Main Menu

Ragnarok Online

Started by .Attila, 2004-07-22, 23:04:01

Previous topic - Next topic

.Attila

Mint Roderick egyszer említette, indul egy RO magyar szerver.
Még nem indult el, többek között azért, mert RAMra gyûjtenek. Aki úgy gondolja, hogy játszani fog vele, az látogasson el hozzájuk, és nézze meg, hogy mit tehet értük/értünk (mert ugyebár mi fogunk játszani). Még jelenleg nincs fent, hogy hova lehet küldeni az adományokat, de szóltam, hogy rakjanak fel ezzel kapcsolatban infokat (hova, mennyit).
Továbbá keresnek fordítókat, mert rengeteg szöveg van, és azt egy ember nem tudja lefordítani.
A szerver tehát a közeljövõben (1-2 hónapon belül) szerintem elindulhat, ha segítünk.

Cobra

#1
Az jó lenne, mert van ugyan egy dán szerver, de állítólag elég lagos, meg több embernek gondja volt a belépéssel. Azért itt a linkje: [CENZURAZVA info:info]
És itt a magyar oldal: [CENZURAZVA info:info]
Hide and fear, Cobra Commander is here !

.Attila

#2
Quote from: CobraÉs itt a magyar oldal: [CENZURAZVA info:info]
Hopp, ez lemaradt :)
Kösz Cobra :merci:

roderick

#3
az nem dán hanem holland szerintem, vagyis a dutch az hollandra utal...
amúgy én 1k haverommal már egy ideje játszunk rajta és egész jól megy, annyira nem vészes a lag,belépésnél viszont engem pl. 2 napig szivatott, de másoknak egyböl ment. Azért érdemes kipróbálni, mert van egy kis tanulóideje a játéknak

van még a CounterRo is, ott kevesen vannak, ezért nem lagzik annyira, de nem is akkora móka ezért
[CENZURAZVA info:info]

viszont mindenki figyelmébe ajánlom, hogy azért eltart egy darabig letölteni, felinstallálni és felpatchelni a játékot és egy patchelés után ált. csak egy szerverre lehet vele fellépni

[ja, dutchro-n elsö karakteremnek Takayanagi volt a neve és az elsö ember akivel találkoztam egyböl levágta, hogy Tenjou Tenge:) uh. az ember még a vadon közepében is találhat anime-fanokat]
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

MasterViktor

Hi! Szal ramra gyûjtünk, mert 256 MB rammal el se indul a szerver. Van 1 haverom aki azért vállalt nyári munkát h. tuggyon küldeni pénzt ^_^ Mind1. Szal lécci segítsetek h. minnél hamarabb be tudjuk üzemelni a szrvrt. Akármennyi segítség jól jön (Kapus Béla <--Bill Gécc hallassz? AKÁRMENNYI!)
A szerver egy Teleházban lesz- van elhelyezve, s ott minden gépben 256 MB ram van, ami kevés (tom h. már mondtam). Tehát a cím amire küldhettek

Umm, azt most nem adom itt meg, nem baj?

Aki küldene, az keressen meg MSNen a reiszviktor@hotmail.com címen.
Köszi elõre is ^_^.
Üdv.
MasterViktor

Khazar

Idõközben új szerver lesz és azoknak nem kell pénz MastervIktortól halottam. :lol:

roderick

Juhúúú!
Megy a szerver!
Lehet hentelni, soooookat:)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

.Attila

Ez a koreai file akármi kell? 672 mega, és tetûlassan jön.

roderick

Nyugi, kell még mellé a Sakray, ami gyorsabban jön, de mindkét program még vagy 1-2 óráig patcheli magát... és akkor még le kell vadászni a hRo honlapjáról az angol fordítást, a palette fájlt jameg persze a hRo patchet:)
egyszerû mi?
na amúgy tényleg nem annyira bonyolult... install közben mindenki szidja...
de az élmény megfizethetelen:)
csak nemtok Wizarddá válni, mert egy hadsereg sem elég erös, hogy átverekedje magát az akadályokon, meg van egykét hiba... dehát semmi jó sem kezdödik könnyen
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Itachi

Bazzz....nekem itt minden koreaiul van....Hogy kell elindítani a karit ha már kreáltam??????? :confused:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

roderick

#10
[CENZURAZVA info:info]

itt van két fájl amit ha letöltesz akkor inglis lesz a dolog,
majd lesz magyar is...
de asszem most nem megy a szerver, mert cserélik, hogy jobb legyen
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Itachi

#11
Quote from: roderick[[BCENZURAZVA[/B] info:info]

itt van két fájl amit ha letöltesz akkor inglis lesz a dolog,
majd lesz magyar is...
de asszem most nem megy a szerver, mert cserélik, hogy jobb legyen
Domo, domo.Me happy. :)
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Itachi

Mots meg ha nem a magyar ra megyek ,akkor kiírja ,hogy unregistered id.Hol kell regisztrálni????? :wtf:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

roderick

nemtom, nem ismerem azokat... keress rájuk google-on, mert általában a saját honlapjukon kell regelni
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Itachi

Quote from: rodericknemtom, nem ismerem azokat... keress rájuk google-on, mert általában a saját honlapjukon kell regelni
Te hova szoktál menni???Oda megyek akkor én is. :)
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

roderick

Én eddig dutchro-n játszottam, ahhoz egy másik patch kell...
hogy a magyar szervernek mi lesz a sorsa az még mindig 2séges, hálistennek...
majd állítólag holnap kiderül...
remélem....
már kéne....
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Itachi

Quote from: roderickÉn eddig dutchro-n játszottam, ahhoz egy másik patch kell...
hogy a magyar szervernek mi lesz a sorsa az még mindig 2séges, hálistennek...
majd állítólag holnap kiderül...
remélem....
már kéne....
Én is a dutchro n jáccom. :cool:  Kalh a karakterem neve.A CounterRO n kezdtem az egy egy xar....Ráadásul mikor az 5 ös színpalettát akartam választani a ruhámhoz, errort írt ki és azóta fel se tudok menni... :wtf:  Nem baj a dutchro mûxik és az a lényeg.Még novice vagyok és csak a training grounds ot csinálom.Nekem nagyon teccik ez a játék. :cool:  :jee:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shadowolf

Én is a dutchRO-n jáccom. Egyik karimmal benne vok egy magyar klánban. Itachi, ha érdekel akkor privizz rám in game. Karaktereim: Shadowmage (mage), Shadowolf (thief), Arnylovag (knight).

roderick

Dutchro-n Rosencrantz néven vagyok mighty wizard, de már nem nagyon szoktam jáccani... jameg Aegus néven van egy merchanttom
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Khazar

A Szerver csere alatt van legkésõbb Holnap Indul be (Már ma is lehet rá számítani)

Épp a Login Szervert állítgatják az új Szerver 1 Giga RAMal bír és 3 Giga Hercel szal kb 500 ember ráfér  :kiraly:

Cobra

:hail:
Ha már letöltöttem a játékot, akkor játszanék is vele.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Khazar

Kész Online a szerver !!!!!

Csaszi

Hola! Én épp most próbáltam meg letölteni a koreai cuccot...kb 40-50 óra alatt le is izzadtam volna.....innen kicsit gyorsabb a dolog ^_^
http://www.ragnarok.co.kr/download/download.asp
"People once believed that when someone dies, a crow carries their souls to the land of the dead...But somethimes something so bad happens and a terrible sadness is carried with it and the soul can't rest. Than sometimes...just sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right"

Khazar

Sajna csak azvan  amirõl tudok de Flashgetel kell szedni és egy idõ után felgyorsul, de az ilyes fajta kérdéseket hRO Fórumon tedd fel ott midnenki látja.:confused:

Csaszi

Quote from: KhazarSajna csak azvan  amirõl tudok de Flashgetel kell szedni és egy idõ után felgyorsul, de az ilyes fajta kérdéseket hRO Fórumon tedd fel ott midnenki látja.:confused:

Tudom. Úgy értettem, hogy "kicsit" gyorsabb a dolog (ez annyit tesz, hogy masszív 40 k-val jön aminek jönnie kell ;) )
"People once believed that when someone dies, a crow carries their souls to the land of the dead...But somethimes something so bad happens and a terrible sadness is carried with it and the soul can't rest. Than sometimes...just sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right"

Csaszi

Õ...lenne egy kérdésem, ha már lent van a koreai (nem korai) verzió, meg az angol nyelv pakk, hogyan tudom elindítani a játéko angol nyelven?  :confused:
"People once believed that when someone dies, a crow carries their souls to the land of the dead...But somethimes something so bad happens and a terrible sadness is carried with it and the soul can't rest. Than sometimes...just sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right"

Itachi

Nekem az a kérdésem lenne, hogy hány Job Skill point ot használhatok fel a 1. profession ben? Mindent fel tudok tápolni, vagy ha már el értem a 2 nd profession re való váltás szintjét, akkor már nem kapok a 1. profession hoz job lvl öket???? :confused:  És a 2 nd profession nél hányat? :confused:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

.Attila

Quote from: ItachiNekem az a kérdésem lenne, hogy hány Job Skill point ot használhatok fel a 1. profession ben? Mindent fel tudok tápolni, vagy ha már el értem a 2 nd profession re való váltás szintjét, akkor már nem kapok a 1. profession hoz job lvl öket???? :confused:  És a 2 nd profession nél hányat? :confused:  :zen:
Nem ezen a fórumon kell megkérdezni :_piszka:
A hRO fórumra menj ;)

Karma XXL

Quote from: TriviNem ezen a fórumon kell megkérdezni :_piszka:
A hRO fórumra menj ;)

Pedig látszólag ez is egy RO thread  :beeee:

Amúgy a screenshotok nagyon gyõzködnek, hogy próbáljam ki, de a letöltés eddig még nem jött össze  :3x3:

Khazar

Pedigcsak Flashgetbe kell rakni es egy idõ után felgyorsul.