Filmek (minden, ami nem japán)

Started by Flaser, 2004-09-15, 11:18:12

Previous topic - Next topic

.Attila

Quote from: Cloud on 2012-05-12, 23:26:02
Nincs rá konkrét válasz.
[spoiler]
Loki mondja Thor-nak hogy el sem tudja képzelni kikkel kellet lepaktálniuk, hogy a Bifröst nélkül el tudjon jönni a Földre. Plusz ugye magában a Thor filmben is említi Loki hogy rengeteg más módja van az utazásnak nemcsak a Bifröst.[/spoiler]

[spoiler]Igen. Pl. a kocka, ez már kiderült.
Kalapács kizárt szvsz.[/spoiler]

Cloud

Igen amiről tudunk. De azon kívül ki tudja hány módja lehet az utazásnak.

.Attila

Quote from: Cloud on 2012-05-12, 23:44:56
Igen amiről tudunk. De azon kívül ki tudja hány módja lehet az utazásnak.

Ez így elég olcsó megoldás.

kada

Quote from: .Attila on 2012-05-13, 00:11:57
Quote from: Cloud on 2012-05-12, 23:44:56
Igen amiről tudunk. De azon kívül ki tudja hány módja lehet az utazásnak.
Ez így elég olcsó megoldás.
Az.

noriko

#7774
Avengers
Én is megnéztem! (és már volt korábbról szemüvegem, amit meg is találtam itthon :D)
Egész tetszett, voltak jó poénok. Bár én inkább Iron Man 3-nak hívnám :P

És mi nem kaptuk meg a második extra jelenetet :(
http://www.toplessrobot.com/2012/05/please_note_there_are_two_avengers_bonus_scenes_sp.php

Budapest beszólás:
Rákerestem, hátha találok valami háttérinfót, de nem jött ki semmi, csak az, hogy lehet, kapnak majd külön előzmény-filmet, amit itt fognak forgatni. Budapest amúgy is Európa Hollywoodja mostanában. úgyhogy akár..
SJ fanboys cross your fingers.
"I wish I could, but I don't want to."

.Attila

Quote from: noriko on 2012-05-14, 23:53:07
SJ fanboys cross your fingers.

SJ? Ugyan, közel sem annyira kedvelt, mint a férfiszereplők. Pláne Loki.

chilip

Életrevalók (Intouchables) - most fejeztem be öcsémmel, nagyon jó film, a bakancslistához hasonlatos mégis más. zene is marha jó benne, csak ajánlani tudom mindenkinek. magyar szinkron jó lett. Tavalyi francia film.

Leara

Quote from: chilip on 2012-05-16, 01:10:20
Életrevalók (Intouchables)
Ezt én is a napokban szedtem le... egészen addig alig hallottam róla, azóta viszont folyton dicséretekbe botlok, szóval most bánom, hogy még nincs időm megnézni :D.

Rémségek cirkusza: ha létezik borzalmas adaptáció, akkor ez az. Mondjuk már előre tudtam, hogy nem igazán követi a könyvet, de kb. minden változtatás csak a sztori kárára ment. A szereplők egyáltalán nem tűntek olyan érdekesnek, mint a könyvben. Kicsit bánom, mert a Darren Shan sorozat volt talán az utolsó olyan vámpíros könyv, ami tetszett... sikerült egyedinek lennie és legalább a vámpírokból nem csinált hősszerelmes szépfiúkat.

A nővérem húga: na, ez az előbbi film ellentéte, egy nagyon is jó adaptáció lett. Bár a könyvet is imádtam, de azt kell mondanom, hogy a film vége sokkal jobban tetszett, szerintem élethűbb volt (legalábbis anno a könyv végét kissé erőltetettnek éreztem). Nem egy vidám témát dolgoz fel, de mindenképp érdemes megnézni.
MAL

Acchan

2-Headed Shark Attack (2012)

Egy hajónyi Playboy-villa lányain szocializálódott hölgyike meg néhány izommatyi nekivág az óceánnak, ahol legnagyobb meglepetésükre egy kétfejű - többnyire - óriás cápa fogadja őket kitárt uszonyokkal. Egy atollra menekülnek hát, amely nem sokkal a partra szállás után már süllyedésbe is kezd.  Kellemes testnek és léleknek ez a 88 perces tömény böszmeség, de amikor imdb-n megláttam, hogy 2012-es... Huhh. Már a múlt héten megtekintett 2007-es Comodo vs Cobra animációja is elég low budget-re sikerült, de ez a film bőven alulmúlta azt a szintet. Bár, gondolom, itt fanservice-szel akartak kompenzálni meg Carmen Electrával.  :haha:



