Romantikus témájú animék.

Started by Exo, 2004-03-13, 14:05:18

Previous topic - Next topic

Groven

Quote from: RelunxUsteam-en fent van, de torrentrõl is elérhetõ. Én az Ewal-Powal-os sub-ot ajánlom. S jó szorakozást hozzá.


Domo arigato, mester!:jee:

Danhibiki

Quote from: GrovenDanhibiki: sikeresen elkerülte a figylemem. de már megvan köszi.:)
Ilyen már velem is elõfordult, de én egy Naruto részt nem találtam anno.:D
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Lazzaret

Honnan tudom leszedni a Shuffle-t?


www.arkangyalok.uw.hu

Groven

Quote from: RelunxHelyes, helyes helyes! Örömmel hallom/olvasom eme remek hírt! Számomra a No1. animét jelenti! Grafikailag nagyon szép, a romantikus szál pedig egyszerûen fenomenális. Én már 3x néztem meg.

Relunx

Relunx: megnéztem kedvenc animedet. Nos tényleg jó. Fordulatban gazdag, izgalmas, a történet jóóó és aranyos 1ben. Így reggeltõl estig mással se foglalkoztam mint töltöttem és néztem.:)
A romantikus szál tényleg szépen ki van dolgozva (a féltékenységi rész telitalálat lett szvsz).
Mikor elkezdtem nézni kicsit olyan hangulatom lett, mint amikor a Karib tenger kalózait néztem... talán a kalózos volta miatt.:)

Alkyra

Quote from: LazzaretHonnan tudom leszedni a Shuffle-t?

//www.baka-updates.com

Innen. Itt fönn van az összes realese.

Lazzaret

Arigatou!

Alkyra: Ha jól tudom te is benne vagy a Erementar gerad forditó csapatában. Hanyadik résznél tartotok? Eltudnátok küldeni ami eddig kész van tesztelésre? :haha:


www.arkangyalok.uw.hu

Alkyra

Igen benne vagyok.Ám most nem haladunk(vizsgaidõszak ugyebár)
De én már lefordítottam az 5.-6. részt s 9.ig kell nekem.Felosztottuk.Majd vizsgaidõszak után(vagy közben amikor lesz idõm) nekiállok. Nem nehéz túlképpen csak sok mindenen meg kellett egyezni az elején.(pl milyen fordításban legyen az Eden Raid meg ehhez hasonlóak)
Csak az a baj, hogy én nem tudom beilleszteni az animba a szövegfájlokat...
Ha kész leszünk majd odaadok pár részt, hogy nézd meg.:)

Groven

Quote from: AlkyraIgen benne vagyok.Ám most nem haladunk(vizsgaidõszak ugyebár)
De én már lefordítottam az 5.-6. részt s 9.ig kell nekem.Felosztottuk.Majd vizsgaidõszak után(vagy közben amikor lesz idõm) nekiállok. Nem nehéz túlképpen csak sok mindenen meg kellett egyezni az elején.(pl milyen fordításban legyen az Eden Raid meg ehhez hasonlóak)
Csak az a baj, hogy én nem tudom beilleszteni az animba a szövegfájlokat...
Ha kész leszünk majd odaadok pár részt, hogy nézd meg.:)

Ha lehet én is kérnék belõle. Engem is érdekelne e nemes tevékenység végeredménye.:)

Relunx

Kicsit offolnék (remélem elnézik a moderátorok):
QuoteOriginally Posted by Groven
Relunx: megnéztem kedvenc animedet. Nos tényleg jó. Fordulatban gazdag, izgalmas, a történet jóóó és aranyos 1ben. Így reggeltõl estig mással se foglalkoztam mint töltöttem és néztem.
Vhogy én is így voltam vele! Nem bírtam megálni hogy ne nézzem, hajtott a kiváncsiság! :D
QuoteA romantikus szál tényleg szépen ki van dolgozva (a féltékenységi rész telitalálat lett szvsz).
Sztem is telitalálat volt! Az az egyik kedvenc részem! Fõleg amikor újra egymásra találtak a 19.dik rész végén.
QuoteMikor elkezdtem nézni kicsit olyan hangulatom lett, mint amikor a Karib tenger kalózait néztem... talán a kalózos volta miatt
Jaja! Hát mindenesetre nem imndennapi történet.
QuoteOriginally Posted by Groven
Ha lehet én is kérnék belõle. Engem is érdekelne e nemes tevékenység végeredménye.
QuoteOriginally Posted by Lazzaret
Alkyra: Ha jól tudom te is benne vagy a Erementar gerad forditó csapatában. Hanyadik résznél tartotok? Eltudnátok küldeni ami eddig kész van tesztelésre?
Jóhír minden egyes EG rajongónak! Végre vége a vizsgáimnak! Úgyhogy gõzerõvel nekilátok hogy minél hamarabb készhez kapjátok az EG elsõ és második részét, hogy némi ízelítõt kapjatok a magyar fordításból! S megpróbálom mindezt prezentálni jõvõhét hétfõre!

