SporTopic

Started by Exo, 2004-05-24, 17:57:45

Previous topic - Next topic

Nakedape

na még be kell jussnak az oroszok és akkor bajuszjelmezeket kiostani, hátradőlünk, és nézzük a háborút
[spoiler][/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

#451
Quote from: Próféta on 2008-06-24, 17:38:31
Kínos
LOL

Tetszett a meccs. Kicsit csodalkoztam ugyan, hogy a nemetek miert ennyire passzivak (relative), mert az egyik elozo meccsen kb egy hete iszonyatosan porogtek (azt hiszem ahol az edzoket kiallitotta a biro). Torokoknek a masodik(?) golja kegyetlen volt, kapus mar szeretettel varta a labdat, amikor kipockoltek elole. Megneztem volna azert a fejet akkor. :lul: Torokoknek jo nagy pechuk volt. De igazabol rosszul nem jarhattak: ha vesztenek ertheto, ha nyertek volna, az a nemeteknek lett volna egy szegyen. Majdnem osszejott.


Quote from: Pr3d4k1ng on 2008-06-25, 23:51:35
Valami baromi jó meccs volt. De megnéztem volt egy török és egy német embert a TV elött amikór elment az adás  :lul:
...
No igen... XD Bar a nemet adas egy ido utan helyreallt, mert Svajcbol kaptak kozvetitest. A magyart akkor mar nem neztem, ugyhogy nem tudom mi maradt ott le.

edit: Becs, aramszunet
QuoteEin Stromausfall im internationalen Fernsehzentrum der Fußball-Europameisterschaft in Wien (IBC) hat am Mittwochabend europaweit die Übertragung des Halbfinalspiels zwischen der Türkei und Deutschland beeinträchtigt. In der zweiten Halbzeit der Partie brach die Übertragung aus dem Baseler St. Jakob-Park für zunächst sechs Minuten und zehn Sekunden zusammen.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

ezen a meccsen csak fölhúzom magam, inkább nem is nézem tovább.
ezek az oroszok verték ki a hollandokat... na persze.
pont azt az egy rohadt meccset nem tudtam megnézni, és ezennel óvást nyújtok be a végeredménnyel szemben és az én bosszantásomra kitalált világméretű összeesküvésnek kiáltom ki

Lythis

Én már kezdek beletörődni a Német-Spanyol döntőbe sajna...

minuszmiki

Quote from: Fazék on 2008-06-26, 23:21:11
ezen a meccsen csak fölhúzom magam, inkább nem is nézem tovább.
ezek az oroszok verték ki a hollandokat... na persze.
pont azt az egy rohadt meccset nem tudtam megnézni, és ezennel óvást nyújtok be a végeredménnyel szemben és az én bosszantásomra kitalált világméretű összeesküvésnek kiáltom ki
Azok nem ezek az oroszok voltak. Akkor hihetetlenól jól és bátran játszottak, ma meg elizgulták a meccset, nem mertek támadni és pontatlanok is voltak. Összességében megérdemelten vannak ott a spanyolok szerintem, és örülök, hogy két támadó focit játszó csapat van a döntőben.

sirtomi

Sajna lemaradtam erről a meccsről, de az eredményt meghallva meglepődtem. A Hollandok ellen baromi jól játszottak erre most kapnak 3-at.
Attól tartok döntőben nem lesz sok gól és a meccs is dögunalom lesz. Egyik csapat se fog kockáztatni. Abban reménykedtem, hogy talán az oroszok majd csinálnak egy jó döntőt.

teraflare

Ezt most kaptam ímélben (igen mindenféle faszságra feliratkozom  ^^"):

Mi is az a LES? - Egy érthető magyarázat nőknek (is)...

1. Akkor először is képzeld azt, hogy a Váci utcai Mango bolt felé tartunk Te meg én, azzal a határozott szándékkal, hogy te bemész az ajtón (futballkapu) és vásárolsz (gólt szerzel) valami cuccot Magadnak!

2. Már nincs messze a zárás ideje, ezért Te (a csatár) nagyon sietsz, és kicsit előrébb mész, mint én, mivel ilyenkor amúgy is képtelenség Veled tartani az iramot.

3. Na most. A bolt előtt áll négy eladólány (védők), akik azért vannak ott, hogy megakadályozzák a vásárlók (csatárok) bemenetelét. Tegyük fel, hogy az áruház szabályzata azt írja elő, hogy az eladólányok vonalán csak pénztárcával (labdával) tudsz áthatolni, úgy hogy érvényes legyen a vásárlási (gólszerzési) kísérleted.

4. Neked tehát az a feladatod, hogy mindenképp átvágj az eladólányok sorfalán a bejárat felé és még az eladólányok sorfala előtt Nálad legyen a pénztárca.

5. Már át is jutottál sikeresen, de ekkor észreveszed, hogy nincs Nálad a
pénztárcád. E nélkül meg ugye nem lehetséges a vásárlás (gólszerzés).
Te rendületlenül törsz a bejárat felé, és hátrakiabálsz nekem, hogy dobjam oda Neked a pénztárcámat vagy a bankkártyámat (indítás), hogy sikeres legyen a vásárlás (gólt szerezhess).

6. Én ezt megteszem, te elkapod, de az áruház szabályzata szerint ugye
(lásd a 3. pontban) ilyen esetben nem vásárolhatsz, hiszen az eladólányok sorfala és a bejárat között voltál már, amikor Hozzád került a pénztárca.

Na ez a les!!!!
Ha a sorfal előtt kaptad volna el, akkor bemehettél volna és vehettél volna Magadnak néhány újabb felsőt, nadrágot vagy amit csak akarsz...

Na így már érthető?

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

sok ilyet kapsz legalább?

teraflare

Quote from: Lythis on 2008-06-27, 16:43:36
sok ilyet kapsz legalább?
Mármint a horoszkópok, a hogyan ölj egy ujjnyomással, hot-dog klubb, napi 5 perc német, a meghalt rákban egy afrikai gazdag és rám akarja hagyni a vagyonát, alexandra .... szokásos maileken kívül? nem. mostanában a sexually explicit, meg a v1agra óccsón típusú levelek megfogyatkoztak  :frown:

teraflare


Gregory


Fatal

Eh, ne nézzetek focimeccset nővel soha, főleg ne nagy torna döntőjét... Csalódott vagyok, mert bennem nem az maradt meg, hogy a spanyolok milyen jól játszottak, hanem hogy a németek mennyire magukon alul... Viszont a spanyolok jól játszották ezt az EB-t az olasz meccsen kívül, és mivel az utolsót is vitték, megérdemelték a kupát. Élveztem az egész EB-t, bár lehetett volna jobb is, főleg a játékvezetők terén. Uff.
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

minuszmiki

Zseniális ez a spanyol csapat, nagyon örülök, hogy végre az nyer, aki szépen játszik. Az EB-vel is elégedett vagyok, volt nagyon sok jó teljesímény, jó meccsek, viszonylag sok gól, bár a játékvezetés valóban hagyott kívánnivalót maga mögött.

Fazék

egyedül a hollandokat sajnálom, és hogy nem láttam az egyetlen meccset, ahol az oroszok igazán jól játszottak, amúgy meg abszolút elégedett vagyok én is ezzel az EB-vel, antifoci francia és olasz csapatok távoztak, a németek megérdemelten jutottak a döntőbe, de a spanyolokkal szemben láthatóan nem voltak maguknál, győzőtt az egyértelműen jobb csapat! VIVA ESPANA! :whoah:

Kvikveg

Szerintem ha azt akarjatok, hogy egy csapat veszitsen, kerjetek meg ra, hogy szurkoljak nekik.

A spanyolok megerdemeltek, egyertelmuen jobban jatszottak.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

minuszmiki

Quote from: Kvikveg on 2008-06-30, 00:03:55
Szerintem ha azt akarjatok, hogy egy csapat veszitsen, kerjetek meg ra, hogy szurkoljak nekik.
:haha: Húgom is épp ezt mondta.

hargharg

tenyleg nem volt rossz meccs, de azert eshetett volna tobb gol is. : /
amugy eljenek a spanyolok! : )
rofl

.Attila

Quote from: Fatal on 2008-06-29, 23:57:34
Eh, ne nézzetek focimeccset nővel soha, főleg ne nagy torna döntőjét...

Ezt kifejtenéd? :)

Kvikveg

Quote from: .Attila on 2008-06-30, 00:09:59
Quote from: Fatal on 2008-06-29, 23:57:34
Eh, ne nézzetek focimeccset nővel soha, főleg ne nagy torna döntőjét...

Ezt kifejtenéd? :)
Ez engem is erdekelne. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

blackman

spanyolok nyertek jee  :whoah:

Fatal

Jó, csúnya általánosítás volt, de szerintem sok embert zavarna mikor a szögletzászlónál történt szabályos szerelésre sikoltozza a melletted ülő, hogy TIZENEGYES!!!, vagy minden adandó alkalommal megkérdezik, hogy mi az a les ,meg ha konkrétan kíváncsi vagyok rá, hogy mit beszél a riporter (...) akkor pont ő is valami nagyon fontosat közöl. Igen, ez nem azért van, mert nő és én utolsó soviniszta disznó vagyok. :smile:
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

blackman

Quote from: Fatal on 2008-06-30, 00:16:53
Jó, csúnya általánosítás volt, de szerintem sok embert zavarna mikor a szögletzászlónál történt szabályos szerelésre sikoltozza a melletted ülő, hogy TIZENEGYES!!!, vagy minden adandó alkalommal megkérdezik, hogy mi az a les ,meg ha konkrétan kíváncsi vagyok rá, hogy mit beszél a riporter (...) akkor pont ő is valami nagyon fontosat közöl. Igen, ez nem azért van, mert nő és én utolsó soviniszta disznó vagyok. :smile:
:lul:  :lul:

.Attila

Quote from: Fatal on 2008-06-30, 00:16:53
Igen, ez nem azért van, mert nő

De. ;)

Quoteés én utolsó soviniszta disznó vagyok. :smile:

Bár tényleg általánosítás :)

Kvikveg

Quote from: Fatal on 2008-06-30, 00:16:53
Jó, csúnya általánosítás volt, de szerintem sok embert zavarna mikor a szögletzászlónál történt szabályos szerelésre sikoltozza a melletted ülő, hogy TIZENEGYES!!!, vagy minden adandó alkalommal megkérdezik, hogy mi az a les ,meg ha konkrétan kíváncsi vagyok rá, hogy mit beszél a riporter (...) akkor pont ő is valami nagyon fontosat közöl. Igen, ez nem azért van, mert nő és én utolsó soviniszta disznó vagyok. :smile:
:lol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Manitu

Quote from: Fatal on 2008-06-30, 00:16:53vagy minden adandó alkalommal megkérdezik, hogy mi az a les
Vesszek meg, ezt én is minden alkalommal megkérdezem, pedig határozottan nem vagyok nőből. A les szabály számomra misztikum :)
Amúgy a spanyolok bekaphatják, a németekre fogadtam ::)


Kvikveg

Jelentkezem ellenpeldanak: en tudom mi az a les.  :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Quote from: Kvikveg on 2008-06-30, 10:28:22
Jelentkezem ellenpeldanak: en tudom mi az a les.  :haha:
[spoiler][/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

sirtomi

Quote from: Nakedape on 2008-06-30, 10:32:56
Quote from: Kvikveg on 2008-06-30, 10:28:22
Jelentkezem ellenpeldanak: en tudom mi az a les.  :haha:
[spoiler][/spoiler]
Ez fájt  :lol:

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.