Anime információs sarok

Started by .Attila, 2004-07-02, 21:26:26

Previous topic - Next topic

Liquid Snake

Quote from: kikuchiyo on 2008-01-15, 22:51:15
Höhö, ezt a Genshikent megnézem egyszer.

Én is láttam mind2 évadot és hidd el nem fogod megbaánni :) :jee:

sHaRpNeL87

Nemrégen jutottam hozzá 4chan barátunktól 3 azaz három darab flash videóhoz, ami a pindúr pandúrok japán verziójából van. Nos egész jónak tűnik és egy részt már láttam is nagyon régen, és szeretném megtudni hogy van-e lehetőség arra hogy valahonnan hozzájussak?

(No  :G is not my friend  :rotfl: torrent oldalakon nem találtam csak a sima cartoon networköset  :_piszka: )

Member

#1922
Persze, hogy van, jómagam tettem fel a jobb/muszáj részeket nettárhelyre. :D
http://amvideos.xcore.hu/ppgz/index.php
Vagy ha torrent kell: http://www.tvnihon.com/tracker/browse.php?cat=27

Nevl

Tudtok mondani nekem 1-2 sárkányokkal foglalkozó anime-t?! :)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Solid Snake

Quote from: Nevl on 2008-02-03, 11:50:52
Tudtok mondani nekem 1-2 sárkányokkal foglalkozó anime-t?! :)

Dragon Half.  :hopp: :whoah:

Cobra

Quote from: Solid Snake on 2008-02-03, 12:19:58
Dragon Half.  :hopp: :whoah:
Legjobb  :lul:
Amiben még vannak sárkányok: Slayers, Record of Lodoss War (igaz itt csak egy sárkány van és csak a történet egy részében szerepel). Más most így hirtelen nem jut szembe.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Próféta

Quote from: Nevl on 2008-02-03, 11:50:52
Tudtok mondani nekem 1-2 sárkányokkal foglalkozó anime-t?! :)
Sárkányos még a Scrapped Pricess és a Chihiro is többek közt, bár gondolom ezzel nem okozok nagy meglepetést. Van sárkány az Escaflowne sorozatban is, de jóval kisebb szerepben.
Kimondottan sárkányokkal foglalkozót nehéz mondani :)

Zsiga

Quote from: Nevl on 2008-02-03, 11:50:52
Tudtok mondani nekem 1-2 sárkányokkal foglalkozó anime-t?! :)
Star Ocean EX. És pont a (két) sárkány a legjobb arc. :D

fraglimiter

Letezik olyan oldal esetleg ahol meg lehet nezni h melyik anime mikor kerul adasba egy heten a japan tv-kben?
Amolyan online tv ujsag szintu valami es esetleg ne japanul legyen :)
Csak a kivancsisag hajt h naluk h mennek a dolgok.

kikuchiyo

esetleg japánul van: http://cal.syoboi.jp/
ez nem, de csak az első epizódok vannak felsorolva, és amúgy is az előzőből szedi az adatokat: http://www.fansubwiki.com/Who_Subs_What:_WINTER_2008
és még van egy csomó másik, amik most nem jutnak eszembe.
Failure is the default option

fraglimiter


frozenstein


Soul

Csak nekem nem jön be a Kimikiss ep 17 torrent? Rákattintok Tokyo T.-n és kalap van :(.

Én


fraglimiter

#1934
Let me help you a bit :)

ed.: Nalam is mukodott

Soul

Köszi, de ugyanazt csinálja mint a Tokyo-n mivel ez is arra a linkre mutat ahonnan kéne a torrent.Akkor van gond amikor a tracker.anirena.com-ra menne a torrentért és innen nem tölti be :(.Valakinek sikerült letölteni a torrent fájlt?Vagy rögtön ilyen volt?

Gregory

Én tegnap húztam le, akkor még működött

Soul

Aha a tracker.anirena.com-al van gond megnéztem más torrentet is, innen egyet sem tölt be.

minuszmiki

Igen, ez lehet a probléma, Kimikisst tegnap sikerült lehúznom, most viszont a Spice and Wolfot nem akarja. I want mah tails nao!  :bruhuhu:

Cobra

Anirena halálozott el, mert én is egy másik sorozatrészt akartam épp leszedni onnan és se kép, se hang.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Gregory

True Tears subok közül melyiket érdemes szedni? Eddig az ai-doremi fordítást néztem, de ők droppolták.

Én

Ami verziót én szedtem, azt a Rozen-NiceBoat (srsly, legalábbis ezzel volt címkézve) csinálta, és jó volt.

Gregory

Quote from: Én on 2008-02-15, 21:20:42
Ami verziót én szedtem, azt a Rozen-NiceBoat (srsly, legalábbis ezzel volt címkézve) csinálta, és jó volt.
:merci:
Láttam az anidb-n, de ott a Moetaku is jó értékelést kapott, ami szvsz gyengébb volt, úgyhogy inkább megkérdeztem :smile:

bimanc

Öhm, szóval elkezdtem a New Getter Robo-t és most kicsit össze vagyok zavarodva. Látta valaki? Ha igen, akkor nyugtasson meg, vagy mondjon legalább egy-két biztató szót. A többi szériája, ahogy láttam, nem jutott el a világ ezen részére, szóval az eredetire nem is kérdezek. De akkor most erről mit is kéne gondolnom? Mármint a sztoriról, meg úgy az egészről? Egyébként jónak tűnik, az első rész amolyan Evangelion 1. ep. Shinji helyett Kamina-val. És jó véres is.  :D

Soul

Ehez az animéhez tud valaki torrentet? 3 torrent keresőn is utánna néztem.
japán cím: Fushigi no Kuni no Miyuki-chan
angol cím: Miyuki-chan In Wonderland



Én

Nem is tudom, nekem már a try se tetszett igazán :(

Manitu



Cobra

Ebből nem hinném, hogy még idén lesz valami.
Hide and fear, Cobra Commander is here !