Romantikus témájú animék.

Started by Exo, 2004-03-13, 14:05:18

Previous topic - Next topic

Manitu

#510
Quote from: GrovenManitu, tudnál az A I R- hez hasonló animet ajánlani?
Nehezen... Talán Kimi Ga Nozomu Eien, Saiakano, vagy a Boku wa Imouto ni Koi wo Suru egy kicsit hasonlítanak rá, de mind nagyon jó kis romantikus dráma.


Groven

#511
Quote from: ManituNehezen... Talán Kimi Ga Nozomu Eien, Saiakano, vagy a Boku wa Imouto ni Koi wo Suru egy kicsit hasonlítanak rá, de mind nagyon jó kis romantikus dráma.

Arigato.

Lazzaret

Nézi valaki rajtam kívûl a Karint?


www.arkangyalok.uw.hu

Manitu

Quote from: LazzaretNézi valaki rajtam kívûl a Karint?
Hát hogy a viharba ne? :D


Lazzaret

Gondolom most indult a sorozat ugye? Hány részes lesz?


www.arkangyalok.uw.hu

Moha

Quote from: ManituNehezen... Talán Kimi Ga Nozomu Eien
Az Air-t ugyan még nem láttam (majd bepótolom), de ha könnyfakasztó drámát szeretnél, akkor ezt mindenképpen ajánlom. Nagyon reális a története, és nagyon szívbemarkoló.
Ja, és mellesleg ez is egy hentai játék alapján készült... úgy látszik ez trend.
A Kana - Little Sister-bõl is csinálhatnának animét, az is biztos ilyen színvonalú lenne.

Edit: Ja, most nézem Manitu: véletlenül a Kimi-re is a Saikano-t linkelted. ;)

Alkyra

Quote from: LazzaretNézi valaki rajtam kívûl a Karint?

Karin? Ez vlm humor/romantikus? Tudnál róla mondani pár szót?

Manitu

Quote from: MohaJa, most nézem Manitu: véletlenül a Kimi-re is a Saikano-t linkelted. ;)
Eh... az a sok ablak... de úgy látom már orvosoltad a hibát, kösz :)

Karin. 24 részes lesz, 4. résznél tart. Elvileg romantikus/humoros/vámpíros, ebbõl a humor meg a vámpírok töménytelen mennyiségben meg is vannak, a romantikus szál még nem nagyon kezdett kibontakozni. Szerintem meglehetõsen eredeti története van, és nagyon nem kiméli a rekeszizmokat :)
Ja, van hozzá magyar felirat is: animeaddicts.interhost.hu


Lazzaret

Hát ja valami baromi vicces története van. De az introt és az outrot látva Romantika is lesz benne meg némi ecchi is ;) A története tényleg egyedi darab. Még nem láttam ilyen feldolgozást a vámpirtörténeteknek.


www.arkangyalok.uw.hu

Groven

Ejha...ez a Karin eddig jól hangzik. +1  listára.
Moha, a linkjavítást köszi. Így most már még 1 + anime a listámon.:)
Csak nem gyõzök itt lépést tartani az anime-ajánlókkal.:haha: Itt mindenki online 24 órában tölt és néz animeket?:p

Moha

Quote from: GrovenItt mindenki online 24 órában tölt és néz animeket?:p
Tölteni igen, de, hogy megnézni mikor lesz idõm mindezt... :rolleyes:

Ready2

Quote from: GrovenEjha...ez a Karin eddig jól hangzik. +1  listára.
Moha, a linkjavítást köszi. Így most már még 1 + anime a listámon.:)
Csak nem gyõzök itt lépést tartani az anime-ajánlókkal.:haha: Itt mindenki online 24 órában tölt és néz animeket?:p

felsorolnam hogy mit neztem az elmult felevben, de elszornyulkodnel es a tobbiek pedig megkoveznenek :)

Necrid^

Quote from: LazzaretHát ja valami baromi vicces története van. De az introt és az outrot látva Romantika is lesz benne meg némi ecchi is ;) A története tényleg egyedi darab. Még nem láttam ilyen feldolgozást a vámpirtörténeteknek.
jó az. én is most keztem nézni. alig várom 5 rész :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Nimlot

Nagyon aranyos, vicces, romantikus anime. A 10. részig láttam. Ha jól tudom még készülõben van de abban biztos vagyok, hogy 12 rész már kint van (szerintem kész van többis) Szerintem felférne FTP-re! :D
"Being too kind is also... cruel!"

Alkyra

A Shuffle a 18. részig van kész.:D
Menj baka-updatesre.^^

EGyb. egész jó. Az eleje tipikusnak tûnõ anim start, de utána megváltozik s mélyebb lesz.(tudtátok h ezt is egy Hetnaii játékból csináltak??:) :) )

Nimlot

Off.: Mi a címe a játéknak? :D:D:D
"Being too kind is also... cruel!"

