Filmek (minden, ami nem japán)

Started by Flaser, 2004-09-15, 11:18:12

Previous topic - Next topic

chilip

Quote from: Én on 2009-09-10, 21:09:27
Quote from: chilip on 2009-09-09, 22:43:59
[spoiler]mikor a tolószékes néger meghalt azt 3x visszatekertem  :lol: annyira vártam már azt[/spoiler]
Meg akarom nézni ezt a filmet moziban, és kurvára remélem ez nem nagy spoiler volt...

annyira nem  :_piszka:

Makos

District 9

Nekem a vége nem tetszett. De mondjuk az igaz hogy valszeg azért zárták le így hogy mindenki megnézze a folytatást :D

Nálam csak 9/10 [spoiler]Nem szeretem a szálldosó emberdarabkákat, és nem tetszett a lézerfegyver sem. Pont azért ahogy szétrobbannak az emberek[/spoiler]

NLZ

[reserved]

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Xzone


Bruce

Quote from: NLZ on 2009-09-11, 00:00:26
Lesz folytatása? juj. :D
Naná, hogy lesz District 9-2. Meg District 9-3. Sőt, District 9-4. Egészen District 9-11-ig, amikor űrhajóval beleszállnak a Szabadságszoborba, amitől USA olyan morcos lesz, hogy véget vet a földönkívüliek ittartózkodásának, és ezzel a sorozatnak is.

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

.Attila

Tegnapelőtt megnéztem én is a Inbsdfbblabla Basterds-öt.
Jó film, szvsz nagyon nagy színészi alakításokkal. Kedvencem egyébként Hans Landa volt.
Az egyes szituációkban tényleg érezni lehetett a feszültséget.
Simán 8-9/10.
Ami nem tetszett, az valamelyik bringandi bemutatásánál a nagy sárga betűk. Most vagy mindenkit bemutatnak ilyen módon, vagy senkit. De hogy csak 1-2 embert, az így felesleges és nem passzolt bele ebbe a filmbe.

Cloud

Quote from: .Attila on 2009-09-11, 20:07:00
Inbsdfbblabla Basterds
:lol:

Egyébént minden ismerős azt mondja mekkora jó film lett. Asszem moziünnep alatt ezt is megnézem.  :szemuveges:

Én

[spoiler=baszdmeg...]"Erich Kästner ifjúsági regényéből már több film is készült, köztük az időközben szintén klasszikussá érett 1931-es adaptáció, amelynek Billy Wilder írta a forgatókönyvét.
Az új, mozgalmas családi mozi rendezője, Franziska Buch az ezredforduló modorában modernizálja a történetet: Emil-t egyedül neveli az apja, valahol a volt NDK területén. Az apa munkanélküli, ráadásul a jogosítványát is elveszik egy balesetet követően. Emil a berlini vakációt arra akarja felhasználni, hogy egy új jogosítványt szerezzen az apjának. A multi-kulturális nagyvárosban ugyanis minden eladó. Ám a probléma az, hogy már a vonaton ellopják az összes pénzét. Emil a tolvaj nyomába ered. Szerencséjére nem marad egyedül: egy gördeszkás-mobiltelefonos gyerekbanda vezetője, egy vagány lány felajánlja a segítségét."[/spoiler]

Damnatus

Quote from: Én on 2009-09-12, 11:16:27
[spoiler=baszdmeg...]"Erich Kästner ifjúsági regényéből már több film is készült, köztük az időközben szintén klasszikussá érett 1931-es adaptáció, amelynek Billy Wilder írta a forgatókönyvét.
Az új, mozgalmas családi mozi rendezője, Franziska Buch az ezredforduló modorában modernizálja a történetet: Emil-t egyedül neveli az apja, valahol a volt NDK területén. Az apa munkanélküli, ráadásul a jogosítványát is elveszik egy balesetet követően. Emil a berlini vakációt arra akarja felhasználni, hogy egy új jogosítványt szerezzen az apjának. A multi-kulturális nagyvárosban ugyanis minden eladó. Ám a probléma az, hogy már a vonaton ellopják az összes pénzét. Emil a tolvaj nyomába ered. Szerencséjére nem marad egyedül: egy gördeszkás-mobiltelefonos gyerekbanda vezetője, egy vagány lány felajánlja a segítségét."[/spoiler]
:D

Fazék

Serenity

fura, de minden egyes újranézéssel egyre jobban tetszik :)

Lythis

Quote from: Fazék on 2009-09-12, 23:25:08
Serenity

fura, de minden egyes újranézéssel egyre jobban tetszik :)
Én csak egyszer láttam, de nekem iszonyat hiányérzetem lett tőle, valahogy nem volt teljes. Sorozatrésznek bármikor elment volna, de különálló filmként nekem kicsit foghíjas volt.

Fazék

Quote from: Lythis on 2009-09-13, 00:20:38
Quote from: Fazék on 2009-09-12, 23:25:08
Serenity

fura, de minden egyes újranézéssel egyre jobban tetszik :)
Én csak egyszer láttam, de nekem iszonyat hiányérzetem lett tőle, valahogy nem volt teljes. Sorozatrésznek bármikor elment volna, de különálló filmként nekem kicsit foghíjas volt.
nekem pont az volt a bajom vele elsőre, hogy vhogy azt vártam, hogy a sorozat hangulatot folytassa, de annál komolyabbra sikeredett és ez zavart vhol. de mostanra teljesen megbékéltem vele és minden egyes megnézéssel egyre jobban bejön a film

Kvikveg

Basszus most kedvem lenne megneznem, de otthon van. :(
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

chilip

most néztem meg az angyalok és démonok-at (tudom slowpoke.jpg :D ) és kurvára tetszett, nem hittem volna. soundtrack meg Hans Zimmer  :lazza:

Fazék

angyalok és démonok
kb 1 hete néztem meg. voltak jelenetek, ahol már majdnem sírtam a fájdalomtól. még nyitottam is egy text file-t nézés közben, hogy följegyezzem, nehogy elfeledkezzek vmit megemlíteni, de végül inkább dobtam a kukába, hogy ez a film ennyi figyelmet nem érdemel, inkább csak végignézem és megpróbálom elfelejteni.

(csak hogy meglegyen a kontraszt :D)

chilip

Quote from: Fazék on 2009-09-13, 14:45:29
angyalok és démonok
kb 1 hete néztem meg. voltak jelenetek, ahol már majdnem sírtam a fájdalomtól. még nyitottam is egy text file-t nézés közben, hogy följegyezzem, nehogy elfeledkezzek vmit megemlíteni, de végül inkább dobtam a kukába, hogy ez a film ennyi figyelmet nem érdemel, inkább csak végignézem és megpróbálom elfelejteni.

(csak hogy meglegyen a kontraszt :D)


Rounin

Nekem csak a zenéje tetszett. :lazza:

sirtomi


Zen

Quote from: Fazék on 2009-09-13, 14:45:29
angyalok és démonok
kb 1 hete néztem meg. voltak jelenetek, ahol már majdnem sírtam a fájdalomtól. még nyitottam is egy text file-t nézés közben, hogy följegyezzem, nehogy elfeledkezzek vmit megemlíteni, de végül inkább dobtam a kukába, hogy ez a film ennyi figyelmet nem érdemel, inkább csak végignézem és megpróbálom elfelejteni.

(csak hogy meglegyen a kontraszt :D)
Okkal van külön oldal neki szentelve TVTropes-on. Sőt, kettő.
http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/DanBrowned/DanBrown
http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/DanBrowned
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Xzone

The Boondock Saints

Kusza, lapos történet, felületes karakterek, indokolatlan és idióta rendezői "fogások"............... de ez egy kurvajó film. Vér, vér, mindenütt vér. És erőszak. És 110 perc szórakozás. A macskaszétdurrantós és az Il Duce összecsapásra visszaemlékezős jelenetek különösen tetszettek.

Bár nekem nagyon tetszett összességében, meg tudom érteni, hogy egyesek még poháralátétnek sem használnák a dvd-jét.

Lythis

Quote from: Xzone on 2009-09-16, 02:09:43
The Boondock Saints

Kusza, lapos történet, felületes karakterek, indokolatlan és idióta rendezői "fogások"............... de ez egy kurvajó film. Vér, vér, mindenütt vér. És erőszak. És 110 perc szórakozás. A macskaszétdurrantós és az Il Duce összecsapásra visszaemlékezős jelenetek különösen tetszettek.

Bár nekem nagyon tetszett összességében, meg tudom érteni, hogy egyesek még poháralátétnek sem használnák a dvd-jét.
Az a film egyszerűen EPIC :D
És az elején fogtam a fejem, hogy mindent megúsznak, és mindekit szétlőnek, és b*zdmeg egyszerűen állat.... persze lehet, hogy az idő szépíti az emlékeket, de fákkjú, most meg akarom nézni megint :D )

Rounin

Eh... szintén. Damn.

Az Inglourius basterds meg ritka nagy csalódás. Egyetlen valamirevaló karakter Hans Landa volt. Nagyon kiszámítható vég és gagyi odáig vezető út. Meh.
(bár a szükségtelenül elnyújtott Bear Jew színrelépés felkelthette volna a gyanút bennem, hogy ez nem lesz hűdejó)

motifator

Tegnap láttam: Ádám almái IMDB: 7.9

A film, amit nézni akartunk, kiderült, hogy szar kamerás felvétel rossz angol hanggal és felirat se volt hozzá, így maradt ez a dán vígjáték. Úgy ültem le hozzá, hogy semmi kedvem nem volt szar művészkedős unalmas európai filmet nézni, még szerencse, hogy volt nálam 2 sör, legfeljebb elalszom rajta.

Ehhez képest zseniális volt. Hatalmasakat lehetett rajta nevetni a szürreális karakterek miatt. Rohadt jó forgatókönyv, jó rendezés, hatalmas karakterek, fekete humor, szóval nagyon jó film.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Solid Snake

Quote from: Rounin on 2009-09-16, 07:20:34
Az Inglourius basterds meg ritka nagy csalódás. Egyetlen valamirevaló karakter Hans Landa volt. Nagyon kiszámítható vég és gagyi odáig vezető út. Meh.

Eh.

Rounin


Solid Snake

Quote from: Rounin on 2009-09-16, 22:23:28
Quote from: Solid Snake on 2009-09-16, 21:52:59
Eh.

Hmm?

Én azért meglepődtem, mikor [spoiler]szitává lőtték Hitlert és Goebbelst. Oké, hogy once upon a time-szerű fikció, de azért a valós történelmi személyek alternatív halálát én nem nevezném kiszámíthatónak.[/spoiler]

Rounin

Quote from: Solid Snake on 2009-09-16, 23:37:15
[spoiler]Én azért meglepődtem, mikor [spoiler]szitává lőtték Hitlert és Goebbelst. Oké, hogy once upon a time-szerű fikció, de azért a valós történelmi személyek alternatív halálát én nem nevezném kiszámíthatónak.[/spoiler]

Igazad van, [spoiler]én is azt hittem, marha látványosan égni fognak[/spoiler].

sirtomi

Tegnap megnéztük a Harry Potter és a Félvér Herceget.

Életem egyik legunalmasabb filmje volt. Végére már nem tudtam hogy ülni. Könyvet rég olvastam, de az nekem izgalmasnak tűnt, a film meg olyan semmilyen.

.Attila

Quote from: Rounin on 2009-09-17, 07:06:46
Quote from: Solid Snake on 2009-09-16, 23:37:15
[spoiler]Én azért meglepődtem, mikor [spoiler]szitává lőtték Hitlert és Goebbelst. Oké, hogy once upon a time-szerű fikció, de azért a valós történelmi személyek alternatív halálát én nem nevezném kiszámíthatónak.[/spoiler]

Igazad van, [spoiler]én is azt hittem, marha látványosan égni fognak[/spoiler].

Én arra számítottam, hogy
[spoiler]nem jön be a vezetők megölésének terve, így valamennyire történelem-hűnek meghagyva a filmet.[/spoiler]