Anime és az ellenkező nem (=partner)

Started by Ramiz, 2004-05-18, 19:43:45

Previous topic - Next topic

Ramiz

Quote from: ShiroiEz is azt bizonyítja, hogy én egy átmûtött nõ vagyok valójában. :p
Szerintem egy jobb érzésû nõ akkor sem tenne be ilyen avatart, mint te, hogyha átoperálnák. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Beren

Quote from: KvikvegHa viccnek szanta, akkor jo. :lul:
viccnek szántam:) elég elmés volt a cikk, sajna a többi része már nem fért bele...
Az Életben nincs csak Fekete vagy csak Fehér - a Világ színes
Éljen a nehézlovasság!

Amióta megjelentek az elsõ hópelyhek, ismét erõs késztetést érzek arra, hogy a szobám padlóján fellelt gyanúsan makk-alakú szelídgesztenyét ilyen-olyan résekbe gyömöszöljem-tartalékoljam...

Beren

Quote from: DjinnA lelki szevedés és a fájdalom, ami ezzel az élettel jár... Persze a hatalom meg ilyesmik is.

Bár, az ehhez hasonló hozzászólások és szemléletmód folytán gondoltam azt, hogy ülni fog a cucc a célon:):):) (bocs Djinn, ne vedd személyeskedésnek..)
Az Életben nincs csak Fekete vagy csak Fehér - a Világ színes
Éljen a nehézlovasság!

Amióta megjelentek az elsõ hópelyhek, ismét erõs késztetést érzek arra, hogy a szobám padlóján fellelt gyanúsan makk-alakú szelídgesztenyét ilyen-olyan résekbe gyömöszöljem-tartalékoljam...

Kvikveg

#273
Quote from: RamizHa a nőt leradíroznák róla, nem Vallejo-kép lenne. ^^
Nem kell ide pszihológus, az alapján, hogy ez a kép jutott eszedbe, megmondom, mit szeretsz a vámpírokban:
a jó seggüket. Na? Vagy esetleg: azt, amit mi nem látunk, mert a köpeny éppen kitakarja, de a nő tudja, hogy megéri nyúlkálni érte... hm? :__devil:
:lul: :lul: :lul:
Kulonben is: a bajos mosolyukat.
Quote from: ShiroiHogyhogy "nák"? Azt ne mond, hogy nem tudod megcsinálni! :p
Öööö... Mentem. :)
Quote from: RamizSzerintem egy jobb érzésű nő akkor sem tenne be ilyen avatart, mint te, hogyha átoperálnák. :)
En jobb erzesu vagyok?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Djinn

Quote from: BerenBár, az ehhez hasonló hozzászólások és szemléletmód folytán gondoltam azt, hogy ülni fog a cucc a célon:):):) (bocs Djinn, ne vedd személyeskedésnek..)
Nem veszem. Szeintem nagyon félreértettél vmit. :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Moha

Quote from: RamizDe a vámpíros animékért vajon miért inkább a nõk vannak oda?
Na ezen már én is gondolkodtam. Amennyire láttam, a Hellsing pl. minden csajnak tetszik. :)
QuoteVajon a "szívás" (khm, csak nem akarom úgy mondani...) ténye izgatja õket?
Végül is, ha belegondolsz, ugye csak a nõstény szúnyogok csípnek és szívnak vért. :hehe: :__devil:  [COLOR="White"](nem is vagyok soviniszta... :rolleyes: )[/COLOR]

Ja, amúgy azért nem mindig jön be a nemekre való kategorizálás: pl. én nem igazán szeretem a mecha animéket. :)

Kvikveg

Csak itt csak most: voila, no volt, vo nincs! Csak az arnyeka... utomunkalatok: azt is eltuntetni... :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Mattanja

Quote from: KvikvegCsak itt csak most: voila, no volt, vo nincs! Csak az arnyeka... utomunkalatok: azt is eltuntetni... :D
És még képes vagy szóvá tenni, hogy zavar valami a képen, amikor ennyi idõ alatt el tudod tüntetni?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Ramiz

Quote from: MohaNa ezen már én is gondolkodtam. Amennyire láttam, a Hellsing pl. minden csajnak tetszik. :)
Milyen hosszú pisztolya van már Alucardnak... :D Ráadásul a rendõrcsajnak, aki Alucard vérét szopva éli második életét, rohamos sebességgel nõnek a mellei. Nos hát ez a kettõ Alucard titka. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Mattanja

Quote from: RamizMilyen hosszú pisztolya van már Alucardnak... :D Ráadásul a rendõrcsajnak, aki Alucard vérét szopva éli második életét, rohamos sebességgel nõnek a mellei. Nos hát ez a kettõ Alucard titka. :D
Uhhh, errõl valami olyan jutott most eszembe, amit magam elõtt is szégyellek... Ramiz, viszed it a rosszba az embert... ;)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Ramiz

Quote from: ShiroiUhhh, errõl valami olyan jutott most eszembe, amit magam elõtt is szégyellek... Ramiz, viszed it a rosszba az embert... ;)
:lol: Te szégyelled, de a sok Alucard-imádó lány... na mindegy... :__devil: :__devil: :__devil: :bsd: :bsd: :bsd:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: RamizMilyen hosszú pisztolya van már Alucardnak... :D Ráadásul a rendőrcsajnak, aki Alucard vérét szopva éli második életét, rohamos sebességgel nőnek a mellei. Nos hát ez a kettő Alucard titka. :D
:lul:

Es voila2 mar nyoma sincs!
Azaz... a pasi laba kicsit furcsa forma meg a lepel job szele is,de hat semmi sem tokeletes... :D

Na, vege. Pasi laba rendbeteve, hatter es lepel modositva, Vallejo alairasa eltuntetve.
:D
A laba meg mindig kicsit jellegtelen, de le van ^%&*.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Beren

Kvikveg - Ramiz
Ti most cserélgetitek az avatarjaitokat???:jee:
Az Életben nincs csak Fekete vagy csak Fehér - a Világ színes
Éljen a nehézlovasság!

Amióta megjelentek az elsõ hópelyhek, ismét erõs késztetést érzek arra, hogy a szobám padlóján fellelt gyanúsan makk-alakú szelídgesztenyét ilyen-olyan résekbe gyömöszöljem-tartalékoljam...

Kvikveg

Quote from: BerenKvikveg - Ramiz
Ti most cserélgetitek az avatarjaitokat???:jee:
En nyultam le az ovet, kis provokalas utan. Felajanlotta, hogy a kovetkezo meetre hoz csokissutit es megvaltoztatja a nokrol a velemenyet ha hetfoig ez az avatarom es nem tudtam ellenallni.:rolleyes:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: KvikvegEn nyultam le az ovet, kis provokalas utan. Felajanlotta, hogy a kovetkezo meetre hoz csokissutit es megvaltoztatja a nokrol a velemenyet ha hetfoig ez az avatarom es nem tudtam ellenallni.:rolleyes:
A nõk izlésérõl alkotott véleményemet csak! Azért még van pár más témájú véleményem tartalékban... :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Beren

Quote from: KvikvegEn nyultam le az ovet, kis provokalas utan. Felajanlotta, hogy a kovetkezo meetre hoz csokissutit es megvaltoztatja a nokrol a velemenyet ha hetfoig ez az avatarom es nem tudtam ellenallni.:rolleyes:

CSokisüti?
Hol lesz a meet?:D
Az Életben nincs csak Fekete vagy csak Fehér - a Világ színes
Éljen a nehézlovasság!

Amióta megjelentek az elsõ hópelyhek, ismét erõs késztetést érzek arra, hogy a szobám padlóján fellelt gyanúsan makk-alakú szelídgesztenyét ilyen-olyan résekbe gyömöszöljem-tartalékoljam...

Beren

Quote from: DjinnNem veszem. Szeintem nagyon félreértettél vmit. :)

Nem tom, mit lehet ezen félreérteni:
"A lelki szevedés és a fájdalom, ami ezzel az élettel jár... "

Nem bírhatom az ilyen negatív hozzáállásokat... Tudom, itt most konkrétan a vámpír létrõl van szó, de ilyen irányú érzelmeim némileg paralelek az általam idézett cikkel (zippelve: "kibelez mindenkit, de nincs meg a lelki békája..."). Ahogy Voltaire is megmonta anno: "Uram, az Ön eszmefuttatásaitl az embernek kedve volna visszamászni a fára..." ez jut az eszembe olykor-olykor néhány szétdepressziózott mûalkotás láttán. Csak éppen nem szívom mellre, hanem jókat nevetek rajta. A kockázatok és mellékhatások tekintetében kérdezze pszichológusát, tûzszerészét...:D:jee:
Az Életben nincs csak Fekete vagy csak Fehér - a Világ színes
Éljen a nehézlovasság!

Amióta megjelentek az elsõ hópelyhek, ismét erõs késztetést érzek arra, hogy a szobám padlóján fellelt gyanúsan makk-alakú szelídgesztenyét ilyen-olyan résekbe gyömöszöljem-tartalékoljam...

syeren

Quote from: BerenCSokisüti?
Hol lesz a meet?:D
Teeee, telhetetlen édesszájú!!! Holnap majd teleeheted magad.... :)

Beren

Lássuk csak, mi is zajlik le az "ellenkezõ nemben", ha animét kõ nézni
- magával a mûfajjal no problem, feltéve, ha látom, hogy nem spontán öndöglõdésrõl van szó (de ez nem mûfajspecifikus, tehát cancel)
- ha mégis közelít, vagy valami nem odaillõ van a dolgoban, akkor indul a jó öreg darabolás (ez ugyebár nálam szériatartozék, és hasznos kis jószág, így aztán napi 24 órában fut, kinyomhatatlanul... kinyomni olyan volna, mintha kihúznád a dugót...)
- kiszedjük, miért is lehet ott az az elem
- indul egy történeti processz
- indul egy földrajzi processz
- indul egy kulturális processz
- amikor végeztek, indul a speckó, identitásvizsgálat
- újonnan telepített, de már mûxik az új szociálpszichó-féleség (inkább gazdpszichó vagy hasonló, lényeg, hogy babba a cuccc)
- befutnak a reportok
- összehasonlításra kerülnek az elsõ benyomással

- ettõl függetlenül szabadulnak fel saját emlékek is, de azok csak befolyásolják az érzelmeket

- a végén nyugtázom az elem jellegét és jelentõségét

Remélem, mostmár egyértelmû a Filmek topic 1506 hozzászólásában tett megnyilvánulásom!
Az Életben nincs csak Fekete vagy csak Fehér - a Világ színes
Éljen a nehézlovasság!

Amióta megjelentek az elsõ hópelyhek, ismét erõs késztetést érzek arra, hogy a szobám padlóján fellelt gyanúsan makk-alakú szelídgesztenyét ilyen-olyan résekbe gyömöszöljem-tartalékoljam...

Ramiz

Quote from: BerenRemélem, mostmár egyértelmû a Filmek topic 1506 hozzászólásában tett megnyilvánulásom!
Még mindig nem, és ebbõl sem értettem egy szót sem...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kisvirag

detto

közben csak itt lesek, hogy mirõõõl maradtam le :D

most én is jol elgondolkoztam, miért is vagyok vámpir(mániás)...

Persze, az egészet az indította el, hogy 14 éves korom körül a két maradandó szemfogam fogta magát, és nem fért be a pici számba... (teszem hozzá. hogy az egyiknek már a tej változata is felülre nõtt)
Utána jött néhány kedvenc vámpiros film... Interjú a vámpirral, Blade, etc, felét se tudnám felsorolni.
aztán jött az animeimádat. teszem hozzá, szerintem vámpiros animét még nem is néztem/láttam. szégyen, mi?
de mi is az ami megfog bennük: az a hátborzongató szépség... az ember és a szörnyeteg örökös harca, a vég nélküli élet komor súlya, a hatalom, a vér íze (igenis és jó íze van, az enyémnek biztosan, másokét még nem nagyon kostoltam udvariasságbol, esetleg nem ajánlaná fel valaki a sajátját tesztre? :hehe: )
mmm... igy elsõ körben ennyi jut eszembe :D
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Ramiz

Quote from: kisvirag(igenis és jó íze van, az enyémnek biztosan, másokét még nem nagyon kostoltam udvariasságbol, esetleg nem ajánlaná fel valaki a sajátját tesztre? :hehe: )
Ha lesz majd férjed (a terveid szerint), szívhatod a vérét eleget. :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Sidney

Quote from: kisviragigenis és jó íze van, az enyémnek biztosan, másokét még nem nagyon kostoltam udvariasságbol, esetleg nem ajánlaná fel valaki a sajátját tesztre? :hehe:
mmm... igy elsõ körben ennyi jut eszembe :D
A múltkor voltam vérvételen, lecsapoltak belõlem vagy 3 üvegcsével, szívesen áruba bocsátom, a licit kezdõdhet :lul: !
Amúgy nemtom' ti hogy vagytok vele, lehet elég beteges, de én szeretem nézni, ahogy belém szúrják a tût, és az üveg megtellik lédús vérrel... (Persze a múltkor is a mellettem ülõ csaj erre elájult!)

Moha

Quote from: SidneyA múltkor voltam vérvételen, lecsapoltak belõlem vagy 3 üvegcsével, szívesen áruba bocsátom, a licit kezdõdhet :lul: !
Rakd fel az eBay-re! :D :lul:

Beren

#294
Quote from: SidneyA múltkor voltam vérvételen, lecsapoltak belőlem vagy 3 üvegcsével, szívesen áruba bocsátom, a licit kezdődhet :lul: !
Amúgy nemtom' ti hogy vagytok vele, lehet elég beteges, de én szeretem nézni, ahogy belém szúrják a tűt, és az üveg megtellik lédús vérrel... (Persze a múltkor is a mellettem ülő csaj erre elájult!)

Lefety-lefety:) A Sajátommal semmi gond nincs (bár, belül jobb szeretem...), fincsi sós... de másét - még a végén elkap az ember valami rusnyaságot...:jee:

edit: mivel már megint le lettem fizikálisan izélgetve eme beszólásom miatt (merde! ezzért jobb az inkognitó a kimon(D)ó-nál..), úgyhogy, mielőtt még mielőtt félreértés esne a fenébe és le lennék tiltva, mint TV2 az aktuális IMH marhaság után, közlöm, hogy a jelen beszólás nem irányult kontrét személy, növény, álat, hegység, etnikum, kecskebéka, ugróegér, szalvéta és nebáncsvirág ellen!!!!:D
Az Életben nincs csak Fekete vagy csak Fehér - a Világ színes
Éljen a nehézlovasság!

Amióta megjelentek az elsõ hópelyhek, ismét erõs késztetést érzek arra, hogy a szobám padlóján fellelt gyanúsan makk-alakú szelídgesztenyét ilyen-olyan résekbe gyömöszöljem-tartalékoljam...

Beren

Quote from: RamizMég mindig nem, és ebbõl sem értettem egy szót sem...

eccerû: kérdezték, mi az oka, hogy nem szívlelem az animéket. Miven én se tom, ezért aztán kifejtettem részletesen a dolgot... írásban, három példányban szétküldve, összerakva, elhagyva, egy hónapra tõzeg alá temetve, majd gyújtósként hasznosítva...:D
Az Életben nincs csak Fekete vagy csak Fehér - a Világ színes
Éljen a nehézlovasság!

Amióta megjelentek az elsõ hópelyhek, ismét erõs késztetést érzek arra, hogy a szobám padlóján fellelt gyanúsan makk-alakú szelídgesztenyét ilyen-olyan résekbe gyömöszöljem-tartalékoljam...

Kvikveg

Quote from: Bereneccerû: kérdezték, mi az oka, hogy nem szívlelem az animéket. Miven én se tom, ezért aztán kifejtettem részletesen a dolgot... írásban, három példányban szétküldve, összerakva, elhagyva, egy hónapra tõzeg alá temetve, majd gyújtósként hasznosítva...:D
Hehe, jo lehet igy animeforumon letezni... :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Beren

Quote from: KvikvegHehe, jo lehet igy animeforumon letezni... :lul:

:) mé'? jó társaság, király népek! megválogatom ám én a társaságom:) az már részelt kérdés, hogy nem gerjedek be az animéktõl, de megelégszem azzal, hogy örüljek, h másoknak teccik...
Az Életben nincs csak Fekete vagy csak Fehér - a Világ színes
Éljen a nehézlovasság!

Amióta megjelentek az elsõ hópelyhek, ismét erõs késztetést érzek arra, hogy a szobám padlóján fellelt gyanúsan makk-alakú szelídgesztenyét ilyen-olyan résekbe gyömöszöljem-tartalékoljam...

Moha

Kicsit elkanyarodtunk az eredeti témától, nemde? :rolleyes:

Moha

Hello,

Ki mit tud ajánlani, hogy esetleg felkeltsem egy nõnemû egyén érteklõdését az animék iránt? Próbálkoztam a Chihiro-val, de nem aratott osztatlan sikert. :( Kb a háromnegyedénél nem tudta tovább nézni (pl. a lápisten-jeleneten át kellett pörgetnem). Igazából nem tudom, mit mutassak neki. A Midori no Hibi elejébõl látott még egy keveset, arra meg azt mondta, hogy ennyi elég is volt...
Ja, AMV-ket mutattam neki, azok tetszettek.
Szóval:
- A csaj semleges az animékkel kapcsolatban, igazából nem ismeri õket.
- Utálja, ami a TV-ben megy, nincs ráállva az amerikai szennyre. (Spektrum TV-t szokott nézni. :))
- Nem szereti a véres, rémisztõ (horror) filmeket.
- Annyira nem jön be neki a romantikus stílus sem, bár azért megnézi.
- A vígjátékokat kedveli.
- Sci-fi hidegen hagyja

Ecchivel nem tudom, mi lenne a helyzet, de a csaj hozzáállásából... ööö, szerintem nem lenne gond. :D Bár a szexfilmeket nem szereti, de azért az ecchi meg a hentai merõben más...

Nos, úgy kb. ezek alapján mit tudtok mondani? Olyan kéne, ami annyira nem gyerekes (Ghiblik egy része kilõve egyelõre), de vicces és szórakoztató. Valami olyan, ami meghozhatja az érdeklõdést.
Nem akarom szegényre feltétlenül "ráerõltetni", de azért megpróbálom, hátha sikerül megkedvelnie valamit. :)

Javaslatok?