Metal, rock és hasonlók...

Started by TurboK, 2004-11-12, 15:13:18

Previous topic - Next topic

Orion

#150
[QUOTE/]az alairasod veletlenul nem az Event Horizon-t bol van?[/QUOTE]

Hah, egy jó ízlésû ember. Pontosan onnan. :jee:
Liberate tuteme ex infrenis!

Mattanja

#151
Quote from: OrionA következõ sorokat Shiroinak ajánlanám. Egy okos embertõl hallottam õket:

...tulajdonképpen kiemelt fontosságú egy egészséges ember életében a kemény zene hallgatása, kiváltképpen a death és a black metal, mert a lélek megfelelõ egyensúlyban tartásához elengedhetetlen, hogy a problémás hétkönapok és szociális, valamint társadami élet során felgyülemlõ feszültség levezetéséhez...

 :)
MARHA! :haha: Képes voltál elküldeni? Honnan is van, halljuk? Egyébként tudod, hogy az okos embereket útálják, ugye?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Orion

Egyébként tudod, hogy az okos embereket útálják, ugye?[/QUOTE]

Nem én mondtam...  :lul:
Liberate tuteme ex infrenis!

Xipe

Quote from: OrionHah, egy jó ízlésû ember. Pontosan onnan. :jee:


ha mar a pokolrol szol.
egyebkent most nezem a filmet is.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Mattanja

Én kezdtem, és én is fejezem be: innen "offtopic", pm, "vallás"..., vagy "filmek (minden, ami nem...)".!
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Xipe

Quote from: ShiroiÉn kezdtem, és én is fejezem be: innen "offtopic", pm, "vallás"..., vagy "filmek (minden, ami nem...)".!

Ja Vohl mein Kommadant.

kulonben ma beszelgettem egy divatrokker gyerkoccel es kerdezte hogy eppen mit hallgatok.
mondom neki Anathema, erre o beszol hogy az nem metal hanem pop.
lista arrol amit o metalnak tartott:
-Limp Bizkit
-Linkin Park
-Korn
-System of a Down

en majdnem lenyeltem a nyalokamat rohoges kozben.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Mattanja

Quote from: Xipe-Limp Bizkit
-Linkin Park
-Korn
-System of a Down
Hátttööö... És még él? :rolleyes:
Csodálkoztam, hogy miért tart ilyen sokáig neked egy postot megírni. Gondolom az idegességtõl folyton félreütöttél... (no offence)
Nevezzük ezeket csak nu metal-nak, és akkor mindenki boldog, jó?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Xipe

Quote from: ShiroiHátttööö... És még él? :rolleyes:
Csodálkoztam, hogy miért tart ilyen sokáig neked egy postot megírni. Gondolom az idegességtõl folyton félreütöttél... (no offence)
Nevezzük ezeket csak nu metal-nak, és akkor mindenki boldog, jó?


lelegzik, de mar egyedul nem tud.
igen, az idegessegtol tartott ilyen sokaig.
vagy talan amiatt mert Dream Theater szamokat hallgatok Berserk anime nezese alatt.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Dragon

Figyelek, hogyne figyelnék... én mindig figyelek  :__devil: :D
De nem tudok olyasmirõl nyilatkozni, amit nem ismerek. (igen, ez célzás akar lenni ;))

Egyébként én is a DarkLyrics-ot használom, az a legjobb (igaz van pár félregépelt darab, de lehet beküldeni javítást, szóval van esély rá, hogy egy idõ után pontosítják az egyes szövegeket)

LOL Limp Bizkit .... hahahaha....
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Fazék

#159
Otep együttessel hogy álltok?
ha jól sejtem Shiroi töltötte föl azt a Berserk AMV-t, ami alatt egy Otep szám hallható, és kifejezetten kedvet kaptam hirtelen beszerezni két albumukat. mindig is szerettem a nõi vokalistákat. ugyan itt keveset énekel, inkább kb úgy dumál, mint a Guano Apes énekesnõje, akit szintén szeretek, de itt melléjön egy-két durvább hörgõ hang is, és a zene se annyira békés :) idõnként kicsit Coal Chamber - Chamber Music albumának a hangzása ugrik be róla, néha Fear Factory - Obsolete albuma, de ettõl még talán ti nu-metal-ra megvetõen tekintõk is kedvelhetitek :)

Xipe

Quote from: BlimpOtep együttessel hogy álltok?
ha jól sejtem Shiroi töltötte föl azt a Berserk AMV-t, ami alatt egy Otep szám hallható, és kifejezetten kedvet kaptam hirtelen beszerezni két albumukat. mindig is szerettem a nõi vokalistákat. ugyan itt keveset énekel, inkább kb úgy dumál, mint a Guano Apes énekesnõje, akit szintén szeretek, de itt melléjön egy-két durvább hörgõ hang is, és a zene se annyira békés :) idõnként kicsit Coal Chamber - Chamber Music albumának a hangzása ugrik be róla, néha Fear Factory - Obsolete albuma, de ettõl még talán ti nu-metal-ra megvetõen tekintõk is kedvelhetitek :)


haaaaaaaaaaaat.
hallottam jopar szamat emlitett egyuttesnek.
nem annyira elragado.
majd megnezem az AMV-t is.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Fazék

Quote from: Xipehaaaaaaaaaaaat.
hallottam jopar szamat emlitett egyuttesnek.
nem annyira elragado.
majd megnezem az AMV-t is.
hát tegnap jött le végre, szóval most próbálom csak meghallgatni az albumokat (az elõzõ post-omnál még egész jó számok lettek random-ban bedobva) de elég vegyes érzéseim vannak nekem is... a számok fele nagyon tetszik, a másik felét pedig kukába küldeném... azt hiszem ebbõl csak válogatás lesz megtartva... :rolleyes:

Mattanja

Quote from: BlimpOtep együttessel hogy álltok?
ha jól sejtem Shiroi töltötte föl azt a Berserk AMV-t, ami alatt egy Otep szám hallható, és kifejezetten kedvet kaptam hirtelen beszerezni két albumukat.
:) Igen, én vagyok a felelõs ezért az AMV-ért is.
Nekem megvan a Sevas Tra tõlük. Ha már érdekes nõi ének: Crisis?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Fazék

Quote from: ShiroiHa már érdekes nõi ének: Crisis?
allmusic-on egész jókat írnak róluk, de torrent-en hirtelen semmit se találtam, ha nem tudsz vmi egyszerû elérést vmelyik albumukhoz, akkor megnézem majd dc-n. amúgy köszi az ajánlást :) nõi énekesek még jöhetnek nyugodtan :)

Mattanja

Quote from: Blimpallmusic-on egész jókat írnak róluk, de torrent-en hirtelen semmit se találtam, ha nem tudsz vmi egyszerû elérést vmelyik albumukhoz, akkor megnézem majd dc-n. amúgy köszi az ajánlást :) nõi énekesek még jöhetnek nyugodtan :)
Majd átrakom audiócd-rõl. Ha Orion végre elhozza... :rolleyes:
Nõi ének: Angelus (magyar), Arch Enemy, Kittie, Lacuna Coil, Nigthwish, Within Temptation, Mandragora Scream, Edenbridge.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Xipe

Quote from: ShiroiMajd átrakom audiócd-rõl. Ha Orion végre elhozza... :rolleyes:
Nõi ének: Angelus (magyar), Arch Enemy, Kittie, Lacuna Coil, Nigthwish, Within Temptation, Mandragora Scream, Edenbridge.

Matriarch
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Fazék

kösz Shiroi, Xipe. mostanában úgyis kezdett nagyon visszafejlõdni zenehallgatási kedvem (legalábbis új együttesek megismerését illetõen), talán ezektõl megjön a kedvem :)

Orion

Ha már zenehallgatási kedvrõl van szó, akkor Nile! :whoah:
Nekem legalábbis bejön.
Liberate tuteme ex infrenis!

Mattanja

Quote from: OrionHa már zenehallgatási kedvrõl van szó, akkor Nile! :whoah:
Nekem legalábbis bejön.
:whoah: Nekem is õk voltak az elsõ death metal banda, és továbbra sem találtam jobbat, max. hasonlókat (pl. Behemoth). Õk nem vinnyognak ének helyett, és a kemény zene mellett még technikásak is.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Xipe

Quote from: Shiroi:whoah: Nekem is õk voltak az elsõ death metal banda, és továbbra sem találtam jobbat, max. hasonlókat (pl. Behemoth). Õk nem vinnyognak ének helyett, és a kemény zene mellett még technikásak is.


Cryptopsy
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Aephidon

Quote from: Shiroitöltsd le azt ftp-ro½l a "Dethmajor-Berserk_Synopsis_SM" amv-t. Nem véletlenül töltöttem fel...

Leszedtem... Tápos... Nagyon tápos amv...

Deathspell Omega-s amv-t nem ismer valaki?  :haha:
Reggel ránéztem a cigisdobozra és megláttam a feliratot: a dohányzás halált okozhat! Halált megvetô bátorsággal gyújtottam rá!

,,Their wives are raped upon their dead children"
Deathspell Omega - Sacrilegious Terror

Mattanja

Eddig is nagyon tetszett a zenéjük, de ez az album valami eszméletlen! :eeek: Ilyen szavak jutnak csak eszembe róla: tiszta (zenei hangzás), fájdalmas, kemény, kegyetlen, hiábavaló...
Quote from: XipeCryptopsy
Akkor majd kérnék esetleg...
Quote from: AephidonLeszedtem... Tápos... Nagyon tápos amv...
Na azért! :)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Xipe

Quote from: ShiroiAkkor majd kérnék esetleg...

Na azért! :)


Cryptopsy-tol szamokat tudok adni, sajnos nincsenek album szerint felbontva.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Pirula

Quote from: RamizPirula: címeket tudsz?
Hogy a viharba ne! :D
Casketgarden
Depths Of Depravity
Cross Borns
Ja, meg mégegy: EvenSong, de ehhez nincs linkem. Aki meg tudja nekem szerezni az uccsó albumukat mûsoros cd-n, annak szobrot állíttatok a Louvre antik görög részlegében.

Orion

Quote from: ShiroiEddig is nagyon tetszett a zenéjük, de ez az album valami eszméletlen! :eeek: Ilyen szavak jutnak csak eszembe róla: tiszta (zenei hangzás), fájdalmas, kemény, kegyetlen, hiábavaló...

Csatlakozom az elõttem szólóhoz. És ha már fájdalmas zenénél tartunk, akkor Dream Theatre: Scenes from a memory...

Gyilkos tud lenni, ha hiányzik valaki...

...
Liberate tuteme ex infrenis!

Mattanja

Ez már közelít a Nile szintjéhez! Bár a számok túl rövidek nekem (a 13 track mindössze 41:58), de azért mégis :jee: !
Quote from: OrionDream Theatre: Scenes from a memory...

Gyilkos tud lenni, ha hiányzik valaki...

...
De már csak 2 napig, nem? :rolleyes:
Majd ha lenyugszom, akkor szemrevételezem ezt is.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Orion

Quote from: ShiroiEz már közelít a Nile szintjéhez! Bár a számok túl rövidek nekem (a 13 track mindössze 41:58), de azért mégis :jee: !
Még nem hallgattam, de akkor rákattanok. Nagyon beálltam az új Cradle és Nile keverésére. Megunhatatlan!! :jee:
Quote from: ShiroiDe már csak 2 napig, nem? :rolleyes:
Hosszú két nap lesz...
Liberate tuteme ex infrenis!

Fazék

Theatre of Tragedy - Assembly - hehe, imádom, üssetek

Mattanja

Quote from: BlimpTheatre of Tragedy - Assembly - hehe, imádom, üssetek
Nekem "csak" ez a négy album van meg tõlük:
Theatre Of Tragedy
Velvet Darkness They Fear
A Rose For The Dead
Aegis :jee:
...
szóval nem ütök, inkább majd elkérem. :)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Xipe

Quote from: ShiroiNekem "csak" ez a négy album van meg tõlük:
Theatre Of Tragedy
Velvet Darkness They Fear
A Rose For The Dead
Aegis :jee:
...
szóval nem ütök, inkább majd elkérem. :)


en meg toled.
vagy akivel hamarabb talalkozom.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_