Filmek (minden, ami nem japán)

Started by Flaser, 2004-09-15, 11:18:12

Previous topic - Next topic

bimanc

Quote from: sirtomi on 2009-10-19, 12:12:39
Alien vs Hunter
Nagyon nagy paródia! Nem tudjátok értékelni a jót :D

Haha. No. A paródia az AVP: Requiem volt.

Raggie

Tropa de Elite
Ütős film a Rio de Janeiro-i kommandósokról. Ez egy elit rendőri egység, amolyan brazil SWAT szerűség, de kifejezetten a nyomornegyedbeli droghadseregek ellen lettek kiképezve és bevetve. A film egy ilyen egység parancsnokának a történetét meséli aki egy méltó utódot szeretne találni maga után, mivel fia megszületése után már ki akar lépni az alakulatból és normálisabb életet élni. A kifejezetten durva akciók és pörgős történetvezetés tetszett a legjobban a filmben. Meg hogy nem akar "nagy" lenni(elég hülyén írtam le, de nem tudom jobban megfogalmazni). Tökös mozi, nem barátnővel ajánlott! ;)
9/10
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Zsiga

Quote from: Raggie on 2009-10-20, 01:36:12
Tropa de Elite
Ütős film a Rio de Janeiro-i kommandósokról. Ez egy elit rendőri egység, amolyan brazil SWAT szerűség, de kifejezetten a nyomornegyedbeli droghadseregek ellen lettek kiképezve és bevetve. A film egy ilyen egység parancsnokának a történetét meséli aki egy méltó utódot szeretne találni maga után, mivel fia megszületése után már ki akar lépni az alakulatból és normálisabb életet élni. A kifejezetten durva akciók és pörgős történetvezetés tetszett a legjobban a filmben. Meg hogy nem akar "nagy" lenni(elég hülyén írtam le, de nem tudom jobban megfogalmazni). Tökös mozi, nem barátnővel ajánlott! ;)
9/10
Lol, én is épp most néztem meg. :D
És +1.

Raggie

"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Tropa de elite nekem is bejött, Fazék vagy Nakedape ajánlotta talán (ezt a kettőt sose tudom megkülönböztetni, basszus :__devil: ).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta

Quote from: Ramiz on 2009-10-20, 02:14:54
Tropa de elite nekem is bejött, Fazék vagy Nakedape ajánlotta talán (ezt a kettőt sose tudom megkülönböztetni, basszus :__devil: ).
És együtt néztük nálad filmmaratonon és ott is elnyerte a közönség általános tetszését, holott komoly film.

Én

Ugye ez volt az egyik filmmaratonon is? Jó kis film szerintem is :jee:
ED: fff

Zsiga

Quote from: Raggie on 2009-10-20, 02:00:32
Quote from: Zsiga on 2009-10-20, 01:46:36
És +1.
BitH*men?! :D
Nem, csak épp eszembe jutott hogy már rég megvan, meg kéne nézni. :)

Nakedape

Quote from: Ramiz on 2009-10-20, 02:14:54
Tropa de elite nekem is bejött, Fazék vagy Nakedape ajánlotta talán (ezt a kettőt sose tudom megkülönböztetni, basszus :__devil: ).
elmész a .. :D :D

igen , valóban nagyon jó, zenéje is
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

Quote from: Ramiz on 2009-10-20, 02:14:54
Tropa de elite nekem is bejött, Fazék vagy Nakedape ajánlotta talán (ezt a kettőt sose tudom megkülönböztetni, basszus :__devil: ).
elmész a .. :D :D

igen , valóban nagyon jó, zenéje is

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Raggie

#6582
:lol:

Tyű télleg, a zenét el is felejtettem megemlíteni! Nem találtam sehol OST-t, ha valakinek megvolna esetleg akkor azt szívesen venném ha valamilyen fájlcserélési eszközzel a birtokomba juttatná... :rolleyes:

EDIT: hoppsz mégis! Itten van egy, ami (csak remélem, mert még nem jött le) az amire gondolok: http://thepiratebay.org/torrent/3842135/FUNK_DO_FILME_TROPA_DE_ELITE___OUTROS_BONS_
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"



kikuchiyo

Közben kijött a Battlestar Galactica: The Plan!

Jim bácsi már elküldte, csak lassú a posta Amerikából.
Failure is the default option

noriko

Megnéztem a Julie & Julia című filmet, ami egy francia szakácskönyvet végigpróbáló bloggerről és a szakácskönyv írójáról és sok finom ételről szól. :)

Olyan jól néztek ki a kaják, hogy teljesen megéheztem a végére ^^
kíváncsi vagyok, hányan fogják végigpróbálni a szakácskönyvet a film után, főleg mivel bennem is felmerült!
"I wish I could, but I don't want to."

Soldier

Vakító Fehérség:(trailer)
nagyon unalmas volt,a trailerből egy egyszer nézős filmet kinéztem azért, de inkább majdnem egyszer kijövök a moziból film lett, így is végig dumáltuk az egészet, de legalább a vége nem volt teljesen kiszámítható, viszont azt meg összecsapták.nem érdemes mozira,még otthon se biztos ^^

Damnatus

Quote from: noriko on 2009-10-21, 01:15:58
kíváncsi vagyok, hányan fogják végigpróbálni a szakácskönyvet a film után, főleg mivel bennem is felmerült!
Én leszek a főkostolód! :D :P

kikuchiyo

Quote from: kikuchiyo on 2009-10-21, 00:02:58
Közben kijött a Battlestar Galactica: The Plan!

Megnéztem, nem-BSG-seknek vsz. nem túl érdekes. Azoknak igen, akik szeretnék viszontlátni kedvenc űrös-szájlonos sorozatuk szereplőit egy rövid másfél óra erejéig.

Egyszóval egy recap, semmi több. A cylonok nézőpontja nem sok újdonságot hozott.
Failure is the default option

LiaLia

Quote from: noriko on 2009-10-21, 01:15:58
Megnéztem a Julie & Julia című filmet, ami egy francia szakácskönyvet végigpróbáló bloggerről és a szakácskönyv írójáról és sok finom ételről szól. :)
Az előzetes alapján én is gondoltam majd megnézni, Meryl Streep miatt, kedvencem  :smile:

Próféta

Quote from: kikuchiyo on 2009-10-23, 00:10:17
Battlestar Galactica: The Plan
...
Egyszóval egy recap, semmi több. A cylonok nézőpontja nem sok újdonságot hozott.
Nekem azért jóval pozitívabb a véleményem róla.
Ha történetileg nincs is sok újdonság, de a karakterrajzhoz igenis hozzátett.

Zen

Érdekes cikk exploitation moviekról A 3/4-éig bele se kezd a szándékozott témába, de amiről előtte beszél a legjobb a cikkben. Meg a vége felé a filmajánlások. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Ramiz

Megnéztem a barátnőmnél a Twilligh első 15 percét, nagyon :lol: fejeket vágnak benne, ahogy mindenki kúúúl akar lenni, asszem be fogom fejezni. :D (Kevésbé volt durva élmény, mint egy epizód Hannah Montana valami Disney-channel-en. Mi történik az ízlésemmel? :zomg: :muhahah: Még szerencse, hogy otthon nincs tévé...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Cloud

Quote from: Ramiz on 2009-10-25, 17:45:39
Megnéztem a barátnőmnél a Twilligh első 15 percét, nagyon :lol: fejeket vágnak benne, ahogy mindenki kúúúl akar lenni, asszem be fogom fejezni. :D (Kevésbé volt durva élmény, mint egy epizód Hannah Montana valami Disney-channel-en. Mi történik az ízlésemmel? :zomg: :muhahah: Még szerencse, hogy otthon nincs tévé...

És most gondolj bele nálunk csak egy tv van és a 12 éves húgom egyfolytában a Disney csatornát bömbölteti ezekkel Hannah Montana-s baromságokkal. Még jó hogy van egy nagy fejhallgatóm amivel el tudom nyomni az idióta hangokat. (bár már előfordult hogy ki kellett mennem konyhába notival mert már nem bírtam tovább. :D)

Bicskei

ismerősökkel láttam a Rémségek cirkuszát
eléggé lpl lett de amugy semmi kül.
Ultras liberi

Zen

Quote from: Cloud on 2009-10-25, 20:23:09
Quote from: Ramiz on 2009-10-25, 17:45:39
Megnéztem a barátnőmnél a Twilligh első 15 percét, nagyon :lol: fejeket vágnak benne, ahogy mindenki kúúúl akar lenni, asszem be fogom fejezni. :D (Kevésbé volt durva élmény, mint egy epizód Hannah Montana valami Disney-channel-en. Mi történik az ízlésemmel? :zomg: :muhahah: Még szerencse, hogy otthon nincs tévé...

És most gondolj bele nálunk csak egy tv van és a 12 éves húgom egyfolytában a Disney csatornát bömbölteti ezekkel Hannah Montana-s baromságokkal. Még jó hogy van egy nagy fejhallgatóm amivel el tudom nyomni az idióta hangokat. (bár már előfordult hogy ki kellett mennem konyhába notival mert már nem bírtam tovább. :D)
Miért nem a húgod fejére teszed a fülhallgatót?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Cloud

Quote from: Zen on 2009-10-25, 21:21:06
Quote from: Cloud on 2009-10-25, 20:23:09
Quote from: Ramiz on 2009-10-25, 17:45:39
Megnéztem a barátnőmnél a Twilligh első 15 percét, nagyon :lol: fejeket vágnak benne, ahogy mindenki kúúúl akar lenni, asszem be fogom fejezni. :D (Kevésbé volt durva élmény, mint egy epizód Hannah Montana valami Disney-channel-en. Mi történik az ízlésemmel? :zomg: :muhahah: Még szerencse, hogy otthon nincs tévé...

És most gondolj bele nálunk csak egy tv van és a 12 éves húgom egyfolytában a Disney csatornát bömbölteti ezekkel Hannah Montana-s baromságokkal. Még jó hogy van egy nagy fejhallgatóm amivel el tudom nyomni az idióta hangokat. (bár már előfordult hogy ki kellett mennem konyhába notival mert már nem bírtam tovább. :D)
Miért nem a húgod fejére teszed a fülhallgatót?
Mission Impossible. :D

kikuchiyo

Moon

Kösz a figyelmeztetést, hogy már elérhető.

A témában ugyebár két megkerülhetetlen klasszikus van, a 2001 és a Solaris (az eredeti film, de még inkább a regény, nem a Rossz doktoros remake), és jó volt látni, hogy ez a film bár mindkettőből merített mind a hangulat, mind a képi világ terén, de mégis egyedit, önállót tudott alkotni. Egy jó hard sf volt abban az értelemben, hogy a ma is létező, vagy elképzelhető technológiákból extrapolálva bemutatott egy lehetséges jövőbeli helyzetet, majd ezt egy érdekes etikai/emberi probléma kibontására használta fel.

A sztoriról inkább nem írok sokat, nem akarom lelőni a poént,
[spoiler]Ugye rákattintottál, annak ellenére, hogy nem láttad a filmet?
Ha itt most tényleg spoiler lenne, akkor engem szidnál.[/spoiler]
Failure is the default option

Próféta

Csak messziről, hunyorítva, hogy lássam, milyen hosszú, becsszóra  :redface:
[spoiler]Nem, amúgy eléggé éreztette a megfogalmazásod, hogy nem tényleges spoiler, hanem inkább valami beszólás áll a gomb alatt :) Kérem bíróúr, nem én vagyok a bűnös, hanem a társadalom, amely visszaél a spoiler gombbal és állandóan másra használja...[/spoiler]