SporTopic

Started by Exo, 2004-05-24, 17:57:45

Previous topic - Next topic

teraflare

No most vagy a lustaság kezd kifizetődni (vagy egy hétig nem voltam edzeni  ^^") vagy eddig finoman edzettem. Ma hátra hirtelen többel ment. Asszem ezután több pihenőnapot iktatok be. És ma a rádió "változatos" zenéi közt tényleg volt olyan amit nem játszottak mindig mikor edzettem  :haha: Még pár hónap és türhető alakom lesz  :hopp:

sirtomi

Minden edzés után kell legalább 8 óra pihenés és nemárt pihenőnapokat tartani, különben nem fejlődsz semmit.

teraflare

Quote from: sirtomi on 2008-08-01, 11:53:03
Minden edzés után kell legalább 8 óra pihenés és nemárt pihenőnapokat tartani, különben nem fejlődsz semmit.
nekem edzések közt 24 óra pihi van, izomcsoportokra meg 72. és heti 1 nap pihi. De mivel az utóbbi időben nagyon hulla voltam inkább aludtam helyettük és most 150%-os a teljesítményem.  :haha: Lehet elugrok a masszőr oktatónkhoz is egy jó masszázsra.  ::) azt mondta 2k-től 10k-ig szoktak lenni az árak. (mondjuk ha a két kis leszbi gyúrna át újra nem bánnám   :P)

teraflare

#543
Double post. B pls. :D

Egy fórumon találtam miközben mellizom építés után nézelődtem:
:/ why are guys so obssed with having big,wide pecs? Its such a turn off to most girls. It makes them look like they have boobs..and i dont want a man that has boobs :/
:lul:

Professor X wrote:
-But...how do I train my "inner pecs"?

-Get your "inner self" to work out?

teraflare

Trrriiipplleeee POOOST!
Na tegnap elmentem végre újra Capoeirára. Jól meg is húztam megint a lábam. Pimentától kaptunk olyan lebaszást a helytelen negatíváért  :haha: Egy dolog van amitől félek és az a dühös nő, meg is szeppentem  :D
Viszont jól indult az edzés. Egy tök jó csaj előttem egy méterrel öltözött át. Már nekem kellett elfordítanom a fejem mert ha tovább bámulom azt a halvány lila elöl szépen csipkézett bugyit kicsit kínosan éreztem volna magam az amúgy is testhezálló nadrágban   :angyali:

Fazék

Én hiszek a komoly felmérések, tanulmányok hitelességében, szóval innentől keményen betartom az edzéstervet. :lazza:

Rounin

Háh, hivatalosan is szőnyeg alá seperhetem a kósza bűntudatot! :angyali:

Xzone

Quote from: Fazék on 2008-08-11, 12:55:47
Én hiszek a komoly felmérések, tanulmányok hitelességében, szóval innentől keményen betartom az edzéstervet. :lazza:

Ezek szerint a többségünk igazi sportember.

teraflare

Quote from: Fazék on 2008-08-11, 12:55:47
Én hiszek a komoly felmérések, tanulmányok hitelességében, szóval innentől keményen betartom az edzéstervet. :lazza:
Én minden nap keményen "edzek" miközben járom a várost  :D Az egyetemen meg olyan keményen edzettem hogy lassan örökké fogok élni.

teraflare

#549
Na mai nap annyira megtetszettem magamnak a tükörben hogy úgy döntöttem felrakok magamról egy képet avatarnak. Na milyen?  :D TELK IS BACK!!1!

  • -__-
  • facepalm
  • epic fail
  • :jee:

.Attila

Quote from: teraflare on 2008-08-14, 11:33:03
Na mai nap annyira megtetszettem magamnak a tükörben hogy úgy döntöttem felrakok magamról egy képet avatarnak. Na milyen?  :D TELK IS BACK!!1!

  • -__-
  • facepalm
  • epic fail
  • :jee:


  • blocked

teraflare

Quote from: .Attila on 2008-08-14, 11:36:50

  • blocked
Honnan sejtettem vajon, hogy te leszel az első válaszoló...  :lul:

Dreamcleaver

Quote from: .Attila on 2008-08-14, 11:36:50
Quote from: teraflare on 2008-08-14, 11:33:03
Na mai nap annyira megtetszettem magamnak a tükörben hogy úgy döntöttem felrakok magamról egy képet avatarnak. Na milyen?  :D TELK IS BACK!!1!

  • -__-
  • facepalm
  • epic fail
  • :jee:


  • blocked

  • ghey

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

teraflare

Quote from: Dreamcleaver on 2008-08-14, 13:06:30
Quote from: .Attila on 2008-08-14, 11:36:50

  • blocked

  • ghey
Azért nem kellene így leszolnod .Attilát. ő csak elmondta hogy blokkolta az avákat.  :ejnye:

.Attila

Hát igen, nem engem kellett volna idézni.
Így viszont tera lecsapta a magas labdát :)

Lythis

u has tanline zomgfail :D

teraflare

Quote from: Lythis on 2008-08-14, 17:28:09
u has tanline zomgfail :D
nemegészen, az lámpafény. Egész nyáron az irodában voltam és csak a természetes barnaságom ami miatt nem vagyok hófehér.  :frown:

Lythis

Quote from: teraflare on 2008-08-14, 17:45:46
Quote from: Lythis on 2008-08-14, 17:28:09
u has tanline zomgfail :D
nemegészen, az lámpafény. Egész nyáron az irodában voltam és csak a természetes barnaságom ami miatt nem vagyok hófehér.  :frown:
ok, akkor úgy foglamazok, hogy kb. a 7. nyakcsigolya (Vertebra cervicalis VII.) feletti bőrfelület olyannyira látványosan másszínű, hogy akaratlanul is úgy tűnt, hogy kevésbé dekoltált nyakú pólóban szedted össze, mint amilyenben a képen pózolsz.
Some valami más háttér esetleg még dobna a képen, és ilyen apróságok :D

teraflare

Hát az irodát nem festhetem át de a paintbrush mindig itt van kéznél: 

Most jobb?  :D

Solid Snake


Rounin


Lythis

#561
Quote from: teraflare on 2008-08-14, 18:10:32
Hát az irodát nem festhetem át de a paintbrush mindig itt van kéznél: 

Most jobb?  :D
ami azt illeti nem :D (habár ha a fejedről leszeded azt a vigyori pofát, akkor is jobb, mint a sima üres falas :) )
a hátteret amúgy komolyan mondtam, teszem azt állj ki egy dombtetőre, vagy valami. Mivel a kép javarészét a fekete felsőd foglalja el, a csodás kvázi-fehér fal előtt, ezért a kép eléggé üresnek hat. Még akkor is ha csak az egyre kidolgozottabbá váló izomzatodat óhajtod rajta hangsúlyozni.
Hülye példa, de még ITT is van háttér hozzá :D

Kvikveg

Quote from: teraflare on 2008-08-14, 18:10:32
Hát az irodát nem festhetem át de a paintbrush mindig itt van kéznél: 

Most jobb?  :D
:lul: :muhahah: :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Solid Snake


blackman


teraflare

#565
Quote from: Lythis on 2008-08-14, 19:39:05
a hátteret amúgy komolyan mondtam, teszem azt állj ki egy dombtetőre, vagy valami. Mivel a kép javarészét a fekete felsőd foglalja el, a csodás kvázi-fehér fal előtt, ezért a kép eléggé üresnek hat.[/color]
Na majd talán a hétvégi repülős napokon lesz egy jó hátterem.  ^^

Quote from: blackman on 2008-08-14, 22:12:23
hehe pwn
És én még a fehérje kiegészítőm szedésén gondolkodtam hogy az dopping/tuning-e?


sirtomi

Fehérje és tömegnővel egyáltalán nem dopping, csak plusz táplálék, tisztább formában a gyorsabb feldolgozás miatt. Annyiban nevezhetjük talán "doppingnak", hogy gyorsabban lehet vele elérni eredményt, mint nélkülük. De igazából ezek semmim mesterséges teljesítménynövelő cuccot nem tartalmaznak, csak fehérje, szénhidrást, némi ásványi anyag és vitaminok. Természetes formában is magadhoz vehetnéd csak úgy lassabban menne és az edzés eredménye is lassabban jelentkezne.

LittleElf

Quote from: sirtomi on 2008-08-15, 10:01:43
Fehérje és tömegnővel egyáltalán nem dopping, csak plusz táplálék, tisztább formában a gyorsabb feldolgozás miatt. Annyiban nevezhetjük talán "doppingnak", hogy gyorsabban lehet vele elérni eredményt, mint nélkülük. De igazából ezek semmim mesterséges teljesítménynövelő cuccot nem tartalmaznak, csak fehérje, szénhidrást, némi ásványi anyag és vitaminok. Természetes formában is magadhoz vehetnéd csak úgy lassabban menne és az edzés eredménye is lassabban jelentkezne.

Terhes nők farmakológiájából doktorált ökológiatanárom ezektől a fehérjepluszoktól meg turmixoktól intett óvva mindenkit, minthogy nem tudni, milyen káros hatásai lehetnek a szervezetedre későbbiekben. Másrészt hiába látványos a változás, a hatása nem tartós, nagyon könnyen ki lehet pukkadni. Persze nem annyira vad, mintha mondjuk szteroidokat szednél, ami a szerveidet is tönkrevágja, de nem javalott. Abban a világban, ahol a zacsislevestől is prímán meddőnek lehet lenni, meg hererákot okoz, nekünk kell mérlegelnünk, hogy egy adott kockázatot vállalunk-e.
Rám mindenesetre elég nagy hatást tett a Tanár Uram, megmaradtam az egészséges étkezés+testmozgás kombónál. Ergo sose leszek muszklimen, de ez van  :redface:

teraflare

Quote from: LittleElf on 2008-08-15, 10:56:07
...
Rám mindenesetre elég nagy hatást tett a Tanár Uram, megmaradtam az egészséges étkezés+testmozgás kombónál. Ergo sose leszek muszklimen, de ez van  :redface:
Ennyi erővel éhen is halhatsz, amennyi génmanipulációt csinálnak a kaja alapanyagokon. A vézna, normál, sportos, "muszklimen"-t meg ne keverjük kérem. Én sportos akarok csak lenni. (meg Én is meg sirtomi is gondolom) A képem csalóka mert azt hangsúlyoztam ki rajta amit jobban kidolgoztam (a vállam és a hátam)

For Lythis: Így jobb? v.2.0

LittleElf

Quote from: teraflare on 2008-08-15, 11:01:40
Quote from: LittleElf on 2008-08-15, 10:56:07
...
Rám mindenesetre elég nagy hatást tett a Tanár Uram, megmaradtam az egészséges étkezés+testmozgás kombónál. Ergo sose leszek muszklimen, de ez van  :redface:
Ennyi erővel éhen is halhatsz, amennyi génmanipulációt csinálnak a kaja alapanyagokon. A vézna, normál, sportos, "muszklimen"-t meg ne keverjük kérem. Én sportos akarok csak lenni. (meg Én is meg sirtomi is gondolom) A képem csalóka mert azt hangsúlyoztam ki rajta amit jobban kidolgoztam (a vállam és a hátam)

For Lythis: Így jobb? v.2.0

Szó sem volt keverésről, színtiszta önirónia volt az én alkatomra. Én is csak az a "sportos" akarok lenni, nem egyéb   :smile:
A kajával meg sajnos egyet kell értsek, ha nincs saját ranch-ed, máris ott az első baj.   :frown:

BTW a kép csodaszép  :appl: