Melyik animet láttad legutóbb? Hogy tetszett? - Archive #1 - 2004-05 - 2006-03

Started by Moloko, 2004-05-15, 22:21:16

Previous topic - Next topic

sirtomi

Beszereztem én is az új FF filmet. Kiváncsi lettem, volt itt olyan aki szintén nem játszott a játékkal és tetszett neki, úgyhogy megnézem én is.

Rune

Quote from: akna3megnéztem az ff 7-et.nagyon bejött nekem... sokan azt mondják hogy a játék is marha jo de én csak 2 percre láttam kb azt is pár éve ps-en .nincs olyan akinek meglenne a pc-s változat?(emulátor no)?
Nekem megvan a pc-s változat. Igaz nem eredeti.
"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

Maron

Quote from: NecridIsmét egy Detective conan-os Movie. és Ahogy várható sok izgalmas jelenet. Sok Dráma (lehet érezni szókás szerint a sok Feszültség) ,Romance, akcio,sok poén.A tóbbi movie-ra nem lehet hasónlitani... a Zene nagyon jó volt. csak Kár hogy még nincs OST belóle :mad:.

Aljánlom mindenkinek.:jee:


Egyetértek  :jee: És ost van, NazoNoKami elvben kirippelte! Vagy talán már az Edogawaconan.com-on is fennt van (lehet újra regelni^^)

Cloud

#4083
Quote from: RuneNekem megvan a pc-s változat. Igaz nem eredeti.


:)
 :)
meg tudnánk valahogy egyezni hogy nekem is meglegyen?

ha igen akkor irj lécci mail-t:

akna1@freemail.hu

SaiyaGin

Quote from: MaronEgyetértek  :jee: És ost van, NazoNoKami elvben kirippelte! Vagy talán már az Edogawaconan.com-on is fennt van (lehet újra regelni^^)

Hétvégén EC.com-ról én is leszedtem a filmet, de még nem volt idõn megnézni :rolleyes:  Talán majd most hétvégén.  :)

Itachi

Quote from: White SeeDAC-hez még kiegészítés. Ha a végén az a dög bahamut akar lennei akkor megaszinten elszúrták és megabéna lett.

FMP SR 8, vagy amelyik a legfrisebb.
Hát, érdekes volt. Kissé. Fõleg mikor Tessa kioktatta Sagarat. Nade igaza volt. Csak kicsit túl sokat várt el szerintem:)
Mindenesetre a beharangozó szerint igen izgalmas lesz a következõ rész. Remélem mielõbb kijön:)
Márpedig sztem jó.A színe az ami miatt elõször nem ismertem rá.A többi pont olyan.A legjobban a FFX es Bahamut ra haonlít.
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Rounin


Necrid^

Quote from: MaronEgyetértek  :jee: És ost van, NazoNoKami elvben kirippelte! Vagy talán már az Edogawaconan.com-on is fennt van (lehet újra regelni^^)
:merci: már mindenhol kerestem. :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Quote from: L.MoleMeg aztán aki a kákán is csomót keres azt megeszik a mókusok (vagy valami ilyesmi no  :hehe: )
Látom nagy vagy hasonlatokban és metaforákban. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

L.Mole

Quote from: RamizLátom nagy vagy hasonlatokban és metaforákban. :D

Ez semmi! Fogok én még szavalni is, de akkor kõ-kövön nem marad :haha:

Lazzaret

Hali!

Most néztem végig a "Video Girl Ai"-t. Hát ilyen romantikus filmet sem látsz a TV-ben az biztos. Nekem nagyon tetszet. Maguk a karakterek jellemei, kinézetük nagyon el van találva. A zenéje tökéletes, az animáció is nagyon jó nem is gondolná az ember hogy '92-ben készült el. A story nagyon megható egyes részeknél,máshol pedig nagyon vicces tud lenni.Teljesen magával ragadott a történet ahogy rájön fõhösünk hogy valójában kit is szeret, akiért képes lenne mindenért.
Igaz a film vége kicsit homályos és képzeletünkre bizza hogy "Happy end"-el zárul-e a történet.
Összesités képen nekem nagyon tetszet rég láttam ilyen filmet amitöl ennyire meghatodtam volna, csak ajánlani tudom mindenkinek.


www.arkangyalok.uw.hu

Moha

Quote from: LazzaretHali!

