Filmek (minden, ami nem japán)

Started by Flaser, 2004-09-15, 11:18:12

Previous topic - Next topic

Én

Quote from: Próféta on 2012-10-07, 23:51:22
Gyula vitéz télen-nyáron
Hmm. Ha jól emlékszem, az egyik laborvezetőm anno azzal fenyegetett, hogy ha még egyszer elkések, erőszakkal megnézeti velem ezt a filmet. :D

Cloud

EX2:

Hát ez jó volt. A repteres jelenet meg a legjobb az egész filmben. :D  :hopp:

NLZ

« Reply #7923 on: 2012-10-13, 23:16:51 »

Blade Runner: what is this I dont even




Prometheus is letudva, ez se volt nagy szám.
[reserved]

Dreamcleaver

#7923
Quote from: NLZ on 2012-10-16, 00:51:42
Prometheus is letudva, ez se volt nagy szám.

http://www.imdb.com/title/tt1446714/board/thread/205580654  :D

Amúgy tényleg nagyon gyatra volt a film a látványt leszámítva. Alien lore-nak még nem is rossz, de egyszerűen annyi benne a logikai baki és olyan hülyék a karakterek, hogy az már komikus.

Kedvencem a geológus, aki feltérképezi a repülő bizgeréivel a "barlangot" és aztán másodmagával eltéved.
De az is poén, hogy az összes tudós balfasz, arról nem is beszélve, hogy semmi féle védelmet nem alkalmaznak miközben potenciálisan fertőző idegen anyagokkal szórakoznak.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Acchan

Quote from: NLZ on 2012-10-16, 00:51:42
Blade Runner: what is this I dont even

Ha nem szegte kedvedet ez a film, akkor a könyvnek mindenképpen adhatnál egy esélyt, mert az tényleg szuper jó. :)

NLZ

ez az Amazing Spiderman egynek elment, de egyébként semmi extra
[reserved]

.Attila

Elég átlagos, kicsit szerintem elnyújtott akciófilm lett (főleg, hogy a film közepétől már megint wc-re kellett mennem).
Csavar nincs benne, különösebben nagy akció sincs, sztori ezerszer lejátszott már. Egy James Bond filmhez még gyenge is.

Chidori

Valaki látta már a mozikban a Loopert? Jövőhéten mennék rá és érdekelne, hogy mennyire éri meg az árát.

Puru²

Quote from: Chidori on 2012-11-03, 11:20:23
Valaki látta már a mozikban a Loopert? Jövőhéten mennék rá és érdekelne, hogy mennyire éri meg az árát.
Láttam és abszolút megéri, nekem az év egyik meglepetés filmje volt.

Chidori

Óóóóó, de jó, ennek nagyon örülök! :) Akkor mindenképpen megyünk és megnézzük! Köszi!

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2012-06-24, 17:52:11
God Bless America

Összességében: átlátszó, hazug, buta film, amely rossz szájízt hagy maga után.

no igen. a kritikád legelejét, és legvégét olvastam el csak anno, de ennyi pont elég volt, hogy máig halogassam a film megtekintését. végül Diablo3 közben elindítottam, és sajnos egyet kell értsek veled, jobb lett volna kihagynom.

ugyanezen rendezőtől a World's Greatest Dad megvolt? kicsit más kategória, de abban is van kritika bőven, de érzésre azért hitelesebben tálalva. sztem nem sikerült rosszul.

Werro

Valaki látta a Lopott szavakat? ... ismerős másképp gondolja, mint én.. Kíváncsi vagyok, mit gondol még aki látta.
[spoiler] Aki felolvasott a könyvből, az az, aki saját nevén kiadta az öregét? [/spoiler]

Próféta

The Tree of Life (2011)

Ha emlékeztek, ettől a trailertől annak idején mindenki maga alá csinált ámulatában. Az egészestés film ugyanilyen gyönyörű, de elég lassú és absztrakt, nem ajánlanám mindenkinek. Az idő jelentős részét nehezen követhető asszociációs ugrások, felvillanó szimbólumok, és csupán hangulatépítő jellegű random emlékek töltik ki. Ezek teljesen elvontak is lehetnek; simán van, hogy fél óráig nem a szereplőket és az eseményeket látjuk, hanem helyette valamit - nem csoda, hogy időnként kellemetlenül elnyújtottnak érződik a mű. Viszont gyönyörű, gyönyörű a képi világ! Remek az operatőri munka. Továbbá szép a zene. Különleges hangulatú, egyedi film; élmény volt megnézni - de kell hozzá egy adag koffein, és hogy ne akarjon az ember mindent felfogni.

noriko

ha valaki még nem látta a Skyfall-t és megy megnézni (vagy meg van neki), légyszi nézze már meg, hogy mi volt a neve az 5. felfedett ügynöknek! köszi! :)
"I wish I could, but I don't want to."

kikuchiyo

Cloud Atlas

Ez meglepően jó volt, szinte hibátlanul zsonglőrködik hat különböző történetszállal. Az is megvan, mi lesz a következő könyv, amit elolvasok.
Failure is the default option

Kvikveg

Cloud Atlas(holnap 18:15 MOM park, 17:00 Mammut) vagy Looper(ja ez nem megy...) vagy James Bolond (holnap este 19:15 MOM park, Mammut 16:15h) valaki valamikor?
Najo leginkabb a James Bond erdekel... 19:15 MOM park.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Cloud Atlasra vevő vagyok, de nem holnap.

Próféta

Quote from: .Attila on 2012-12-04, 00:21:51
Cloud Atlasra vevő vagyok, de nem holnap.
Én is, de kb. nem idén :(
Amúgy go to topik: http://usteam.hu/forum/index.php?topic=1022.0

Kvikveg

Quote from: Próféta on 2012-12-04, 00:26:10
Quote from: .Attila on 2012-12-04, 00:21:51
Cloud Atlasra vevő vagyok, de nem holnap.
Én is, de kb. nem idén :(
Amúgy go to topik: http://usteam.hu/forum/index.php?topic=1022.0
Danke, beneztem a topicot. XD

.Attila: Cloud Atlas jo nekem kesobb is, majd szoljal mikor. Eredeti nyelven ha lehet. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

noriko

#7939
Az Argo-akció (Argo)
1979-et írunk, Irán forrong és megrohanja az amerikai nagykövetséget. 6 amerikai menekültet kell kijuttatni az országból. Kezdetét veszi az Argo mentőakció Bénaflekk vezetésével (és rendezésével), és kiderül, hogy Bénaflekk egész ügyi rendező. :)
Nekem tetszett a film. Végigizgultam az egészet [spoiler]annak ellenére, hogy nyilván nem csináltak volna az egész történetből filmet, ha kudarccal végződött volna :P[/spoiler]
Ha mozizhatnékotok van a Hobbit előtt, ajánlom. A Skyfall-nál jobb szerintem.
"I wish I could, but I don't want to."

Kvikveg

#7940
James Bond - Skyfall
Ez jo volt. Jobb mint a masodik es meg talan az elsonel is jobb.
Szamomra pont jo volt a tempoja, a humor-akcio keverek adagolasa, stb. :)
A focim volt az egyetlen, amit kicsit untam.


[spoiler]M!  :bruhuhu:
A shanghaji kepek kifejezetten latvanyosak voltak. A menetelo feliratos felhokarcolo wow...
A cgi varanusz kicsit bena volt, de meg elment. Aki mar egy termeszetfilmben is latta oket, az azert latja, hogy ezek nem igy mozognak.[/spoiler]

Quote from: noriko on 2012-12-04, 02:03:51
nézzétek a Bondot és majd mondjátok meg az 5. ügynök nevét. thx! :D
...
Melyik otodik ugynok? Eskuszom figyeltem, de lovesem nem volt mire gondoltal...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

Quote from: Kvikveg on 2012-12-07, 00:49:03
James Bond - Skyfall
Ez jo volt. Jobb mint a masodik es meg talan az elsonel is jobb.
Szamomra pont jo volt a tempoja, a humor-akcio keverek adagolasa, stb. :)
A focim volt az egyetlen, amit kicsit untam.


[spoiler]M!  :bruhuhu:
A shanghaji kepek kifejezetten latvanyosak voltak. A menetelo feliratos felhokarcolo wow...
A cgi varanusz kicsit bena volt, de meg elment. Aki mar egy termeszetfilmben is latta oket, az azert latja, hogy ezek nem igy mozognak.[/spoiler]

Quote from: noriko on 2012-12-04, 02:03:51
nézzétek a Bondot és majd mondjátok meg az 5. ügynök nevét. thx! :D
...
Melyik otodik ugynok? Eskuszom figyeltem, de lovesem nem volt mire gondoltal...
Totál egyetértek (a varánuszok egyenesen a gagyi határán mozogtak IMHO). Az ötödik pedig az ötödik felfedett ügynök a youtube videón szerintem - bár lövésem sincs, hogy miért fontos :D

Kvikveg

Quote from: Lythis on 2012-12-07, 04:16:34
Totál egyetértek (a varánuszok egyenesen a gagyi határán mozogtak IMHO). Az ötödik pedig az ötödik felfedett ügynök a youtube videón szerintem - bár lövésem sincs, hogy miért fontos :D
Tuti valami nyeremenyjatek. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

chilip


Acchan

Quote from: chilip on 2012-12-16, 01:24:09
http://port.hu/gyilkos_hoseg_heatstroke/pls/fi/films.film_page?i_perf_id=20042079&i_topic_id=1

most lett vége a retek klubbon ennek :) ,ki nézte? :D ajánlom a kommentek olvasását :D

Ez hamisítatlan igazgyöngynek tűnik a zsé filmek óceánjában. Sajna, most kimaradt, de a megfelelő társasággal feltétlenül bepótolom.  :haha:

Werro

Quote from: chilip on 2012-12-16, 01:24:09
http://port.hu/gyilkos_hoseg_heatstroke/pls/fi/films.film_page?i_perf_id=20042079&i_topic_id=1

most lett vége a retek klubbon ennek :) ,ki nézte? :D ajánlom a kommentek olvasását :D

3 perc után inkább a Resident evil aktuális részével próbálkoztam... hát azt se bírtam sokkal tovább, úgyhogy az interjú a vámpírral elejével feledtettem a borzalmakat. :)

Lythis

Cloud Atlas

Röpke 3 óra "hollywood can into philosophy" borzadály. A könyvhöz nem volt szerencsém, de azt hallottam, hogy sokkal jobb ennél. A színészek újrahasnosítgatása elsőrendű. Az akció (ami nem tudom mennyire volt ENNYIRE benne az eredeti médiumban) hozza a szintet, merthát Watchowsky-ék ehhez valamennyire értenek (és pofátlanul újrahasznált antigrav a mátrixból, mert miért ne), de semmi egetrengető. All-in-all nézhető, de nem vagyok elájulva tőle, és helyenként a CGI mocsok igénytelen volt, ami megbocsájthatatlan  :hehe:

Kvikveg

http://www.imdb.com/title/tt1234721/
Remelem lesz benne annyi okorkodes es USAnak bemutatas mint az eredetiben, es nem csak egy BatmanV2 lesz. Vagy valami mas ami kiemeli a hasonloak kozul.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

chilip

én már eltemettem ezt az alapján amit láttam youtubeon  ^^" fekete robotzsaru motoron.... szóval engem innentől csak kellemes meglepetés érhet :D

Dreamcleaver

Mr. Jackson kezd kissé uncsi lenni.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS