Main Menu

Ragnarok Online

Started by .Attila, 2004-07-22, 23:04:01

Previous topic - Next topic

Dragon

Haha, itt legalább nem húztok el annyira amíg bekötik az ADSL-t nálam  :p
Na jó, nem leszek kárörvendõ a server problémák miatt.....

Kösz az infót Baldy  ;)

Hajrá adminok!


khmmm.... azt meg tudná mondani valaki, hogy DutchRO-n hol találok olyan NPC-t akinél megkaphatom a Mage JOB-ot? megvan a 10. job szint, de az NPC-t nem találom. Tényleg, az normális, hogy semmi extra skill-t nem kaptam eddig mage-gel, amikor a HungaRO-n a thief már kettõt is kapott indulásnak?
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

.Attila

Novice-ban 2 skill van plusszba: first aid (vagy emergency care), play dead.
Mage: menj el a mage guildba geffenben, ott beszélj a fenti csajjal. Azt fogja mondani, hogy össze kell dobnod vmit. Elmész a könyvespolchoz, és kiolvasod, mik az összetételek. Megszerzeted a cuccokat, majd a mixerben (guild közepén marha nagy masina) összekevered, figyelve arra, hogy jó válaszokat adj.

.Attila

Úgy néz ki holnap szerzek emperiumot, úgyhogy lehet klánt alapítani. Megalapíthatjuk az anime-s klánt. Mi legyen a név? US Team? Kik jönnének, mert ugyebár klánhoz emberek kellenek.

thrall

Quote from: TriviÚgy néz ki holnap szerzek emperiumot, úgyhogy lehet klánt alapítani. Megalapíthatjuk az anime-s klánt. Mi legyen a név? US Team? Kik jönnének, mert ugyebár klánhoz emberek kellenek.
énénén :D (2-en már vagyunk;))

Shadowolf

Quote from: TriviÚgy néz ki holnap szerzek emperiumot, úgyhogy lehet klánt alapítani. Megalapíthatjuk az anime-s klánt. Mi legyen a név? US Team? Kik jönnének, mert ugyebár klánhoz emberek kellenek.

Én is jönnék. Majd átigazolok a mostani klánomból. :D (ott ugyse nagyon tartanak össze az emberek.)

.Attila

That's the spirit! :)
Neven gondolkodtatok?

thrall

Quote from: ShadowolfÉn is jönnék. Majd átigazolok a mostani klánomból. :D (ott ugyse nagyon tartanak össze az emberek.)
na jah... nemlehet hogy egy klánba vagyunk? :D

thrall

Quote from: TriviThat's the spirit! :)
Neven gondolkodtatok?
mondjuk: usteam klán a világ legjobb klánja amit a földkerekség valaha hordott a hátán és mindenki a csodájára jár!!! nevû klán???

Dragon

#68
Én is jönnék!

Név? Valami magyarosat kellene kitalálni...., ha már azok vagyunk, nem?
Megmondom õszintén, most lehet, hogy kiröhögtök, de pl. MUban én olyan guildet akartam, hogy Fekete Sereg
(idén érettségizetteknek: ez ilyen Mátyás királyos téma, ---> gyakorló kérdés: na, mikor is uralkodott?)
Persze lehetne valami anime téma is, de akkor már passzoljon a környezethez, szal valami ilyen stílusú animébõl kellene válogatni... Lodoss pl.?

Egyébként vannak/lesznek külföldi userek a HungaRO serveren? Mert akkor esetleg érdemes lenne számukra is érthetõ nevet választani. (Vagy épp ellenkezõleg  :ad: )
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

thrall

Quote from: bpka000Én is jönnék!

Név? Valami magyarosat kellene kitalálni...., ha már azok vagyunk, nem?
Megmondom õszintén, most lehet, hogy kiröhögtök, de pl. MUban én olyan guildet akartam, hogy Fekete Sereg
(idén érettségizetteknek: ez ilyen Mátyás királyos téma, ---> gyakorló kérdés: na, mikor is uralkodott?)
Persze lehetne valami anime téma is, de akkor már passzoljon a környezethez, szal valami ilyen stílusú animébõl kellene válogatni... Lodoss pl.?

Egyébként vannak/lesznek külföldi userek a HungaRO serveren? Mert akkor esetleg érdemes lenne számukra is érthetõ nevet választani. (Vagy épp ellenkezõleg  :ad: )
pl a ragnarok az teljesen ilyen sílusú

Dragon

#70
anyám.... abból mégis milyen nevet tudsz venni, hisz minden benne van ugye a játékban magában, két dolgot (pl. a Guild és egy NPC vagy egy város) ne hívjanak már ugyanúgy, nem?


ja, és Trivi, most a HungaRO-ról beszész, hogy guild, vagy másikról
(bocs, ha szõke a kérdés egy picit, csak kezdek fáradni, és még sok van a mûszakból hátra)
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

thrall

Quote from: bpka000anyám.... abból mégis milyen nevet tudsz venni, hisz minden benne van ugye a játékban magában, két dolgot (pl. a Guild és egy NPC vagy egy város) ne hívjanak már ugyanúgy, nem?
na jah igazad van , amúgy értelmes 5letem nincs

.Attila

Én csak hungaro-zom, tehát arról beszélek :)
És igen, akadt külföldi user, már találkoztam eggyel. De lehet, hogy csak ez az egy volt eddig ;)

roderick

Júúúúú! Animés klánhoz csatlakoznék én is... igazából én is gondoltam, hogy kéne csinálni, csak a sziget miatt még mindig 20 szint környékén keverek uh. emperium se nagyon hulott az ölembe:)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

.Attila

Quote from: roderickJúúúúú! Animés klánhoz csatlakoznék én is... igazából én is gondoltam, hogy kéne csinálni, csak a sziget miatt még mindig 20 szint környékén keverek uh. emperium se nagyon hulott az ölembe:)
Emperium nekem sem, de 80k-ért veszek, ha majd lesz szerver.

Baldy

Cseszett... Ha tudtam volna, hogy erre jó az emperium, és 80K-ért lehet venni, már rég vettem volna...
Amugy a név meg legyen egyszerûen USTeam. Ugyanis szerintem a hRO-n majdnem mindenki animés, de igy legalbb a USTeameseket össze tudjuk gyûjteni :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

.Attila

Quote from: BaldyCseszett... Ha tudtam volna, hogy erre jó az emperium, és 80K-ért lehet venni, már rég vettem volna...
Én is. Jelenleg 214k-m van, tehát telik rá bõven.

.Attila

Megalakult a US Team guild. Gyertek!!!
Keressétek Lina Inverse-t (én :)) vagy PenPen-t (Baldy).
Még egy GuildMaster pozició betöltésre vár, PM-ben várom a jelentkezõket vasárnapig. A jelentkezõket szavazásra bocsátom, és ti döntitek el, hogy ki legyen.

Baldy

Annyit még hozzátennék a dologhoz, hogy mig az alapitó Guild Masternek mindenhez joga van, addig a kinevezett Guild Masternek csökkentett jogai. (hogy mik ezek, még nem sikerült rájönnöm, de majd a Guild tagjainak segitségét fogjuk kérni :))
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Dragon

És van ugyebár valami Exp adózás is a tagoktól, gondolom a másodGM-ek alacsonyabb bérért "dolgoznak"  :p
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Damnatus

Hali!

Hétvégére nekem is meglesz a Ragnarok, elvileg jövök majd!

.Attila

Az alapító mindent tud csinálni: felvenni embereket, kirúgni, megbûntetni, beállítani az exp adózást, pozíciókat átnevezni, továbbá pozíciókhoz jogosultságokat rendelni.
Minden más tag 2 jogosultságot kaphat: felvenni újabb tagot, ill. bûntetni (amiben talán a kirúgás is benne van).
Exp adózás jelenleg 2%-on van mindenkinek, thrall-nak 3%-on, az õ kérésére.
Itt lenne is egy kérdésem: szerintetek mennyi legyen? Egységesnek kéne lennie.

Cobra

Sokkal több ne legyen, így se túl gyors a fejlõdés.
Este (8 körül) hol keresselek Trivi?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

.Attila

Quote from: CobraSokkal több ne legyen, így se túl gyors a fejlõdés.
Este (8 körül) hol keresselek Trivi?
Nézz fel ide a fórumra. Ha nem írtam semmit, akkor Lina Inverse néven keress. Ha más a helyzet, akkor írok. De ha mégis elfelejteném :rolleyes:, akkor keresd PenPen-t (Baldy), õ is fel tud venni.

.Attila

Minden további infot szerintem a hunro forumban kéne írni. Megyek, írok is vmit :)

Csaszi

Hola! Remélem tud vki segíteni. A magyar szerverre vmiért nem tudok fölmenni, így a briten játszok, de hol tudok noviceból, tolvajjá lenni? (Egy csaj azt mondta, hogy vmi piramison kell keresztül menni, de ahhoz sztem legalább 40-es szint kéne  :ejj:  ) Elõre is köszi.
"People once believed that when someone dies, a crow carries their souls to the land of the dead...But somethimes something so bad happens and a terrible sadness is carried with it and the soul can't rest. Than sometimes...just sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right"

Shadowolf

Quote from: CsasziHola! Remélem tud vki segíteni. A magyar szerverre vmiért nem tudok fölmenni, így a briten játszok, de hol tudok noviceból, tolvajjá lenni? (Egy csaj azt mondta, hogy vmi piramison kell keresztül menni, de ahhoz sztem legalább 40-es szint kéne  :ejj:  ) Elõre is köszi.

Pyramids-ben van a thief guild. Bemész és elmész a térkép közepére, ott a lejárat. Lemész egyet és a jobb oldali ajtón átmész. A csaj adja majd a questet. :)

Csaszi

Quote from: ShadowolfPyramids-ben van a thief guild. Bemész és elmész a térkép közepére, ott a lejárat. Lemész egyet és a jobb oldali ajtón átmész. A csaj adja majd a questet. :)

ÚRISTEN NEEEE! Nem hiszed el, de direkt nem mentem le középen, mert azt hittem, ki kell menni a piramis túl oldalán. Eh. Mindenesetre 1000 hála! :)
"People once believed that when someone dies, a crow carries their souls to the land of the dead...But somethimes something so bad happens and a terrible sadness is carried with it and the soul can't rest. Than sometimes...just sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right"

thrall

Quote from: CsasziHola! Remélem tud vki segíteni. A magyar szerverre vmiért nem tudok fölmenni, így a briten játszok, de hol tudok noviceból, tolvajjá lenni? (Egy csaj azt mondta, hogy vmi piramison kell keresztül menni, de ahhoz sztem legalább 40-es szint kéne  :ejj:  ) Elõre is köszi.
miért nemtudsz felmeni a magyar servere?

Xaga

Jövöhéten én is kipróbálom ezt a Ragnarok Onlányt, de azt senki sem mondta hogy a cliens vagy 700 Mb + az a mittudém kiegészítõ 125 Mb és ráadásul íszonyú lassan szedi.