Romantikus témájú animék.

Started by Exo, 2004-03-13, 14:05:18

Previous topic - Next topic

Prof. William

Nagyon jó az a váltás a vége felé. Egyszerû kis ecchi ökörködésbõl így jutott be a Top 10-embe. :)

Alkyra

Quote from: Prof. WilliamNagyon jó az a váltás a vége felé. Egyszerû kis ecchi ökörködésbõl így jutott be a Top 10-embe. :)

Nekem is. A shuffle a végén indul be, de akkor nagyon.XD
Nekem az állam leesett, hogy a végén miként veszi rá arra, hogy a csaj
használjon mágiát..:eek:

Lazzaret

Hát a vége az óltári volt. Már én sem tudtam eldönteni mi lenne abban a helyzetben a helyes. Sokkolo volt és nagyszerü. Ilyen fordulatos animet mint ez még nem láttam. Amien jól ki vannak hozzá dolgozva a karik személyisége és múltja az valami frenetikus. Number ONE :whoah:


www.arkangyalok.uw.hu

Lazzaret

Most néztem végig és nagyon jó egy anime lett a szemeben ez a 6 részes sorozat. Ez egy elég komoly romantikus dráma. Fõleg a drámán van a hangsúly. Minden benne volt ebben a rövid animeban ami kellett. Szép és izgalmas. A story nagyon tetszet. Ez egy olyan alkotás amit egyszer érdemes végignézni.


www.arkangyalok.uw.hu

wolve

Hi mindenki
Lenne egy kérdésem....
A Love Hina 1 sorozaton kívüli sorozatai milyenek....? Érdemes azokat is megnézni?

Esetleg tud még valami hasonlót ajánlani... Majd meghaltam a röhögéstõl...:hahaha:

Esetleg nézzétek meg a Tenchi-Muyo GXP-t az is hasonlóan Cool...
A gyilkosság a kritika egyik szélsőséges formája.
Tehát dögöljenek a kritikusok.

Moha

Quote from: wolveHi mindenki
Lenne egy kérdésem....
A Love Hina 1 sorozaton kívüli sorozatai milyenek....? Érdemes azokat is megnézni?
Naná! :D Nekem a kedvenc animém. :) A sorrend:
1. TV sorozat
2. Christmas Special
3. Spring Special
4. Love Hina Again (OVA)
QuoteEsetleg tud még valami hasonlót ajánlani... Majd meghaltam a röhögéstõl...:hahaha:
Ha jó röhögõs ecchi vígjátékot akarsz, akkor Midori no Hibi vagy Iketeru Furari. Ha a Hina tetszett, ezeken fetrengeni fogsz a röhögéstõl. :lul:
Ha inkább a romantikusabb kell, akkor pl Ai Yori Aoshi

wolve

Köszi
Persze engem is a röhögõsek érdekelnek úgyhogy megnézem õket.(de elõbb a hinát végignézem)
Elszántam magam hogy megveszem õket eredetibe de mikor megláttam milyen drága majdnem agyvérzést kaptam..(nemigaz hogy a kereskedõk azt hiszik ha valami külföldrõl jön akkor kétszerannyiba kerül)
A gyilkosság a kritika egyik szélsőséges formája.
Tehát dögöljenek a kritikusok.

Groven

Quote from: Lazzaret on 2006-03-30, 16:13:11
Hát a vége az óltári volt. Már én sem tudtam eldönteni mi lenne abban a helyzetben a helyes. Sokkolo volt és nagyszerü. Ilyen fordulatos animet mint ez még nem láttam. Amien jól ki vannak hozzá dolgozva a karik személyisége és múltja az valami frenetikus. Number ONE :whoah:

Nos igen. Remekül eltalálták. Az biztos, h megmozgatja az embert kívül-belül.:)

Sancho

#668
Nekem a shuffle nagyon bejöt... Elég sok romantikus animét lestem meg 1 idöben és részben innen meritve az ötleteket részben leirásokból... A shufflét ajánlani tudom igaz az elején inkább hárem ecchis szintnek tünik de a végére azé lesz ramantika is... :)

Karin az nagyon aranyos anime sajna nekem csak 7ik részig van meg és torrentről potolni elég hosszú lenne mert az ujak gyorsan jönnek de a régiek azok elég lassan... 1ébként végre 1 anime ahol nem a pasinak ered el az orrából a vér hanem kedves nőnemű egyedből... :)
Jó lenne ha valaki kapna jogot hogy fel tegye szerintem elég szinvonalas anime...

A REC-t is ma fejeztembe...  Nagyon jo kis aranyos kis anime... Igaz csak 9 részes azé ne várjunk Kimi Ga Nozomu Eien szintű romantikát és drámaiságot... 11 perces 1 rész de azé elég aranyos és van benne kis romantika is...

Lazzaret

Hát nekem a Karin az megvan az összes eddigi de csak RAWosan + magyar felirattal. Így viszont szerintem nem lehet feltenni. + még kéne Fairmysz hozzájárulása is. De hiába is szerezném meg akkor se tehetném fel valószinüleg mert nincs hozzá angol feliratom. Pedig szivesen feltenném.


www.arkangyalok.uw.hu

Sancho

#670
Quote from: Lazzaret on 2006-04-09, 23:38:23
Hát nekem a Karin az megvan az összes eddigi de csak RAWosan + magyar felirattal. Így viszont szerintem nem lehet feltenni. + még kéne Fairmysz hozzájárulása is. De hiába is szerezném meg akkor se tehetném fel valószinüleg mert nincs hozzá angol feliratom. Pedig szivesen feltenném.

Kár mert most azureust használok és néha le állitja a netem és nem tom miért minden zöld azaz minden fain a NAT is a tűzfal is és 10 percenként elszál a net ha megy az azureusom... a legujabb van a napokban frissült...
és idegesit már akkor is mikor a Kibát mer a Recet szedtem...
Hát akkor szenvedek torrental...

Kicsit off topic: Vizsgára jelentkezem... :P azaz probálok...

Lazzaret

Most fejeztem be ezt is. Hát eleinte tetszet de a végére nagyon sablonos lett. Azonkivűl hogy a srácból lány lesz és 2 lány is teljesen belevan zúgva semmi olyat nem tudott felhozni ami miat kiemelkedne a tömegből. Ráadásúl a vége meg nem is teljesen tiszta. Aki most kezd el romantikus animekat nézni ezzel nyugodtan kezdhett de akik már régóta foglalkoznak ilyennekkel azok csak átsiklanak rajta.


www.arkangyalok.uw.hu

Ryoga

Na, nem tudom a Tokyo Mew Mew mennyire romantikus témájú, de annyit tudok, hogy van benne szerelem.  :morci:
Valaki tudja honnan tudnék sok részt letölteni ingyen?  :eek:

Misu

ftp :-)

A Shuffle ennyire jó lenne? Engem az animeismertetők elrettentettek tőle,mivel az ecchit nem igazán szeretem...
Amúgy romantikus animék közül a kedvenceim: Peach girl, His and Her Circumstances (még csak a felénél tartok :-) és a Fruits Basket

Lazzaret

Nyugodtan nézd meg a Shuffle!-t alig van benne komolyabb ecchis rész és nagyon komoly története van. Az eddigiek közül amit láttam ez vitte a pálmát. :jee:


www.arkangyalok.uw.hu

Manitu

Quote from: Misu on 2006-04-20, 18:49:20
A Shuffle ennyire jó lenne? Engem az animeismertetők elrettentettek tőle,mivel az ecchit nem igazán szeretem...
Amúgy romantikus animék közül a kedvenceim: Peach girl, His and Her Circumstances (még csak a felénél tartok :-) és a Fruits Basket
Shuffle! nagyon jó :) Bár Lazzarettel nem értek egyet, szerintem azért bőven van benne ecchi... bár az is igaz, hogy nem egyszer kiderült már számomra, hogy kissé máshogy értelmezem az ecchi fogalmát, mint mások :D
Karekanot nézd szorgosan, azt imádom :) Fruits Basket... az se rossz, de valami hiányzott belőle... nagyon akadozva tudtam csak végignézni, pedig alapvetően tetszett... a színvilága, vagy nem tudom mi, de két résznél több nem ment belőle egyhuzamba :confused:
Mondjuk így végignézve, a kedvenceid mind erősen shoujou animék, lehet mégsem annyira nekedvaló a Shuffle :) Nézzél inkább Honey and Clovert :)


Lazzaret

Vagy nézd meg az Ichigo 100%-at abban a max ecchi az eper mintás bugyi :D


www.arkangyalok.uw.hu

Misu

Quote from: Manitu on 2006-04-20, 21:41:19
[Mondjuk így végignézve, a kedvenceid mind erősen shoujou animék
Valóban szeretem őket,de csak nem akartam offolni és a romantikus kedvenceim mondtam  :hehe:

Manitu

Quote from: Misu on 2006-04-21, 14:40:37
Valóban szeretem őket,de csak nem akartam offolni és a romantikus kedvenceim mondtam  :hehe:
Nincs azzal semmi baj, én is szeretem a műfajt, és offnak sem mondanám, elvégre a shoujou egyik alappillére a romantika :)


Manitu

Quote from: White SeeD on 2006-04-22, 13:20:35
Az eleje jó volt, de ami utána jött engem kissé untatott.
Részemről pont fordítva. Az eleje jó volt, a vége meg istencsászár :D


Lazzaret

Quote from: Manitu on 2006-04-22, 16:52:31
Quote from: White SeeD on 2006-04-22, 13:20:35
Az eleje jó volt, de ami utána jött engem kissé untatott.
Részemről pont fordítva. Az eleje jó volt, a vége meg istencsászár :D

Sztem is fenomenális volt a vége. Annyi érzelmet kevés animéban láttam eddig.


www.arkangyalok.uw.hu

Alkyra

Quote from: Lazzaret on 2006-04-22, 19:46:09
Quote from: Manitu on 2006-04-22, 16:52:31
Quote from: White SeeD on 2006-04-22, 13:20:35
Az eleje jó volt, de ami utána jött engem kissé untatott.
Részemről pont fordítva. Az eleje jó volt, a vége meg istencsászár :D

Sztem is fenomenális volt a vége. Annyi érzelmet kevés animéban láttam eddig.

Egyetértek. a vége az ami igazán megmozgatja az animét. Az eleje csak picsi-pacsi kawaiiskodás
szokásos klisé jelentekkel(amiket örökké imádni fogokXD)

Aurin

Bár lehet,hogy nem ehhez a stílushoz tartozik de szerintem a Karin nagyon jó ^^ csak nekem torrentről lassan jön...kérdés...nem lesz fönn ftp serveren? =/

Lazzaret



www.arkangyalok.uw.hu

Aurin

Akkor csak reménykedek tovább..=/

Darkfury

Sziasztok! Nem találtam neki külön témát igy hát ide irom le: megvan a Karinnak az eddig kijött mind a 23része az a.f.k forditásában. Tudom hogy ott van a We Suck is meg az AS, de sztem ez a legjobb, a suckos nem olvasható, az ASest meg nem láttam de úgy hallottam az se jobb. Tehát a kérdés: van e igény rá hogy feltegyem az ftpre, és ha igen, akkor hogy tehetem ezt meg. Ja, és nagyon bejön az anime, pedig romantikus animék terén elég válogatós vagyok, és az összehasonlitási alapom is megvan úgy hiszem.
Választ nem lelem.
Ökölbe szorult kezem.
Pedig: a tenyerem.

Lazzaret

keresd meg zsozsot ez ügyben. Ő megmondja hogy fel mehet-e vagy sem. A Hírek/ Információk-ban is megkérdezheted a mik is kerültek fel című topicban de biztosabban fogsz választ kapni ha küldesz nek egy PM-et.


www.arkangyalok.uw.hu

Darkfury

Köszi szépen, a hétvégén megjátszom ezt a roppant bonyolult tetted.

Hogy a témához is hozzászóljak: látta valaki az AIRt? Nemrég néztem meg, és biztosan állithatom hogy életem legnagyobb melléfogása volt. Nem azért mert rossz az anime, mert abszolút nem az, hanem mert baromira nem ezt vártam tőle. Nem nagyon birom a szomorú befejezéseket, ezért nem is nézek ilyesmit, pl. nekem egy Kimi ga Nozomu az maga a halál lenne igy nem is kisérletezek vele. Ez az aljas AIR anime is egy tök happy romantikus animének indult, de hát a vége...  :Eztneked:
Választ nem lelem.
Ökölbe szorult kezem.
Pedig: a tenyerem.

Rin

Quote from: Darkfury on 2006-05-06, 11:56:48
Hogy a témához is hozzászóljak: látta valaki az AIRt? Nemrég néztem meg, és biztosan állithatom hogy életem legnagyobb melléfogása volt. Nem azért mert rossz az anime, mert abszolút nem az, hanem mert baromira nem ezt vártam tőle. Nem nagyon birom a szomorú befejezéseket, ezért nem is nézek ilyesmit, pl. nekem egy Kimi ga Nozomu az maga a halál lenne igy nem is kisérletezek vele. Ez az aljas AIR anime is egy tök happy romantikus animének indult, de hát a vége...  :Eztneked:
Én láttam, és nekem nagyon tetszett pont amiatt ami miatt neked nem :smile: Én nem vártam tőle semmit, de nagyon tetszett h ilyen kerek, szép és szomorú történet lett belőle

Yakumo

Quote from: Darkfury on 2006-05-06, 11:56:48
Köszi szépen, a hétvégén megjátszom ezt a roppant bonyolult tetted.

Hogy a témához is hozzászóljak: látta valaki az AIRt? Nemrég néztem meg, és biztosan állithatom hogy életem legnagyobb melléfogása volt. Nem azért mert rossz az anime, mert abszolút nem az, hanem mert baromira nem ezt vártam tőle. Nem nagyon birom a szomorú befejezéseket, ezért nem is nézek ilyesmit, pl. nekem egy Kimi ga Nozomu az maga a halál lenne igy nem is kisérletezek vele. Ez az aljas AIR anime is egy tök happy romantikus animének indult, de hát a vége...  :Eztneked:
Az AIR az épp azért jó, mert komoly anime. Persze aki nem szereti a szomorú dolgokat, annak tényleg nagyon rossz... De szerintem nagyon jó az! :jee: