Melyik animet láttad legutóbb? Hogy tetszett? - Archive #1 - 2004-05 - 2006-03

Started by Moloko, 2004-05-15, 22:21:16

Previous topic - Next topic

Slayer_Ace

#4380
Csak, hogy ne legyek meggyanusítva :rolleyes: :
mit láttam ma: [LIME] Full Metal Panic Fomuffo elsõ részét
hogy tetszett: hmmm...az anime maga természetesen nagyon jó, de összehasonlítva az [a4e] rippjével...hát, én látok egy kis külömbséget,
a LIME-os kicsit világosabb a kelleténél, és mintha túl sok smoothen-t használtak volna (vagy blur-t?)
QuoteOriginally Posted by Darkstar
A [Lime] féle Fumoffu torrent még nem ért le, de 1-2 rész már kész, eddigi tapasztalat: az erõs színû (pl piros) tárgyak határa elmosódott, és rendkívül idegesítõen vibrál. Tud valaki erre valamilyen szûrõt?
és valóban, a vibrálás is egy komoly probléma...

Djinn

3x3 eyes

Érdekes és izgalmas a történet. Idõnknt kicsit azt éreztem, hogy jobban is kidolgozhatták volna (Biztos van manga, és ott ez is megvan. Tudom...).
Yakumo ugyan kicsit sokszor hal meg az én ízlésemnek, viszont ezt a dolgot rendkívül jól viseli.  :haha:
Szerintem simán elbírt volna folytatást a dolog, mert a vége (7 rész után) igencsak kérdéses maradt..
Ami igazán zavart az, hogy Yakumo szeme kb 3x látszik. Szó szeint nincs szeme. (két ív) Ugyan meg lehetett szokni a dolgot, de nekem sokkal jobban bejött volna ha láthatom a szemét.  :3x3:
Összeségében pozitívan értékelném, de nem került be a kedvenceim közé. :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

sirtomi

Quote from: KvikvegA szörcs nem talalja, ugyhogy ezekszerint nem irtam a Shingetsutan Tsukihimerol. Vampiros, ezt tudni kell rola. Es ennek ellenere irom, hogy nem jo. Valahogy olyan kuszan osszerakott az egesz. Jo is lehetne, mert alapvetoen jo a tortenet amit kitalaltak, de valahogy megsem jon ossze. Olyan kialakulatlan benyomast kelt az egesz.
Azt hiszem a rendezessel/scripttel toltak el a dolgok 99%at. A karaktereket meg alakithattak volna ->A szoke vampir pl igen nevetseges a rovid szoknya-pulover szereleseben, de ez csak egy (vizualis) dolog a sok kozul...<-, illetve tobbet kihozhattak volna beloluk.
Kar erte. Beke poraira. Del.
Én mintha írtam volna errõl az animerõl.
Nekem nagyon tetszett. Kicsit hosszabb lett volna, akkor tényleg jobb is lehetett volna, de szerintem így sem volt rossz.
Nekem bejött a kuszasága, meg az hogy azért a végén összeálltak a dolgok, legalábbis nekem. Mondjuk ez egy játékból készült anime, lehet hogy azért lett ilyen.

Squito

Tegnap néztem meg a Witch Hunter Robin utolsó részét is. Hát írtó jól sikerült. Bár a befejezés nem lett az igazi (bár ezt már kezdem megszokni), de sorozat maga nagyonjó. Asszem még megnézem párszor! :haha:

Rounin

Quote from: Djinn3x3 eyes[...]
Összeségében pozitívan értékelném, de nem került be a kedvenceim közé. :)

Mivel elõször ezt láttam úgy, hogy tudtam is, mi az az anime, nekem igen^^
Amúgy valóban van manga, tessék elolvasni, sok elvarratlan szálat.. elvarr :haha:

Rounin

Quote from: Djinn3x3 eyes[...]
Összeségében pozitívan értékelném, de nem került be a kedvenceim közé. :)

Mivel elõször ezt láttam úgy, hogy tudtam is, mi az az anime, nekem igen^^
Amúgy valóban van manga, tessék elolvasni, sok elvarratlan szálat.. elvarr :haha:

Quote from: KvikvegOhm. Figyelmebe ajanlanam mindenkinek a topic elso postjat. Meg mielott elmegyunk az egysoros hozzaszolasok, "milyen resz jott ma ki" es hasonlo temak fele nagyon.
Ha en vagyok ma tulerzekeny akkor bocsi.
Koszi! :rolleyes:

A topic valódi! elsõ postja :hehe:

Kvikveg

Quote from: sirtomi...Mondjuk ez egy játékból készült anime, lehet hogy azért lett ilyen.
Igen, igy erthetobb a dolog.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Maron