Most néztem végig a "Video Girl Ai"-t. Hát ilyen romantikus filmet sem látsz a TV-ben az biztos. Nekem nagyon tetszet. Maguk a karakterek jellemei, kinézetük nagyon el van találva. A zenéje tökéletes, az animáció is nagyon jó nem is gondolná az ember hogy '92-ben készült el. A story nagyon megható egyes részeknél,máshol pedig nagyon vicces tud lenni.Teljesen magával ragadott a történet ahogy rájön fõhösünk hogy valójában kit is szeret, akiért képes lenne mindenért.
Igaz a film vége kicsit homályos és képzeletünkre bizza hogy "Happy end"-el zárul-e a történet.
Összesités képen nekem nagyon tetszet rég láttam ilyen filmet amitöl ennyire meghatodtam volna, csak ajánlani tudom mindenkinek.
Ha az anime ennyire tetszett (riszpekt!), akkor feltétlenül olvasd el a mangát is! Abban sokkal tovább megy a történet és szerintem hangulatban jobb, mint az anime. Ráadásul van egy csomó szereplõ, aki kimaradt az animébõl.

Relunx

Most kezdtem el nézni, és NAGYON TETSZIK! Feljött az ELSÕ helyre! (AMG és ROWL mellé)
Akciódus, romantikus anime! Vann benne harc, szerelem, konfligtus, és sokssok karakter (köztük a kawaii fõhõs csajszi)

Relunx

Mattanja

Quote from: LazzaretHali!

Most néztem végig a "Video Girl Ai"-t.
...
Nem elõször, és attól tartok, hogy nem is utoljára kell mondanom: az animét tilos megnézni, csak és kizárólag a mangát szabad olvasni - azt viszont minél elõbb kezdje el mindenki!
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Necrid^

#4094
Chidori komoly akcioban.és végre meg ismerhetunk Tessa tesvérével.izgalmas rész volt.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

Quote from: NecridChidori komoly akcioban.és végre meg ismerhetunk Tessa tesvérével.izgalmas rész volt.
De hisz még csak a RAW van kint, nem? Te megnézted azt? :eeek: Lelkes vagy! :D

Necrid^

#4096
Quote from: FazékDe hisz még csak a RAW van kint, nem? Te megnézted azt? :eeek: Lelkes vagy! :D
Nemtom meg várni a sub-t. muszálj megnézni:).
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Manu

Két okból néztem meg: 1. kellett valami leveztõ sci-fi anime itt a nagy FFVII felbuzdulásban 2. kóreai, nem pedig japán, ilyet pedig eddig nem láttam.
Úgy érzem, egy kicsit átmenet volt az animék és az amerikai rajzfilmek között. Mintha nem Disney, hanem az a másik rajzfilmgyártó cég kóreai tagozata rendezte volna. Na mindegy. Nem volt túl szórakoztató, bár néhol látványos volt, ami viszont most, az FFVII árnyékában nem ütött akkorát. Lett volna egy-két igazán jó, hangulatkeltõ kéosor, de azok sem jöttek át, úgy, mint a szereplõk jelleme, illetve a történet sodrása sem. Ez utóbbi egyébként alapjában véve nem volt valami eredeti. Egyszóval nem kötött le igazán, mindig azon kaptam magam, hogy valami mással foglalkozom.

SaiyaGin

Quote from: FazékDe hisz még csak a RAW van kint, nem? Te megnézted azt? :eeek: Lelkes vagy! :D
Nem csak õ olyan lelkes, hogy raw-t nézzen, de sajnos nekem elég lassan jön le.  :lame:

Necrid^

Quote from: SaiyaGinNem csak õ olyan lelkes, hogy raw-t nézzen, de sajnos nekem elég lassan jön le.  :lame:
Érdekes. nekem 280k/s jött. honnan töltöd?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Rounin

Quote from: ShiroiNem elõször, és attól tartok, hogy nem is utoljára kell mondanom: az animét tilos megnézni, csak és kizárólag a mangát szabad olvasni - azt viszont minél elõbb kezdje el mindenki!

