SporTopic

Started by Exo, 2004-05-24, 17:57:45

Previous topic - Next topic

minuszmiki

#390
Sajnáltam a végén szerencsétlen svájciakat, megint jól játszottak és megint kikaptak. Viszont nagyon jó meccs volt, a második félidőben a törökök is végre úgy játszottak, ahogy az elvárható volt tőlük. Ezentúl csak ilyen meccseket akarok látni, mint ma.

edit: [spoiler= wow][/spoiler]

sirtomi

Török - Cseh meccs jónak ígérkezik majd :)

Én

Ez mi volt ez? Idegesít, hogy a horvátok vezetnek, sőt nekik vannak jobb helyzeteik, miközben nem kevésszer még az alapvető labdakezeléssel is komoly gondjaik vannak. Ezért nincsenek itt az angolok? Meg a ruszkik miatt? What the fuck?

minuszmiki

Say your thanx to Steve McLaren.

Egyébként nincs bajom a horvát vezetéssel, remélem a németek jobban játszanak a második félidőben és igazán jó meccs lesz belőle. Eddig se rossz btw.

Én


Fazék

#395
Mitől játszanak ilyen szarul ma a németek? ???
előző meccsükön nagyon jók voltak sztem, most meg egy épkézláb passzuk alig van...
és persze, ahogy ezt írom rúgtak egy gólt :haha: (de persze a gólpasszt egy horvát adta :__devil:)
jó kis utolsó negyed óra lesz :D

szerk: hihetetlen basszus. feleannyi jó passzuk sincs, mint a horvátoknak. rendszeresen a játékosok mögé passzolnak, megtörik a támadás, eladják a labdát 2 érintés után, stb. ez kész röhej, ami teljesítményt nyújtanak... megérdemelnének egy alapos fejmosást az biztos...

minuszmiki

Quote from: Fazék on 2008-06-12, 20:35:55
jó kis utolsó negyed óra lesz :D
Az lett, bár a kiállítás szerintem erős volt.

Én

Megbarátkoztam horvátokkal végül, végén már nem voltak szarok, csak gecik, de hatékonyak. Megérdemelték, így a végén azt mondom.

minuszmiki

Én is, bár a vége felé elég szemét módon ölték a játékot, de tényleg hatékonyak voltak. És szerintem is megérdemelten nyertek, a németeknek a gólon kívül nem igazán volt említésre méltó akciója.

Én

Osztrák - Lengyel: Shitty shit is shitty. De legalább kaptak pontot a sógorok is, úgy érzem, ennyit megérdemeltek.

Fazék

Quote from: Én on 2008-06-12, 23:39:40
Osztrák - Lengyel: Shitty shit is shitty.
???
sztem jó kis meccs volt. jobban örültem volna egy osztrák győzelemnek, de a helyzetet nézve ez a döntetlen is totál földobott :D
oda se mertem nézni a 11-esnél, nehogy elrontsák miattam  ^^"

minuszmiki

Szerintem se volt rossz meccs, és kifejezetten érdekesen alakult. Az első félidőben az osztrákoknak voltak helyzeteik, ők kaptak gólt a másodikban meg fordítva.

Quote from: Én on 2008-06-12, 23:39:40
sógorok
Na ennek a szónak is büntetném a használatát. :D

Én

#402
Nem tudom, engem nem tudott lekötni. Az osztrák esélynek örülök én is, de egyébként nem élveztem a meccset, félszemel néztem csak.
Quote from: minuszmiki on 2008-06-12, 23:49:07
Quote from: Én on 2008-06-12, 23:39:40
sógorok
Na ennek a szónak is büntetném a használatát. :D
Most miért, ezt cska egyszer hallottam. :D Vagy a fél fülem is csukva volt? :D
halálcsoport

sirtomi

Sejthető volt hogy a Horvátok felszívják magukat, de arra nem számítottam hogy nyernek is. Buktam a tippmixem :D

Osztrák - Lengyelt nem láttam. Jó meccs volt? Kár hogy nem nyertek a Lengyelek.

minuszmiki

Quote from: Én on 2008-06-12, 23:50:44
Quote from: minuszmiki on 2008-06-12, 23:49:07
Quote from: Én on 2008-06-12, 23:39:40
sógorok
Na ennek a szónak is büntetném a használatát. :D
Most miért, ezt cska egyszer hallottam. :D Vagy a fél fülem is csukva volt? :D
halálcsoport
b&. :D Akárhányszor szóba kerülnek az osztrákok, a szóisméltlés elkerülése végett rájuk mondják.

Quote from: sirtomi on 2008-06-13, 10:50:10
Osztrák - Lengyelt nem láttam. Jó meccs volt? Kár hogy nem nyertek a Lengyelek.
Annyira nem. Az elején volt az osztárkoknak három ziccere, amiket kihagytak, ezután felszívták magukat a lengyelek, lőttek gólt, a második félidőben is támadgattak, ők is hibáztak ziccert, aztán kaptak egy gólt egy jogos tizenegyesből.

Fazék

ez a holland csapat valami eszméletlen!!!! :whoah: :whoah:

Én

#406
Hihetetlenek a hollandok, eddig őket látom a legnagyobb esélyeseknek. Támadásban az egyik legerősebb, ha nem a legerősebb csapat.
A cigrománok meg nekem tetszettek, meglepően jól játszottak szvsz. Bár sajna a hollandok akkor is szarrá verik majd őket, ha már biztos továbbjutók. :D

minuszmiki

Le vagyok nyűgözve. Végre eredményes szép játék!  :whoah:

Nakedape

Quote from: Én on 2008-06-13, 23:37:44
Hihetetlenek a hollandok, eddig őt látom a legnagyobb esélyeseknek. Támadásban az egyik legerősebb, ha nem a legerősebb csapat.
A cigrománok meg nekem tetszettek, meglepően jól játszottak szvsz. Bár sajna a hollandok akkor is szarrá verik majd őket, ha már biztos továbbjutók. :D
sok okos szerint, lehet ugye, hogy direkt pont nem..:)

a focitudás a fűből jön
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Én

Quote from: Nakedape on 2008-06-13, 23:48:46
sok okos szerint, lehet ugye, hogy direkt pont nem..:)
Szerntem jó szokás szerint túltaktikázzák, nem hiszem, hogy csak azért megszégyenítenék magukat, hogy könnyebb ellenfél legyen később. Legalábbis csalódnék.

Fazék

Quote from: Nakedape on 2008-06-13, 23:48:46sok okos szerint, lehet ugye, hogy direkt pont nem..:)
ha az lesz, hogy a sztárok pihennek a románok ellen és 2. csapat játszik majd, biztos vagyok benne, hogy az a 2. csapat  bizonyítani akar majd, nem hiszem hogy megelégednének egy döntetlennel, már csak presztizsből se. azzal meg különben is elég necces számolni, hogy olasz-francia döntetlen lesz.
sztem románok kikapnak mondjuk 2:0-ra, olasz-francia játékból pedig a franciák jutnak tovább 1:0-s eredménnyel

Nakedape

vagy beküldenek egy negyedik csapatot, akik elviccelik, nem figyelnek oda, aztán  hirtelen nyernek :D
kár hogy a svédeket  választottam győzteseknek anno, kezdem kedvelni németalföldieinket
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

minuszmiki

Quote from: Fazék on 2008-06-13, 23:51:06
Quote from: Nakedape on 2008-06-13, 23:48:46sok okos szerint, lehet ugye, hogy direkt pont nem..:)
ha az lesz, hogy a sztárok pihennek a románok ellen és 2. csapat játszik majd, biztos vagyok benne, hogy az a 2. csapat  bizonyítani akar majd, nem hiszem hogy megelégednének egy döntetlennel, már csak presztizsből se.
Főleg, hogy a románok elkenték a hollandok száját a selejtezőkön, úgyhogy a revans is éltetheti őket.

Quoteolasz-francia játékból pedig a franciák jutnak tovább 1:0-ás eredménnyel
Van rá sansz, de nagyon remélem, hogy nem így lesz. Igazából a maradék háromból egyik se érdemelne továbbjutást az eddigi játék alapján.

Nakedape

tovább jutók: 1. hely holland A csapat
                   2. hely holland B csapat   
                                                   -ra gondolsz? :D

index kommentekből kedvenc képem :[spoiler][/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

minuszmiki

Jó lesz. A kép meg lol. :D

teraflare

Ennyi foci után már szinte égőnek érzem ide a kondiról írni... ^^"
Mai észrevételem: a formás karhoz a váll elülső és oldalsó izmai mellett a hátsó izmait sem szabad kicsit sem elhanyagolni. Egy kis edzéssel sokkal jobban nézett ki a karom, pedig nem lett vastagabb csak a vállam. + érdemes az összehúzások csúcsán 2-3 másodpercig kitartani a súlyokat.
Más: vajon az rosszat jelenthet hogy ma mikor kinyújtóztam hallottam egy kis reccsenést a szegycsontom körül és egy nagyon picit (extra nagy lélegzetvételnél) nyomásérzékeny. Reggel épp hallgattam a bíztató beszámolókat hogy egyiknek a mellizma szakadt le és sorvadt el a másiknak a vállát hátra húzó izom járt így. A hipohonderségemmel együtt ez igazán nem lesz így jó. :gyagya:

Én

Quote from: teraflare on 2008-06-14, 00:18:43
Más: vajon az rosszat jelenthet hogy ma mikor kinyújtóztam hallottam egy kis reccsenést a szegycsontom körül és egy nagyon picit (extra nagy lélegzetvételnél) nyomásérzékeny.
Nekem ez mióta az eszemet tudom így van, bár az gondolom nem nyugtat meg, hogy én is nyomorék vagyok.
Hátsó váll: azt hogy?

.Attila

Majd ha legközelebb találkozunk, megmutatom, hány izületemet tudom megropogtatni. (nyak, csukló, ujjtövek, ujjpercek, térdek, boka)

teraflare

Quote from: .Attila on 2008-06-14, 00:25:48
Majd ha legközelebb találkozunk, megmutatom, hány izületemet tudom megropogtatni. (nyak, csukló, ujjtövek, ujjpercek, térdek, boka)
Quote from: Én on 2008-06-14, 00:22:47
Nekem ez mióta az eszemet tudom így van, bár az gondolom nem nyugtat meg, hogy én is nyomorék vagyok.
Hátsó váll: azt hogy?
Ez azért megnyugtató, kösz. :D
Én: Ez a része a vállnak: http://www.exrx.net/Muscles/DeltoidPosterior.html  A legjobb a csigás gép amit lentről lehet felfele húzni kicsit előredőlsz és ekkor oldalra húzod ki a súlyt. http://www.exrx.net/WeightExercises/DeltoidPosterior/CBOneArmRearLateralRaise.html  (az oldal igen hasznos izomcsoport gyakorlatok szempontjából)

Én

#419
 :merci:
ED: pff... I ror'd at the last minute...