Main Menu

Bittorrent

Started by Shadowolf, 2004-05-27, 23:31:08

Previous topic - Next topic

Alkyra

Ó hogy az a...
PONT azt a két animet licenselték amit most nézni akarok...
A Girls Bravot s a DearS-t. GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!
Sehonnan nem lehet leszedni a Second Seasont s a mangát!
WÁÁHH! Még ez IS! :b+:    Megyek fölakasztom magam! :linsux:  :linsux:

Moha

Quote from: AlkyraMegyek fölakasztom magam! :linsux:  :linsux:
Inkább valaki olyat akassz fel, aki meg is érdemli ;)
Btw, a Girls Bravo engem is érdekelne, le is akartam volna szedni... mindegy, a föld alól is elõkerítem!

Alkyra

Quote from: MohaInkább valaki olyat akassz fel, aki meg is érdemli ;)
Btw, a Girls Bravo engem is érdekelne, le is akartam volna szedni... mindegy, a föld alól is elõkerítem!

A first season-t megtalálod mindkét formában a  //www.boxtorrents.com on.
Ha a secondot akarod akkor menj az animehqra. Ott (furcsa mód) fenn a 7. részig.

Larrodan

mmm.... nem tudjátok a TorrentStorm-mal lesz még valami, vagy végleg leállt a fejlesztése? (már annyira megszoktam, hogy nem igazán van kedvem mással bajlódni ^^"""")
"A tigris szeme sem más mint az enyém,
De õ a háborgó tengeren túlról érkezik.
Hiányoznak majd a beszélgetések. "

M.A.G.U.S. Online RPG

roderick

Quote from: AlkyraÓ hogy az a...
PONT azt a két animet licenselték amit most nézni akarok...
A Girls Bravot s a DearS-t. GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!
Sehonnan nem lehet leszedni a Second Seasont s a mangát!
WÁÁHH! Még ez IS! :b+:    Megyek fölakasztom magam! :linsux:  :linsux:

tudom ajánlani az IRC-t... ott elég sok régi dolgot meg lehet találni, bt-nek ez a nagy hátránya szvsz. hogy gyorsan le kell csapni mindenre
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Gab3c

Quote from: MohaBtw, a Girls Bravo engem is érdekelne, le is akartam volna szedni... mindegy, a föld alól is elõkerítem!
A japan DVD iso-ban angol felirattal megspekelve mint multkor?

Erdekel? :gevumezs:
Kimi Ga DVDk angol felirattal itt: http://www.hongfire.com/forum/showthread.php?t=14037
Many thx to ae101kai

Moha

Quote from: Gab3cA japan DVD iso-ban angol felirattal megspekelve mint multkor?

Erdekel? :gevumezs:
Hááát, talán. Csak most vigyáznom kell a letöltéssel, mert ugye chello-m van és már így is sokat töltöttem a hónapban... Meg lehet, hogy elõbb megnézem fansub-ban. De ha dobsz egy linket rá (akár ide, akár PM-ben), akkor megnézem.
Maga a sorozat érdekel amúgy. Hány DVD lenne?

Xaga

Hogyan kell UHUlinux alá azureust varázsolni? Me nagyon  :lame: linux téren

Tyrael

Quote from: MohaHááát, talán. Csak most vigyáznom kell a letöltéssel, mert ugye chello-m van és már így is sokat töltöttem a hónapban... Meg lehet, hogy elõbb megnézem fansub-ban. De ha dobsz egy linket rá (akár ide, akár PM-ben), akkor megnézem.
Maga a sorozat érdekel amúgy. Hány DVD lenne?
van egy modszer, amivel 2 napra meg lehet allitani a szamlalot
es ha akarod, 2 naponta elsutheted

Tyrael

Marfy

Quote from: Tyraelvan egy modszer, amivel 2 napra meg lehet allitani a szamlalot
es ha akarod, 2 naponta elsutheted

Tyrael
Oszd meg mindenkivel had okosodjon a nép ;).

Necrid^

Quote from: Tyraelvan egy modszer, amivel 2 napra meg lehet allitani a szamlalot
es ha akarod, 2 naponta elsutheted

Tyrael

Na hajra..
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Moha

Nem tudom, hogy ilyet érdemes-e kiírni a public fórumba... Szerintem jobb, ha mindenkinek privátba megy, akit érdekel.

Necrid^

Quote from: MohaNem tudom, hogy ilyet érdemes-e kiírni a public fórumba... Szerintem jobb, ha mindenkinek privátba megy, akit érdekel.

Ment egy PM.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Tyrael

nyitottam egy topicot, ott egy link, ahol kepekkel illusztralva van

Tyrael

Alkyra

Lenne egy kérésem.
Valaki megtudna hívni a bithumenre?
Mert egy barátomat meghívták s azt mondta, hogy nagyon jó oldal.
Az általában az átlagom egy fájlnál 1.2 de ha vlm nagyon szívemhez közelít töltöttem le akkor feltöltöm 3.0 arányra. :)(vagy amíg anyám itthon engedi. :D :D :D)
Ha megtenné nekem valaki akkor nagyon hálás tudnék lenni.
Köszönöm.

