Nyári "anime tábor"

Started by ignus, 2004-03-31, 00:01:34

Previous topic - Next topic

Hol legyen a nyári tábor?

Balaton
24 (49%)
Velencei-tó
25 (51%)

Total Members Voted: 49

noriko

na emberek, itt vagyok. NYÁR VAN! És ahogy Mel Gibson is mondotta abban a filmben amit eddig minden buszúton leadtak: "FREEDOM!!" :p

Egy kis összefoglaló pár kiegészítéssel:
Idõpont: július 23péntek-26hétfõ (3 éj)

Helyszín: 2481 Velence, Tópart u. 56  (Ifi Fogadó)térkép , és egy nagyobb, autóval érkezõknek

Szálláshely elfoglalása: érkezés napján 14-19 óra között
Szálláshely elhagyása: indulás napján 10 óráig

Szállásdíj: a maradék 50%, úgyhogy tessék hozni a tartozásokat!

ööö...más most nem jut eszembe, ha valami info még kell, szóljatok!
Ja, én nem Budapestrõl megyek, szóval majd csak ott találkozunk. Igyekszem odaérni idõben!
"I wish I could, but I don't want to."

Freyja

Nálam pedig annyi a változás, hogy vasárnap este le kell lépnem, mivel hétfõn reggel 8-kor már a Szolnoki Takarékszövben kell jelen lennem szamai gyakon :(

kisvirag

Pestrõl vonatozók!

Menyik vonattal óhajtototok lemenni?
mert énnekem innen Szegedrõl mindenféleképp Pesten keresztül kell mennem, és akkor úgy mennék, hogy már ott találkozhassunk vagy valami :)

pénteken akkor 2 körül gondoltátok? vagy hamarabb?
amit én itten látok az elvira néni segítségével:
van egy vonat 13:15kor a délibõl, ami 14.06ra van Velencén, ill egy másik 14:20kor, ami 15:14re van ott
nos jó valamelyik, vagy késõbb, esetleg korábban gondoltátok?
bevallom, én azért nem tok dönteni, mert a második idõben rövidebb nekem egy órával, viszont a Szeged-Pest ott IC, és a pótjegyem drágább, mint a jegyem összesen.
ja, és én, aki még nem fizettem, kérdem, bár biztosan valahol korábban már megtalálható az info, mennyit is kell vinnem összesen?
csak hogy biztos elég pénzel induljak neki :)))
valamit még akartam mondani, de már nem tudom, hogy mit...
majd legközelebb :)
;>
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Feldin

Új móku könyvet tudnék vinni, de ha nem hát nem.
Karit majd ott generálok a km-mel. Ok km?
Mikor lesz akkor a tali a vonathoz?
Kik jönnek akkor együtt Pestrõl?
Damnatusra emlékszem.
Nagy csapatos vonatút :)
Xaga, te honnan mész? Mert a vonaton is lehet kargenerálni ám!!!
Van valaki Magic The Gatheringes???
Nekem van 1 paklim. Ha valaki kíván megverni(egysek kedvéért: nem szó szerint!!!!! :D) akkor jelezze és viszem.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Damnatus

Hali!

kisvirag, nekem mindegy, melyikkel mennénk, gondolom Feldinnek is. Mivel te jössz messzebbrõl, én tudok hozzád igazodni. Kerekítve 5000 Ft kell hozni.

Xaga

Megyek veletek ez egyértelmû ugyanis nekem az a legegyszerûbb. Mint km szeretném ha lenne legalább 1 alapkönyv (amit kiadtak legutobb).

dizzy

Nekem egyre valószínûbb, hogy nem tudok menni vasárnap sem meló miatt.
Nagyon sajnálom, eddig ez a nyár nem úgy alakul, ahogy el volt tervezni.
Mindenkinek jó nyaralást!
You can't hold onto the past because then you can never live in the present.

Damnatus

Hali!

Xaga
Mármint valamelyikünk hozzon egyet?

kisvirag

szóval akkor uj magus szerint játszunk majd?
és akkor én meg azt mondom: legyen a 13:15ös
egyetértetek?
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Xaga

Ja vki hozzon egy új Magus könyvet de a régi szerint játszunk.

Baldy

Én sajna nem tudok azzal szolgálni. Megvan az valakinek? Vagy be tudja valaki szerezni?
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Feldin

Miért vigyünk új alapkönyvet ha a régi szerint játszunk?
Senki se Magicezik?????????????    Tápolom a paklim! :)
Dizzy sajnáljuk... :(
Nekem bármelyik vonat jó. Döntsetek.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Damnatus

Hali!

kisvirag
Szerintem jó a 13:15-ös

én sem tudok új magust hozni.

Egyébként, ha akarunk kaját készteni vinni kéne edényeket is stb. nem?
Szal jó ötlet lenne leírni, hogy mit akarunk csinálni, azt megosztozunk az eszközök hozásában.

noriko

#613
1.Angel
2.Baldy
3.Cobra
4.Damnatus
5.Feldin
6.Freyja (vasárnap estig)
7.ignus (?)
8.kisvirag
9.Kvikveg
10.Meske
11.Moha
12.Nephilim (?)
13.noriko
14.Pandóra
15.Shadowolf
16.Sephiroth
17.Tiaro
18.Xaga
19.Trivi

függõben van:
Bruce579

Aktuális témánk: Ki hoz sátrat és hálózsákot?
-16 ágyat foglaltunk
-3 éjszakára
-2 éjszaka az eddigiek alapján 19-en leszünk, ez hárommal több, három hálózsákos jelentkezõ kell. Én vagyok az egyik, tehát már csak kettõ jelentkezõ kell. (persze ha egyik éjszaka valaki levált, annak csak örülök! :) )
-1 éjszaka (vasárnap) 18-an leszünk, szóval ez csak két +ember, egy hálózsákos személy jelentkezését várom erre a napra. A fenti zárójeles megjegyzés itt is érvényes! ;)

Azonban, sátrat én mégsem tudok vinni, ezért kéne egy önkéntjelentkezõ aki hozna. Pl. valaki aki kocsival jön, hogy a vonatosoknak ne kelljen cipekedni. A sátorhozónak nem kell sátraznia amúgy, én vállalom hogy sátorozok ha kapok kölcsönsátrat! (hmm..remélem ez érthetõ volt..). Persze a cél az, hogy ne dobjanak ki senkit az apartmanokból, de ha mégis, akkor jó ha van egy sátor!;)

összefoglalás: kéne két hálózsákos ember és egy sátorhozó ember
-------------------------------------

Pénz
Még mindig ott tartunk, hogy majd utólag rendezzük a dolgokat, vagy akár az utolsó tábor-napon. Addigis:

Baldy tartozása 2288Ft
Damnatusé 1438Ft
Freyjáé 2288Ft
Kvikvegé 2075Ft
Meskéé+Moháé(egyben) 4575Ft
Pandóráé 2288Ft
Shadowolfé 2288Ft
Xagáé 2288Ft

Tiarot és ignust azért nem tudom, mert nem tudom, hogy átutaltak-e, és hogy mennyit, mert elkevertem valahova az otp egyenlegemet :beken: hétfõre megtudom!
----------------------------------

legközelebbi témánk: kaja. ki mit hoz?

Addigis várom a válaszokat, megjegyzéseket a fentiekre!
"I wish I could, but I don't want to."

Damnatus

Hali!

Noriko
nem volt elég az 5000 Ft? mert én azt hittem, hogy az az egész szállást fedezi.
Ja kajaügyben mit hozzak, mit akarunk enni?

.Attila

Ok, jövök, nem jött közbe semmi, ráérek.
Húha, nekem nincs hálózsákom, van viszont egy 4 személyes sátrunk, ami viszont 30-40 kg, azaz nem fogom lecipelni, csak kocsival lehetséges. Aztán az összeszerelése... gyakorlást igényel :)

noriko

Válaszok:

Damnatus- az összeg 4575Ft, és az 5ezer elég, azonban te mondtad hogy Baldy helyett is fizetsz, így ezt méltóztattam levonni belõle. Ez akkor még áll? vagy közben változás történt?

Trivi- éjjen éjjen! ráérsz te is! :) Ilyen gyakorlást igénylõ sátrunk nekünk is van valahol, de azzal én már nem is számolok. :p Azért persze köszi a visszajelzést!
Valaki más esetleg aki tudna hozni sátrat?
"I wish I could, but I don't want to."

kisvirag

nos
én mindenféleképpen vittem volna hálózsákot, szóval én jelentkezem, mint hálózsákos
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Cobra

Én autóval megyek, úgyhogy tudok sátrat szállítani, illetve még mindig szabad a hely 3 fõ részére.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

.Attila

Quote from: CobraÉn autóval megyek, úgyhogy tudok sátrat szállítani, illetve még mindig szabad a hely 3 fõ részére.
Legyen az csak 2 :) Én jelentkezem az egyik helyre.

Xaga

Én válalok sátorozást.

Damnatus

Hali!

noriko

Én úgy érteettem, hogy 5000-4575=425 Ft-val járulok hozzá Baldy részéhez, többel nem tudok, mert sajna nincs pénzem :(

Moha

El tudja valaki érni Pandórát? Mert úgy volt, hogy felvennénk Szolnokon, de már egy ideje nem volt itt a fórumon és nem tudom a telefonszámát. Viszont meg kellene beszélnünk pár dolgot.
Szóval aki el tudja esetleg érni, pls. help!

Pandóra

Quote from: MohaEl tudja valaki érni Pandórát? Mert úgy volt, hogy felvennénk Szolnokon, de már egy ideje nem volt itt a fórumon és nem tudom a telefonszámát. Viszont meg kellene beszélnünk pár dolgot.
Szóval aki el tudja esetleg érni, pls. help!
Azt hiszem, el tudom érni. :)  Köszi, hogy kerestél! De úgy volt, hogy messze lakom neked, nem? PM-ben megbeszéljük.
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Feldin

Damnatus! Akkor most hánykor és hol van a tali és melyik állomáson és azon belül hol?????
Hálózsákot mindenképp viszek.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Kvikveg

Ketszemelyes halozsakot tudok hozni. /5 percen belul megnezem, hogy az elozo mondatom hazugsag-e.
traptrap padlasra
.
.
.
.
.
...
.
.
.
traptarapp le
Igen, 2 szemelyes es konnyu.
De lehet, hogy mar felajanlottam.
De ha meg nem, akkor most megteszem.
Es lehozom en ha kell, mert nem nagy ugy.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Shadowolf

Quote from: FeldinDamnatus! Akkor most hánykor és hol van a tali és melyik állomáson és azon belül hol?????
Hálózsákot mindenképp viszek.

Ha jól értelmeztem a korábbi postokat akkor: július 23.-a 13:15 Déli pu.
Találka gondolom vagy a pénztárnál egy kicsivel indulás elött, vagy magánál a vonatnál.

kisvirag

én inkább a vonat elõtt a peronon dolgot tudnám ajánlani, márt csak azért, mert nekem nem kell a pénztárhoz mennem, és nem is áll szándékomban, hogy odakeveredjek. a jegyem elvégre már meglesz. :)

de különben igen

13:15 elõtt mondjuk 10 perccel... na jó, legyen inkább 5, ha rosszul kapom el a metrót... a Déliben, a Székesfehérvári vonat elõtt.

bár addig még ugyis lesz nyilatkozva, de engem könnyü lesz felismerni: kicsi leszek, nagy hátizsákkal, kék kalapban ;>
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Xaga

Quote from: FeldinMiért vigyünk új alapkönyvet ha a régi szerint játszunk?

Mert:
- Nagyon jól le van benne írva a világ vallások stb. ha kell
- esetleg ki lehetne próbálni

Más szerepjátékot hoz vki én vevõ vagyok az új dolgokra.

Rúna magazin van vkinek???

Xaga

Ja igen még valami: ez egy tipikus vidékitõl hangzó kérdés lesz: Hogyan lehet eljutni Nyugatitól Déliig??? (le se tagadhatnám hogy nem Pesti vagyok :D)