Melyik animet láttad legutóbb? Hogy tetszett? - Archive #1 - 2004-05 - 2006-03

Started by Moloko, 2004-05-15, 22:21:16

Previous topic - Next topic

Ready2

vegig neztem a legend of basarat es nagyon csalodott vagyok. nem azert mert rossz volt, sot nagyon is jo volt, hanem azert mert felbe van hagyva. nemtudom mi lehetett az oka, talan penzhiany, de az egesz teljesen befejezetlen. attol tartok a manga utan kell majd neznem, ha tudni akarom milett a vege a tortenetnek :)

Kvikveg

Quote from: SaiyaGinA 7. eddig a 3. olyan rész, amiben olyan szereplõt öltek meg a végén, aki beismerte hogy tévedett, és visszatért a világos oldalra.
Nem tudom, hogy említettem-e már, de a vidámabb animéket kedvelem. ;)
Oooo... Samurai Champloo?? Akkor asszem fel kene frissitenem ismereteimet...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Bandita ^^

Régóta gyözködtek, h nézzem, nézzem, de soha nem tudtam rászánni magam.
Me :lame: !!! :haha:
De igaza volt mindenkinek: tényleg alapmű...
Bár a végén már 1 hanygyányit fárasztó volt :rolleyes:
Mind1: 10pont!!!
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

death_scythe

Quote from: RamizMajd, majd... hosszú a lista... :)
Mangában ajánlották, mert hogy az sehol sem időhúzós és több benne a humor (nekem mindkettő fontos szempont), neked is ez a meglátásod? Vagy csak animét nézted eddig?

Az az igazság hogy a mangát azért nem olvasom mert előrébb tart mint a sorozat és nem akarom idő előtt megtudni mi fog történni a sorozatban. Egyébként így látatlanban elképzelhetőnek tartom hogy több a vicces jelenet a mangában de az hogy időhúzós lenne azt erre a sorozatra azért nem mondanám talán ha három rész van amire eddig azt mondanám hogy nélkülözni lehetet volna de azok se rosszak csak éppen rosszkor jöttek(ezek egyébként pont olyan részek amiket végig lehet röhögni csakhogy az előttük lévő résznek éppen egy akció jelenet közepén lett vége és így ez egy kicsit frusztráló). Úgy tudom elég sok háttér info is kimaradt a sorozatból, később magyarázzák vagy rövidített változat kerül bele(de lehet hogy rosszul tudom).
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

SaiyaGin

Quote from: KvikvegOooo... Samurai Champloo?? Akkor asszem fel kene frissitenem ismereteimet...
Igen, az.

SaiyaGin

Samurai Champloo 08
Ez tetszett! :D

Hanaukyo Maids La Verite 01
Szerintem ígéretesen induló romantikus-ecchi-vígjáték.:)
Az öreg Hanaukyo elég érdekes fazon lehetett, ha a szolgálólányai viselkedésére gondolunk. :muhahah:

Manu

Quote from: Bandita ^^Régóta gyözködtek, h nézzem, nézzem, de soha nem tudtam rászánni magam.
Me :lame: !!! :haha:
De igaza volt mindenkinek: tényleg alapmû...
Bár a végén már 1 hanygyányit fárasztó volt :rolleyes:
Mind1: 10pont!!!


Ez szép teljesítmény! :cool: Mennyi idõ alatt sikerült? Nekem már a negyedik szezon is fárasztó volt :(

Yakumo

????? Nézem a "This ugly and beautiful world" c. anime-t és nem tudom ezmiez? Valaki látta már? Nem tudom eldönteni mi ez? Jó ez? Nemjóez? Vagymiez? Paródia? Ecchi? Romantikus? Vígjáték? Valaki mondjon róla véleményt, Onegai!! (fent van/volt (régebben szedtem le) az ftp-n)
:eeek: Csávó átváltozik lazán az elején, hogy megvédje Hikari-t.
Hogyan? (utána ettõl tökre eltérnek, nincs magyarázat!:eeek: )
nemértem...nemértem:lame:

