Melyik animet láttad legutóbb? Hogy tetszett? - Archive #1 - 2004-05 - 2006-03

Started by Moloko, 2004-05-15, 22:21:16

Previous topic - Next topic

Darkstar

A leírás alapján engem is érdekel, de csak a raw-ot találtam meg, abból meg nem sokat értenék. Az 1. részhez találtam torrentet, de az meg kevesebb, mint 1kb/s-mal jön. :( Te honnan töltöd?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kikuchiyo

Torrentrõl töltöttem én is.
Még a megjelenés után közvetlenül is lassú.

Tavaly decemberben kezdte el vki, aztán 4 rész után abbahagyta, és idén *tries  to check anidb* kb. áprilistól folytatja az a csapat (digitalpanic), amit említettem. Egy hete jött ki a 8. rész, és a honlapjuk szerint "don't expect the next episode until at least early September".

Ez van. :(

Megpróbálnám feltölteni, ha tudnék feltölteni.
Failure is the default option

Project_2501

Üdv Mindenkinek !

Ha jól láttam az eddigi néhány :) oldalon még nem tettek említést errõl, a még valóban friss, 2005-ös sorozatról.
A történet valahol egy messzi-messzi galaxisban ;) játszódik, a beszédes nevû "Endless Illusions" bolygó utópisztikus világában, ahol a Western diszletek keverednek a legmodernebb robottechnológiával. A fõszereplõ Van olyan karakter, mintha Vampire Hunter D ruháját és kardját odaadták volna a Cowboy Bebop-os Spike Spiegel-nek, hogy menjen nyugatra egy kicsit, cowboy-osdit játszani :D Tehát akrobatikus harcjelenetek és fegyverbárbajok garantálva :jee:
A történet kezdetén Van a sivatagot járja, hogy megtalálja menyasszonya gyilkosát. Útja során egy kisvárosba vetõdik, ahol megmenti egy fiatal lány életét, aki ezután csatlakozik hozzá. Wendy ugyanis elveszett bátyját szeretné megtalálni, akitõl egyetlen emléke a fiú  revolvere...

Akinek sikerült felkeltenem az érdeklõdését, az például innen: Gun X Sword Ep. 01 torrent megszerezheti tesztelés céljára az elsõ epizódot.

Bye !
"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

.Attila

Tehát ha jól értem: D Spyke-ként Vash világában? Ööö... csöppet sem tûnik így orbitális koppintásnak :rolleyes:

sirtomi

Quote from: BonciTehát ha jól értem: D Spyke-ként Vash világában? Ööö... csöppet sem tûnik így orbitális koppintásnak :rolleyes:
Pont ez ugrott be nekem is!
A Van név olvasása után meg aztán pláne, fõleg hogy majdnem Vash-nek olvastam :D

Cobra

De a Van név hallatán lehet lesz egy kis Escaflowne-os beütés is benne :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

sirtomi

Quote from: CobraDe a Van név hallatán lehet lesz egy kis Escaflowne-os beütés is benne :D
Azt még nem láttam, csak tervezem.

.Attila

Quote from: White SeeDhmm, ezek szerint van egy másik történet is ahol az orca meg a barátai szerepelnek meg az a karkötõs kissrác?
:rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:
Néhányszor már átrágtuk a témát korábban.
A történetnek messze nincs vége. PS2-es játék formájában folytatódik, ill. a játékkal párhuzamosan meg a .hack//LIMINALITY, ami a valós világ történéseit mutatja. Majd ezek véget érnek, és rá 4 évvel játszódik a .hack//DUSK (vagy .hack//Legend of the Twilight Bracelet).

A fõhõs viselkedésérõl: ha vkit szép lassan, folyamatosan befolyásolnak (agymosás), akkor bizony néha azt se tudja, hol van igazából ;)

Raggie

White Seed: végre az elsõ ember, aki nem úgy kezdte a sorozat ismertetését, hogy "eez egy mekkora unalmas sz*r!". Szerintem sem az, sõt én még a harcot sem keveslem, mivel belerakhattak volna még egy két dungeon-os részt, deinkább a történetre, a karaktereken belül történõ eseményekre koncentrál az anime! Sztem is korrekt sorozat, csak az lohasztott le kicsit, mikor Bonci nekem is említette, hogy az egész csak egy nagy reklám a PS2-es játékhoz. :(
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: kikuchiyoEgy méltatlanul hanyagolt sorozatra szeretném felhívni (ismét) a figyelmet. (...)
Szólj, ha megvan az egész rendes felirattal. :)

Gun X Sword: egy nagy nyúlás az egész, ami esetleg még lehet jó is, ha tesznek bele valami egyénit. Sztori alapján nem... Azért lehet, hogy kipróbálom.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: Raggie GordonSztem is korrekt sorozat, csak az lohasztott le kicsit, mikor Bonci nekem is említette, hogy az egész csak egy nagy reklám a PS2-es játékhoz. :(
Ezt azért nem mondtam. A .hack//SIGN bizonyos szempontból egy teljes történet, de ha az egész világot meg akarod ismerni, akkor kell a játék + a DUSK.

Alkyra

Egy kérdés: Mostanában kezdték el vetíteni a Shuffle címû sorozatot s mivel nagyon szép grafja van ezért leszedtem hozzá az ARTbookot...nos az artbook
az meg tele van hentaii képekkel s csak néztem, hogy mi van.

Azt tudom, hogy a Shuffle egy játék alapján készült...de az a játék egy hentai game volt?????

Darkstar

Alvással együtt 13 óra alatt végignéztem a Green green-t. Az ecchi szintje tényleg magas (a 13. részben pedig már közelít a Futari Ecchi-hez), de jól ülnek benne a poénok. Nekem tetszett. :) :jee:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Raggie

Quote from: BonciEzt azért nem mondtam. A .hack//SIGN bizonyos szempontból egy teljes történet, de ha az egész világot meg akarod ismerni, akkor kell a játék + a DUSK.
Hát ezt mondom! Egy sorozat az állja meg a helyét magában is! Ez meg nemigazán felel meg ennek. Szvsz. Nna mindegy, ez csak egy új reklámfogás, de nekem akkor is unszimpatikus!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Necrid^

Quote from: DarkstarAlvással együtt 13 óra alatt végignéztem a Green green-t. Az ecchi szintje tényleg magas (a 13. részben pedig már közelít a Futari Ecchi-hez), de jól ülnek benne a poénok. Nekem tetszett. :) :jee:
Azzal egyet értek én tegnap néztem a 13 rész + az OVA de vhogy az ovat nem értettem..
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Moha

Quote from: NecridAzzal egyet értek én tegnap néztem a 13 rész + az OVA de vhogy az ovat nem értettem..
Két OVA is van hozzá. Történetben igazából egyik sem kapcsolódik a sorozathoz. A második OVA (Erolutions) meg már hentai.
Szerintem egyik OVA sem túl nagy szám, de a TV sorozat az király! :kiraly:

Darkstar

Quote from: MohaKét OVA is van hozzá. Történetben igazából egyik sem kapcsolódik a sorozathoz. A második OVA (Erolutions) meg már hentai.
Szerintem egyik OVA sem túl nagy szám, de a TV sorozat az király! :kiraly:

Akkor a szerveren az az OVA 13. részként fut. :) Az Erolutions stimmel.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

.Attila

Quote from: MohaKét OVA is van hozzá. Történetben igazából egyik sem kapcsolódik a sorozathoz. A második OVA (Erolutions) meg már hentai.
Szerintem egyik OVA sem túl nagy szám, de a TV sorozat az király! :kiraly:
Erolutions kapcsolódik a sorozathoz, annak a folytatása.
A másik OVA pedig egy alternatív történet, ha jól tudom, elõbb jött ki, mint a sorozat, és csak ízelítõnek szánták.

Darkstar

Quote from: BonciErolutions kapcsolódik a sorozathoz, annak a folytatása.

Az az érdekes, hogy az Erolutions végén ki van írva, hogy a sorozat 2003 Szeptemberben fog kezdõdni. Ezek szerint elõbb adták le? És a Green greent egy játék alapján készítették?  :eeek:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

Quote from: DarkstarAz az érdekes, hogy az Erolutions végén ki van írva, hogy a sorozat 2003 Szeptemberben fog kezdõdni. Ezek szerint elõbb adták le? És a Green greent egy játék alapján készítették?  :eeek:
:wtf:
Akkor ezek szerint a 13 rész az egy folytatás + OVA..
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

.Attila

Jé, van egy 13. rész. Nemtom mi az. A 12 részt szedtem le anno dc-rõl és raktam fel ftp-re, az úgy egy viszonylag egész történet. Az Erolutions az biztos, hogy a sorozat "folytatása", valójában csak egy sima extra epizód.

Necrid^

Quote from: BonciJé, van egy 13. rész. Nemtom mi az. A 12 részt szedtem le anno dc-rõl és raktam fel ftp-re, az úgy egy viszonylag egész történet. Az Erolutions az biztos, hogy a sorozat "folytatása", valójában csak egy sima extra epizód.
Az egy OVA..animeDB-n 12 részt irnak. meg mondjuk elég durva jelenetek vannak a 13-ik részben :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

#3682
Quote from: BonciJé, van egy 13. rész. Nemtom mi az. A 12 részt szedtem le anno dc-rõl és raktam fel ftp-re, az úgy egy viszonylag egész történet. Az Erolutions az biztos, hogy a sorozat "folytatása", valójában csak egy sima extra epizód.

Ami az FTP-n 13. részként fut, az az Erolutions. Szerintem ugyanaz van d fent külön mappában is, csak nem avi, hanem mkv formátumban. Itt a címe.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

.Attila


ReLax18

Már vagy egy hete nézem a Dragon Ball Z-t, és "már" a 94. résznél tartunk (én és a tesóm). Persze magyar szinkronnal meg minden, hogy azért vicces is legyen a dolog. De tényleg, hogy tudtam ezt nézni, mikor Son Gohan minden megnyilvánulása az apjáról kb. ennyi volt: "Õ az én apukám!" vagy "A papa nagyon erõs." stb., meg ilyen marhaságok, amit a magyar szinkronnal elkövettek. De végre már Dermesztõ-nél tartunk (már vagy 20 rész óta harcolnak :rolleyes: ). Maga a sorozat ekkor nagyon vontatott volt, de majd lesz jobb is...ugye?
Nade a lényeg az, hogy DBZ rulez! :jee:
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Setike

ReLax18: Neked megvagyon a DB Magyar szinkronnal? Ha megkérnélek, nem írnád ki nekem DVD-re?*.*
Nagyon szeretnék egy kicsit nosztalgiázni!^____^

Én tegnap este néztem meg a True Love Story OVA-t.
Hát, mit ne mondjak, nem doptam hanyat magam tõle...^^"
Nagyon aranyos kis történet, meg romantikus is, de valamiért nem lopta be magát  akedvenceim közé.^^"

.Attila

Quote from: SetikeReLax18: Neked megvagyon a DB Magyar szinkronnal? Ha megkérnélek, nem írnád ki nekem DVD-re?*.*
Nagyon szeretnék egy kicsit nosztalgiázni!^____^
Setike, neked küldtem egy e-mailt, nem kaptad meg?

Relunx

Megnéztem az OVA2-õt is! Nagyon tetszett! aZ elsõ folytatása történetben. Az elsõ nekem jobban tetszett mind grafikailag mind történetileg. De az összhatás így is tetszett! Ajánlom mindenkinek! Kellemse órákat szerez minden "fantasy" rajongónak!

Relunx

ReLax18

Quote from: SetikeNeked megvagyon a DB Magyar szinkronnal? Ha megkérnélek, nem írnád ki nekem DVD-re?*.*

Eddig csak a DBZ van meg magyar szinkronnal, de majd kiírom DVD-re. A DB-t pedig nem biztos, hogy letöltöm, de majd meglátom.

De most mit láttam legutóbb:
Berserk: egy középkorban játszódó véres kalandja egy embernek. Ez az ember Gatts (vagy ahogy a feliratban írták...Guts :lame: ), akinek nincs életcélja, csak harcol a kardjával, ami mellesleg elég nagy. De gondolom ezt mindenki tudja, mert megnézte ezt a "klasszikust".
Eddig még nem volt olyan animém, ami ennyire hûen nyúlt a középkorhoz. Bár egy kicsit túloz, de az ármánykodások nagyon tetszettek. De ott voltak még a várostromok, a karakterek érzelmei egymás iránt, amik tetszettek. De persze Gatts a fõhõs, aki igazából nem érzi magát annak, mégis õ az, aki az emberek segítségére siet, meg minden. A legrosszabb az egészben, hogy a jutalma ezért valszeg (szerintem) Caska lenne...szeretik egymást, de tudjuk, hogy valami baj lesz (az elsõ rész miatt). A zene nagyon ott van.
Az egyetlen negatívum a befejezés. Azt hihetné az ember, hogy kapcsolódni fog az uccsó rész az elsõvel, de nem. Szinte félbehagyják. Csak annyi van, hogy Griffith meghágja Caskát, és Gatts-ot pedig lefogják, õ pedig üvölt. Ennyi, vége... Valahogy nekem ez nem jött be...
De ettõl eltekintve a Berserk az egyik legjobb anime, amit láttam. Értékelésem 9/10
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

katz

Quote from: ReLax18Valahogy nekem ez nem jött be...
De ettõl eltekintve a Berserk az egyik legjobb anime, amit láttam. Értékelésem 9/10
Az animét ilyen szempontból egy kicsit elcseszték. Gyakorlatilag a mangának csak egy töredékét dolgozták fel, és ami ott teljesen logikus, az itt néha értelmetlen vagy ködös. Ha sok idõd van olvasd el a mangát és akkor nem 9/10 lesz, hanem 20/10.