Manitu

Quote from: Alkyra(tudtátok h ezt is egy Hetnaii játékból csináltak??:) :) )
Vajon miért nem lepõdtem meg? :rolleyes: :)


Lazzaret

Na akko ezt felveszük a listára :D


www.arkangyalok.uw.hu

Groven

:beken: Igy soha nem õrem utol magam a listámban, ha mindig mondtok 1 jó tippet.:bruhuhu: :haha: :haha:
mellesleg nagyon úgy tûnik, h a hentai gamékbõl készült anime-k iránti kereslet nagyon megnõtt...vajon miért? hm...talán közgazdasági okai lehetnek...:PDDD

Lazzaret

Most néztem végig az Erementar Geradot. Elsõ rész után teljesen a Zeldás idõkre emlékeztetett. Ahogy néztem egyre szeb történet alakult ki amibõl sosem hiányzott az izgalom. Rég láttam ilyen szép animet. Persze volt benne ami szomoru és drámai volt de ezek semmit sem rontanak rajta. A romantikus szál egyszerüen fenomenálisan volt végig vezetve. Részletesen kidolgozott történet és háttérvilág. Egy igazi remekmû. Csak ajánlani tudom mindenkinek aki szereti ezt a stílust.:jee: :jee: :jee:


www.arkangyalok.uw.hu

Groven

Most olvastam a leírását. Jó kis storyja van. +1 a listán.:)
Tudtok vm linket mondani, ahonnan leszedhetõ a Saiakano, Erementar Gerad és Karin eddigi részei?

SaiyaGin

Quote from: GrovenMost olvastam a leírását. Jó kis storyja van. +1 a listán.:)
Tudtok vm linket mondani, ahonnan leszedhetõ a Saiakano, Erementar Gerad és Karin eddigi részei?

Hát, izé...:D

Danhibiki

Quote from: GrovenErementar Gerad eddigi részei?
FTP-n fenn van...:rolleyes:
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Lazzaret



www.arkangyalok.uw.hu

Groven

Danhibiki: sikeresen elkerülte a figylemem. de már megvan köszi.:)
Lazzaret: neked is kösz. töltöm és néztem, mester! :rolleyes: :haha:

Lazzaret

Nincs mit. De a mester azét Túlzás. ( de azért hízott töle a májam :D :D :D)


www.arkangyalok.uw.hu

Groven

Quote from: LazzaretNincs mit. De a mester azét Túlzás. ( de azért hízott töle a májam :D :D :D)

OFF
Hehe azt elhiszem. Annó még az elõzõmelóhelyemen ember tette hozzá mindig a nevünkhöz. És rámragadt. Azért nem kell nagy dolgokat mögé képzelni, mert akkor már májatok se marad.:haha:

ON

Relunx

#537
QuoteOriginally Posted by Lazzaret
Most néztem végig az Erementar Geradot. Elsõ rész után teljesen a Zeldás idõkre emlékeztetett. Ahogy néztem egyre szeb történet alakult ki amibõl sosem hiányzott az izgalom. Rég láttam ilyen szép animet. Persze volt benne ami szomoru és drámai volt de ezek semmit sem rontanak rajta. A romantikus szál egyszerüen fenomenálisan volt végig vezetve. Részletesen kidolgozott történet és háttérvilág. Egy igazi remekmû. Csak ajánlani tudom mindenkinek aki szereti ezt a stílust.
Helyes, helyes helyes! Örömmel hallom/olvasom eme remek hírt! Számomra a No1. animét jelenti! Grafikailag nagyon szép, a romantikus szál pedig egyszerûen fenomenális. Én már 3x néztem meg.
QuoteOriginally Posted by Groven
Most olvastam a leírását. Jó kis storyja van. +1 a listán.
Tudtok vm linket mondani, ahonnan leszedhetõ a Saiakano, Erementar Gerad és Karin eddigi részei?
Usteam-en fent van, de torrentrõl is elérhetõ. Én az Ewal-Powal-os sub-ot ajánlom. S jó szorakozást hozzá.

Más:
A magyar felirat meg már készül hozzá. Lassan de biztosan haladunk. (Én, Alkyra és Lythis csináljuk)

Relunx

Lazzaret

Relunx: Ami kész van felirat azt eltudnátok küldeni? Nagyon kéne hogy muter is megértse a történetet :D


www.arkangyalok.uw.hu

Prof. William

Ezt nagyon jó hallanni! És hányas résznél vagytok már? Esetleg le lehet tölteni valahonnan?