Melyik animet láttad legutóbb? Hogy tetszett? - Archive #1 - 2004-05 - 2006-03

Started by Moloko, 2004-05-15, 22:21:16

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Quote from: RamizA Texhnolyze az színvonalas és jó, szerintem azt nézd inkább. :)

Tiszta mazopisták vagytok egyébként. Sokan direkt kerülik a még be nem fejezett sorozatokat, ti meg egyenesen csak olyanokat akartok nézni? :rolleyes: Nem csoda, hogy becsavarodtok... :D
Igazabol nekem nem esett le, hogy most megy...:eeek:
Na pill. Most ment a 3. resz. Meg 23 resz van hatra. Azaaz. Jovo Aprilissal fejezik be legkorabban, ha mindig pentekenkent leadjak. Az sok ido... Fene... Inkabb elspajzolom. Magamat. :(
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

SaiyaGin

Quote from: RamizSokan direkt kerülik a még be nem fejezett sorozatokat, ti meg egyenesen csak olyanokat akartok nézni? :rolleyes: Nem csoda, hogy becsavarodtok... :D

Pl általában ezt teszem én is.:)

Fazék

Quote from: KvikvegIgazabol nekem nem esett le, hogy most megy...:eeek:
Na pill. Most ment a 3. resz. Meg 23 resz van hatra. Azaaz. Jovo Aprilissal fejezik be legkorabban, ha mindig pentekenkent leadjak. Az sok ido... Fene... Inkabb elspajzolom. Magamat. :(
3+23=24? végülis nem vagyok én matamatikus, hogy vitázni merjek eggyel :haha: :D

Kvikveg

Quote from: Fazék3+23=24? végülis nem vagyok én matamatikus, hogy vitázni merjek eggyel :haha: :D
Ehh 26-ra emlekeztem.:haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: Fazék3+23=24? végülis nem vagyok én matamatikus, hogy vitázni merjek eggyel :haha: :D
Gonosz viszont vagy :) Büntetésbõl nézd meg háromszor egymás után az Azumangából azt a részt, amikor az egyik csaj üti a másik fejét 3 percen át.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Quote from: RamizGonosz viszont vagy :) Büntetésből nézd meg háromszor egymás után az Azumangából azt a részt, amikor az egyik csaj üti a másik fejét 3 percen át.
uhhh... az egy mekkora beteg rész. GL Fazék :D ^^
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kuroi Tenshi

Öh-öm...

:3x3:

izé...

Angel's Egg.

Most néztem végig, és...

Hát...

Még emésztem.

:)

Necrid^

Sikerült végig nézni. VÉgre. történeleg tetszett csak elég fárasztõ volt a sok Kaoru-sama, Kaoru-sama, Kaoru-sama.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

FMA-ban is kezdõdik a fanservice, yeechaw! :whoah:
(Persze a 15 éves kissrác nem tud mit kezdeni vele, hehe... :D)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

SaiyaGin

Quote from: Necridelég fárasztõ volt a sok Kaoru-sama, Kaoru-sama, Kaoru-sama.

:tezsvir:

sirtomi

Tegnap éjjel sikerült megnézni 4 részt a Texhnolyze -ból. Most tartok a 8. résznél.
Sikerült belekezdenem megint egy nem éppen könnyû animebe! Nem baj, szeretem az ilyet :)
Most kezdenek beindulni az események, és most kezdem megismerni a szereplõket. Hát mitmondjak érdekes!
Remélem lesz idõm folyamatosan nézni, nem pedig hétvégente pár részt :)

Necrid^

Quote from: White SeeD(Karin-t honnan szeditek??)
Click vagy Click Az a.f.k-t érdemes leszedni.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Quote from: sirtomiTegnap éjjel sikerült megnézni 4 részt a Texhnolyze -ból. Most tartok a 8. résznél.
Sikerült belekezdenem megint egy nem éppen könnyû animebe! Nem baj, szeretem az ilyet :)
Most kezdenek beindulni az események, és most kezdem megismerni a szereplõket. Hát mitmondjak érdekes!
Remélem lesz idõm folyamatosan nézni, nem pedig hétvégente pár részt :)
Ne tarts sok szünetet, mert egész végig oda-vissza utalgatások vannak jelentéktelennek tûnõ jelenetekre is, amikre nem árt emlékezni. :D
Ha befejezted, nézz be a Texhnolyze topikba, olvasgatni is meg véleményt írni is. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kraivan

:haha: Tegnap szedtem le a Dragon Half-ot.
Jól esett eza  pihent dolog túlterhelt agyamnak. :haha:

Kérdés: van ebbõl több is? Vagy szándékosan maradt ilyen nyitott?

Fazék

Quote from: Kraivan:haha: Tegnap szedtem le a Dragon Half-ot.
Jól esett eza  pihent dolog túlterhelt agyamnak. :haha:

Kérdés: van ebbõl több is? Vagy szándékosan maradt ilyen nyitott?
ez csak ennyi sajnos :( de mangában van folytatása, szóval ha tetszett, akkor azt javaslom :) illetve még sztem hasonló stílusú szintén 2 részes befejezetlennek tûnõ OVA a Fairy Princess Ren. azt hiszem régebben feltöltöttem, szóval fent van az ftp-n ez is. :jee:

Kraivan

Kár. Pedig elnézegettem volna ezt a sok pihent dolgot egy ideig.

A manga meg valahogy nem olyan jó.
Képregényekben nem nagyon lehet efféle poénokat kihozni. Ott nagyon jó a szójáték, de ebben a marhaságban nagyon sok szituációpoén van, nameg a sok SD csak mozgásban a poénos szerintem.

Akkor majd marad a hosszú lezártabb,l kerekebb marhaság, amit úgy hívnak Ranma. Na azon feküdtem még sokat.
Bár emellett a mû mellet már az sem lesz a régi...

Relunx

Most kezdtem el! Egész jó! Eddig nagyon tetszik!

Relunx

Kvikveg

Most fejeztem be. Huh. Meg a hatasa alatt allok.
Amikor eloszor lattam egy angyalszarnyas-glorias figurat (valahol avatar volt), nagyon blodlinek tartottam. Tulmeretes putto vagy csokott angyal, dontsuk mar el. :rolleyes:
Nem spoilerkedhetek, ugyhogy csak azt tudom mondani erdekes sorozat. Jo. Emberi viszonyokra van kihegyezve, amit altalaban nehezen turok, de itt nagyon jol adtak elo. Persze az erdekesseget fokozta a szarny, a gloria es a kicsit kivulallo eletvitel... Ez azert kivancsiva tett...:)
Adott egy fallal korulvett varos. A bent elok nem mehetnek ki. Neha megjelenik egy-egy err... Jobb ismerteto itt.
Az opening es az ending zeneje kivalo. :jee:
A szarnyak kinovese, eek...:eeek:
A gloria eredeten nagyot neztem. Ezt a buggyant otletet. ->Sutomintabol, feje fole illeszteni??! Hat ez kesz! <- :lul:
Spoiler-kerdes: ->Azert kivancsi lennek, a gyerek-haibane-k milyen bunt kovethettek el?<-
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Quote from: KvikvegHaibane Renmei: Most fejeztem be.
Azt jól tetted.:jee:
Javaslom, hogy nézd végig még egyszer, a vége ismeretében egész más hangsúlyt kapnak az eleje felé történtek is.
Quote from: KvikvegHuh. Meg a hatasa alatt allok.
Nem csodálom...
Quote from: KvikvegSpoiler-kerdes: ->Azert kivancsi lennek, a gyerek-haibane-k milyen bunt kovethettek el?<-
Khmm, érdekes kérdés.
[COLOR="Red"](SPOILER! Aki nem látta a sorozatot, ne olvassa el!)[/COLOR] - Olyan magyarázatot olvastam, hogy ha elfogadjuk, hogy Glie városa azon fiatalon elhunyt emberek átmeneti lakóhelye, akik valamilyen értelemben nem tudták lezárni az életüket, maradt valamilyen "elintézetlen ügyük", jellemhibájuk, ergo ez egyfajta purgatórium, akkor a haibane-gyermekek a csecsemõkorban meghalt, vagy meg sem született emberekbõl lesznek. Nekik még idejük sem volt arra, hogy bûnt kövessenek el, de gyerekként talán kaptak egy második esélyt az életre haibane-ként. A keresztény hagyomány szerint a meg nem keresztelt gyermekek lelkei számára van egy rész fenntartva a purgatóriumban. -

BTW. A cff.ssw.net a haibanológia de facto fellegvára, ha érdekel a dolog, a fórumon sok elméletet olvashatsz a sorozat különbözõ aspektusaival kapcsolatban.
Failure is the default option

Kvikveg

#4789
kikuchiyo: hm. Egesz jo elmelet! :)
edit: ->Yess! igazam volt! "The main thing about the Renmei we get from the show is that Renmei members are all haibane who have failed their trials and therefor could not leave the city. "<-
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Danhibiki

Én is megnéztem, megérte:jee: Ekkora hülyeséget, már csak az Excel Saga szálhat vele szembe:D Kevés volt ez a 2 rész, de akkor is jó! Eléggé eltud lazítani:) Ajánlom mindenkinek aki egy kicsit tényleg ki akar kapcsolódni:)
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

SaiyaGin

Már nem mindig Monster of the Week, viszont a részek még mindig inkább a szereplők problémáiról szólnak, mint a harcról.:)
Úgy tűnik, egy teljesen váratlan kapcsolat kezd kialakulni.

Fazék

Quote from: DanhibikiÉn is megnéztem, megérte:jee: Ekkora hülyeséget, már csak az Excel Saga szálhat vele szembe:D Kevés volt ez a 2 rész, de akkor is jó! Eléggé eltud lazítani:) Ajánlom mindenkinek aki egy kicsit tényleg ki akar kapcsolódni:)
A Fairy Princess Ren-t tényleg nem hajlandó senki se rajtam kívül megnézni? :(  Pár ajánló hátha kedvet kapnak hozzá a Dragon Half-ot kedvelõk :)

Necrid^

#4793
Quote from: FazékA Fairy Princess Ren-t tényleg nem hajlandó senki se rajtam kívül megnézni? :(  Pár ajánló hátha kedvet kapnak hozzá a Dragon Half-ot kedvelők :)
oks. megy a letöltés h te mondod h jó akkor biztos jó :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Necrid^

Quote from: FazékA Fairy Princess Ren-t tényleg nem hajlandó senki se rajtam kívül megnézni? :(  Pár ajánló hátha kedvet kapnak hozzá a Dragon Half-ot kedvelõk :)
oks. Letöltés on. h te mondod hogy jó akkor biztos jó. :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

Quote from: Necridoks. Letöltés on. h te mondod hogy jó akkor biztos jó. :)
ezt a tételt sztem könnyen megcáfolnák páran :haha: , de azért köszönöm a bizalmat :)

Danhibiki

Quote from: FazékA Fairy Princess Ren-t tényleg nem hajlandó senki se rajtam kívül megnézni? :(  Pár ajánló hátha kedvet kapnak hozzá a Dragon Half-ot kedvelõk :)
Na jó belenézek;)
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Ready2

most nezem (5. resznel jarok) a trinity blood-ot es egeszjo. kicsit trigunos beutese van, foleg a foszereplo jelleme miatt (ami nalam elony mert a trigun nagyon bejott).
a tortenet idaig ilyen vampirok vs emberek fele, felepiteset tekintve chrno crusade-hez tudnam hasonlitani (vatikan, papok, apacak stb).
erdekesseg, hogy a 3-4. reszek budapesten jatszodnak (city of istvánnak nevezik), latszik a lanc-hid, a nyugati stb szoval tok poen :)

Bruce

Nos. A múlt héten leszedtem az Excel Saga-t. Négyen voltunk, közöttünk ült olyan is, aki ezzel kezdte az animéket... A sorozatot egy hét alatt kétszer néztük végig, egyes jeleneteket volt, hogy tízszer egymás után újra és újra....
A sorozat értékelése: :lul: :kiraly: :muhahah: :whoah: :hahaha: :rotflol: :lol: :lol: :lol:
Ha valaki tud olyat mondani, ami ezt übereli, de legalább eléri a szintjét, annak nagyon hálás lennék :D
Jah, és Hail Ilpalazzo!!!

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Cobra

Puni Puni Poemy, bár az már annyira eszetlen, hogy nem mindenkinek tetszik, akinek az ES tetszett. A készítők ugyanazok, mint az ES-nál.
Hide and fear, Cobra Commander is here !