Romantikus témájú animék.

Started by Exo, 2004-03-13, 14:05:18

Previous topic - Next topic

Ready2

Quote from: NecridAz hon-é van? torrenten nem akar le jónni. ftpn sincs fen :bruhuhu: . sok jót hallotam már róla.

de fennt van Saishu-heiki Kanojo neven mert ez az eredeti cime.
amugy romantikusnak mondhato de inkabb a drama-tragedia dominal benne mintsem a romantika. plusz vegere szerintem kisse nyomaszto. persze ettol meg nem rossz  :rolleyes:

edit: hopsz megeloztek :)

sirtomi

Quote from: Ready2amugy romantikusnak mondhato de inkabb a drama-tragedia dominal benne mintsem a romantika. plusz vegere szerintem kisse nyomaszto. persze ettol meg nem rossz  :rolleyes:
Ez jól hangzik. Akkor megpróbálom megnézni, nem elhanyagolni.

Ready2

Quote from: DarkstarEgyetértek! Elõször fura, de aztán nagyon jóóó! :)

gondolom avatarombol latszik hogy midori nagy kedvencem :)

Fazék

Quote from: DarkstarEgyetértek! Elõször fura, de aztán nagyon jóóó! :)
FURA?!?  Az elsõ kezes jelenettõl fogva fergetegesen agyament!!! :D
Imádtam a sorozatot és ezt a zseniálisan egyszerû és mégis eszméletlen jó alaphelyzet ötletet  :kiraly:

Moha

Quote from: FazékFURA?!?  Az elsõ kezes jelenettõl fogva fergetegesen agyament!!! :D
Egyetértek! Szerintem annyit még filmen nem röhögtem, mint azon! És igen: eszméletlenül jó alapötlete van! :D

Alkyra

Quote from: MohaEgyetértek! Szerintem annyit még filmen nem röhögtem, mint azon! És igen: eszméletlenül jó alapötlete van! :D

Énis majdnem leestem a székrõl úgy röhögtem.
Megyek el is kezdem olvasni a mangát...Az sokkal hosszabb mint az anime. :)

(oh és Moha: Köszi a anim help-et. Eredmény az aláírásom lett. Elsõ gifem.^^ Büszke vagyok magamra. :)  :)  :lul: )

Lazzaret

Most álltam neki a Girls Bravonak kiváncsi leszek mien is lesz. Ha jól tudom ez is valami ecchis film. De majd meglátjuk mien is valójában.


www.arkangyalok.uw.hu

Alkyra

Quote from: LazzaretMost álltam neki a Girls Bravonak kiváncsi leszek mien is lesz. Ha jól tudom ez is valami ecchis film. De majd meglátjuk mien is valójában.
Hát mivel még nincs befejezve a second season ezért nálam egyenlõre 7.6 értékelést kapott.Egész jó anime, de tele van klisékkel. Ha sok romantikus animot láttál akkor sorjára fognak beugrani, hogy ezeket a jeleneteket már láttad azokban.
De ettõl függetlenül kikapcsolódásnak tökéletes. :)

Lazzaret

Adjatok valami igazi romantikus film cimet amit le lehet szedni valahonnan,おねがい(onegai)!!!!!!!!!!! Valami igazi romantikusat, mert ezeken jókat nevettem de nekem más kell.

ONEGAI ONEGAI ONEGAI!!!!!!!!!

Valami hasonlót mint az Ai Yori Aoshit.


www.arkangyalok.uw.hu

Moha

Quote from: LazzaretAdjatok valami igazi romantikus film cimet amit le lehet szedni valahonnan,おねがい(onegai)!!!!!!!!!!! Valami igazi romantikusat, mert ezeken jókat nevettem de nekem más kell.
Drámákat mennyire szereted?

Necrid^

Quote from: LazzaretAdjatok valami igazi romantikus film cimet amit le lehet szedni valahonnan,おねがい(onegai)!!!!!!!!!!! Valami igazi romantikusat, mert ezeken jókat nevettem de nekem más kell.

ONEGAI ONEGAI ONEGAI!!!!!!!!!

Valami hasonlót mint az Ai Yori Aoshit.
Kimi Ga Nozomu Eien. ( Romantikus / Dráma ). Egyik legjóbb Drámai Anime ami valaha létezett.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lazzaret

あいがとう(arigatoo)! Nekem nem lényeg hogy dráma vagy vigjáték. Csak egy dolog hogy Happy end legyen :rolleyes: . Azt nem szeretem hogy végig nevetem az egészet de szinte semmi romantika nincs benne. Mondjuk az se jó ha nagyon drámai mert nincs kedvem eláztatni a bill.-emet  :bruhuhu:  :haha:


www.arkangyalok.uw.hu

Alkyra

Quote from: NecridKimi Ga Nozomu Eien. ( Romantikus / Dráma ). Egyik legjóbb Drámai Anime ami valaha létezett.

Pontosan. Lazzaret MIN. a 4. részig nézd meg. Én botor módon majdnem abbahagytam a 2. résznél ahol valójában kezõdik az anime...
Még jó, hogy a többiek bíztattak, hogy nézzem meg...Nem bántam meg.  :)  :)
Te sem fogod.

Ready2

Quote from: NecridKimi Ga Nozomu Eien. ( Romantikus / Dráma ). Egyik legjóbb Drámai Anime ami valaha létezett.

valoban ezen ajanlas moge enis feltudok sorakozni :)

Lazzaret

Nemsokára neki ugrok és lehúzom. Ha ennyien mondjátok hogy jó akkor biztos nem fogok csalodni :)


www.arkangyalok.uw.hu

Moha

Quote from: Ready2valoban ezen ajanlas moge enis feltudok sorakozni :)
Én szintén! Pont ezt akartam ajánlani, de azért elõtte rákérdeztem. Szerintem is a legjobb romantikus dráma!

Lazzaret

Ehez tudtok magyar feliratot valahonnan???


www.arkangyalok.uw.hu

Alkyra

Hmm. Úgytom, hogy ehhez esetleg van...Bár nem biztos. Csak egy másodpercre láttam vlhol...asszem...

Alkyra

Quote from: LazzaretEhez tudtok magyar feliratot valahonnan???

Tudtam, hogy láttam már valahol! :)
http://animeaddicts.interhost.hu/letoltes.php?parent_id=335&keres=kimi

Tessék. Itt van. Jó anime nézést! S készíts be elõre egy kiló papírzsepit... :haha:

Lazzaret

#349
Köszi csak egy a gond hogy nem játsza le a BSP-m. Mármint a feliratot. Addig megy amig megy a fõcimdal utána semmi teljesen a végéig  :bruhuhu: .TASKETE(remélem jól irtam: Segítség)

Az elsõ két részben jó a felirat de utána semmi sem megy.


www.arkangyalok.uw.hu

Alkyra

Quote from: LazzaretKöszi csak egy a gond hogy nem játsza le a BSP-m. Mármint a feliratot. Addig megy amig megy a fõcimdal utána semmi teljesen a végéig  :bruhuhu: .TASKETE(remélem jól irtam: Segítség)

Az elsõ két részben jó a felirat de utána semmi sem megy.

Mplayer rulz. Próbáld azzal.(lásd Help topic használatát.Vagy ha kell küldj pmet s adok egy ikont ami segíteni fog s egyszerûbb a használata.-drag&drop-)

Soy


-----------------
~ACT 12.0~


" Neither Happiness          
            Nor Sadness             
            is Ever               
                 Permanent "  
-----------------


Lazzaret

Végig néztem.


Még mindig a hatása alatt vagyok. :beken:  :beken:  :beken:  :beken:  :beken:  :beken:  :beken:  :beken:  :beken:

Nem is tudom igazán milyennek titulálni. Be is vallom férfiasan végig bõgtem az egészet. Mondjuk ez köszönhetõ a mostani lerobbant lelkivilágomnak is. Túl sok rossz történt velem mostanában és ez a film ezt mind elõhozta, de nem rossz értelemben, hanem valahogy másként. Nem is igazán tudom megfogalmazni.

Túl sok érzés kavarog bennem. De ez a film hiába is drámai akkor is valahogy segített ezekböl egy kicsit ledobni.

Minna-san, Arigatoo gozaimasu ezért a filmért :tezsvir: .


www.arkangyalok.uw.hu

Alkyra

Quote from: LazzaretVégig néztem.


Még mindig a hatása alatt vagyok. :beken:  

Nem is tudom igazán milyennek titulálni. Be is vallom férfiasan végig bõgtem az egészet. Mondjuk ez köszönhetõ a mostani lerobbant lelkivilágomnak is. Túl sok rossz történt velem mostanában és ez a film ezt mind elõhozta, de nem rossz értelemben, hanem valahogy másként. Nem is igazán tudom megfogalmazni.

Túl sok érzés kavarog bennem. De ez a film hiába is drámai akkor is valahogy segített ezekböl egy kicsit ledobni.

Minna-san, Arigatoo gozaimasu ezért a filmért :tezsvir: .


Én elõre szóltam, hogy készíts be pzs-t. :)
Énis végig bõgtem a filmet(fõleg a 2. rész végén), mert nagyon szép története van s NAGYON emberiközeli a dolog.
S véga. Áh. az a legjobb.^^
Nem lehet sem happy endnek mondani, sem világvégének.
Nézzél meg vlm vidámat most.(pl Saber Marionette J vagy Erementar Gerad..bár ez nem annyira vidám...)
Nekem egy hét kellett mire kivertem magam belõle. :) Gambare!

Moha

Quote from: AlkyraNekem egy hét kellett mire kivertem magam belõle. :) Gambare!
Én utána az Onegai Twins-t néztem anno és - bár az azért sokkal vidámabb - ugye az is valamennyire dráma... szóval hát: igen, mazochista vagyok :rolleyes: Bár mentségemre legyen szólva, hogy akkor sem a Kimi-rõl sem az Onegai Twins-rõl nem tudtam túl sokat...

Ready2

Quote from: MohaÉn utána az Onegai Twins-t néztem anno és - bár az azért sokkal vidámabb - ugye az is valamennyire dráma... szóval hát: igen, mazochista vagyok :rolleyes: Bár mentségemre legyen szólva, hogy akkor sem a Kimi-rõl sem az Onegai Twins-rõl nem tudtam túl sokat...

en eleg jol birom az ilyen dramakat: a kimi ga nozomu eient, airt, kanont es a saikanot kozel egymas utan neztem meg :)

Necrid^

Ugye milyen jó volt a KGNE Lazzaret?:)
köv sztem Onegai sensei, ill Onegai twinsset aljánlom. azok is ( Dráma / romance).
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lazzaret

Ja nagyon jó volt. Tetszet. Utána megnéztem egybõl rá a Chobitsból néhány részt, meg Ai Yori Aoshit. Csak úgy vidítás képpen.


www.arkangyalok.uw.hu

Soy

Quote from: LazzaretAdjatok valami igazi romantikus film cimet amit le lehet szedni valahonnan,おねがい(onegai)!!!!!!!!!!! Valami igazi romantikusat, mert ezeken jókat nevettem de nekem más kell.

ONEGAI ONEGAI ONEGAI!!!!!!!!!

Valami hasonlót mint az Ai Yori Aoshit.

nekem ezek jottek be : (10-es skala inclusive :p)

    Fruits Basket (kevesebb romantika, de kokemeny szivszorito drama)
    humor : 3 (nem erre epul) drama : 10 romantika : 8  zene : 9 suma : 9,5
    Love Hina (hasonlo AYA-hoz, ugyanaz az alapkoncepcio...emberek osszezarva egy hazba, ... gondolom ezt nem kell bemutatni)
    humor : 6 drama : 7 romantika : 8 zene : 9,5 suma : 9
    His and Her Circumstances (26 reszbol az elso 14 nagyon jo ... utana kicsit lapos, de megerte megnezni (tobbszor is))
    humor : 8,5 drama : 7,5 romantika : 8,5 zene : 9,5 suma : 8,5
    Maison Ikkoku (fuu...hat nekem ez volt a top...zsenialis karakterfejlodes, jo poenok, legjobb!)
    humor : 10 drama : 8,5 romantika : 10 zene : 9,5 suma : 10
    Marmalade Boy ( tipikus HS-love anime, kicsit gyerekes de szeretem a hosszu animekat...)
    humor : 6 drama : 7 romantika : 7 zene : 8 suma : 7,5

Na, mostansag ezeket lattam, amit mindenfelekeppen tudok ajanlani az a Maison Ikkoku !

-----------------
~ACT 12.0~


" Neither Happiness          
            Nor Sadness             
            is Ever               
                 Permanent "  
-----------------


Lazzaret

Végig néztem a DearS sorozatot. Ez nagyon király volt. Rengeteget nevettem rajta. Tele ecchis részekkel, mondjuk a tanárnõ viselkedése már túlzás volt és egy picit idegesitõ. De amikor egyik este Ren rámászik a "Gazdájára" az nem volt egyszerû jelenet. Ajánlom mindnkinek aki sokat aka nevetni és szereti az ecchi sorozatokat.


www.arkangyalok.uw.hu