Egyszóval: PIHENT XD Aki ismeri a mangát (CLAMP), az tudja mirõl beszélek. Aki nem: Miyuki egy "átlagos" diáklány, akinek az iskola a legnagyobb gondja.Ám egy nap, mikor iskolába rohan, elmegy mellette egy gördeszkázó Playboy-nyuszi, és beleesik egy fekete lyukba... :D Nem volt rossz, kikapcsolódásnak nagyon is megfelel :)

Manu

Quote from: MaronEgyszóval: PIHENT XD Aki ismeri a mangát (CLAMP), az tudja mirõl beszélek. Aki nem: Miyuki egy "átlagos" diáklány, akinek az iskola a legnagyobb gondja.Ám egy nap, mikor iskolába rohan, elmegy mellette egy gördeszkázó Playboy-nyuszi, és beleesik egy fekete lyukba... :D Nem volt rossz, kikapcsolódásnak nagyon is megfelel :)

Ez nem az Alice csodaországban/tülörországban animésítve?

Maron

Quote from: ManuEz nem az Alice csodaországban/tülörországban animésítve?

Nem, az az alapja, merítettek belõle, de nagyon nem ugyanaz. Besorolása vígjáték/fantasy/shoujo, és kissé ecchi is.

Relunx

Nahyon tetszett! S fõleg azért mert az egyik szereplõje nagoyn is hasonlít rám!
(Tul azért mert otaku és verhetetlen GGX2 fan - mint én). Az anime otaku-król szól. Anime, Manga, Fighting Gamek :D, Modellezés s persze még sok más is, kinek mi a "hobbija".  S többek között bemutatja hogy milyen nehéz egy nem-otaku barátnõ élete ha a barátja egy otaku. :D S persze van benne egy otaku-lány is...mindig is kiváncsi voltam/vagyok egy anime-manga-otaku lány szobályára...:D
Grafika: nagyon jóóóó
Zene: illenek a jelenetekhez
Történet: tulképp nincsen, olyan bele a közepébe...
Összértékelés: 10/7

Relunx

Darkstar

A Fumoffuban újabb kihagyott részre akadtam (legakábbis az a-keepben nem volt), a láncfûrészes gondnok. :D  :jee:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Yakumo

Quote from: RouninMivel elõször ezt láttam úgy, hogy tudtam is, mi az az anime, nekem igen^^
Amúgy valóban van manga, tessék elolvasni, sok elvarratlan szálat.. elvarr :haha:
:hail:

Necrid^

Quote from: DarkstarA Fumoffuban újabb kihagyott részre akadtam (legakábbis az a-keepben nem volt), a láncfûrészes gondnok. :D  :jee:
Az érdekel nemtudod vhol fel tenni? (esetleg msn?)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Pagan

Quote from: DarkstarA Fumoffuban újabb kihagyott részre akadtam (legakábbis az a-keepben nem volt), a láncfûrészes gondnok. :D  :jee:
Pedig benne volt, a 8-9-es részben. Ha minden igaz, minden rész fenn van az ftp-n, a tv-ben leadott epizódok az anime-keep fansubok, a kimaradtak pedig az a-kingdom félék.

Pagan

Quote from: DarkstarA Fumoffuban újabb kihagyott részre akadtam (legakábbis az a-keepben nem volt), a láncfûrészes gondnok. :D  :jee:
Pedig benne volt, a 8-9-es részben (bár ha jól emlékszem, nem gondnok, hanem tanár). Ha minden igaz, minden rész fenn van az ftp-n, a tv-ben leadott epizódok az anime-keep fansubok, a kimaradtak pedig az a-kingdom félék.

Darkstar

Quote from: PaganPedig benne volt, a 8-9-es részben (bár ha jól emlékszem, nem gondnok, hanem tanár). Ha minden igaz, minden rész fenn van az ftp-n, a tv-ben leadott epizódok az anime-keep fansubok, a kimaradtak pedig az a-kingdom félék.
És tényleg. Csak mivel a Lime-osban  ez az 5. részben volt, és párhuzamosan nézem a kettõt, nem tûnt fel. (Pedig a 6-7.-et is direkt megnéztem, hogy nincs e benne... :lame: )
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Yakumo

Quote from: RelunxNahyon tetszett! S fõleg azért mert az egyik szereplõje nagoyn is hasonlít rám!
(Tul azért mert otaku és verhetetlen GGX2 fan - mint én). Az anime otaku-król szól. Anime, Manga, Fighting Gamek :D, Modellezés s persze még sok más is, kinek mi a "hobbija".  S többek között bemutatja hogy milyen nehéz egy nem-otaku barátnõ élete ha a barátja egy otaku. :D S persze van benne egy otaku-lány is...mindig is kiváncsi voltam/vagyok egy anime-manga-otaku lány szobályára...:D
Grafika: nagyon jóóóó
Zene: illenek a jelenetekhez
Történet: tulképp nincsen, olyan bele a közepébe...
Összértékelés: 10/7

Relunx
Hm... ezt meg kell néznem! ;)

Darkstar

A Fumoffu végére értem, nagyon jó volt!  :jee:
Lenne egy kérdésem: Sousuke miért akarta levettetni Chidori ruhát, MIELÕTT tudta, hogy a vírus azt kajálja meg?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

Quote from: DarkstarA Fumoffu végére értem, nagyon jó volt!  :jee:
Lenne egy kérdésem: Sousuke miért akarta levettetni Chidori ruhát, MIELÕTT tudta, hogy a vírus azt kajálja meg?
Képzeld magad Sousuke helyébe, képzeld magad elé a csajt, aztán megérted. :D :lazza:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Darkstar

Quote from: RamizKépzeld magad Sousuke helyébe, képzeld magad elé a csajt, aztán megérted. :D :lazza:
Reméltem hogy valami hasonló.   ;) Csak addig nem sok "ilyen irányú" érdklõdést mutatott, aztán meg hirtelen...  :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

Quote from: DarkstarReméltem hogy valami hasonló.   ;) Csak addig nem sok "ilyen irányú" érdklõdést mutatott, aztán meg hirtelen...  :)
"Aki sokáig elfojtja bûnös vágyait, annak elõbb-utóbb hirtelen erõs lelki indíttatásban és fizikai görcsben jelentkezhet." (Papnövendékek kézikönyve a papi élet nehézségeihez, 2.-16.fejezet: A szex)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Darkstar

A tegnap befejezett Fumoffu és az itthon töltött nap örömére egyben végignéztem a TSR-t. Az utolsó részbõl azért hiányzott a felirat, különösen, hogy az átlagosnál több volt a beszélgetés, amíbõl csak néhány mondat jött le. A legvégén már kezdtem örülni, hogy végre vmi történni fog (mondjuk valami történt is :)), de amikor megfelent Kyoko és a lánytársaság, majdnem falnak mentem ;)
Simán 9/10
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Pirula

Quote from: DarkstarA tegnap befejezett Fumoffu és az itthon töltött nap örömére egyben végignéztem a TSR-t. Az utolsó részbõl azért hiányzott a felirat, különösen, hogy az átlagosnál több volt a beszélgetés, amíbõl csak néhány mondat jött le. A legvégén már kezdtem örülni, hogy végre vmi történni fog (mondjuk valami történt is :)), de amikor megfelent Kyoko és a lánytársaság, majdnem falnak mentem ;)
Simán 9/10
Most végeztem a TSR-rel. Azért a (nem is annyira) finom utalások ott vannak hogy a TTR-ben inkább romantikus/kacagósra veszik a figurát. Személy szerint nem is bánom olyan nagyon, ez az akciódömping nekem kicsit egysíkú volt.

Necrid^

Quote from: PirulaMost végeztem a TSR-rel. Azért a (nem is annyira) finom utalások ott vannak hogy a TTR-ben inkább romantikus/kacagósra veszik a figurát. Személy szerint nem is bánom olyan nagyon, ez az akciódömping nekem kicsit egysíkú volt.
mér megjelent már sub? hol? mikor? miota?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

Quote from: Necridmér megjelent már sub? hol? mikor? miota?
Ha jól tudom még nem. Mibõl gondolod, hogy Pirula úgy nézte?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

Quote from: DarkstarHa jól tudom még nem. Mibõl gondolod, hogy Pirula úgy nézte?
abból hogy pirula nem tud japánul bár lehet hogy én rosszul tudom. :) amugy RAW verzio már kin van?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

Quote from: Necridabból hogy pirula nem tud japánul bár lehet hogy én rosszul tudom. :)
Szvsz az eseménysorokból rakta össze. Amúgy azért is nagy a valószínûsége a humor/romance-nak, mert kiirtottak minden fõgonoszt. Gaurun ezt már csak nem élte túl.

Quote from: Necridamugy RAW verzio már kin van?
Mibõl is? A TSR-t írtad, hogy letöltötted, a TTR-rõl meg még nem is tudjuk, hogy készülne.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

Quote from: DarkstarSzvsz az eseménysorokból rakta össze. Amúgy azért is nagy a valószínûsége a humor/romance-nak, mert kiirtottak minden fõgonoszt. Gaurun ezt már csak nem élte túl.


Mibõl is? A TSR-t írtad, hogy letöltötted, a TTR-rõl meg még nem is tudjuk, hogy készülne.
Elvileg holnap este adja ki az anime-shrine.Meglátjuk mit hoz az uccso rész.Réméljuk nem rontják el.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!