Moha

Quote from: Yakumo????? Nézem a "This ugly and beautiful world" c. anime-t és nem tudom ezmiez? Valaki látta már? Nem tudom eldönteni mi ez? Jó ez? Nemjóez? Vagymiez? Paródia? Ecchi? Romantikus? Vígjáték? Valaki mondjon róla véleményt, Onegai!! (fent van/volt (régebben szedtem le) az ftp-n)
:eeek: Csávó átváltozik lazán az elején, hogy megvédje Hikari-t.
Hogyan? (utána ettõl tökre eltérnek, nincs magyarázat!:eeek: )
nemértem...nemértem:lame:
Kissé szokatlan a története. Igazából romance/drama anime lenne, de nem egy egetrengetõ. Egyszer meg lehet nézni.
Itt van, amit írtam róla. :)

Slayer_Ace

Befejeztem a TSR-t, nagyon tetszett:appl: :jee:
(egy apró negatívum: az opening song-ja szerintem nem olyan jó, mint az elõzõ kettõé)
Remélem hamarosan lesz folytatása

Fazék

Quote from: Slayer_AceBefejeztem a TSR-t, nagyon tetszett:appl: :jee:
(egy apró negatívum: az opening song-ja szerintem nem olyan jó, mint az elõzõ kettõé)
mondhatnánk akár azt is hogy pocsék... :rolleyes: 1. meghallgatás után gondolkodás nélkül mindig átléptem

Slayer_Ace

QuoteOriginally Posted by Fazék
mondhatnánk akár azt is hogy pocsék...
Nem akartam ilyen csúnyán fogalmazni:haha:

Necrid^

Quote from: Slayer_Ace(egy apró negatívum: az opening song-ja szerintem nem olyan jó, mint az elõzõ kettõé)
Ne máá.. Hogy mondhatsz ilyet?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Rounin

Quote from: NecridNe máá.. Hogy mondhatsz ilyet?

Írásos formában :D :_piszka: ;)

SaiyaGin

#4514
Quote from: Slayer_Ace(egy apró negatívum: az opening song-ja szerintem nem olyan jó, mint az elõzõ kettõé)


Quote from: Fazékmondhatnánk akár azt is hogy pocsék... :rolleyes: 1. meghallgatás után gondolkodás nélkül mindig átléptem

:linsux:
Kõdobálós smiley-t honnan lehet szerezni?

Ramiz

Quote from: White SeeD(Végre egy újabb anime, ahol perverz nõk vannak. Ilyet eddig a girls bravo-ban láttam. Ha valaki tud még ilyet, ahol perverz nõk vannak az AZONNAL AJÁNLJA ITT ÉS MOST!)
:D A valóságban is elég perverzek... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Slayer_Ace

QuoteOriginally Posted by Necrid
Ne máá.. Hogy mondhatsz ilyet?
QuoteOriginally Posted by SaiyaGin
Kődobálós smiley-t honnan lehet szerezni?
Egyszerűen nem tetszett annyira, mint az előző 2őé, nem kell mindjárt megkövezni...
csak, hogy kiengeszteljelek titeket: az ending song-ja jó

SaiyaGin

Quote from: Slayer_AceEgyszerûen nem tetszett annyira, mint az elõzõ 2õé, nem kell mindjárt megkövezni...
csak, hogy kiengeszteljelek titeket: az ending song-ja jó

Lehet, hogy egy kicsit túlreagáltam a dolgot.;):)

Slayer_Ace

#4518
QuoteOriginally Posted by SaiyaGin
Lehet, hogy egy kicsit túlreagáltam a dolgot.
Semmi gond:jee:
Alig akartam elhinni, hogy...Edit: bocs, hogy spoilerkodtam

Necrid^

Quote from: SaiyaGinLehet, hogy egy kicsit túlreagáltam a dolgot.;):)
Detto.;)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

Quote from: Slayer_AceSemmi gond:jee:
Alig akartam elhinni, hogy ...
ÁÁÁÁÁÁÁ MAJOR SPOILER!!! gyorsan tessék kitakarni valahogy! :3x3:
[COLOR="LemonChiffon"]amúgy kb a 3-4. rész környékén ugrott be csak, hogy vszleg ő a sensei, akire hivatkoznak az ikercsajok :)[/COLOR]

Yakumo

Quote from: MohaKissé szokatlan a története. Igazából romance/drama anime lenne, de nem egy egetrengetõ. Egyszer meg lehet nézni.
Itt van, amit írtam róla. :)
:zen: Moha-san! (továbbnézve azért nem rossz, csak kiissséé kusza;) ):3x3:

Feldin

Quote from: RamizNa ugye! Még egy AD-fan, és õ sem tagadja, hogy minden poén ismétlõdik! Csak mérges, hogy valaki kimondta az igazságot! :lazza: :__devil:
Ramiz! legozlak! :lazza:
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Necrid^

Nah sikerült 3 nap allat végig nézni mind az 55 rész bleachból.naon tetszik az anime és looking forward for it. hangulatos.sok akcio keverve hummorral. Ichigo Rulz :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Necrid^

Nah sikerült 3 nap allat végig nézni mind az 55 rész bleachból.naon tetszik az anime és looking forward for it. hangulatos.sok akcio keverve hummorral. Ichigo Rulz :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

ReLax18

Final Fantasy VII: Advent Children:
Álmos voltam. Rokonság a gépnél, TV-nél én meg vhogy nem akartam még aludni. Gondoltam megnézem végre. Megjegyzés: már vagy másfél hónapja fönt van a gépen, de még csak most vett rá a lélek, hogy megnézzem. Nem vártam tõle nagy dolgot, valószínû azért, mert nem játszottam magával a játékkal, így (gondoltam) a történettel is bajlódni fogok.
Szerencsére nem így történt. Szedtem fasza kis "megmagyarázós" magyar feliratot (pl. vki azt mondja, hogy: Bátyus, de a feliraton egy név szerepelt, hogy az is tudja mirõl van szó, aki még nem látta), és beizzítottam. Látványos, akciódús, és valamennyire jól érthetõ történet.
Grafikára panasz nem lehet. Minden szép, óriási effektek, egyszóval király:jee: Zene is tetszett, bár egy-két helyen más is lehetett volna, viszont a végén, a [COLOR="White"]Sephiroth vs. Cloud résznél volt a legjobb.[/COLOR] Egyetlen negatívum talán a tulságosan is pörgõ akciójelenetek. Lehet, hogy szép meg minden, de alig tudtam követni. Nameg kicsit sok volt az akcióból. [COLOR="white"]Nagy nehezen leverik azt a behemót dögöt, erre menni kell a motorra, és utolérni Kadajt, és persze közben harc ezerrel.[/COLOR]
De most csak nagyon akadékoskodok. Százszor ilyen akciófilm, mint egy Dolph Lundgren-es:) Nagyon jó volt. És még ébren is tudott tartani:D
Összegzés: akciódús 3D anime egy jó történettel, amit nem csak a rajongók értenek. Le a kalappal a készítõk elõtt.
8/10
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Yakumo

Quote from: ReLax18Final Fantasy VII: Advent Children:
Összegzés: akciódús 3D anime egy jó történettel, amit nem csak a rajongók értenek. Le a kalappal a készítõk elõtt.
8/10
Ha játszottál volna a játékkal, akkor az értékelésed 10/10 lenne, elhiheted! ;)
Fõleg, hogy így is tetszett. :jee: :tezsvir:

Fazék

Quote from: Slayer_AceSemmi gond:jee:
Alig akartam elhinni, hogy...Edit: bocs, hogy spoilerkodtam
Nem gond, előfordul a legjobbakkal is ;) Amúgy nem kellett volna kitörölni, elég átszínezni, az új hozzászólásszerkesztő felülettel nem olyan nehéz kiválasztani egy betűszínt, ami csak kijelölés esetén olvasható, illetve néhányan itt garázdálkodnak, mindenféle spoiler-gombbal, de ne higyj nekik :D nekem sincs kedvem megtanulni, hogy azt hogyan lehet egyszerűen alkalmazni, maradok az átszínezésnél :)

Danhibiki

Igen legutoljára a [SIZE="2"]Hellsing[/SIZE]et láttam...A sztori a Hellsing család körül forog akik már generációk óta irtják a vámpírokat, a Britt haza védelmében. A jelenkorban játszódik meghintve a klasszikus vámpírelemekkel, de ezt a klasszikus drakula dolgot ellehet felejteni! Nem csak arról szól, hogy kiszívják valaki nyakát és pá, hanem a hatalmasabb (igazi) vámpírok nagyon komoly pszichés képeségekkel is rendelkeznek, tehát képesek illúziókat teremnteni és úgy végezni ellenfelükkel, hogy az totál bevan parázva és már alig várja, hogy vége legyen az egésznek. Vannak más csoportok is akik a vámpírok levadászásával foglalkozik van a Vatikánnak is ilyenje. Ja igen és, hogy milyen vámpírokat is ölnek? Nos ez eléggé zavaros volt nekem is, de valakik mesterséges vámpírokat hoznak létre bizonyos chippek beültetésével, normál emberekből egy gyengéb vámpír lesz (akik csak a vérszívás, gyorsaság és az örökké élés lehetőségét kapják meg) ,de ezek nudlik az igazi vámpírokhoz képest, ezért szúrja annyira Alucardo szemét (ő az egyik főhősünk, a legdurvább vampír aki Sir Integra-t szolgálja aki a Hellsing család jelenlegi feje) Nem akarok kitérni a többi részletre, mert akkor már lelőnék minden poént meg akkor szinte csak spoilrek lennének.:ejnye:
Grafika: Nagyon jól kidolgozott már amikor közeli képet kapunk, de amikor valaki vagy valami távol van akkor néha az eléggé ellett hanyagolva, de amúgy nagyon profi:jee: 9/10
Zene: Na ez az ami egy NAGYON nagy erőssége a sorozatnak, alapvetően (soft)rock-os (nagyon nehéz besorolni bárhová is) a zene, némi zongorajátékkal, de egyszerűen ezt hallani kell nem lehet elmondani, hogy milyen is:D És mindig akkor jön a megfelelő zene és akkor amikor kell! 10/10
Sztori: Jó! 13 rész alatt, szerintem elég jól kibontakozott a sztori volt valamennyi karakterfejlődés is és nem igazán maradtak homályos foltok.
Azért csak ennyi, mert 13 rész alatt nem lehet egy nagyon kolosszális történetet alkotni, szóval azért lehetett volna még mit "csavarni":D 8/10
Hangulat: A (japán) szinkronszínészeknek (szokás szerint) nagyon jók, vannak olyan mondatok-szavak amik bennem fognak élni egy ideig...:D "My master" Ezt, ahogy mondja Victoria, áhhh:jee:  Nekem nagyon drakula feelingje van a Hellsing "villának", szépek a színek a zenék néha borzongatóak, temető, sötét helyszínek:jee: ) 9/10
Csak ajánlani tudom mindenkienk, még talán annak is akit annyira nem érdekel a vámpír téma. Nem fog csalódni! Az tuti!
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Alkyra

BlackCat: Húúúú nagyooonn jóóó animmmm. Nagyon bejönn.Nanotechnológia, pisztolyok, akció, érzelem nélküli bérgyilkos fõhõs. Én már imádom.:) Elõször a mangát olvastam, de az anim sokkal jobb.Ajánlom mindenki figyelmébe.

Mai Otome:
Nekem egyre jobban tettszik.^^ Nem olyan komoly mint a Hime, de nekem ez pont bejönn.A grafika nagyon szép, elõször érdekesnek hatott, de már egészen hozzászoktam. Fene belém, hogy kezdek ráállni azokra
a sorozatokra amiket még mindig vetítenek..(Mai Otome, BlackCat, Naruto,Bleach, One Piece,Suzuka,Tsubasa Chronicle, stb..)
Utálok várni a következõ részre.Addig mit csináljak??:haha: :haha: