Nyári "anime tábor"

Started by ignus, 2004-03-31, 00:01:34

Previous topic - Next topic

Hol legyen a nyári tábor?

Balaton
24 (49%)
Velencei-tó
25 (51%)

Total Members Voted: 49

Shadowolf

#630
Quote from: XagaJa igen még valami: ez egy tipikus vidékitõl hangzó kérdés lesz: Hogyan lehet eljutni Nyugatitól Déliig??? (le se tagadhatnám hogy nem Pesti vagyok :D)

Lásd kivel van dolgod :p : felpattansz a 4-6 villamosra a Nyugatinál és elmész vele az Oktogonra (vagy akár el is gyalogolhatsz oda ha az jobb :D). Felszállsz a földalattira és elmész vele a Deák térre ahol átszállsz a 2-es metróra aminek a végállomása a Déli pu.

Alternatív mód: felszállsz a 4-6 villamosra és elmész vele a Moszkva térig. Ott felszállhatsz vagy a 2-es metróra, vagy a 18-as/ 59-es/ 61-es villamosra. Bármelyikkel mehetsz, mivel csak 1 megálló mindegyikkel. :) (a 18-asnál csak arra ügyelj hogy a jó irányba szálljál fel rá :p)

.Attila

Quote from: XagaJa igen még valami: ez egy tipikus vidékitõl hangzó kérdés lesz: Hogyan lehet eljutni Nyugatitól Déliig??? (le se tagadhatnám hogy nem Pesti vagyok :D)
Felszállsz a 4-6-os villamosra, elmész vele a Moszkva térig (végállomás). Ott felszállsz az 59-es vagy 61-villamosra, és egy vagy kettõ megálló, a Déli pu.-t csak észreveszed ;)
Az 59-es, 61-es megállója, ha háttal állsz a metróállomás be/kijáratának, akkor balra van.

Moha

Quote from: XagaJa igen még valami: ez egy tipikus vidékitõl hangzó kérdés lesz: Hogyan lehet eljutni Nyugatitól Déliig??? (le se tagadhatnám hogy nem Pesti vagyok :D)
Én szintén nem vagyok pesti (230 km-re vagyok tõle :p ), de a Nyugatitól a Déliig legegyszerûbben 2 metróval tudsz menni: Nyugatinál felszállsz a kék metróra, elmégy a Deák Térig, ott átszállsz a piros metróra és annak a végállomása a Déli.

.Attila

Quote from: ShadowolfLásd kivel van dolgod :p : felpattansz a 4-6 villamosra a Nyugatinál és elmész vele az Oktogonra (vagy akár el is gyalogolhatsz oda ha az jobb :D). Felszállsz a földalattira és elmész vele a Deák térre ahol átszállsz a 2-es metróra aminek a végállomása a Déli pu.

Alternatív mód: felszállsz a 4-6 villamosra és elmész vele a Moszkva térig. Ott felszállhatsz vagy a 2-es metróra, vagy a 18-as/ 59-es/ 61-es villamosra. Bármelyikkel mehetsz, mivel csak 1 megálló mindegyikkel. :)
2-es metró manapság zavaros, mert átépítés alatt áll, és nem mindenhol jár, helyette pótlóbuszok járnak.

edit: minen menjen el az Oktogonra, amikor a Nyugatinál ott a 3-as metró? ;)

Shadowolf

Quote from: Trivi2-es metró manapság zavaros, mert átépítés alatt áll, és nem mindenhol jár, helyette pótlóbuszok járnak.

Az meglehet viszont a Deák térröl akkor is probléma nélkül elviszi a Déli pu-ra. (pár nappal ezelött így mentem)

Quoteedit: minen menjen el az Oktogonra, amikor a Nyugatinál ott a 3-as metró? ;)

Hogy szívjon egy kis "friss" városi levegöt. :p :D

noriko

Damnatus: értettem! akkor te rendben vagy. majd átszámolom a dolgokat :)

Örülök hogy vannak háózsákos jelentkezõk!

Ismét pénzes kérdés: Ki az aki kettõre (vagy e körül) jön Velencére és hoz pénzt? Mert szobaátvétel elõtt kell fizetni gondolom, és jó lenne tudni akkorra ki tud már!

És akkor itt van még a kaja ügy. Egyéni megoldások vagy valami kollektív is lesz?
"I wish I could, but I don't want to."

Moha

Én nem garantálom, de megpróbálok odaérni 2-re. Azért eléggé messze lakom, és hosszú lesz az út.

Xaga

Quote from: norikoIsmét pénzes kérdés: Ki az aki kettõre (vagy e körül) jön Velencére és hoz pénzt? Mert szobaátvétel elõtt kell fizetni gondolom, és jó lenne tudni akkorra ki tud már!

Ha mi a 13:15-õs vonattel elmegyünk akkor 14:06-ra leszünk Velencén Rászámolunk még 1 10 perces gyalogutat beleszámítva hogy 2x eltévedünk szerintem negyedre ott leszünk a szállásnál.

Sephiroth

Szóval ha minden jól megy, Tiaro, Nephilim és én péntek reggeltõl ráérünk. Mondjuk 9.00-tól. Legalábis remélem.

A legújabb M.Ó.K.U.S.-t kölcsön tudnám kérni, de mint mondtam már életút orientált, és egy hétvége alatt ez nem igazán megoldható.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Xaga

Quote from: SephirothA legújabb M.Ó.K.U.S.-t kölcsön tudnám kérni, de mint mondtam már életút orientált, és egy hétvége alatt ez nem igazán megoldható.

Akkor nem. Rúna magazinja senkinek sincs?

Tiaro

Quote from: SephirothSzóval ha minden jól megy, Tiaro, Nephilim és én péntek reggeltõl ráérünk. Mondjuk 9.00-tól. Legalábis remélem.

Ámen.
Amúgy meg az új M* télleg nagyon durva összetettség terén => lesznek olyanok is, ha jól tudom, akiknek teljesen új dolog az RPG, nem kéne szegényeknek elvenni a kedvét vele.  :rolleyes:
Én a régi jó AF-MF rendszerre szavazok, ET+MT formában.
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

kisvirag

én mint gyakorlott nyugati-déli átutazó, mondom, én magam is igy fogok tenni, hogy a metróval menj
a legegyszerûbb, legtisztább, és talán a leggyorsabb is.
nem szeretek felmenni a felszinre... ;>

nameghogy. nekiáltam karit generálni... nem égyszerû halljátok. ja jut eszembe, könyvet majd én is viszek, annyi van vele: még 1993as kiadás, második kiadás :) szóóóval jó régi. de gondolom a lényeg ugyanaz benne. :)
és csatlakozom az elõttem szólóhoz. negyed háromra bizti ott leszünk, és én azonnal ahgyan megpillantalak, noriko, át tudom adni a pénzt (azért elõbb köszönök meg bemutatkozok, ugye  :hopp: )

kaja: ajánlom, hogy a vacsora legyen valami kollektiv, mondjuk paprikáskumpri, vagy szalonnasütés, vagy valami hasonló, míg a többit mindenki oldja meg maga.
paradicsomot biztos tudok vinni, nõvéreméknek annyi van mint a szemét, és nem tudnak vele mit kezdeni.
a hagymát nem mondom 100%ra, mert nem tudom hogy állnak vele.
hirtelen felindulásbol egyelõre ennyit tudok felajánlani.

ja: déliben találkozóknak: most néztem meg a dolgokat: én délre érek a nyugatiba, és legkésõbb fél egyre vagyok a déliben.
ergo, az a 10-5perc ilyen sszempontbol több... na ez most nagyon értelemes volt, remélem a lényeget fogtátok ;>
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

.Attila

Paradicsom jöhet minden mennyiségben :)

Xaga

Még 1 keresztkérdés: Menyi idõ alatt lehet Nyugatiból átmenni Délibe mert ettõl függ hogy nagyon korán érkezek vagy elkések :)

Shadowolf

Quote from: XagaMég 1 keresztkérdés: Menyi idõ alatt lehet Nyugatiból átmenni Délibe mert ettõl függ hogy nagyon korán érkezek vagy elkések :)

Ha a metró jól jön, akkor max negyed óra alatt ott leszel. :)

Xaga

Quote from: ShadowolfHa a metró jól jön, akkor max negyed óra alatt ott leszel. :)

Szuper akkor van még idõm megebédelni :)

Amúgy vki hoz mp3 lejátszót hangfallal?? (nem olyanokat amik a koncerteken vannak hanem vannak egész kicsik is:)) Mert akko írok ki 1-2 mp3 cd-t

.Attila

Quote from: XagaSzuper akkor van még idõm megebédelni :)

Amúgy vki hoz mp3 lejátszót hangfallal?? (nem olyanokat amik a koncerteken vannak hanem vannak egész kicsik is:)) Mert akko írok ki 1-2 mp3 cd-t
Én hozom valszeg a gépemet. Hangfal akkor is kéne, mert az én hangszóróim 5 W-osak. Ha vonatra kell, akkor passz, én kocsival megyek Cobra-val.

Damnatus

Hali!

Én kb háromnegyed egy körül érkezem a Dlibe. Akkor ott találkozunk Feldinnel, Xagával, és kisvirággal, a 13.15-ös székesfehérvárra induló vonat elõtt a peronon Velencéig vett jeggyel. Igaz?

És akkor mit kéne hozni? mármint közös cuccot?

Damnatus

Hali!

Változott a dolog, elvileg beférek Cobrához, amiért elõre is kösz. Egy 3 (akár 4) személyes sátrat is hozok, mert onnan megyek Mûvészetek Völgyébe. Elvileg én bent aludnék, de a sátrat oda tudom adni. Úgyhogy, ha valaki hoz sátrat, de nem akar, az enyémmel "kiválthatja". Kell akkor vkinek a sátor?

Ja és Feldin se jön akkor, úgyhogy akkor csak kisvirag és Xaga megy közös vonattal, 13.15-össel, Székesfehérvár felé a peronnál találkozva, kisvirag fején kék kalappal.

Stimmel ugye?

noriko

Na ezennel én is lelépek netközelbõl. megyek efottra, onnan megyek Velencére. Ott találkozunk! Remélem mindenki tud minden lényegeset! (Hozzátok a pénzt!)

see u soon
"I wish I could, but I don't want to."

Damnatus

Hali!

Ok, noriko, jó szórakozást. És akkor Velencén találkozunk!

Komplikato

Kellemest nyaralást mindenkinek, akár az Anime táborba megy, akár máshova. :jee:
"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

Damnatus

Hali!

Kellemes nyarat neked is :)!

Xaga

Akkor felteszem a nagy kérdést: ki jön vonattal????

Sephiroth

Quote from: XagaAkkor felteszem a nagy kérdést: ki jön vonattal????

Fentebi postomban említett három személy. És szerintem azzal a vonattal amivel ti is.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Kvikveg

En is ugyanazzal a vonattal jovok.
Haromnegyed1kor ott leszek en is. Varjatok majd meg. Koszi.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Feldin

Mint ahogy Damnatus írta kocsizom.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Xaga

Quote from: FeldinMint ahogy Damnatus írta kocsizom.

Remélem kidurran a vonat kereke :bsd: :D

.Attila

Mi lesz focilabda ügyben?
Nekem van, de nem tudom felfújni...

Kvikveg

Sziasztok! Rossz hirem van: 100 evben 1x vagyok beteg, de azt sikerult mostanra idozitenem. Valoszinuleg nem tudok jonni.  :beken:  :bruhuhu:   :grrr:   :mad:
Azert probalok kikeveredni belole minel elobb, hatha par napot meg lent tudok tolteni, de sajna nem valoszinu.
Hoztam volna 2szemelyes satrat, ha azt beszamoltatok, akkor gondoskodni kell 1 masikrol.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.