ez tetszik a legjobban! :tezsvir:

:D :merci:
Használd egészséggel :) (kuso, elkapott a nosztalgia... magusozhatnékom támadt :( )
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

kisvirag

nooos

először is: apró off: soridan, tök jó az új avatarod, de noriko, a tiéd is nagyon tetszik :)

aztán: mivel majd egy hete voltam utoljára, szépen termelődtek itt újabb művek, és főleg soridan-sama buzgólkodott, és jobbnál jobb alkotásokat olvashattunk!

a kentaur lányos nagyon jó! tessék befejezni! a verselés tök izgi, bár most kicsit kellemetlen érzéseket keltett bennem, de csak azért, mert iszonyú sok görög drámát kellett elolvasnom, és csömöröm van :) a sztori is remélem jó lesz :)

hu, vampires előzménye: néhány hete járok vampire-live-re, és az ihletett meg :)

van még valami? hirtelen nem is tudom
a lényeg, hogy csúcsok vagytok és vagyunk!!!

 csak igy tovább! minél többet ide nekünk!
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Bruce

Quote from: Soridan:D :merci:
Használd egészséggel :) (kuso, elkapott a nosztalgia... magusozhatnékom támadt :( )
Hehe... nekem is, de én ezt tudom csillapítani, lévén ma folytatok egy kalandot... Szegény játékosok, megint nem tudják hogy hova kapkodják a fejüket... Hiába, jó a dolga a KM-nek :hehe: (Ha gondolod, eccer nektek is mesélek valami szépet :) )

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!