Próféta

Quote from: motifator on 2012-04-04, 17:54:26
The Hunger Games
+1

Meg valahogy kicsit buta volt az egész, némelyik jelenet teljesen értelmetlennek tűnt.
[spoiler=Azt pl. érti valaki, hogy...] ...a játékmester miért nem hagyta a végén a kettős öngyilkosságot? Holott Donald Sutherland elmondta, miért van szükség győztesre, és azt a kritériumot kielégítette volna ez a megoldás.  :mittomen:

Meg ha 22 ember kinyiffan, akkor miért lesz az egyikből lázadás, csak mert a főhősnő mellett történik?[/spoiler]

Én

Avengers, hát, jó volt, de nekem a hősök saját filmjei jobban tetszettek. Bevallom nekem nem jöttek be a humorizálások, meg egy kicsit az egész film el lett komolytalankodva szvsz a többihez képest. Még ami zavart, hogy így a rengeteg főszereplővel egyikre se volt rendesen koncentrálva a film, elég sután hatott. A sztoriról még mindig fogalmam sincs, hogy mi volt, de nem is azért néztem meg. :D Összességében azért tetszett nekem is.

.Attila


Én

#7782
Láttam. Miért? Nem igazán magyarázza meg, hogy Lokinak mi az egész kínja, és hogy egyáltalán mit keres a létezők sorában...

.Attila

Quote from: Én on 2012-05-23, 04:33:57
Láttam. Miért? Nem igazán magyarázza meg, hogy Lokinak mi az egész kínja, és hogy egyáltalán mit keres a létezők sorában...

Mert ha az jobban tetszett, mint az Avengers... :) (Ugyanezt mondják CA-ról is, bár azt még nem láttam, hamarosan bepótolom.)
Loki egyrészt hatalomvágyó, másrészt van benne egy düh, hogy [spoiler]ő nem asgardi.[/spoiler]
Kicsit olvasgattam róla wiki-n, mármint az eredeti mitológia Loki-járól és ott is írják, hogy Loki szándékai kifürkészhetetlenek, hol segít az isteneknek, hol ellenük megy, nem találni logikát, hogy mikor és miért.

Én

Miért, szerintem jó volt a Thor, és a Captain America is :D Nem is szeretem, ha tisztán eksön egy múvi.

Xzone

Nekem eddig tetszett mindegyik film, és csak az Incredible Hulkot nem láttam. A Captain Americatól nem is vártam sokat, de a sci-fi nácik azonnal meggyőztek. :D

.Attila

Thor egyszer nézhető a sztoriért, de amúgy egy kicsit gyenguska.

Cloud

VIszont szerintem még mindig jobb mint a DC filmjei. :D

Cloud


Selmo

John Carter: Legalább a tharkok megmaradtak zöldnek és négykezűnek. Az más kérdés, hogy a filmből nem jönnek át a mit miért dolgok, csak egy zavaros, lecsúszott, aranylázas katonaszökevény lázálma az egész. Remélem véletlenül sem készítenek folytatást hozzá.

A tökéletesség unalmas.

NLZ

Ez az Iron Sky kurva nagy volt. :D
[reserved]

Cloud

Hétfőn nézem majd meg, de bárki aki eddig látta szinte mind dícsérte. :D

NLZ

A feka szál talán nem kellett volna bele, de a végén, ahogy üvölt bele az öreg a kamerába, az valami hatalmas. :D
[reserved]

Cloud


Iron Sky

Hát ez nagy királyság volt. A vége meg nagy igazság sajnos.

Cloud

Olvastam egy spoilert Prometheusról, ami miatt kicsit félve megyek el rá, és húzom a szám:

[spoiler][spoiler]
"Korabban azt hittem , hogy ami bolygora leszallnak most a Prometheusban az azonos az Alien filmekben levokkel ( ahol megtalaljak az Alieneket ill. ahol kesobb a Waylad iparvallalatok bazist epit ) , de NEM ! Az Alienben LV-426 szerepel , a Prometheusban LV-223 !"[/spoiler][/spoiler]

Puru²

Quote from: Cloud on 2012-06-06, 23:23:37
Olvastam egy spoilert Prometheusról, ami miatt kicsit félve megyek el rá, és húzom a szám:

[spoiler][spoiler]
"Korabban azt hittem , hogy ami bolygora leszallnak most a Prometheusban az azonos az Alien filmekben levokkel ( ahol megtalaljak az Alieneket ill. ahol kesobb a Waylad iparvallalatok bazist epit ) , de NEM ! Az Alienben LV-426 szerepel , a Prometheusban LV-223 !"[/spoiler][/spoiler]
Már egy ideje tudni lehetett hogy nem ugyanazon a  bolygón játszódik .

Acchan


kikuchiyo

Prometheus
[spoiler=elemzés csak azoknak, akik látták a filmet]http://cavalorn.livejournal.com/584135.html#cutid1[spoiler=Ha ez a nyilatkozat hiteles, akkor...]FUCK YOU, RIDLEY SCOTT.[/spoiler][/spoiler]
Failure is the default option

chilip

#7798

Puru²