Romantikus témájú animék.

Started by Exo, 2004-03-13, 14:05:18

Previous topic - Next topic

Necrid^

Quote from: MohaNa, akkor sürgõsen olvasd el a mangát is, ugyanis ahol az animének vége van, még koránt sem a történet vége, sõt, még igazán utána kezd beindulni!
Az a végkifejlet, ami az animében van, nekem is furcsa volt, de miután továbbolvastam a mangát, helyére került minden és csak azt nem értettem, miért hagytak ki ennyi mindent az animébõl...
Egyetértek mohaval. én kb 3 napja olvasom. és monthatom sokkal jóbban tetszik mint az anime.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Nimlot

Hali emberek!
Kivégeztem a DNAngel-t. Szerintem nagyon kira és a romantika is megfelelõ szinten van. Tudnátok hasonló animét ajánlani?
"Being too kind is also... cruel!"

Darkstar

Felsorolnád, hogy eddig miket láttál?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Nimlot

hát ha romantikát vesszük csak akkor:chobits, erementar gerad, DNAngel, Ah! My goddess, KGNE, AYA + enishi, Midori no hibi asszem most ennyi jut eszembe, ami romantikus
"Being too kind is also... cruel!"

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

Quote from: DarkstarEsetleg Saikano?
Saikano én is aljánlom. múlt héten fejeztem be.és tetszett.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Nimlot

Ok ok megnézem aztán majd írom a véleményt :)
"Being too kind is also... cruel!"

Nimlot

"Being too kind is also... cruel!"

Ready2

Quote from: NimlotEbbõl csak OVA van?

Saishu-heiki Kanojo cimen ottvan a TV sorozat is

Nimlot

"Being too kind is also... cruel!"

ProfWilliam

Ez az Eremental Geard fenn van az ftp-n?

Vagy ha nem akkor hol?

Érdekel!

Darkstar

Quote from: ProfWilliamEz az Eremental Geard fenn van az ftp-n?
Saját nevén ott van az FTPn.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Relunx

Örömmel hallom, hogy egyre többen érdeklõdnek az Erementar Gerad után! :D (az egyik legjobb romantikus anime amit valaha láttam)
Mondjuk én mint elsõszámu fanatikus már láttam a végét (23-26) és megkell mondjam hogy nem fogtok csalódni! (max kellemesen csalódni)

Relunx

Ready2

Quote from: Nimlothát ha romantikát vesszük csak akkor:chobits, erementar gerad, DNAngel, Ah! My goddess, KGNE, AYA + enishi, Midori no hibi asszem most ennyi jut eszembe, ami romantikus

esetleg suzuka? nekem tetszik :)

Nimlot

Ennek a Saishu-heiki-nek a megrajzolásan nagyon nem tetszik......

Nem találom a Suzuka-t
"Being too kind is also... cruel!"

Ready2

Quote from: NimlotEnnek a Saishu-heiki-nek a megrajzolásan nagyon nem tetszik......

Nem találom a Suzuka-t

oo azt hittem mar felment, de ezek szerint meg nem. szerintem rovidesen fennt lesz:

Quote from: 'ArchElf[HUN']Ha érdekel valakit, elkezdem feltölteni a Suzuka-t. A Lunar-os verzió van meg.

AE

Lazzaret

Nekiálltam az Ichigo 100%-nak. Eddig nagyon tetszik. Én is õlõdnék szivesen 3 lány között az biztos :haha: . Igazi romantikus filmecske.


www.arkangyalok.uw.hu

Nimlot

Én is megnéztem!
a 12. résszel vége is van? Igaz ha belegondolok talán jobb S-P-O-I-L-E-R:hogy nem választ a lányok közül... .
Nekem személy szerint a Szõke személyisége jött be a leginkább. Annyira KAWAII :haha: . De az a Confession valami szánalom volt de még lehetett szakadni a nevetéstõl :jee:
"Being too kind is also... cruel!"

Alkyra

Quote from: NimlotIgaz ha belegondolok talán jobb S-P-O-I-L-E-R:hogy nem választ a lányok közül... .
:
De nimlot barátom ekkora spoilert nem illik leírni.:)
én most kezdtem neki. elégé érdekes, mitnemondjak.
tettszik.fõleg Nishio, azaz a szõke lány.
kíváncsian várom, hogy mi lesz ebbõl.û8bár nimlot már lelõtte a poént..)
egyb. nézten boxon s ott egy csomó ova van még.majd azokat is letöltöm..:)

Nimlot

#409
Kedves Alkyra
Egyáltalán nem véletlenül írtam ki hogy S-P-O-I-L-E-R és írtam világos színnel. Arról én nem tehetek, hogy te a fent említett szövegrészt elolvastad :ejnye: . Én megtettem mindent , hogy felhívjam a figylemet hogy spoiler jön :bruhuhu: !
Kome ha nem sikerült  :(

Hozzáteszem az outroja nagyon tetszik! Nagyon aranyos + vicces és jól eltalált (szerintem) Én majd minden rész végén megnéztem  :haha:
"Being too kind is also... cruel!"

Alkyra

Quote from: NimlotKedves Alkyra
Egyáltalán nem véletlenül írtam ki hogy S-P-O-I-L-E-R és írtam világos színnel. Arról én nem tehetek, hogy te a fent említett szövegrészt elolvastad  . Én megtettem mindent , hogy felhívjam a figylemet hogy spoiler jön!
Kome ha nem sikerült

Hozzáteszem az outroja nagyon tetszik! Nagyon aranyos + vicces és jól eltalált (szerintem) Én majd minden rész végén megnéztem  :haha:

Tom, tom nem a te hibád, de azért nem kellett volna az egész történetet lelõni egyetlen mondattal... :) így elveszette értelmét megnézni.(bár én ettõl még meg fogom nézni. :D:D :) :) :) )

Az outro nekem is bejön. Fõleg a zenéje(mármint az elsõ rész végén..mert mégcsak azt láttam..egyelõre), már rá is raktam az mp3 lejátszómra.^^

Egyb. mit jelent a "Kome" szó? :)

Moha

Quote from: AlkyraEgyb. mit jelent a "Kome" szó? :)
Fõvetlen rizs. :D
De szerintem amire Nimlot gondol az a "Gomen" lesz, ami azt jelenti, hogy "bocsánat" :)

Amúgy én meg elõjegyzem magamnak ezt az Ichigo-t.

Alkyra

Quote from: MohaFõvetlen rizs. :D
De szerintem amire Nimlot gondol az a "Gomen" lesz, ami azt jelenti, hogy "bocsánat" :)

Amúgy én meg elõjegyzem magamnak ezt az Ichigo-t.

Én is a Gomen-re gondoltam kapásból, de már érdekelt, hogy honnan jött a szó.  :)
Moha, neked már eléggé hosszú listád lehet. Tõlem is Lazzarettõl is kapod az infokat.Itt az ideje egy kis animnézésnek- :)  :)  :)  :haha:

Nimlot

Mire másra :).
Boccs de nem tok japánul csak próbálkozok :P
"Being too kind is also... cruel!"

Lazzaret

Moha: Tessék követni a példánkat  :haha: .


Minna-san: Tudtok valami újat ajánlani nekem mert már nincs erõm keresgélni?


Elõre is ARIGATO!


www.arkangyalok.uw.hu

Ready2

Quote from: LazzaretMoha: Tessék követni a példánkat  :haha: .


Minna-san: Tudtok valami újat ajánlani nekem mert már nincs erõm keresgélni?


Elõre is ARIGATO!

mitszolsz egy dna^2-hez?

Lazzaret

Na aztmég nem láttam majd nekiugroklehuzni.


www.arkangyalok.uw.hu

Alkyra

Quote from: LazzaretMinna-san: Tudtok valami újat ajánlani nekem mert már nincs erõm keresgélni?


Elõre is ARIGATO!
Mit láttál eddig Lazzaret? Én már jópár hasonló stílusú animot láttam, esetleg amit nem láttál még az a Vandread(scifi romantikus, nagyon kawaii. én nagyon szeretem)...több most nem jutt eszembe, de majd még írok.
(Hand Maid May esetleg még...azis nagyon jó.)

Necrid^

Quote from: AlkyraMit láttál eddig Lazzaret? Én már jópár hasonló stílusú animot láttam, esetleg amit nem láttál még az a Vandread(scifi romantikus, nagyon kawaii. én nagyon szeretem)...több most nem jutt eszembe, de majd még írok.
(Hand Maid May esetleg még...azis nagyon jó.)
Vandread-et én is aljánlom.. most tartok a 5ik résznél és naon be jón. remélem nem rontják el a végit.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lazzaret

No várjál: Love Hina, Ai Yori Aoishi, Onegai-okat, Midori no hibi, Chobits, Dears, Hand Maid May, Girls Bravo, Green Geen, Aa,Megami-sama!!!, Video Girl Ai. KB. ennyi, de még volt valami az biztos.


www.arkangyalok.uw.hu