Melyik animet láttad legutóbb? Hogy tetszett? - Archive #1 - 2004-05 - 2006-03

Started by Moloko, 2004-05-15, 22:21:16

Previous topic - Next topic

Ramiz

Quote from: katzAz animét ilyen szempontból egy kicsit elcseszték. Gyakorlatilag a mangának csak egy töredékét dolgozták fel, és ami ott teljesen logikus, az itt néha értelmetlen vagy ködös. Ha sok idõd van olvasd el a mangát és akkor nem 9/10 lesz, hanem 20/10.
Ha az anime 9, akkor a manga 120. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

ReLax18

Quote from: katzAz animét ilyen szempontból egy kicsit elcseszték. Gyakorlatilag a mangának csak egy töredékét dolgozták fel, és ami ott teljesen logikus, az itt néha értelmetlen vagy ködös. Ha sok idõd van olvasd el a mangát és akkor nem 9/10 lesz, hanem 20/10.

Ja tudom, hogy csak a töredékét dolgozták fel, de akkorse kéne így elrontani a befejezést (bár annyira nem cseszték el :) ). Ha nem is teljes, de akkoris próbáljon kapcsolódni az elsõ epizódhoz valamilyen szinten.
A mangát...hát nem tudom. Valszeg elolvasnám, mert érdekel mi a franc van. A mangát ugye befejezték rendesen? :)
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

katz

Quote from: ReLax18A mangát ugye befejezték rendesen? :)
A manga most tart a 29. chapter (256. rész) környékén és még messze nincs vége, csak sajna elég lassan csordogál  :bruhuhu:
Az anime a kb a 13. chapterig dolgozta fel a történet 70-80%-át. Lassan beleférne egy második Anime seson is.

ReLax18

Quote from: katzA manga most tart a 29. chapter (256. rész) környékén és még messze nincs vége, csak sajna elég lassan csordogál  :bruhuhu:
Az anime a kb a 13. chapterig dolgozta fel a történet 70-80%-át. Lassan beleférne egy második Anime seson is.

29. chapter?!?! 256. rész?! :eeek:  :eeek: Azigen! Sokat kéne olvasnom :D
Kár, hogy még nincs befejezve. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lenne ennek a történetnek a vége...
Viszont egyetértek abban, hogy jöhetne egy 2. szezon belõle:D
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

katz

Quote from: ReLax1829. chapter?!?! 256. rész?! :eeek:  :eeek: Azigen! Sokat kéne olvasnom :D
kb 2 aktiv hét alatt el lehet olvasni az eddig megjelenteket...
Quote from: ReLax18Kár, hogy még nincs befejezve. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lenne ennek a történetnek a vége...
Arra én is, de eddig is jó sok minden történt benne.

roderick

Quote from: ReLax1829. chapter?!?! 256. rész?! :eeek:  :eeek: Azigen! Sokat kéne olvasnom :D
Kár, hogy még nincs befejezve. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lenne ennek a történetnek a vége...
Viszont egyetértek abban, hogy jöhetne egy 2. szezon belõle:D

Mondjuk nem egy Ghost in the Shell, uh. *olyan* sokat nem kell olvasni, hisz  oldalakon ketresztül átívelö hentelésböl jósok van benne... :)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

katz

Quote from: roderickMondjuk nem egy Ghost in the Shell, uh. *olyan* sokat nem kell olvasni, hisz  oldalakon ketresztül átívelö hentelésböl jósok van benne... :)
Szerencsére, de lassan elég lessz az Off-ból...

Rin

Tegnapelõtt befejeztem a Chobits-t ma pedig a Midori no Hibi-t:

A Chobits kellemes volt, alapve tetszett, bár Chii-vel nem igazán tudtam mit kezdeni, egyszer aranyos volt, máskor meg halálra idegesített, de azért összeségében jó


A Midori no Hibi viszont nagyon bejött!!! Sokat nevettem, vicces, aranyos anime (tudom ezt már jópáran írták) és nagyon rövid is:( !!!!!!  :jee:  :jee:  :jee:

zolan43

Úgy gondolom, ez a rész elõrelépésnek számít Chidori-Sagara kapcsolatában...

.Attila

Quote from: zolan43Úgy gondolom, ez a rész elõrelépésnek számít Chidori-Sagara kapcsolatában...
Bakakozou még nem dolgozta fel :(

Fazék

Quote from: zolan43Úgy gondolom, ez a rész elõrelépésnek számít Chidori-Sagara kapcsolatában...
én is így gondolom. sõt rettentõen hálás vagyok a készítõknek  :jee:
de a vége elkeserítõ, nem tehetik ezt vele!!  :bruhuhu: majd megoldják :)

death_scythe

Quote from: zolan43Úgy gondolom, ez a rész elõrelépésnek számít Chidori-Sagara kapcsolatában...

Ki fordítja az FMP Sencond Raid-t(azaz melyik csapattól lehet letölteni?)
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Project_2501

Quote from: death_scytheKi fordítja az FMP Sencond Raid-t(azaz melyik csapattól lehet letölteni?)
Szerintem a BakaKozou fansubs oldal jó kiindulási pont lehet  :)
"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

Pirula

Quote from: zolan43Úgy gondolom, ez a rész elõrelépésnek számít Chidori-Sagara kapcsolatában...
Mióta megy egyáltalán ez a sorozat? :eek:

.Attila

Quote from: PirulaMióta megy egyáltalán ez a sorozat? :eek:
6. rész jött ki a múlt héten, úgyhogy 6 hete.
A 6. részrõl: végre vmi elõrelépés :)

Pirula

Quote from: Bonci6. rész jött ki a múlt héten, úgyhogy 6 hete.
A 6. részrõl: végre vmi elõrelépés :)
Friss hús.  :gevumezs: Állok is neki sebtiben.

Ramiz

Quote from: PirulaFriss hús.  :gevumezs: Állok is neki sebtiben.
Még korai. Majd ha kész. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Darkstar

KGNE folyamatban van, eddig nagyon tetszik. :)  :jee:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Pirula

Na! NA! Jól van, ez már haladás. :)
SPOILER: Hajvágós összemelegedés egyszerûen klasszikus, igaz én szívem szerint teljesen kibontottam volna a témát az alkotók helyében, annyira természetesen adta magát. Talán a legbensõségesebb jelenet volt amit eddig animében láttam.

Alkyra

Szerintem Sonicot senkinek sem kell bemutatnom.
Kék sündisznó aki több mint 900km/h tud futni-ahhoz képest, hogy ez fizikai képtelenség egy élõlény számára, de ettõl most eltekintek-.
Az mese(mert ez nem nevezhetõ animenek) a szokásos dolgokból áll.
Világotmenteni, cool lenni, káosz ékkõt gyûjteni, legyõzni a hivatalos fõelit. :)
Rengeteg copy van benne(SuperSonic=SS Goku) s a karik is a Nagy klisék c. könybõl vannak kimásolva.

Személyszerint én csak egy kari miatt néztem meg(Shadow), de õt nagyon késõn kezdték el szerepeltetni s pár episod után meg is ölték(szétporladt a teste a túlzott káosz ékkõ csapolástól.nos igen,ismeritek a mondást: sokat akar a szarka...)
A zenék egész türhetõek, nekem még be is jött pár közölük.
Az elsõ intro s a második outro az mind kép s zeneügyelieg nagyon bejött. :jee:
A grafika egyb. egész szép, bár érdekes, hogy a sünnek-s a többi karinak- miért nincsen más árnyalata...

Egy délutáni kikapcsolódásra-vagy megnyugtatásra- két -pl.-CB vagy NGE között egész jól jönn, de számítsatok nagy durranásra.(legalább emeli benned az érzést, hogy a -pl.-CB s az NGE fényévekkel jobb :) )

Végsõ értékelés: 5.5 pont

Relunx

Én még régebben néztem meg! Egész jó kis anyag. Felidézte bennem azokat régi szép idõket, mikor még Sega Megadrive-al nyomtam a Sonic 1,2,3 és Knuckles-t...DE jó is volt az! :D Én viszont Knuckles miatt néztem meg.

Relunx

ArchElf

Quote from: Project_2501Szerintem a BakaKozou fansubs oldal jó kiindulási pont lehet  :)
Jaja, én meg a tesóm fordítanánk... már ha munka mellett lenne idõm, de azért rá lehet számítani. Kitartás, jövõ héten újra vissza az anime kerékvágásba...
Ja és az AnimeStars-on kint van az elsõ rész. Lehet fikázni, bírom a kritikát.
:jee:
AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Darkstar

#3712
Befejeztem. :) Nem vagyok valami nagy drámarajongó, de ez nagyon jó volt. Bár a végén sajnáltam Haruka-t, nehéz lehetett búcsút mondania a srácnak.
9,5/10 :jee:
Kérdés: A special-ban miért van homokosnak beállítva a fiúk? Vagy pont ez a lényeg, csak nekem nem esett le?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Moha

Quote from: DarkstarBefejeztem. :) Nem vagyok valami nagy drámarajongó, de ez nagyon jó volt. Bár a végén sajnáltam Haruka-t, nehéz lehetett búcsút mondania a srácnak.
Örülök, hogy tetszett. Nekem is hasonló gondolatom volt a végén. :)
QuoteKérdés:
Azt a special részt csak az Onigiri csinálta. Magyarán, fogtak részeket a sorozatból, összevágták és írtak hozzá egy "parody" fansub-ot. Az már más kérdés, hogy talán nem kellett volna... :rolleyes:
Egyszóval: az az extra rész nem tartozik a sorozathoz, csak egy fanfic, amit a subbercsapat dobott össze.

Necrid^

Quote from: DarkstarBefejeztem. :) Nem vagyok valami nagy drámarajongó, de ez nagyon jó volt. Bár a végén sajnáltam Haruka-t, nehéz lehetett búcsút mondania a srácnak.
9,5/10 :jee:
Kérdés: A special-ban miért van homokosnak beállítva a fiúk? Vagy pont ez a lényeg, csak nekem nem esett le?
Eddig két szer láttam.. egyszerüen fantasztikus egy drámai anime. naon fogot meg. lehet érezni a feszültséget.:)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

Quote from: MohaAzt a special részt csak az Onigiri csinálta. Magyarán, fogtak részeket a sorozatból, összevágták és írtak hozzá egy "parody" fansub-ot. Az már más kérdés, hogy talán nem kellett volna... :rolleyes:
Egyszóval: az az extra rész nem tartozik a sorozathoz, csak egy fanfic, amit a subbercsapat dobott össze.

Igen, azon csodálkoztam is, hogy csak úgy össze van ollózva. Amíg nem láttam, azt hittem, hogy lesz benne valami új, folytatás vagy akármi, de nem. :( Mind1, maga a sorozat remek. :jee:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Relunx

Elkezdtem nézni. Már a 17.dik részig láttam. Egész jó. Van benne misztikum és kaland. Nekem tetszett. Bár lehetne benne több akció jelenet.

Relunx

zolan43

... mocsok kukkoló ügynök ...

SaiyaGin

Quote from: zolan43... mocsok kukkoló ügynök ...

Nálam se vált kedvenc szereplõvé.  :b+:  :linsux:  :hogyaza:
Viszont az tetszett, hogy a Twincest Pair ezúttal nem irtott ki egy újabb hadosztályt.

.Attila

Melyik változatot nézitek? Bakakozou még nem hozta ki a 7. részt :(