Help Topic Hardver/Szoftver

Started by Nakahara, 2002-11-13, 20:06:43

Previous topic - Next topic

m46u5

Amúgy kipróbáltam a pcsx2SSE2-0.8.1 emulátort, a Kingdom Hearts játékon, és egész sokat javult a gyorsaság. A 0.7-es verzónál még 5-6 perc! volt míg bejött a menü, ez most 5-6 mp-é csökkent :jee: .
Az más kérdés, hogy amikor kiválasztottam az új játék lehetõséget, a felbukkanó opciók közül nem nagyon láttam hogy mi micsoda, mert bár egy kellemes (pirosas) színnel ki volt jelölve a menüpont, de számomra a fekete alapon fekete betü kicsit nehezen volt olvasható :( .
Mondjuk nagyon nem merültem el a beállítási lehetõségekben, lehet hogy tudtam volta még életet is lehelnem a játékba a kifagyás elõtt. :rolleyes: .
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

Necrid^

Quote from: m46u5Amúgy kipróbáltam a pcsx2SSE2-0.8.1 emulátort, a Kingdom Hearts játékon, és egész sokat javult a gyorsaság. A 0.7-es verzónál még 5-6 perc! volt míg bejött a menü, ez most 5-6 mp-é csökkent :jee: .
Az más kérdés, hogy amikor kiválasztottam az új játék lehetõséget, a felbukkanó opciók közül nem nagyon láttam hogy mi micsoda, mert bár egy kellemes (pirosas) színnel ki volt jelölve a menüpont, de számomra a fekete alapon fekete betü kicsit nehezen volt olvasható :( .
Mondjuk nagyon nem merültem el a beállítási lehetõségekben, lehet hogy tudtam volta még életet is lehelnem a játékba a kifagyás elõtt. :rolleyes: .
De most ha inditasz rajta egy Tekken 5-ot akkor milyen szinten megy?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

m46u5

Quote from: NecridDe most ha inditasz rajta egy Tekken 5-ot akkor milyen szinten megy?
Szerintem ha el is indul még mindig úgy 10 fps körül fog mozogni, még a legbutább felbontásban is :(
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

Necrid^

Quote from: m46u5Szerintem ha el is indul még mindig úgy 10 fps körül fog mozogni, még a legbutább felbontásban is :(
Hát az gyenge..:(
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Rounin

Help!

Sürgõsen kellene (természetesen) olyan program neve, amivel normál videoból (avi, divx, etc) dvd formátumra tudok konvertálni -.- És persze relatíve egyszerû használni.

TurboK

Quote from: m46u5Amúgy kipróbáltam a pcsx2SSE2-0.8.1 emulátort, a Kingdom Hearts játékon, és egész sokat javult a gyorsaság. A 0.7-es verzónál még 5-6 perc! volt míg bejött a menü, ez most 5-6 mp-é csökkent :jee: .
Az más kérdés, hogy amikor kiválasztottam az új játék lehetõséget, a felbukkanó opciók közül nem nagyon láttam hogy mi micsoda, mert bár egy kellemes (pirosas) színnel ki volt jelölve a menüpont, de számomra a fekete alapon fekete betü kicsit nehezen volt olvasható :( .
Mondjuk nagyon nem merültem el a beállítási lehetõségekben, lehet hogy tudtam volta még életet is lehelnem a játékba a kifagyás elõtt. :rolleyes: .
A pirosas szín sztem azért van mert software renderelésre tetted, ami egy ismert bug a legujabb gsdx ben.
Használj pixel shader 2.0-át, és gyorsabb is lesz.

Amugy a jelenleg boltban kapható legerõsebb gépek sem nagyon haladják meg a 40fpst még a legegyszerûbb 2d játékoknál se (pl Disgaea), ugyhogy ne nagyon akarjátok még most emulálni a ps2õt.

Tekken 5 asszem csak a menükben megy, kifagy egy bunyó kezdetekor.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

m46u5

Quote from: TurboKA pirosas szín sztem azért van mert software renderelésre tetted, ami egy ismert bug a legujabb gsdx ben.
Használj pixel shader 2.0-át, és gyorsabb is lesz.
pixel shader 2.0-án volt, azon bugzott így. :rolleyes:
Amúgy csak teszt jelleggel néztem, mit fejlõdött a progi a régi óta.
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

Necrid^

Quote from: RouninHelp!

Sürgõsen kellene (természetesen) olyan program neve, amivel normál videoból (avi, divx, etc) dvd formátumra tudok konvertálni -.- És persze relatíve egyszerû használni.
Nero vision Express.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Rounin

Quote from: NecridNero vision Express.

Kössz szépen, idõközben elköteleztem magam egy rekesz kólával :)) (2 percen belül kaptam a választ -.- Ezért kell 2 helyen kérdezni min. ) Thx again

Meske

#3039
Ide is beírom, amit az offtopicban írtam. Talán ide kellett volna elõször is...:

>>KLIKK<<

Légyszi, légyszi, légyszi, légyszi, légyszi, valaki segítsen, mert egyszerûen nem találom... :bruhuhu:  :bruhuhu:

EDIT:Köszi HVp213213213213213213213213213! :)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Necrid^

#3041
Quote from: MeskeIde is beírom, amit az offtopicban írtam. Talán ide kellett volna elõször is...:

>>KLIKK<<

Légyszi, légyszi, légyszi, légyszi, légyszi, valaki segítsen, mert egyszerûen nem találom... :bruhuhu:  :bruhuhu:

EDIT:Köszi HVp213213213213213213213213213! :)
Megis van Click

Edit: ja látom Hvp213 megelözot :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Meske


The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Necrid^

Quote from: MeskeKöszi neked is Necrid! :merci:
Nincs mit :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Xaga

Tud nekem vki ajálnlani olyan boltot ahol olcsón lehet venni írható DVD-t?

Damnatus


TurboK

hülye kérdés, és a válasz valszeg "nem" lesz, de a internet explorer 7 beta 1bõl van magyar nyelvû változat (teszemazt itteni teszterek számára)? Mert az angol nem települ fel csak angol OSra.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Fazék

Van valakinek Nokia PC Suite-t illetõen tapasztalata? Kérdésem arra vonatkozna, hogy hogyan tudom biztonságosan kivenni a memóriából, hogy legközelebb újraindítás után továbbra is hibátlanul mûködjön? Olyan lehetõségrõl csak álmodozom, hogy ne induljon el alapból, hanem csak ha én manuálisan elindítom és továbbra is hibátlanul mûködjön (bár ez lenne a legtökéletesebb megoldás számomra). Mert engem igencsak zavar az a párszor 10 MB amit lenyúl a mocsok és nagyon ritkán használom különben is, nem tudom megérteni, miért nem tudtak egy kikapcsol, bekapcsol opciót belenyomni, miért kell folyamatosan nézelõdnie hogy van-e csatlakoztatva telefon?? Szóval ebben tud valaki segíteni? Köszi elõre is.

Csak azért érdekelne a dolog, mert egy korábbi telepítésnél a legkisebb belenyúlásra is érzékenyen reagált a program, annyira, hogy hiába uninstalláltam, nem tudtam újra föltelepíteni, elszállt valami hibával... csak a következõ rendszer-újretelepítés után tudtam föltelepíteni...

Cobra

A régi verziót (4 körüli) valahogy ki tudtam lõni, az újat még nem néztem, majd ha találok valami kellemes megoldást szólok.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

Quote from: CobraA régi verziót (4 körüli) valahogy ki tudtam lõni, az újat még nem néztem, majd ha találok valami kellemes megoldást szólok.
ok köszi :) én is dolgozom az ügyön, csak nagyon lassan és óvatosan :D

m46u5

Tud valaki olyan lejátszó programot, ami 2 feliratot tud lejátszani a filmnézéskor? (pl fönnt, meg lennt :) )
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

Moonshiner

Már egy jóideje hallom, hogy animehq így meg úgy. Vki elmondaná, hogy hogy regisztrálhatom magam oda, hogy az ftp-s részét is tudjam használni?
Na meg még arról is tájékoztatna vki, hogy a magyarmangánál hogy a nyavalyába lehetne belépni?

Darkstar

Beállítás
user/pw: anime/anime vagy anime/manga (mindkettõ megy)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Damnatus

Hehe, ez most nekem is pont kapóra jött, köszi!  :jee:

Moonshiner


Darkstar

Szívesen mindkettõtöknek: :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

TurboK

axelero/tonline adsl alatt külföldi netplay csak nekem játszhatatlanul szar vagy ez egy alap "szolgáltatás" a t-online részérõl? Még normális ping esetén is összevissza szétkapcsol vagy nem hajlandó bevenni minden parancsot (kaillera pl játszhatatlan).

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

.Attila

Quote from: TurboKaxelero/tonline adsl alatt külföldi netplay csak nekem játszhatatlanul szar vagy ez egy alap "szolgáltatás" a t-online részérõl? Még normális ping esetén is összevissza szétkapcsol vagy nem hajlandó bevenni minden parancsot (kaillera pl játszhatatlan).
Én játszottam már német szervereken CS:S-t, igaz, mindig kb. 90-100-as pinggel, de ment.

Necrid^

Quote from: TurboKaxelero/tonline adsl alatt külföldi netplay csak nekem játszhatatlanul szar vagy ez egy alap "szolgáltatás" a t-online részérõl? Még normális ping esetén is összevissza szétkapcsol vagy nem hajlandó bevenni minden parancsot (kaillera pl játszhatatlan).
Tegnap Játszottam francia szereveren és Stabil 60-70 pingem volt.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

megpróbálnám ezt a harmatgyenge Icewind Dale II-t uninstall-álni, de ezt a hibaüzenetet kapom azonnal:

elképzelhetõ, bár nem biztos, hogy onnan származik a gond, hogy legutóbb mikor Moha bepost-olta a letiltható szolgáltatásokat én szorgalmasan végre is hajtottam azokat. kísérletezgetni a szolgáltatások újra engedélyezésével nem sok kedvem van, ha nem tudtok a problémára megoldás, tudom simán is törölni a programot, csak jobban szeretném hivatalos uninstall-al elintézni :)