Relunx

Groven

Quote from: RelunxKicsit offolnék (remélem elnézik a moderátorok):

Vhogy én is így voltam vele! Nem bírtam megálni hogy ne nézzem, hajtott a kiváncsiság! :D

Sztem is telitalálat volt! Az az egyik kedvenc részem! Fõleg amikor újra egymásra találtak a 19.dik rész végén.

Jaja! Hát mindenesetre nem imndennapi történet.


Jóhír minden egyes EG rajongónak! Végre vége a vizsgáimnak! Úgyhogy gõzerõvel nekilátok hogy minél hamarabb készhez kapjátok az EG elsõ és második részét, hogy némi ízelítõt kapjatok a magyar fordításból! S megpróbálom mindezt prezentálni jõvõhét hétfõre!

Relunx

:hail: Mester! Hajráááá! Várjuk szeretettel!

Lazzaret

Nem tudom látta-e rajtam kivül is valaki. Hááát nem is tudom aranyosnak aranyos de semmi több. Vagyis eddig. Az elsõ pár részen vagyok túl de nem nagy alkotás. Romantikus, életszerü.

A történetben egy fiatal srác van aki visszatér régi városukba ahol kisgyrerkként élt. Itt összetalálkozik... Hmm mingyár utána számolok... ... ... ÁÁÁ igen! Eddig 3  ikerlány páral. Ezek közül egyik párt gyerek kora óta ismeri. Ahova költözik az ott lévõ anyának a kis lányi is ikrek. A történet elején még megismer egy párt egy üzletben. Némi félreétés után hösünk elmenekül az üzletbõl. A suli ahova jár ott uja összetalálkozik azokkal akiket gyerekkora óta ismer és az üzletbõl ismert párokkal. Na ez a felvezetés. Baromi eredeti:rolleyes: Kawainak Kkawai a történet de 14 éves szereplõktõl ne várjunk semmi félelmeteset.

Na majd ha végignéztem írok egy összegzést róla.


www.arkangyalok.uw.hu

Moha

Quote from: LazzaretNa majd ha végignéztem írok egy összegzést róla.
Majd érdekelne, mert nekem is megvan a sorozat, és kíváncsi vagyok a véleményedre. Én eddig épp csak belepillantottam, aranyosnak tûnt. :)

Groven

Nos látom e topic elhalóban van. Szal itt 1 bájos kis kedves anime. Érzelmekben gazdag ugyanúgy, mint vicces helyzetekben köszönhetõen az alaphelyzetnek, amibõl kiindul az egész:
1 bunyós srác barátnõt szeretne, de mindig kikosarazzák. Kínjában azt kívánja, h bárki lehet az, csak legyen. Hát a kívánsága teljesült, de nem akárhogy...hihi....ami eléggé felforgatja hõsünk életét és érzelmeit.
Aranyos, kedves, kellemes kikapcsolódást nyújtó anime. Ajánlom bárkinek!

Lazzaret

Igazad van nekem is tetszet jókat nevettem rajta én is. Fõleg a manga kiállításos rész volt a favorit:D


www.arkangyalok.uw.hu

Lazzaret

Angel Sanctuary-t látta valaki, mien? CSak 3 részes? A mangát most olvasom de eddig az nagyon bejött. Remélem ez is van olyan jó mint a manga.


www.arkangyalok.uw.hu

Manitu

Quote from: LazzaretAngel Sanctuary-t látta valaki, mien? CSak 3 részes? A mangát most olvasom de eddig az nagyon bejött. Remélem ez is van olyan jó mint a manga.
Csak az elsõ pár fejezet van benne a mangából, de nem rossz. Kissé befejezetlen :)


Lazzaret

Igazad van ez igy rövidnek igérkezik. Megvolt az elsõ rész és csak annyi van benne mint a manga elsõ kötetében. Hogy ez a 3 rész mire lett elég? Na majd meglátjuk.


www.arkangyalok.uw.hu

Danhibiki

Nem ajánlanátok nekem valami fain kis anime-t? Valami School Rumble/Ahh!My Goddess szerû kéne!;)
Amiket eddig láttam:
Ahh! My Goddess! (OVA,TV, Adv. of Mini Goddess)
Midori no Hibi
Ichigo 100%
School Rumble
Azumanga Daioh ( ez nem is romantikus...:D)
Green Green
Suzuka (ezt csak elkezdtem...)
D.N Angel-be is belekezdtem...
Szóval összegzésül valami Ahh! My Goddess szerû dolog kéne a leginkább, remélem tudtok segíteni:). (há' mé' ne tudnátok...:D)
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Danhibiki

Bocsi, megint bénáztam....:o :lame:
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Manitu

Quote from: DanhibikiNem ajánlanátok nekem valami fain kis anime-t? Valami School Rumble/Ahh!My Goddess szerû kéne!;)
Amiket eddig láttam:
Ahh! My Goddess! (OVA,TV, Adv. of Mini Goddess)
Midori no Hibi
Ichigo 100%
School Rumble
Azumanga Daioh ( ez nem is romantikus...:D)
Green Green
Suzuka (ezt csak elkezdtem...)
D.N Angel-be is belekezdtem...
Szóval összegzésül valami Ahh! My Goddess szerû dolog kéne a leginkább, remélem tudtok segíteni:). (há' mé' ne tudnátok...:D)
Nem látom a felsorolásban a Love Hina-t...
Aztán Ai Yori Aoshi, Chobits, Iketeru Futari, Onegai Teachet/Twins... Hirtelen ennyi...


Danhibiki

Quote from: ManituNem látom a felsorolásban a Love Hina-t...
Aztán Ai Yori Aoshi, Chobits, Iketeru Futari, Onegai Teachet/Twins... Hirtelen ennyi...
Köszi! Onegai Teacher nem tetszik:( Meg a Love Hina sem túlzottan, de a többibe feltétlenül belefogok nézni...;)
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Lazzaret

Quote from: DanhibikiKöszi! Onegai Teacher nem tetszik:( Meg a Love Hina sem túlzottan, de a többibe feltétlenül belefogok nézni...;)

Igen Onegai Teacherben egy kicsit sok a Sensei szo elhangzása egyéként érdemes végignézni. Szép története van. A Love Hina pedig egy kicsit lökött de ennek is jó storya van. Érdemes mindkettöt egyszer végignézni.


www.arkangyalok.uw.hu

Moha

Quote from: LazzaretA Love Hina pedig egy kicsit lökött
Csak egy kicsit? :haha: Persze pont ez (is) a jó benne szerintem. :)

Bár kétség kívül nem olyan lökött mint pl. a FLCL. :D

Danhibiki

Quote from: MohaCsak egy kicsit? :haha: Persze pont ez (is) a jó benne szerintem. :)

Bár kétség kívül nem olyan lökött mint pl. a FLCL. :D
FLCL?:rolleyes: (Megõrülök a rövidítésektõl....:grrr: ) Na de mégis mi az?:D
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Ready2

Quote from: DanhibikiFLCL?:rolleyes: (Megõrülök a rövidítésektõl....:grrr: ) Na de mégis mi az?:D

FLCL neven szokott futni vagy esteleg Furi Kuri :)
(en nembirtam vegig nezni, tul agyhalott)

SaiyaGin

Quote from: LazzaretA Love Hina pedig egy kicsit lökött de ennek is jó storya van. Érdemes egyszer végignézni.
És elolvasni a mangát. :haha:

Lazzaret

Mindjárt végzek vele. Nagyon kawai. Nagyon aranyos története van. Eddig 10 részen vagyok túl és már nagyon alakul valami :). Kiváncsi leszek a végére.


www.arkangyalok.uw.hu

Lazzaret

No végignéztem. A story nagyon egyszerü Nomozu visszatér abba a városba ahol kis gyerekként élt. Elsõ helyszin egy kisbolt ahol találkozik egy fiatal gazdag családból származó iker lány párral a Sakurazaki lányokkal . "Rossz embernek" nézik Nozomut és probálnak minél messzebb kerülni Nozomutól de egyikük elhagya a pénztárcáját. Nozomu probálja visszaadni de félreértik a helyzetet így elmenekül. Hosszab séta után eljut oda ahol mostantól élni fog. Egy templom melletti házban kezdi meg új életét. Itt a fõbérlõ asszony egyedül él kislányaival akik ikrek. Velük él még Billy is aki egy kis birka. Billy féltékeny Nozomura mert a kislányok sok figyelmet szentelnek neki. Itt találkozik két gyerekkori barátjával is az Ichijo ikerlányokkal. Gyerekkoukban Nozomu és a lányok megfogadták hogy ha nagyok lesznek összeházasodnak.
Elsõ nap a suliban Nozomu találkozik egy gyerekkori barátjával Kosakával. A suliban kiderül hogy még két uj diák érkezett a suliba Nozomun kivül. Hát kik is lehetnének azok? A Sakurazaki ikerlányok az üzletböl. Kiderül hogy Nozomu,Kosaka és a Sakurazaki lányok egy osztályba kerültek, mig az Ichijo lányok egy másikba. És innen nem is folytatom mert innentõl jön a lényeg.
Mindenkinek tudom ajánlani ezt a nagyon aranyos filmet. Igazi kis romantikus csemege. Egyszerü könnyen emészthetõ Kawai film. A gafika egy kicsit gyengus, a zene viszont nagyon illik az egész alá. A story is nagyon szép.

Összegezve: 8/10


www.arkangyalok.uw.hu

Alkyra

Nah,akkor ezt megnézzük.:)Épp befejeztem a Shakugan no Shanat, szal ez most pont jól jött.

Lazzaret

Moha: na megirtam a véleményt a Futakoiról ha érdekell. Nézd egy kicsit visszább.


www.arkangyalok.uw.hu