M.A.G.U.S.- In character

Started by Tiaro, 2004-05-26, 11:10:03

Previous topic - Next topic

Larrodan

Quote from: LarrodanEddig Kisvirag, Nethiree, Selba, Pandóra és Zelgadis jelentkezett, még van egy hely, ha valaki még jelentkezik akkor õt még bevesszük, ha nem akkor indítom a kalandot amint megkapom a 2 hiányzó karlapot.  :rolleyes:
Összeállt a parti. Játékosaink:
Kisvirag, Nethiree, Pandóra, Selba, Shiroi és Zelgadis
Aki még nem küldte el a karakter leírását, tegye meg, és kezdünk.
Lassan befejezem a bevezetõt, akinek még nem küldtem, annak elküldöm, milyen célból, okból van ott ahol van, tisztázzuk a részleteket, és vázolom a bevezetést, és kezdõdhet a kaland ;)
"A tigris szeme sem más mint az enyém,
De õ a háborgó tengeren túlról érkezik.
Hiányoznak majd a beszélgetések. "

M.A.G.U.S. Online RPG

Baldy

Ejnye, gyakrabban kéne idejárnom, inditottam volna ebben a kalandban is egy karaktert :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Pandóra

Quote from: BaldyEjnye, gyakrabban kéne idejárnom, inditottam volna ebben a kalandban is egy karaktert :)
És Freyja is szívesen játszana, szóval szerintem ha valaki mesélni szeretne, összejönne még egy csapat.
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Baldy

Quote from: PandóraÉs Freyja is szívesen játszana, szóval szerintem ha valaki mesélni szeretne, összejönne még egy csapat.

3 kaland menne párhuzamosan egyszerre? :)
Jól hangzik :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Larrodan

A hajó térképe egy picit késni fog... mivel nincs scannerem egy picit nehézkes megoldanom, hogy jó, átlátható rajz legyen.

Ha a történettel kapcsolatban van valami véleményetek, túlságosan elaprózom, vagy átsiklom bizonyos részletek felett légyszi szóljatok (minél hamarabb belerázódjak), mert hiába olvasom át többször, ez nekem egy kicsit szokatlan, csak élõben meséltem még... ^^"
THx!
"A tigris szeme sem más mint az enyém,
De õ a háborgó tengeren túlról érkezik.
Hiányoznak majd a beszélgetések. "

M.A.G.U.S. Online RPG

Zelgadis

Eddig nagyon tetszik  :jee:
Szépen fogalmazol, te alkotod a mondatokat, vagy vagy van valami alapja ahonnan "csórod" :D a kifejezéseket?
Már alig várom, hogy mi fog történni, olyan, mint egy jól kezdõdõ regény ^^"

Larrodan

Quote from: ZelgadisEddig nagyon tetszik  :jee:
Szépen fogalmazol, te alkotod a mondatokat, vagy vagy van valami alapja ahonnan "csórod" :D a kifejezéseket?
Már alig várom, hogy mi fog történni, olyan, mint egy jól kezdõdõ regény ^^"
Arigato :rolleyes:
A gondolatok saját kútfõbõl jönnek, és természetesen a karakterektõl... ;)

A regény formát télleg próbálom tartani, mert miért is ne... hátha valami jól sül ki belõle  :rolleyes: remélem késõbb is sikerülni fog.
És persze nem akarok csalódást okozni a jk-knak, ha már vették a fáradságot és beszálltak a játékba :jee:
"A tigris szeme sem más mint az enyém,
De õ a háborgó tengeren túlról érkezik.
Hiányoznak majd a beszélgetések. "

M.A.G.U.S. Online RPG

Larrodan

Hali!
Ne haragudjatok, de holnap nem lesze(technikusi avatóm lesz ^^"), és vasárnap is csak késõ estére esem haza. Akkor tudjuk folytatni. Ne hari a csúszásért... Gomen ne!
"A tigris szeme sem más mint az enyém,
De õ a háborgó tengeren túlról érkezik.
Hiányoznak majd a beszélgetések. "

M.A.G.U.S. Online RPG

Larrodan

Bocsi, ma minden közbejött :( , de holnap egész nap itt leszek, és folytathatjuk a kalandot... ^^
"A tigris szeme sem más mint az enyém,
De õ a háborgó tengeren túlról érkezik.
Hiányoznak majd a beszélgetések. "

M.A.G.U.S. Online RPG

Raggie

HuH! Nem gondoltam volna, hogy ilyen nagy lesz az érdeklõdés a forumon a MAGUS(inkább maradjunk a virtuális szerepjátéknál) iránt! Öregem ez tök király!!! :jee:

Na egy hét múlva itthon leszek kb négy napra, akkor remélem, hogy én is tok valami érdemlegeset haladni.

Larrodan kalandja nagyon ígéretesen indul!! Riszpekt Larrodannak! Kezdésbõl ilyen jól írni és jó kis történetet kitalálni nagyon nehéz!!  :tezsvir:

Mindenkinek hajrá!!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Larrodan

Sziasztok!
Itt szeretnék bocsánatot kérni minden játékosomtól. Amiért kerestetek és nem válaszoltam, télleg nem voltam gépnél. A gép online volt, csak én nem voltam...
Több mint 1 hónapja nem haladtunk a történettel... amikor én voltam akkor kulcsfontosságú jk-k hiányoztak, amikor õk voltak én nem voltam... s az utóbbi idõben ez egyre inkább elõfordul.
Túltettem magam... nem vettek fel a bme-re... tavaly érettségiztem... nem sok esélyem volt... mind1... ^^"
Így viszont maradtam miskolcon, és intéznem kell a beiratkozást/kolit/gólyatábort... tudjátok hogy megy ez... egy kevéske idõ a magánéletre... családra... és máris nem maradt semmi.
Sajnálom, de most nem tudom folytatni a mesélést... amikor elkezdtük nem gondoltam, hogy így alakul... akkor lehet, hogy inkább csendben maradok, és nem csõdítem össze a partit... Ha van egy válalkozó szellemû km, aki átvenné a mesélést, szívesen átadom a sztorit, ha a jk-knak még van kedvük játszani, és õt is elfogadják... 2. lehetõség, hogy a kaland folytatásának idõpontját kitoljuk a közeltávoli ismeretlen jövõbe...
Ne haragudjatok... télleg szégyenlem a dolgot.
"A tigris szeme sem más mint az enyém,
De õ a háborgó tengeren túlról érkezik.
Hiányoznak majd a beszélgetések. "

M.A.G.U.S. Online RPG

kisvirag

távoli jõvõ

jólhangzik
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Nethiree

Az idõbeni halasztásra szavazok.  :rolleyes:

Mattanja

Halasztás. CSak aztán mindenki emlékezzen, hogy kivel mit mikor hogyan csinált és beszélt...
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Pandóra

Quote from: ShiroiHalasztás. CSak aztán mindenki emlékezzen, hogy kivel mit mikor hogyan csinált és beszélt...
Okés, majd szóljatok, ha kezdjük.
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Raggie

Az én kalandom viszont menne, ha méltóztatna írni a sok JK! Amíg nem ír senki, addig nem tudok haladni! Szóval írjatoook!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Pandóra

Megy még a játék?  :confused:
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Raggie

Menne, ha írna vki! :(

Hahóóóó! Írjatoook! Menne a kaland, ha jönnétek játszaniii!!!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Selba

LOL:) Ezt hamarabb is írhattad volna:)

kisvirag

írta.
aug 15én :)
csak nem ekkora nagy betûkkel :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Damnatus

Akkor én is beszállnék, holnapra elkészítem a kari leírását. Szint kor stb. megkötések?

Raggie

Quote from: DamnatusAkkor én is beszállnék, holnapra elkészítem a kari leírását. Szint kor stb. megkötések?
Melyikbe, itt a fórumon, vagy a meeten?

Selba: tényleg írtam(pár posttal feljebb) de nem ez a lényeg, hanem, hogy mindenki írjon, mert akkor mehetne a kaland! Nem vagyok mérges, csak jó lenne ha menne, mert az mindenkinek fun, meg hát azért indítottuk nem?! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Damnatus

Itt a fórumon, meetre nem mindíg tudnék menni. Szóval megkötések? Melyik rendszer? Zöld? Tekercs? d20? faj szint kaszt megkötés?

Raggie

Alapkönyvet és régi rendszert használunk(kétszintes képzettségek még). És esetleg a Titkos Fóliánst. Namost, ami kell nekem: rövid karileírás, négymondatos elõtöri, és a tulajdoságok-képzettségek. PM-ben jöhet, aztán már benne is vagy a kalandban!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Freyja

Quote from: Raggie GordonNamost, ami kell nekem: rövid karileírás, négymondatos elõtöri, és a tulajdoságok-képzettségek. PM-ben jöhet, aztán már benne is vagy a kalandban!
Hmmmmmmmmm? Még be lehet szállni? Nem az volt, hogy nem mehet több karakter, mert túl sokan lennénk?
Ha nem így van, akkor jövök én is!! :)

Selba

Mindig ilyen tempóban fogunk játszani??

Raggie

Most egy hétre nem volt netem, de nem is írt szinte senki! Csak akkor tudok iramot diktálni, ha valaki(2 embernél több) ír is! :(
Én is jobban szeretném, ha gyorsabb lenne!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: Raggie GordonMost egy hétre nem volt netem, de nem is írt szinte senki! Csak akkor tudok iramot diktálni, ha valaki(2 embernél több) ír is! :(
Én is jobban szeretném, ha gyorsabb lenne!
Ez rohadtul nem kifogás! Ha páran nem írnak, befuccsol az egész? A francokat! Aki ír, az játszik, a többi njk-ként nem csinál semmi különöset, aztán elõbb-utóbb kiesik a játékból. Legalább lesz hely az új belépõknek, és a kevesebb JK-ra te is jobban tudsz koncentrálni! Szerintem a napi egy-két kör (mondjuk délután és este 9 körül) teljesen reális (kéne hogy legyen)!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Hát jó, csak olyan szar KM-ként játékosokat kirúgni a játékból. Nem szeretem. Nna mindegy, mert valszeg ez lesz, hogy akik viszont játszani akarnak azok tudjanak...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Selba

Ha az könnyebít, legyen pl 2naponta lépés, és aki nem ír az nem csinál semmit.. Értem mire gondolsz, de így sose fogunk kijutni a kocsmából.