Main Menu

Ragnarok Online

Started by .Attila, 2004-07-22, 23:04:01

Previous topic - Next topic

Isi101

Ezt a hro.uw.hu adja :
QuoteÜdv népek! Csak visszavettem a tárhelyemet, mert EGYESEK eltulajdonították. Köszönöm. További hírek késõbb.  MasterViktor

 :confused:

Most mi történt? ezek szerint nincs jelenleg magyar szerver?

Khazar

#31
De van a Szerver egyfolytába megy azóta is csak a honlap lett feltörve de most idieglensen felraktam ide a honlapot.

[CENZURAZVA info:info]

Isi101

#32
Quote from: KhazarDe van a Szerver egyfolytába megy azóta is csak a honlap lett feltörve de most idieglensen felraktam ide a honlapot.

[CENZURAZVA info:info]

Köszönöm szépen!

Karma XXL

Quote from: MasterViktorHi! Szal ramra gyûjtünk, mert 256 MB rammal el se indul a szerver. Van 1 haverom aki azért vállalt nyári munkát h. tuggyon küldeni pénzt ^_^ Mind1. Szal lécci segítsetek h. minnél hamarabb be tudjuk üzemelni a szrvrt. Akármennyi segítség jól jön (Kapus Béla <--Bill Gécc hallassz? AKÁRMENNYI!)
A szerver egy Teleházban lesz- van elhelyezve, s ott minden gépben 256 MB ram van, ami kevés (tom h. már mondtam). Tehát a cím amire küldhettek

Umm, azt most nem adom itt meg, nem baj?

Aki küldene, az keressen meg MSNen a reiszviktor@hotmail.com címen.
Köszi elõre is ^_^.
Üdv.
MasterViktor

Ez a MasterViktor = az a MasterViktor?  :confused:

Khazar

Melyikre gondolsz ?

Itachi

Quote from: KhazarMelyikre gondolsz ?
Arra amelyikkel meggyûlt a bajotok.
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Khazar

Jaja nem is kicsit nemtom hogy csodálkozott azon hogy azok után hogy Több Millió Zeny szét oszottot qvázta a Nõi GM tagot (akinek mellesleg a haverja a a szerver) és Szörnyeket idézgetett...stb   Nem Rugjuk ki hiába õ a HungaRO kitalálója. :3x3:

thrall

#37
most mivan a serverrel? mert az oldal az nemjön be és a server meg azt írja hogy failed to connect
semmit nemondtam az oldal mûxik és a server is jólesz(mik nem történnek amígy egy hétig away-be vagyok :P)
amugy mit tett orbán...izé master viktor?

thrall

mikorlesz nyitva a server? mert aztírja hogy closed(ha nemértettem félre)

Csaszi

És ha már fönt van a gépen, hogyan indítom el? Alapból az egész koreai?
"People once believed that when someone dies, a crow carries their souls to the land of the dead...But somethimes something so bad happens and a terrible sadness is carried with it and the soul can't rest. Than sometimes...just sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right"

Cobra

#40
Most megy a szerver, de ma többször is lefagyott, lehet pont olyankor akartál bemenni, amikor épp nem ment.
Csaszi, van egy fordítás hozzá, de ne kérdezd, hogy honnan tudod leszedni, talán a HungaRO fórumán még megvan a link.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Khazar

2x fagyott le ilyen mégnemvolt de már megvan oldva a gond.
VAn egy Install FAQ és egy Angolosítas attol nem lesz Koreai a cucc.

Mellesleg fentebb leírtam mittet Vikike barátunk. :3x3:

thrall

Quote from: CobraMost megy a szerver, de ma többször is lefagyott, lehet pont olyankor akartál bemenni, amikor épp nem ment.
kösz igazad van(szegény poringom :()mind1 ha accolyte-t akarok csinálni akor meik stat(ok)ra kell leginkább tenni?

Csaszi

"People once believed that when someone dies, a crow carries their souls to the land of the dead...But somethimes something so bad happens and a terrible sadness is carried with it and the soul can't rest. Than sometimes...just sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right"

Manu

Most kezdtem el leszedni az FTP-rõl, de mielõtt belemélyedenék megkérdezném, hogy mekkora a gépigény, meg hogy milyen sebesség kell hozzá?

Cobra

Szerintem nem vészes, csak ram-ból nem árt a sok. Alap ADSL szerintem bõven elég neki.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Manu

Quote from: CobraSzerintem nem vészes, csak ram-ból nem árt a sok. Alap ADSL szerintem bõven elég neki.

Ez igazán jó hír!
Arigato go zaimasu!

Khazar

#47
Jaja remekül megy a Szerver Holnap PvP Tournament lesz.
A Gépigény meg annyira alacsony hogy nem kell vele kulonosebben foglalkozni a szerverbe amugy 1 Giga RAM van és 3 Giga Herc és Mbytes sávszélességen megy.

Dragon

Khmmm, hát azért egy picit még bugzik....
Néha disconnectel, aztán azt írja, hogy "The server is closed".
De amúgy nem rossz.
Kb. hány regisztrált user van most és átlag hányan vannak fenn? Én nem sokkal találkozok.
Ja, és Dragon néven futok a HungaRO-n, ha valaki keresne.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Baldy

Én PenPen néven futok, amugy hogyha tudni akarod, hányan vagytok épp fent, akkor ird ezt a parancsot be: /w
Megfigyeléseim szerint amugy kb. 25-n szoktak fent lenni egyszerre a szerveren. Jut is eszembe. Valszeg nemsokára átállnak MYSQL-re, és akkor kevesebb játékmegszakitás lesz :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Khazar

Nah sajna vmi ujdonság bekavart  a szervernek ezért alaposabb átvizsgálás kell így estig : Server Closed.

.Attila

Lina Inverse :) (na vajon milyen kaszt ;))
A server closed azért van, mert próbálják javítani a bug-okat.

thrall

ma lesz még server???

Cobra

Trivi te vagy Lina?  :eek:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

.Attila

Quote from: CobraTrivi te vagy Lina?  :eek:
Ja, miért? Te ki volnál?

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

.Attila

Quote from: CobraSzerinted ? :)
Cobra?
Kerestelek egyszer, de nem voltál fent.
De láttál engem?

edit: ja, én vagyok egyébként az egyetlen novice kinézetû mage :)
De nem sokáig, 1 szint hiányzik a wizardhoz (és pont most állt le a szerver :mad: ).

Cobra

A héten már láttalak a szerveren, csak lehet, te nem vettél észre :) Thief vagyok egyébként, jelenleg csápok vannak a fejemen :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Khazar


.Attila

Quote from: KhazarHiba javítva. :whoah:
Van mááásik :ejj: Már megint kidobott.