Inuyasha magyar adón?!

Started by Ramiz, 2004-05-16, 22:59:27

Previous topic - Next topic

Edina-chan

http://gportal.hu/pegasus/
nem olyan jó minõségben,de mind a 9 rész fennt van... :)

Titkos

Quote from: VASHHányadik résznél tartunk mert behoznám a lemaradást, ja és valaki veszi fel ezeket a részeket és hozzá lehet majd jutni?

Most vasárnap volt a 9. rész (Shippo elsõ megjelenése). Amúgy ezen a héten senki ne számítson a szokásos Inu Yasha-adagjára, mert az a Forma-1 miatt elmarad. :(  Viszont az Edina-chan által ajánlott oldal tényleg jó, én is ott néztem meg a 3. részt, amikor lemaradtam róla. :)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


VASH

Nem lényeg:D

,fõ hogy magyar, ha AMV-t akarnék csinálni akkor ugy is az omg-bol vágnám ki...
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Bruce

Én veszem folyamatosan kazira, a videó be van állítva, szal még ott sem kell lennem :) Ellenben nincs eszközöm a digizéshez, szal ha megtelik (kb. még egyszer ennyi ráfér :) )a kazi és valaki nem akar szenvedni a letöltéssel, és még videója is van, az majd szóljon. De azt az oldalt én is megnézem!

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Zelgadis

Nem lesz holnap Inu-yasha ? nee mááá ... Ne mondják már nekem hogy holnap reggel 9 kor lenne a forma1 ? (bár ha jó messze van akkor lehet hogy náluk éppen délutánra esik a reggel 9 ...)

Marfy

Pedig sajna nem lesz mert a F1 lesz helyette de jövõhéten már csodálhatjuk a 10.részt :). Ha ez ilyen tempóban fog menni kb 3év múlva fejezik be a sorozatot ha csak addig abba nem hagyják és nekem ahogy ezeket a magyar Tv csatornákat ismerem nem fogják végigadni  :beken:  de persze a 300részes brazil szarok azok mennek éjjel nappal.

Raisu-Sama

Az egészben az a legjobb, hogy a Forma 1-et ismétlik délután...

Titkos

Quote from: NokiPedig sajna nem lesz mert a F1 lesz helyette de jövõhéten már csodálhatjuk a 10.részt :). Ha ez ilyen tempóban fog menni kb 3év múlva fejezik be a sorozatot ha csak addig abba nem hagyják és nekem ahogy ezeket a magyar Tv csatornákat ismerem nem fogják végigadni  :beken:  de persze a 300részes brazil szarok azok mennek éjjel nappal.

Hát egyelõre 52 részt vettek meg, azzal kb. jövõ júliusra-augusztusra fognak végezni, hogy utána vesznek e többet (nagyon remélem!), azt nem tudom.
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Marfy

Bocs de nem tudtam máshova írni új Thread-et nem akarta nyitni csak gondoltam ez kicsit johet ide :).
Olvastam hogy a Cool Tv-n anime indul Slayers Kis boszorkány néven de az újságban az volt írva hogy amerikai akciófilm na most melyik esetleg tud valaki többet?
Amúgy október 4.-én 23:00 kor lesz.

Raisu-Sama

Ha megnzed, 5-én már Amerikai rajzfilm sorozatnak írják, úgyhogy valószínûleg az anime Slayers. Remélem az RTL Klub valami emberibb idõpontban fogja vetíteni...

Moha

Quote from: Raisu-SamaRemélem az RTL Klub valami emberibb idõpontban fogja vetíteni...
Az RTL is fogja vetíteni? Mert Cool TV-m sajna nincsen. (Nem :cool: a TV-nk :hehe: )

Andro

Azért már szépen haladgatunk a részekkel. Most jön a szellemcsajszis rész, jövõ héten pedig a pókos.
Szerintem a Kizu no Kaze majd Szélvágó lesz. Csak onnan gondolom, mert a mangában is erre fordítják.

Raisu-Sama

1. Az Kaze no Kizu de ez mellékes
2. A mangát nem ugyanazok fordítják
3. Nem valószínû, hogy a fordító utána néz, hogy máshol minek fordították
Egyébként az angoloknál Wind Scar volt, úgyhogy valami hasonlóra számítsatok (Nem lehet, hogy ebbõl lett a Szél indulj?)

Titkos

Quote from: Raisu-SamaEgyébként az angoloknál Wind Scar volt, úgyhogy valami hasonlóra számítsatok (Nem lehet, hogy ebbõl lett a Szél indulj?)

Nem szerintem az tuti, hogy Miroku Kazaana-ja lesz. A Kaze no Kizu gondolom valami "Szél Seb" esetleg "Szélcsapás" vagy "Szélvágás" lesz. (Még ez utóbbi lenne a legjobb. :) )
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Aka-shi

Sziasztok!

Szerintem szélseb, az angol verzió után...
Apropó seb, szerintetek mikor tiltják be az Inuyasha-t túlzott brutalitásért?
Úgy értem volt már ilyenre példa... lsd.: DragonBall

Titkos

#285
Quote from: Aka-shiApropó seb, szerintetek mikor tiltják be az Inuyasha-t túlzott brutalitásért?
Úgy értem volt már ilyenre példa... lsd.: DragonBall

Szerintem semmikor nem fogják betiltani. A DB-t sem tiltották volna be, ha kint van rajta a karika...

Edit: Most kijavítom magamat, mert Moha-nak van igaza: nem tiltottak be semmit, csak már én is annyiszor hallom az ellenkezõjét, hogy elfelejtkezem róla...
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Moha

Quote from: Aka-shiÚgy értem volt már ilyenre példa... lsd.: DragonBall
Ha szétnézel a fórumon, több helyen leírták, hogy nem tiltották be, csupán kötelezték õket, hogy más idõpontban adják le.

Rounin

Quote from: Aka-shiSziasztok!

Szerintem szélseb, az angol verzió után...
Apropó seb, szerintetek mikor tiltják be az Inuyasha-t túlzott brutalitásért?
Úgy értem volt már ilyenre példa... lsd.: DragonBall

Hááát... én megrémültem a Yura-s résznél, amikor a telihold elõtt keresztülnyúlt Yasha a leényzón (Yurán), hogy ez nem lesz soká 12-es karikás :) De maradt így... van remény :D

Raisu-Sama

Ez az emberek... fõ az optimizmus... :P

Aka-shi

Alapvetően optimista típus vagyok :rolleyes:

Amúgy remélem igazatok van, és a sárgakarikaisméttöbbszázinuyashafanlelketmegment!:D

Andro

Már több helyen is írtam, de nagyon szívesen ide is beírom. Az ORTT nem fogja betiltani az IY-t, ha van rajta 12-es karika.

Rounin

Quote from: AndroMár több helyen is írtam, de nagyon szívesen ide is beírom. Az ORTT nem fogja betiltani az IY-t, ha van rajta 12-es karika.

Én nem betiltástól, hanem 16os karikától és éjféli leadástól félek :D Hogy menet közben rájönnek, kveés a 12-es :)

Aeternus

hát én angolul sem bírtam nézni, nem hogy magyarul (szvsz anime csakjapánul élvezhetõ, de úgynagyon is ;)) meg egyik haverom mesélte, h "jah voltak benne valami szellemek" szal a démonokat lazán szellemnek fordították :(((((((((((( szal jobban preferálom a letölthetõ verziót...

Moha

Pedig az Inu Yasha szinkronja nem is olyan rossz. Egyedül Kagome hangja fura egy kicsit, Inu Yasha hangja jó lett.
Ha ezt ennyire rossznak tartod, akkor a szinkronos Slayers-t szvsz messzire kerüld el.

Marfy

Quote from: MohaPedig az Inu Yasha szinkronja nem is olyan rossz. Egyedül Kagome hangja fura egy kicsit, Inu Yasha hangja jó lett.
Ha ezt ennyire rossznak tartod, akkor a szinkronos Slayers-t szvsz messzire kerüld el.
Én pont fordítva vagyok ezzel Kagome hangja lett jó Inu Yasha-é meg nekem nem teccik. A múlthéten már nem is tudtam megnézni mert túl korán volt egy szombat este után.

Kayama

Dehát mit akartok? A jelenlegi magyar viszonyokhoz képest ez tényleg tökéletesnek számít!

Meske

#296
Jéé, ma berakták az endingnek az elejét. Ezen egy kicsit meg is lepõdtem.
Ugye ez nem azt jelenti, hogy ez az utolsó rész, amit megvettek?

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Kayama

Egyébként látszott, hogy ez a rész már közben is meg volt vágva :beken:

Bruce

Quote from: KayamaEgyébként látszott, hogy ez a rész már közben is meg volt vágva :beken:
Nekem is erõsen úgy tûnt...  :grrr:  :grrr:  :grrr:

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Titkos

Quote from: MeskeUgye ez nem azt jelenti, hogy ez az utolsó rész, amit megvettek?

Nem (mivel 52-t vettek meg), ez inkább azt jelenti, hogy a megvágott részek idejét be kellett tömniük valamivel, és erre a feladatra az endinget választották. (kár, hogy azt sem adták végig... :( )
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait."