Filmek (minden, ami nem japán)

Started by Flaser, 2004-09-15, 11:18:12

Previous topic - Next topic

Ramiz

Baromi jó ez az Ádám almái. Bár a barátném, akivel néztem, kissé kiakadt. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zen

Quote from: Solid Snake on 2008-12-19, 19:20:22
Quote from: Zen on 2008-12-19, 19:18:18
Mit nézzek meg előbb, Elveszett gyerekek városa, vagy Jay és Néma Bob visszavág?
Attól függ. Steampunkot vagy agyf@szt akarsz?  :__devil:
Steampunk agyf@szt. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Solid Snake

Quote from: Zen on 2008-12-19, 19:32:52
Steampunk agyf@szt. :D

Akkor Elveszett gyerekek városa.

Fazék

#5823
Quote from: Nakedape on 2008-12-19, 19:15:36
Mostani ünnephez, két rövidfilm!
rare export
rare export part 2

kemények :D
tessék szépen megnézni ezeket. egyelőre csak az elsőt láttam, de a második is garantáltan jó ezután :jee:

szerk: fene, a második sajnos már nem olyan jó...

Kvikveg

Quote from: Ramiz on 2008-12-19, 19:31:41
Baromi jó ez az Ádám almái. Bár a barátném, akivel néztem, kissé kiakadt. :D
Naja, nem mindenki birja az
[spoiler]aszfaltra kenodott agyvelodarabkakat...[/spoiler]
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Death Race

természetesen 720p (1080p már fölösleges lett volna a 22"-os monitoromhoz) és DTS hang. ezen és mozin kívül egyéb módon nincs értelme ennek a filmnek. de így egész jó adrenalinpumpáló versenyzős akciófilm volt. persze nevetségesen bárgyú az egész történet, de aki úgy ül be rá, hogy nem erre számít, az magára vessen :)

szóval egynek jó volt.

NLZ

Jahm, de annak nagyon jó. :D  Én legalábbis élveztem. Csak a vége lett gagyesz.
[reserved]

Fazék

Deja Vu

na ez viszont tényleg gyenge eresztés volt... nagyon igyekeztek korrekt időutazósdit összehozni, de természetesen tele van logikátlanságokkal és temérdek önellentmondással, na meg persze az agyondramatizálás hibájába is beleesik.
fölösleges venni a fáradságot fölsorolni ezeket, mert nem jutnék a végére soha...

Nakedape

Quote from: Ramiz on 2008-12-19, 19:31:41
Baromi jó ez az Ádám almái. Bár a barátném, akivel néztem, kissé kiakadt. :D
ugye, hogy ugye? :D

amerikai asztronauta mikor?  :angyali:
Quote from: Fazék on 2008-12-19, 20:08:14
Quote from: Nakedape on 2008-12-19, 19:15:36
Mostani ünnephez, két rövidfilm!
rare export
rare export part 2

kemények :D
tessék szépen megnézni ezeket. egyelőre csak az elsőt láttam, de a második is garantáltan jó ezután :jee:

szerk: fene, a második sajnos már nem olyan jó...

az első tényleg jobb sajna
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Nihilus

Quote from: Zen on 2008-12-19, 19:18:18
Mit nézzek meg előbb, Elveszett gyerekek városa, vagy Jay és Néma Bob visszavág?
Utóbbi.



Randal

American Astronaut

Gyanútlanul letöltöttem és megnéztem. tényleg fura, nem is kicsit, de a látványvilág, a zene és a karakterek ütnek. A sztori nem agyoncsavart, de nem is baj.

Nakedape: Te honnan szedtél hozzá feliratot, mert ami nekem van angol az egy kicsit gáz.

Nakedape

Quote from: Randal on 2008-12-21, 22:48:00
American Astronaut

Gyanútlanul letöltöttem és megnéztem. tényleg fura, nem is kicsit, de a látványvilág, a zene és a karakterek ütnek. A sztori nem agyoncsavart, de nem is baj.

Nakedape: Te honnan szedtél hozzá feliratot, mert ami nekem van angol az egy kicsit gáz.

pont onnan szerintem...

(opensubs) igen a végén össze vissza ment, Fazékkal káromkodtunk
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

kelvor

The Man From Earth

Rég volt már, hogy egy film ennyire tetszett. Egyszerűen nem akartam, hogy vége legyen. Már-már melankólikus lassúsággal bontakozik ki a story, de te mégis hullámvasúton érzed magad.

10/10


sirtomi

Nightmare before Christmas

Nagyon tetszett. Eddig még nem láttam, most pótoltam. Jó karácsonyi hangulatot csinált, tetszettek az ajándékok amiket Jack vitt a gyerekeknek :D


Wallace & Gromit és az elvetemült veteménynyúl

Ez baromi aranyos, jókat nevettem rajta. Gyerekek biztos jobban élvezik, de azért felnőtteknek is kellemes lehet, nekem az volt.

Nakedape

Quote from: sirtomi on 2008-12-22, 09:25:14
Nightmare before Christmas

Nagyon tetszett. Eddig még nem láttam, most pótoltam. Jó karácsonyi hangulatot csinált, tetszettek az ajándékok amiket Jack vitt a gyerekeknek :D

ideje volt:)

mondjuk asszem ez a  film a substream egyik legnagyobb mainstreamje :D

még nekem is van pólóm, természetesen hamis...

de maga film azért megérdemli a mestermű jelzőt valszeg

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kvikveg

Eees egyet sem lattam beloluk!
http://index.hu/kultur/cinematrix/ccikkek/xmashor1220/
Ramiz?

Nalam a melyrepules ket egymas utani Karacsonyon leadott film volt, a rakos anyukaval, aki a vegen meghal. Es ezt teljesen komolyan gondoltak!  :zomg:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Quote from: Kvikveg on 2008-12-22, 12:38:15
Eees egyet sem lattam beloluk!
http://index.hu/kultur/cinematrix/ccikkek/xmashor1220/
Ramiz?

Nalam a melyrepules ket egymas utani Karacsonyon leadott film volt, a rakos anyukaval, aki a vegen meghal. Es ezt teljesen komolyan gondoltak!  :zomg:

Wostry Ferenc != Ramiz :)

amúgy néztem, nekem is van mit pótolni majd:)
mondjuk egy jót láttam mostanában

Ramiz segíts a címében:)
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Quote from: Nakedape on 2008-12-22, 12:53:06
Wostry Ferenc != Ramiz :)
...
Gahh... :facepalm:
Sok valaszra szamitottam, de ennyire... aghhhh... :facepalm:
Lattatok ti ebbol barmit?

http://www.youtube.com/watch?v=4HC3xwlfcFM
Thank you for smoking
Ezt meg kene neznem...  :lol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: Kvikveg on 2008-12-22, 12:38:15
Eees egyet sem lattam beloluk!
http://index.hu/kultur/cinematrix/ccikkek/xmashor1220/
Ramiz?

A Santa's Slay hatalmas, tavaly és idén is megnéztem, groteszk, véres és nagyon vicces. :muhahah:
A Silent Night Deadly Night és a Black Christmas állítólag nagyon jók, leszedtem őket, de még nem láttam egyiket sem.
A többit nem ismerem... :o


Quote from: Nakedape on 2008-12-22, 12:53:06
amúgy néztem, nekem is van mit pótolni majd:)
mondjuk egy jót láttam mostanában
Ramiz segíts a címében:)

:confused:
American Astronaut vagy mi? :)

Quote from: Kvikveg on 2008-12-22, 13:14:03
http://www.youtube.com/watch?v=4HC3xwlfcFM
Thank you for smoking
Ezt meg kene neznem...  :lol:

Hatalmas film! :cool:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Solid Snake

#5842
The Man From Earth (2007)

kelvor tömör véleményét olvasva picit utánakutakodtam, mielőtt beszereztem. Most pedig itt vagyok a megtekintés után, és az a helyzet, hogy holy shit. :eek:

Rendkívül alacsony költségvetésű, egy helyszínen játszódó, azonban intelligens és elgondolkoztató filmről van szó, melynek középpontjában egy ember áll, aki több mint 14000 éves. 10 évenként (mikor már feltűnik a környezetének, hogy nem öregszik) elköltözik, új életet kezd. A film kezdete egy költözés előtt indul, amikor az ismerősök el akarnak búcsúzni, az amúgy fiatal Robert de Niro-ra már-már kísértetiesen emlékeztető főhősünk pedig valami oknál fogva úgy dönt, hogy megosztja titkát.

Egyszerűen abbahagyhatatlan, végig izgalmas, remekül kibontja a "mi lenne, ha létezne halhatatlan ember"-témát. A csavaros befejezésért pedig külön plusz pont.

10/10

Cloud

Az egészben az a legmegdöbbentőbb hogy az egész film egy szobában játszódik az elejétől a végéig, és mégse unalmas, hanem leköti az embert rendesen.
Igen nagy film szerintem.  :whoah:

Dreamcleaver

Quote from: Kvikveg on 2008-12-22, 13:14:03
http://www.youtube.com/watch?v=4HC3xwlfcFM
Thank you for smoking
Ezt meg kene neznem...  :lol:

Megláttam ezt, egyből beszereztem és megnéztem. Valóban meg kéne nézned.  :lol: Igazság szerint a történet nem nagy cucc, de a pali karaktere és a párbeszédek hatalmasok.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Rounin

Quote from: kelvor on 2008-12-22, 03:31:43
The Man From Earth

Kicsit túl gyorsan hajlandóak voltak neki hinni, de valóban, kellemes és érdekes film volt.

Zen

Hát némelyikük egyből hülyének nézte. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Rounin

Quote from: Zen on 2008-12-23, 03:33:09
Hát némelyikük egyből hülyének nézte. :D

Elsőre. Akkor is túl gyorsan bevették, na.

Zen

#5848
Quote from: Rounin on 2008-12-23, 03:39:25
Elsőre. Akkor is túl gyorsan bevették, na.
Ezt így nem tudom megmondani. Oh shi~ muszáj lesz újranéznem. :angyali:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Quote from: Zen on 2008-12-23, 03:41:51
Quote from: Rounin on 2008-12-23, 03:39:25
Elsőre. Akkor is túl gyorsan bevették, na.
Ezt így nem tudom megmondani. Oh shi~ muszály lesz újranéznem. :angyali:
:zomg:
[spoiler][/spoiler]
[spoiler] :angyali:[/spoiler]
[reserved]