Név: Alkyra
e-mail: zen-alkyra@freemail.hu

Tyrael

van 1 meghivom, de mar eligertem :(

Tyrael

Alkyra

Quote from: Tyraelvan 1 meghivom, de mar eligertem :(

Tyrael

Egyszerre csak egy emebert hívhatsz meg? Vagy x feltöltés után kapsz x meghívót?
Érdekes.

Ha esetleg valakinek lenne egy fölösleges meghívója akkor írjon nekem egy pm-t légyszíves.
Elõre is köszönöm.

Tyrael

elsot 30G feltoltes utan kapod, utana 20gigankent

Tyrael

Xaga

Hongfirerõl hogy a bánatba kell tölteni me a torrent listet látom de a forumot nem és a listában minden link a forumra vezet. És van Accountom & be vagyok jelentkezve.

Tyrael

eloszor ranyomsz a torrents-re, aztan a kov ablakban amit keresel arra, atdob a forumba, ahol a temaindito szemely az elso hozzaszolasban csatolja a torrent file-t.
Useful soft learning kana & kanji.

jwpce-i especially like this prog,it`s freeware editor&dictionary already updated dictionary part.(http://www.csse.monash.edu.au/~jwb/j_edict.html)
Attached Files
File Type: torrent    tejina.torrent (3.7 KB, 456 views), size: 11412631, seeders: 12, leechers: 4, completed: 1329, Tracker: Loc

Pl.
Itt ranyomsz a ket link kozul valamelyikre, aztan kesz

Tyrael

Xaga

A problémám az hogy nem látom a forumokat én azt látom hogy eddig SENKI se szolt hozzá sehova (kiv announcements) egyszerüen elintéz egy you do not have permission to access this page, pedig ha jól emléxem activaltam az accountomat ha meg nem akko meg kellet volna szünnie. Hogy lehet rávenni hogy kérjen mig1x aktivációt?

Tyrael

huh, nemtom
regeltem, megjott ranyomtam
be is jelentkeztetett egybol, es azt csinaltam, amit neked irtam
es mukodott
regelj egy ujat

Tyrael

Darkstar

Várható valamikor az Usteam-es tracker újraindulása?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

Hogyan kell használni egy trackert?
Én letöltöttem a Bitcomet Tracker 0.1-et.
Hogyan kell használnom?
Szeretnék megkapni egy fájlt valakitõl, ezért trackert csinálok a gépembõl
s õ meg egy torrent-et. Én meg átszedem a fájlt.
Ez lehetséges egyáltalán?

Esetleg tudna segíteni valaki?

RE@L

Szerintem totál fölösleges ilyen bonyolult módszert alkalmaznod 1 file átvitelére 1 ik géprõl a másikra...
A BitTorrenT eljárás inkább tömeges terjesztésre van, és jó mivel mindenki részesedik belõle és tul képpen a lényeg h a tracker nagyon hûdenagy sávszélt nemhasznál azaz nem a saját szervereiket terhelik le hanem 1 kicsit mindenkinek a feltöltését ami hatványozodik a userek számától függõen.
Sztem MSN en csináljatok 1 filemegosztást és ott lehet töltögetni...

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Fazék

bár gondolom úgysincs senkinek se, de megköszönném, ha kapnék valakitõl bithumen-es meghívot. köszi.

Alkyra

Quote from: Blimpbár gondolom úgysincs senkinek se, de megköszönném, ha kapnék valakitõl bithumen-es meghívot. köszi.

bocs én már elígértem magam. :(

Fazék

Quote from: Alkyrabocs én már elígértem magam. :(
Nem gond, ha az utána adódó lehetõségnél engem hívsz meg, nekem az is tökéletes. Nem olyan sietõs a dolgom. Elõre is köszi. :)

Alkyra

Quote from: BlimpNem gond, ha az utána adódó lehetõségnél engem hívsz meg, nekem az is tökéletes. Nem olyan sietõs a dolgom. Elõre is köszi. :)

Remek. Akkor márcsak meg kell várnod amíg föltöltök 48 gigát a 15k feltöltési sebeségemmel. :D
Meeggggleszzzz. :D

Fazék

Quote from: AlkyraRemek. Akkor márcsak meg kell várnod amíg föltöltök 48 gigát a 15k feltöltési sebeségemmel. :D
Meeggggleszzzz. :D
Ha folyamatosan teszed, akkor már a kezemben is lesz a meghívó röpke 40 nap alatt :haha:
Nem gond, csak egyszer legyen, már tag szeretnék lenni, mire bezárják. :haha:

ja és egy újabb "jó" hír:

A magukat korábban sérthetetlennek valló The Pirate Bay véglegesen bezárta kapuit egy razzia után...