Ühm.. miért tilos? Úgy értem az még világos, hogy a mangával kezdeni, de hogy az anime tabu legyen... o.o

ArchElf

Quote from: SaiyaGinNem csak õ olyan lelkes, hogy raw-t nézzen, de sajnos nekem elég lassan jön le.  :lame:
El vagyok átkozva... még csak a RAW jött ki... és a Bleach50-et sem sikerültt még HELL-éknek sem lefordítaniuk, pedig ilyenkorra azért már õk is kihozzák az elsõ változatot. Most mit fogok majd nézni holnap az egyetemen :(:(:(

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Mattanja

Quote from: RouninÜhm.. miért tilos? Úgy értem az még világos, hogy a mangával kezdeni, de hogy az anime tabu legyen... o.o
Ugyan nem olyan rossz, mint a Blame! esetében, de itt is csak valami szánalmas utánzata a mangának. Nem úgy mint a Berserkben, ahol önmagában is nem kicsit értékelhetõ az anime.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Csipike

Quote from: 'ArchElf[HUN']El vagyok átkozva... még csak a RAW jött ki... és a Bleach50-et sem sikerültt még HELL-éknek sem lefordítaniuk, pedig ilyenkorra azért már õk is kihozzák az elsõ változatot. Most mit fogok majd nézni holnap az egyetemen :(:(:(

AE

Ejnye, ejnye!
Ne mondd, hogy nincs mit nézned!
Nem biztos, hogy a pozitív hozzáállás minden problémádat megoldja, de elég embert bosszant ahhoz, hogy érdemes legyen kipróbálni.

Ramiz

Quote from: ManuÚgy érzem, egy kicsit átmenet volt az animék és az amerikai rajzfilmek között.
Anno én is ugyanezt éreztem/írtam. sZerintem egyenesen: nem is anime. ráadásul sablonos és szentimentális. És kiszámítható.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: ShiroiUgyan nem olyan rossz, mint a Blame! esetében, de itt is csak valami szánalmas utánzata a mangának. Nem úgy mint a Berserkben, ahol önmagában is nem kicsit értékelhetõ az anime.

Értem. Akkor szerencsés vagyok amiért másnál kezdtem el tölteni (az animehez nem lett volna helye) a mangát^^
Weeeeeeeee me :)

ArchElf

Quote from: CsipikeEjnye, ejnye!
Ne mondd, hogy nincs mit nézned!
Ja fordítanom kellene a 2-3-at, mi?;)
Esetleg a holnapi Mesterséges Intelligencia ZH-ra tanulni még?:(
Mindegy, megnéztem a RAW-ot és nem is olyan szörnyû a szövege... kb 3 perc volt benne, amit egyáltalán nem értettem... Hihetetlen, hogy amilyen kevés szöveg van benne majd másfél nap alatt még nem tudták lefordítani...
Amúgy nagyon jó rész volt. Szerintem az eddigiek csúcsa (persze, amit megértettem belõle).

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

ArchElf

Viszont a Naruto 152 egyszerûen szánalmas volt... Lapos, unalamas, szörnyû, mélypont...
:(
AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

SaiyaGin

Quote from: NecridÉrdekes. nekem 280k/s jött. honnan töltöd?

SaiyaMan, átlag 3-4 kb/s, de mostanában az ftp is elég lassú, úgyhogy feltételezem, hogy a netemmel nem stimmelhet valami. :rolleyes:
De éjjel leszedte, úgyhogy most megtekintem. :)

SaiyaGin

Ez a Leonard nem semmi alak. :jee: (Mindazonáltal nem szeretnék olyan lenni, mint õ. ;)) Tetszett ez a rész is, csak azt sajnáltam, hogy se Sousukééket se  Hongkongot nem mutatták. Most már nem csak a feliratos verziót várom, hanem a következõt új részt. :haha: