Help Topic Hardver/Szoftver

Started by Nakahara, 2002-11-13, 20:06:43

Previous topic - Next topic

Chronos

QuoteOriginally posted by Ekuseru
Whoooooooooaaaaaaa!

De még mennyire!

épp ma hajnali 4 fele láttam az egyik Excel Saga részben (azt hiszem az utolsóban) egy "reklámot" róla
de nem voltam biztos, hogy ez most csak újjabb poén vagy létezõ sorozat

Szóval PLEEEEEEEEEZ!
Oks, holnap feltöltöm akkor...;)

CHRONOS

emperor

Mi a helyzet az Iria-val?:confused:  Jön a folytatás?:rolleyes:  A közönség tükön ûl!:D
Loyalty Never Dies


    Chronos

    QuoteOriginally posted by emperor
    Mi a helyzet az Iria-val?:confused:  Jön a folytatás?:rolleyes:  A közönség tükön ûl!:D
    Vol 3 megy fel, vol 2 pedig már 1 napja ott ül az upload könyvtáramban...;)

    CHRONOS

    zsozso

    QuoteOriginally posted by Chronos
    Vol 3 megy fel, vol 2 pedig már 1 napja ott ül az upload könyvtáramban...;)

    CHRONOS

    Nemis ;)
    Death is the only redemption

    emperor

    QuoteOriginally posted by Chronos
    Vol 3 megy fel, vol 2 pedig már 1 napja ott ül az upload könyvtáramban...;)

    CHRONOS

    :cool: :merci: :hail:
    Loyalty Never Dies


      Zodd

      zsozso

      Kérnék segítséget mplayer windows os változatához, nem tudom mért, de a windows os nem tudja lejátszani nekem a Kenshin OGM-eket :confused:
      Olyasmit ír ki hogy get_buffer() failed (stride changed)

      Viszont a Movix-os mplayer simán boldogul g vele:mad:

      Remélem tudsz segíteni..
      :zen:
      :bsd:

      zsozso

      QuoteOriginally posted by Zodd
      zsozso

      Kérnék segítséget mplayer windows os változatához, nem tudom mért, de a windows os nem tudja lejátszani nekem a Kenshin OGM-eket :confused:
      Olyasmit ír ki hogy get_buffer() failed (stride changed)

      Viszont a Movix-os mplayer simán boldogul g vele:mad:

      Remélem tudsz segíteni..
      :zen:

      Próbálj ki másik buildet:
      http://www.mplayerhq.hu/MPlayer/releases/win32-beta/old/
      Death is the only redemption

      Zodd

      Úgylátszik már régen néztem körül mert már új build ok vannak, hátha ezek már tudják

      Arigato zsozso:zen:
      :bsd:

      Zodd

      Az új verzió is ezt írja ki mint hibát csak elkezdi lejátszani de nagyon lassan..:confused:
      :bsd:

      ronhaven

      Nem tudom neztetek-e mar a Full Metal Panic Fumoffut,nekem most az elso resszel van valami problemam.
      Az egesz film "remeg", mintha folyamatosan 1-2 framet ugralna elore-hatra ,a hang viszont jo benne.
      nem tudja valaki,mitol lehet?

      Chronos

      QuoteOriginally posted by ronhaven
      Nem tudom neztetek-e mar a Full Metal Panic Fumoffut,nekem most az elso resszel van valami problemam.
      Az egesz film "remeg", mintha folyamatosan 1-2 framet ugralna elore-hatra ,a hang viszont jo benne.
      nem tudja valaki,mitol lehet?
      Dehogynem: Codec

      CHRONOS

      Rhyagelle

      QuoteOriginally posted by ronhaven
      Nem tudom neztetek-e mar a Full Metal Panic Fumoffut,nekem most az elso resszel van valami problemam.
      Az egesz film "remeg", mintha folyamatosan 1-2 framet ugralna elore-hatra ,a hang viszont jo benne.
      nem tudja valaki,mitol lehet?
      A Panuru codec pacban (Aoianime) lévő vlc-0.6.1 Player megoldja ezt a problémát. Én is ezzel szenvedtem éjfél körül.

      :D
      May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

      ronhaven


      McDouglas

      QuoteOriginally posted by ronhaven
      Nem tudom neztetek-e mar a Full Metal Panic Fumoffut,nekem most az elso resszel van valami problemam.
      Az egesz film "remeg", mintha folyamatosan 1-2 framet ugralna elore-hatra ,a hang viszont jo benne.
      nem tudja valaki,mitol lehet?

      Nekem is remeg, valoszinuleg frissiteni kene valami codecet. De mivel mplayer vitte tokeletesen, es anynira nem is voltam oda erte, hogy egyaltalan megnezzem mien codecel van csinalva, ahhoz is lusta voltam, hogy frissitsek valamit ;) Amugy meg toroltem is, majd valami rendes release-t tartok meg ;)
      Kukorica Rox ^^

      Venom

      Nem tudna nekem vki küldeni pár mplayer beállítást? Ugyanis nem sikerült azóta se beállítanom, bárhogy próbálkozom. Úgy tûnik az AMD procit nem szereti a drága. :)

      Venom


      The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

      McDouglas

      QuoteOriginally posted by Venom
      Nem tudna nekem vki küldeni pár mplayer beállítást? Ugyanis nem sikerült azóta se beállítanom, bárhogy próbálkozom. Úgy tûnik az AMD procit nem szereti a drága. :)

      Venom

      Zsonak is nekem is AMD-nk van, es semmi extra beallitas nem kell ;)
      Kukorica Rox ^^

      Venom

      Öröm ezt hallani! :) De ettõl függetlenül nálam továbbra is van hiba, úgyhogy csináltam róla screenshotot.

      A felsõ négyzetben megtalálható két hiba: Egyik, hogy nem találja a fontot, ami nem gond, mert anélkül is mûxik a drága (pedig ott van a font ahol keresi, nah mind1). A másik a CPU kompatibilitási problémája, ami valószínûleg sokkal fontosabb.

      Az alsó négyzetben megtalálható hiba folyamatosan íródik ki miközben megy a film. Tehát ez a gyík ezzel is terheli a rendszert, hogy bombáz a hibaüzeneteivel. Amit persze nem tudtam megoldani.

      Nah, itt a kép, tessék élvezkedni :) Aki tudja mi a bibi, kérem válaszoljon!




      Venom


      The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

      Venom

      U.I. Bocs a baromi nagy postért, én se tudtam mekkora lesz. :)

      Venom


      The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

      zsozso

      QuoteOriginally posted by Venom
      U.I. Bocs a baromi nagy postért, én se tudtam mekkora lesz. :)

      Venom

      Ennek semmi köze a filmhez.
      Csak annyit ír, hogy nem arra a procira lett fordítva amit eppen hasznalsz, hanem menet közben ismeri fel...
      Death is the only redemption

      Venom

      QuoteOriginally posted by zsozso
      Ennek semmi köze a filmhez.
      Csak annyit ír, hogy nem arra a procira lett fordítva amit eppen hasznalsz, hanem menet közben ismeri fel...

      Mondtam, hogy a filmmel nincs gond. ;) De mivel menet közben ismeri fel (meg ijen hüjeségek), totál belassítja a rendszert és az egész egy barátságos képregényt produkál, persze japán szinkronnal. :)
      Oké, akkor a kérdés: hogy a fenébe fordítom ezt le arra a procira amit éppen használok? :)

      Venom


      The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

      Pharaoh

      Ez Emule gurukhoz lenne egy kérdésem. A progi mi alapján jegyzi meg,hogy mennyi creditem van? Nick, vagy ip alapján, vagy máshogy? Mer nem szeretném elveszíteni õket.

      zsozso

      QuoteOriginally posted by Venom
      Mondtam, hogy a filmmel nincs gond. ;) De mivel menet közben ismeri fel (meg ijen hüjeségek), totál belassítja a rendszert és az egész egy barátságos képregényt produkál, persze japán szinkronnal. :)
      Oké, akkor a kérdés: hogy a fenébe fordítom ezt le arra a procira amit éppen használok? :)

      Venom

      Ennek semmi köze ahhoz, hogy lassu-e a film vagy sem ...
      Ahhoz hogy lefordíthassd operációs rendszert kellene, hogy használj.
      Death is the only redemption

      Zodd

      Szerintem Venom-nak nem az a problémája, hogy menet közben ismeri fel a procit, hanem a második amit bekarikázott pirossal, mivel ezt a lejátszás alatt folyamatosan produkálja. És ennek szerintem semmi köze a "runtime cpu detection"-hoz, mivel linux alatt én is runtime CPU detectionnal használom, és ott nem ír ki ilyen hibát és normálisan és játsza le. Tehát szerintem ez még valami Windows-os ****ság lehet.
      Kinek lehet írni ilyen ügyben az mplayernél, és ő fel tudná tenni a forrást is??:zen:
      Arigato
      zsozso
      :bsd:

      Chronos

      QuoteOriginally posted by Pharaoh
      Ez Emule gurukhoz lenne egy kérdésem. A progi mi alapján jegyzi meg,hogy mennyi creditem van? Nick, vagy ip alapján, vagy máshogy? Mer nem szeretném elveszíteni õket.
      Szerintem nem fog neked az sokat mondani, hogy userhash alapján...:D
      Nyugodtan megváltoztathatod a nickedet és az ipdet is...;)
      A kredit megmarad, amíg a krediteket tartalmazó fájl le nem törlődik valamilyen oknál fogva...:p

      CHRONOS

      Pharaoh

      QuoteOriginally posted by Chronos
      Szerintem nem fog neked az sokat mondani, hogy userhash alapján...:D
      Nyugodtan megváltoztathatod a nickedet és az ipdet is...;)
      A kredit megmarad, amíg a krediteket tartalmazó fájl le nem törlődik valamilyen oknál fogva...:p

      CHRONOS

      És hol tudom megnézni, mennyi kreditem van? Nincs hozzá valami crack ami sok creditet ad?

      Chronos

      QuoteOriginally posted by Pharaoh
      És hol tudom megnézni, mennyi kreditem van? Nincs hozzá valami crack ami sok creditet ad?
      Nem tudod megnézni, hogy mennyi kredited van, hiszen a program userenként menti le a kreditet, és többek között ezért foglal el a kreditfájl megákat...;)
      Újabb modok már lehetõvé fogják tenni, hogy egy adott usernél megnézd, hogy mennyi kredited van...:)

      Természetesen mint mindenhez, ehhez is van crack, de mára már olyan erõs az Emule védelmi rendszere, hogy rögtön ki leszel tiltva a szerverekrõl...:rolleyes: (és ez illik a crackelt emulekre, és modokra is)

      Egyébként miért akarsz csalni? :p

      CHRONOS

      Pharaoh

      Hát ha ekkora a lebukás veszélye akkor ikkább nem. Nem szeretnék

      Venom

      QuoteOriginally posted by Zodd
      Szerintem Venom-nak nem az a problémája, hogy menet közben ismeri fel a procit, hanem a második amit bekarikázott pirossal, mivel ezt a lejátszás alatt folyamatosan produkálja.

      Fején találtad a szöget! :)

      QuoteÉs ennek szerintem semmi köze a "runtime cpu detection"-hoz, mivel linux alatt én is runtime CPU detectionnal használom, és ott nem ír ki ilyen hibát és normálisan és játsza le. Tehát szerintem ez még valami Windows-os ****ság lehet.

      Ha már itt tartunk... Ki tud ojan linuxot, ami gyors, nem kell neki sok hej a vinyón, és meg egy lámer is használni tudja? :)

      Venom


      The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

      McDouglas

      QuoteOriginally posted by Venom
      Ha már itt tartunk... Ki tud ojan linuxot, ami gyors, nem kell neki sok hej a vinyón, és meg egy lámer is használni tudja? :)

      Venom

      Az elso ket kriteriumra meg tudnek ajanlani, de az utolson sajna megbukik mind ;)
      Kukorica Rox ^^

      Venom

      QuoteOriginally posted by McDouglas
      Az elso ket kriteriumra meg tudnek ajanlani, de az utolson sajna megbukik mind ;)

      Hát izé... egy próbát megér? Asszem? Mi a neve a drágaságnak? (Végül is csak arra kell, hogy el tudjam indítani alatta az mplayert)

      Venom


      The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne