Anime információs sarok

Started by .Attila, 2004-07-02, 21:26:26

Previous topic - Next topic

motifator

Kellett néhány másodperc hozzá, de  :facepalm: :lul:
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Lt. Simoan Blarke

Zen: szerintem tökjó. Bár tény, hogy én 10-es skálán nem adnék rá 6 pontnál többet, de én azóta is azzal szívatom haveromat, aki ajánlotta, hogy "Give me the cheapest menu and all the dressings."  :muhahah:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

Igazából nem tudtam, ezt hol kérdezzem meg:
KnJ manga mennyiben tér el az animétől? Honnan lehet szedni?
Megköszönném. :)

chilip


Draconire


chilip

hát arról nem tudok semmit, de a DOTA-s aláírás:  :jee: FUKKEN SAVED

minuszmiki

Quote from: Member on 2008-03-30, 11:50:51
KnJ manga mennyiben tér el az animétől? Honnan lehet szedni?
Azt, hogy mennyiben tér el, nem vágom, nem láttam az animét. (Érdemes megnézni?)
Ha használsz irct, lurkön megtalálod, ha nem, akkor használj. :D
Rapidshit, Baka-Updates.

Member

Isohunt-ról leszedtem, most már csak a lényegi választ várom.
(Nekem tetszik az anime, csak az uncenzored szerkesztését le se sz*rják, pedig csak bele kéne írni, amit kivágtak és kész)

Soul

A Genjo az oldalán megigérte, hogy befejezik(csak kérdés fogok még élni akkor?  :D) mind a tv-rip mind a dvd-rip részeket.
Nekem tökéletes lenne már a tv-rip is, csak télleg fejeznék már be.Tolatják ezerrel a  Ghost Houndot és mindíg jókat mosolygok mikor ki hírezik hogy kinn van az új GH és a  kommentjei között nem 1 "na hol van már a KnJ" postal  :smile:.

Manitu

#1989
Quote from: Member on 2008-03-30, 15:54:56
Isohunt-ról leszedtem, most már csak a lényegi választ várom.
(Nekem tetszik az anime, csak az uncenzored szerkesztését le se sz*rják, pedig csak bele kéne írni, amit kivágtak és kész)
Animéből csak az első négy részt láttam eddig, de úgy tűnik kicsit zanzásított a mangához képest.  Illetve nem tudom meddig jut el az anime, de a manga eléggé bedurvult a 20. fejezet környékére már, néha komolyan úgy érzem le kéne csukni azt is aki írta és azokat is akik olvassák ::)
Úgyhogy ja, b@ssza meg a Seven Seas, amiért nem merte kiadni, de azért megértem őket :D


Soul

Én addig láttam ameddig kiadta a Genjo a 6. részig.
[spoiler]A vissza emlékezős rész, amikor kiderült mi történt Kokonoe anyjával.[/spoiler]
Azt mondod durva a manga hmmmm, nem szeretek gépről mangázni, de lehet bepróbálom  :D.

Member

Nekem asszem megvan a pénteki programom. :D
SSS-ben vhogy nem bízok annyira, egyetlen fansubbal próbálkozva...

bimanc

#1992
Quote from: Member on 2008-03-31, 11:45:20
Nekem asszem megvan a pénteki programom. :D
SSS-ben vhogy nem bízok annyira, egyetlen fansubbal próbálkozva...

SSS-t végignéztem, annyira nem rossz, csak szimplán élvezhetetlen a cenz miatt, de az talán nem a csapat hibája. Viszont az a XPbl-mittoménmi csapat remélem befejezi a DVD-ripet, 6-ig kiadták 720p-ben, azóta meg semmi. Egyébként maga a dvd kijött már belőle? Nem lehet, hogy attól késik?
Ja a manga tényleg nem piskóta. 27-28-as fejezeteknél még én is majdnem elszégyelltem magam.  :rotfl:

Szerk.: Frozenstein: Mondom én...  :D

frozenstein

Quote from: bimanc on 2008-03-31, 21:26:12
Egyébként maga a dvd kijött már belőle? Nem lehet, hogy attól késik?
http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=7688&page=28
A 7-8 nincs egy hete, hogy kijött.

Soldier

létezik [sudo] féle 07 Spice and Wolf, valkinek, vagy latta mar valaki valahol mert elmeletben van de nekem nem sikerült sehol sem megtalalni ?! (google,mini,tt)ha tudtok kis segitseget letszives

Cobra

Kicsit becsapós, mert ep7 csak a DVD verzión lesz, szóval mástól sincs még ez a rész  :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Soldier

Quote from: Cobra on 2008-04-02, 20:22:45
Kicsit becsapós, mert ep7 csak a DVD verzión lesz, szóval mástól sincs még ez a rész  :)

hehe  :redface: köszi

frozenstein

Az SS-Eclipse le fogja subbolni a Clannad movie-t, vagy nyugodtan szerezzem be más csapattól?

Soul

#1998
A Clannad múviról eszembe juttattad hogy még nem szedtem le a Bleach 2. múvit , köszi  :D.

Amúgy sztem illene.Ha pl a Aniyoshi Schooldayst veszem alapul ott is lesubbolták a sorozatot, aztán kijött az első ova, és jóval utánna de lesubbolták az ovát is.
Meg pl április elsején kijött 1 olyan torrent hogy WF School Rumble 13-16, naszóval anno a WF a 12 részig subbolta le csak, és utánna sajnos csaka Y-M maradt.Szal az elvileg 1 poén torrent volt de nem sokkal utánna jött ki 1 ugyan olyan nevű és arra azt írták hogy komoly, szóval nem is tudom hogy mennyi idő után de remélem a WF befejezi a School Rumble-t mert azért sokkal jobban tolta mint a Y-M.Szóval ha nem is holnapra de sztem a SS-Eclipse majd lesubbolja múvit.(Mondjuk ha eszembe jut hogy a Kuro-Hana meg megigérte a DN Director's Cut subbolásást, aztán 90% körüli álapotnál meg hagyták az egészet).

upd.:most nézem a 2. bleach movie torrentje is ápr.1én jött ki  :D.Sőt a címbe a rebellion helyett reballion van írva.Ez valami kamu vagy mi?Leszedte már vk-i?

SaiyaGin

http://www.animenewsnetwork.com/news/2008-04-05/sony-animax-expands-to-spain

Spanyolországban is lesz Animax, egyelőre ezekkel az animékkel:újabb sorozatok: NANA, Peach Girl, Le Chevalier D'Eon; filmek: Kai Doh Maru, Appleseed; és klasszikusok: Lupin the Third, Detective Conan.

Solid Snake

Quote from: Soul on 2008-04-03, 11:05:57
(Mondjuk ha eszembe jut hogy a Kuro-Hana meg megigérte a DN Director's Cut subbolásást, aztán 90% körüli álapotnál meg hagyták az egészet).

:confused:

[Kuro-Hana] Death Note - Director's Cut [704x400 XVID] [973F87D6].​avi

Soul

Köszi a linket.

Emlékszel mikor ott vártunk..., és vártunk...., és még mindíg vártunk 2007 szeptembere körül :).

Lt. Simoan Blarke

Hülye kérdés.
NGE.
Original és felújított.
Sztori szempontjából van különbség a kettő között, vagy teljesen mindegy, hogy melyiket nézem?
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

motifator

Alapból semmi különbség nincs, csak a renewal változat szebb. Az ftp-n az új változatok között van director's cut a 21-24 részekhez, azokban van néhány plusz jelenet.
Szal szedd csak a felújított változatot, gyakorlatilag ugyanaz, csak szebb, jobb, finomabb, illatosabb.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Próféta

Ha felújított alatt a renewal-t érted, akkor nincs különbség. A mostanában utcára gördülő Rebuild of ~ filmek viszont már állítólag mások lesznek.

Lt. Simoan Blarke

Jah, a renewalt értettem. De inkább azt szedem le, old-ból nincs fent h264 ha jól látom... legalább a látvány normális legyen, mielőtt agybajt kapok tőle  :haha:

(TUDOM, a fórumon elég kevés ember van, aki úgy szid dolgokat, hogy semmit nem tud róla :D Egyelőre nem mondok ítéletet.)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

White SeeD

A felújjítottat nézd. A hangon rengeteget javítottak. Meg pár helyen a képen.
Az origin az fanoknak van, meg akinek tényleg megvan az origin dvd :D
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Fubenalvo

most hogy clannadot már nem csinálják, van valakinek vmi híre egy esetleges FMP köv szezonról?

SaiyaGin

Quote from: Fubenalvo on 2008-04-17, 08:28:22
most hogy clannadot már nem csinálják, van valakinek vmi híre egy esetleges FMP köv szezonról?

Nem lesz új FMP, Clannad folytatás lesz.  :ejj:
ANN
Lehet, hogy megvárják, amíg az FMP regénysorozat véget ér, és akkor lesz csak következő széria.

motifator

23 rész? Ez most komoly?
Nem azért, szeretjük a CLANNAD-ot, meg minden, de annyi jó dologgal foglalkozhatna a KyoAni.
Most meglehetősen csalódott vagyok, én azt hittem, hogy 1-2 rész OVA lesz az egész After Story. Ez azt jelenti, hogy 2008-ban nagyjából semmi más újdonságra nem számíthatunk a KyoAnitól, pedig az FMP mellett volna még potenciál a Haruhiban is, meg persze a Lucky Starban is, bár ez utóbbi engem annyira nem izgat fel, mint a másik kettő.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.