Main Menu

Bittorrent

Started by Shadowolf, 2004-05-27, 23:31:08

Previous topic - Next topic

.Attila

Shadow Hearts 2 OST -hez keresek torrentet, remélem van itt vki, aki ismer olyan helyet, ahol PS2-es játékok zenéit is be lehet szerezni.

És még mindig keresek aktív Koudelka (PS1-es játék) torrentet.

Necrid^

Quote from: BonciShadow Hearts 2 OST -hez keresek torrentet, remélem van itt vki, aki ismer olyan helyet, ahol PS2-es játékok zenéit is be lehet szerezni.
Erre Gondolsz? Click
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Necrid^

Quote from: White SeeDNem tudna valaki adni egy torrentlinket az FF8 psx-es változatához? legalább is 1-es CD-hz?
Click
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

.Attila

Quote from: NecridErre Gondolsz? Click
Ez valszeg nem a 2., hanem az elsõ rész, de letöltöm és megnézem.

edit: meggondoltam magam, mégse, nincs seeder.

Necrid^

Quote from: BonciEz valszeg nem a 2., hanem az elsõ rész, de letöltöm és megnézem.

edit: meggondoltam magam, mégse, nincs seeder.
Sajnos már nem naon találni. :(
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

zolan43

Quote from: White SeeDAnno, nem tudná megmondani valaki honnan töltöttem le school rumble-t? Esküszöm hogy nem találom, pedig regisztráltam magam az oldalon, de nem találom a regisztrációs mailom se:(

valaki help!
Ha az utolsó 4 részre gondolsz: (torrent, seed-el szerintem gondok lesznek, április-májusi megjelenés...)
http://www.baka-updates.com/groups.php?title=Shrimps

Damnatus


Darkstar

Quote from: Damnatusez szerintem a //www.boxtorrents.com

Én vagyok az egyetlen, akinél nem megy a boxtorrents? Egyébként szokott. :(
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Moha

Quote from: DarkstarÉn vagyok az egyetlen, akinél nem megy a boxtorrents? Egyébként szokott. :(
Nekem sem megy. És az a durva, hogy nem a gépet nem éri el, hanem a domain nevet se tudja feloldani. Szerintem itt valami DNS probléma lesz, tegnap még ment.

Darkstar

Quote from: MohaNekem sem megy. És az a durva, hogy nem a gépet nem éri el, hanem a domain nevet se tudja feloldani. Szerintem itt valami DNS probléma lesz, tegnap még ment.

Igen, remélem tényleg "csak" ennyi a probléma, és hamarosan megint elérhetõ lesz.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

Quote from: DarkstarIgen, remélem tényleg "csak" ennyi a probléma, és hamarosan megint elérhetõ lesz.
Reggel még ment ha jól emléxem..
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

karatedog

Quote from: MohaNekem sem megy. És az a durva, hogy nem a gépet nem éri el, hanem a domain nevet se tudja feloldani. Szerintem itt valami DNS probléma lesz, tegnap még ment.
Megy! most jött rendbe  :jee:

Necrid^

Quote from: karatedogMegy! most jött rendbe  :jee:
Nálam nem megy..
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Moha

Quote from: NecridNálam nem megy..
Még nálam sem. Kell még egy kis idõ, hogy a DNS szervereken frissüljön az adat.

Darkstar

Nálam rendben! :) :jee:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

Nálam még halot.. :mad:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

Na ilyen egy jó torrent.  :) Szvsz lenne gyorsabb is, de ez a netem vége (még megy egy másik is).
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

Quote from: DarkstarNa ilyen egy jó torrent.  :) Szvsz lenne gyorsabb is, de ez a netem vége (még megy egy másik is).
Nem látom..mennyi az?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

karatedog

Quote from: DarkstarNa ilyen egy jó torrent.  :) Szvsz lenne gyorsabb is, de ez a netem vége (még megy egy másik is).
Hát nekem a Bittorent sose hozott le többet összesen, mint 70 Kbyte/s  :mad: 2-300 kapcsolattal...

Necrid^

Quote from: karatedogHát nekem a Bittorent sose hozott le többet összesen, mint 70 Kbyte/s  :mad: 2-300 kapcsolattal...
Belinkeltem volna egy képet csak hülye hugom kitörölte :morci:.. a képen 389k/s töltöttem...
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Dragon

Quote from: karatedogHát nekem a Bittorent sose hozott le többet összesen, mint 70 Kbyte/s  :mad: 2-300 kapcsolattal...
A túl sok kapcsolat túl sok overhead-et jelent, és lassítja az összsebességet, próbáld meg limitálni globálisan mondjuk úgy 40-70 közé, és úgy nézd meg, hátha ez segít.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Alkyra

#651
Nektek sem tudja dekódolni a One Piece 157 fájlt a bitcomet vagy csak nekem nem?
Mert azt látom, hogy jó sokan töltik a cuccot, de nekem nem engedi mivel nem tudja kikódolni...valaki tud segíteni?

Egyb. ha nagy letöltési sebességet akartok látni bittorrenten....

Alkyra

#652
Aki One Piece 157et szeretne tölteni annak itt a torrent fájl. ami az oldalon van az hibás.Itt a mûködõ.

.Attila

Ne szaropítsuk a csatolmányokat, ha lehet, lassítja a fórumot.

Alkyra

Lassítja? Nem is tudtam. Ok, nem fogok többet csatolni.

karatedog

Quote from: bpka000A túl sok kapcsolat túl sok overhead-et jelent, és lassítja az összsebességet, próbáld meg limitálni globálisan mondjuk úgy 40-70 közé, és úgy nézd meg, hátha ez segít.
Na kellett egy kis tûzfalbuherálás is, de most már taskonként 40-50k jön, sirály  :lul:

m46u5

Hi all!
Ha elkezdtem egy (vagy több) torrent file-t tölteni Azureus-al, tudom azt más klienssel folytatni?
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

Moha

Elméletben igen, ha ugyanoda adod meg a mentési könyvtárat. De sajna pl. Bitcomet-ben nincs meg az a funkció (vagy legalább is nem találtam), mint az Azureus-ban, hogy "újraellenörzés".
Én pl. multkor úgy jártam, hogy elkezdtem szedni egy torrentet, aztán láttam, hogy a fele megvan az AHQ-n is. Azt hittem, ha egyszerûen felülírom a file-okat, akkor a Bitcomet majd észreveszi, hogy az a file már kész van, de nem. :(
Egyszóval: utólag valószínû nem megy a dolog, de ha már ott vannak a file-ok, akkor elvileg mennie kell. Persze kliense válogatja.

Fazék

nekem sikerült a dolog. és Bitcomet-ben is van olyan, hogy 'manual check' simán jobb-klikk a torrent-re és ott van az opció. viszont arra számítani kell, hogy õ ugye csomagonként nézi a dolgot, és hajlamos egy 20 file-os torrent-bõl ha beraksz máshonnan pár 100%-osat, akkor hibásnak érzékeli pár százalékát, bár nem teljesen értem miért, de ilyenkor elõ szokott fordulni, hogy tönkreteszi az amúgy hibátlan file-t... :rolleyes:

Moha

Quote from: Fazéksimán jobb-klikk a torrent-re és ott van az opció
Pedig a múltkor direkt ezt kerestem. Ezek szerint nagyon vak vagyok. :rolleyes:
Kösz a felhomályosítást. ;)