Nyári "anime tábor"

Started by ignus, 2004-03-31, 00:01:34

Previous topic - Next topic

Hol legyen a nyári tábor?

Balaton
24 (49%)
Velencei-tó
25 (51%)

Total Members Voted: 49

Baldy

Moha: tudom, hogy csak vicc volt, amugy viszont tényleg az egerektől kaptam azt a 200 forintot :):D
És köszönöm a befizetést Damnatusnak és Shadowolfnak, igyekszem minél hamarabb megadni a tartozásomat...
/me most nagyon meg vagyon hatódva... :beken:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Xaga

Így a [thread=466]főzőcske[/thread] topic alapján arra gondoltam hogy összedobhatnánk vmi japán kaját egyik a nap abban a kezdetleges konyhában.

Komplikato

Az Angel által említett japán boltban (J. kúltúra topic) lehet kapni olyan 12e körül original japán hordozható gáztűzhelyet. Kb. akkora mint egy nagyobb könyv. Valami 2e hozzá egy palack gáz (kb. mint egy 2L-es üdítő  ), amivel jó sokat lehet főzőcskézni. (Azt hiszem több Anime-ban is láttam ilyet, a Niea7-ben egy ilyen fölött folyik a csata a kajáért ...) Ha esetleg gond lenne a konyha :)
"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

Moha

Quote from: XagaÍgy a [thread=466]főzőcske[/thread] topic alapján arra gondoltam hogy összedobhatnánk vmi japán kaját egyik a nap abban a kezdetleges konyhában.
Fugu-t? :D :D :D

Amúgy viccen kívül, az ötlet az jó! Én támogatom!

Baldy

Quote from: XagaÍgy a [thread=466]főzőcske[/thread] topic alapján arra gondoltam hogy összedobhatnánk vmi japán kaját egyik a nap abban a kezdetleges konyhában.

Én sem vagyok a dolog ellen, de kérdés: ki fogja a kaját késziteni? :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Xaga

Quote from: BaldyÉn sem vagyok a dolog ellen, de kérdés: ki fogja a kaját késziteni? :)

Van rá 1-2 5letem :D  :bsd:

Feldin

:D
De azért majd segítünk :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

:D
De azért majd segítünk :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Baldy

Quote from: XagaVan rá 1-2 5letem :D  :bsd:

Hmmmm...
Most nem tudom hirtelen eldönteni, hogy ételmérgezésre készüljek, vagy szarmonellára :D :bsd:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

kisvirag

hááát, ha nagyon muszály :)
de japán kaját nem tok... mondjuk recept alapján bármit, legföljebb nem lesz jó :)
de a paprikás krumplim az mennyei, állitolag :)

meg akkor, ha már ilyesmi van, megbeszélhetnénk, hogy ne ott kelljen mindent venni (mert ugyi az nem biztos hogy olcso lenne) hogy mindenki hozhatna valamit...
én makói évén pl hagymát biztos fel tudok ajánlani :)

tessék gondolkkodni.

focit nem, de kék pöttyös nagy labdát tudok vinni :)

ja, és a kártyáról se feledkezzünk meg!  :hopp:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

.Attila

Focilabda van, csak fel kell fújni. Itachi-nak meg van rendes labdapumpája. Azzal tehát nem lesz gond.

Kvikveg

Eeeooeee. Ize. Ha valaki segit, a kinai csirkemellet nem nehez osszedobni. Majd itthon edzzek elotte anyammal 1 kicsit ra. En es a fozes... 1 gond van: 1 napig allnia kell a pacleben, szovan nem ez lesz az 1. napi kaja. Plusz min 3 fazek kell hozza /rizs, szosz, olaj suteshez./ De azt garantalom, hogy finom.
Nagyob unnepekkor mindig ezt szoktuk fozni. Nem veletlenul  :hehe:
Mivel a japan kajakat nem ismerem, gozom sincs, van-e az izvilaganak koze hozza... A kare talan kozelebb van, de azt szerintem utoljara apam fozott, es a pasztilla.. Ize.. Szoval regi.  :beken:
Recepteket ld receptek topicban. Link fent.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Baldy

Quote from: kisviragja, és a kártyáról se feledkezzünk meg!  :hopp:

Jó ötlet! Majd esténként játszhatunk Strip-Pókert :D:D:D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Moha

Quote from: BaldyJó ötlet! Majd esténként játszhatunk Strip-Pókert :D:D:D
Csak sajna fiúk leszünk többen. :D
Bár, annál inkább játszanak majd a lányok... :p

Baldy

Quote from: MohaCsak sajna fiúk leszünk többen. :D
Bár, annál inkább játszanak majd a lányok... :p

El tudom könnyen képzelni, hogy a lányok ebben az esetben még a téli bundájukat is bepakolják a cuccaik közé :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Xaga

Quote from: BaldyEl tudom könnyen képzelni, hogy a lányok ebben az esetben még a téli bundájukat is bepakolják a cuccaik közé :D

És játék előtt magukra veszik a teljes elhozott ruhatárukat.
Más kártyajáték?? Pl: Hatalom Kártyái
Szerepjáték esetleg: M.A.G.U.S 1-2, Shadowrun, Cyberpunk 2020???

.Attila

Asszem ezekkel a többség nem tud játszani... vagy inkább a kisebbség :confused:

Xaga

Quote from: TriviAsszem ezekkel a többség nem tud játszani... vagy inkább a kisebbség :confused:

Nem gond majd megtanítjuk őket.

Moha

Quote from: XagaNem gond majd megtanítjuk őket.
Én vevő vagyok rá (mármint még sosem játszottam ilyesmivel, de érdekel)

Xaga

Quote from: MohaÉn vevő vagyok rá (mármint még sosem játszottam ilyesmivel, de érdekel)

Thats the spirit. :D Csak el kell majd dönteni hogy mit akarunk majd játszani mertn nem akarok egy egész könyvtárat vinni :D (Van jópár M.A.G.U.S könyvem :D)

Shadowolf

Quote from: XagaNem gond majd megtanítjuk őket.

Hehe, végülis elhozhatom majd a régi Tharr kollekciómat. :D Csak az a baj, hogy én már akkoriban is pocsék játékos voltam, amikor még aktívan gyüjtögettem öket. ^^"

Xaga

Quote from: ShadowolfHehe, végülis elhozhatom majd a régi Tharr kollekciómat. :D Csak az a baj, hogy én már akkoriban is pocsék játékos voltam, amikor még aktívan gyüjtögettem öket. ^^"

400 lapom van (+/- 50 régen számoltam meg őket) és biztos vagyok benne hogy nálom rosszabb játékos nem lehetsz szivesen látom Tharr híveit mind a paklidban mind Toroni kalandozásaink alatt :D

Tiaro

M* Kiválasztottak rulez!
Viszem a Shirin Wri Kriles hm/km táppaklimat, ha van kihívó... :D
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Damnatus

Hali!

Szvsz megpróbálkozhatunk a szerepjátékkal, én a magust javaslom egyszer?sége miatt. De vkinek mesélnie is kell!

Xaga

Quote from: TiaroM* Kiválasztottak rulez!
Viszem a Shirin Wri Kriles hm/km táppaklimat, ha van kihívó... :D

Mágus kártya?? Tőlem, de nem játszottam sokat vele nem volt ellenfél senkinek sem volt kártyája

Quote from: DamnatusSzvsz megpróbálkozhatunk a szerepjátékkal, én a magust javaslom egyszerűsége miatt.

Melyik mágust: 1.0 (Legelső af-mf rendszer) 1.5 (Új tekercsek) 2.0 (Nemrégiben kiadot d20-ra épülő szabályrendszer)
Egyébbként Shadowrun meg Cyberpunk se nehezebb mint mágus (1.0-1.5)

Sephiroth

Az új MAGUS-al csak az a probléma, hogy egy karakteralkotás akár egy egész délutánt is igénybe vehet. Főleg ha csak egy könyv van.  Akkor inkább az alap + egy-két képzetség az új tekercsből átkonvertálva af, mf-re. Vagy valami storyteller ahol a karakter akár tíz perc alatt is kész van.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Xaga

Quote from: SephirothAz új MAGUS-al csak az a probléma, hogy egy karakteralkotás akár egy egész délutánt is igénybe vehet. Főleg ha csak egy könyv van.  Akkor inkább az alap + egy-két képzetség az új tekercsből átkonvertálva af, mf-re. Vagy valami storyteller ahol a karakter akár tíz perc alatt is kész van.

Nem próbáltam még karaktert alkotni de szerintem úgyananyi idő mint a régi mágusban talán kicsitt több viszont ha csak 1-2 könyvünk lesz akkor tényleg egész délután karaktert fogunk alkotni akkor majd este játszunk.

Pandóra

Olyan terv nincs, a szerepjáték-kártyapati-sütés (megj. főzni nem tudok, de a fiúk mosogatnak ;) )-megbeszélések-satöbbi-satöbbi közt, hogy fekszünk a parton... süt ránk a nap.... mi meg csak fekszünk... és a nap süt... barnulunk... és fekszünk a parton....  :gevumezs:
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Cobra

Ez az esős terv, a tiéd akkor lép életbe, ha esetleg nem esne az eső  :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Sephiroth

#569
A most hétvégi nyaralásom napozásának élménye: Két nap alatt egy árnyalatnyit sem barnultam. Indulunk hazafele és az utolsó egy órában úgy leégtem, hogy a hátam most úgy nézz ki mint egy dalmatáé (a hámlás miat).

Szerepjáték: Az új Mókussal ilyen téren az a próbléma, hogy életút támógató a rendszerre. Meg kell alkotnot a karaktered 12 éves koráig. Tulajdonság, képzetség miegyébb. Aztán eldöntöd, hogy milyen alkasztott vesz fel, módosulénak az értékek. Ezt háromszor végig játszod. Közben figyeled a követelményeket, hogy mi kell a főkasztotodhoz. Mindez 5-6 óra elsőre. És még így is ki jöhet az, hogy a tulajdonságaid nem megfelelőek a főkasztodnak. A harcrendszeről, meg egyébb dolgokról nem tudok mit mondani. 8 óra szenvedés után eéővettük a régit. Tíz perc alatt kész karakterek és game.
No time to haste... khmm waste. Let's go!